PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با 295 GTX

shinooda
2013/09/23, 18:57
........

shinooda
2013/09/24, 10:11
.....

Castiel
2013/09/24, 10:31
شما در حال حاضر از درایور نسخه چند استفاده می کنید؟

ARMIN
2013/09/24, 11:00
مشکل از این قرار هستش که این کارت در اکثر بازی ها بعد از مدتی پردازش کردن دیگه تصویر نمیده و صفحه مانیتور سیاه میشه یک جورایی هنگ میکنه ولی صدای بازی همچنان پخش میشه

اين كارت همينطوريش خيلى داغه، حالا ديگه كولينگ مناسبى هم نداشته باشه كه مسلما" كم مياره.

چند تا فن داره؟ كارت نو بوده يا دست دوم؟

shinooda
2013/09/24, 18:09
......

shinooda
2013/09/24, 18:18
......

iSteve
2013/09/24, 18:20
کارت گرافیکی که خریدین همراه با DVDدرایورش بوده؟ اگه DVDای که همراه با کارت بوده رو دارید، درایور جدیدی که نصب کردین رو پاک کنید و درایور داخل DVD خودش رو نصب کنید و سپس تست کنید ببینید مشکل پابرجاست؟

Hessam
2013/09/24, 18:24
یادش بخیر یه زمانی می پرسیدی قدرتمندترین و بهترین کارت گرافیک حال حاضر جهان چیه؟! همه یک صدا می گفتن GTX 295!
بلااستثنا صفحه ی اول تمام روزنامه ها و مجلات کامپیوتری بود! آرزوم این بود که این کارت گرافیک رو بخرم! :(
اون زمان (حدود 5 سال پیش) 550,000 تومان پولش بود!

Castiel
2013/09/24, 19:15
عزیز شما برای کاهش دما باید از خمیر سیلیکون خوبی مانند Noctua NT-H1 و یک خنک کننده قدرتمند مانند Zalman VF3000N خریداری کنید. البته بهتر است با شرکت عقیق رایانه تماس بگیرید (77608515-021) و از اینکه خنک کننده روی کارت شما نصب می شود، اطمینان حاصل کنید.

shinooda
2013/09/24, 22:55
......

Castiel
2013/09/24, 23:06
این خمیر سیلیکون رو از کجا میتونم تهیه کنم؟ قینتش چقدر هستش ؟ خمیر رو باید بر روی پردازنده گرافیکی بمالم یا هدسینگ گرافیک ؟
به نظر میرسه این گرافیک اورکلاک شده و بایوس رو تغییر دادن. ممکن هستش که مال ولتاژ باشه ؟ الات ولتاژ گرافیک روی 1050 mv هستش.

عزیز این خمیر 35/000 تومان است.
خمیر را باید روی پردازنده گرافیکی بزنید، ابتدا با الکل سفید، خمیر قبلی را کامل پاک می کنید و سپس خمیر جدید را روی آن می زنید.
اگر هم کارت بایوسش عوض شده باشد، ولتاژ 1.05 ولت برای این کارت طبیعی است و مشکلی از این بابت نیست.

milad.sanandaj
2013/09/24, 23:21
این خمیر سیلیکون رو از کجا میتونم تهیه کنم؟ قینتش چقدر هستش ؟ خمیر رو باید بر روی پردازنده گرافیکی بمالم یا هدسینگ گرافیک ؟
به نظر میرسه این گرافیک اورکلاک شده و بایوس رو تغییر دادن. ممکن هستش که مال ولتاژ باشه ؟ الات ولتاژ گرافیک روی 1050 mv هستش.

با اجازه اساتید.
خمیر نام برده رو میتونی توی پرشین تولز بخری من خودم از همین خمیر خریدم اولش به شرکت عقیق زنگ زدم که حقیقتش رو بخوای بهم نفروختن حق هم داشتن اخه همش یه خمیر..!
بگذریم.
توی پرشین تولز اقای فیروز ی دارن قیمتش هم 34 تومنه اون موقع که 34 بود.حدودا 2 ماه پیش.
روش استفادش هم سادس کارت رو از مین برد جدا میکنی. پیچ های کارت رو باز میکنی برد رو از هیت جدا میکنی خمیری که روی هیت سینک هستش رو با خمیری که روی جی پی یو هستش پاک میکنی برای پاک کردن هم بهتره از الکل بهداشتی با پنبه استفاده کنی.من استفاده کردم خوب جواب داد.
خلاصه با حوصله تمیزش کردی ینی باید برق بزنه. دی
البته غیر از اینا بهتره که هیت سینک رو کاملا از قاپ کارت گرافیک جدا کنی و بشوری فن کارن رو هم تمیز کن.
کاملا خشک شد.پیچش کن و خلاص.
روی هر کدوم از جی پی یو ها اندازه یه عدس یکم بزرگ تر بذار {مرکز جی پی یو} بعد هیت سینک رو بذار روش و پیچ ها رو ببند.
کلا من که از تعویض خمیر کارت گرافیک لذت بردم هر چند بعدش پشت درد شدیدی گرفت اما ارزشش رو داشت.
در اخر هم دمای کارت بین 5 تا 20 در جه پایین اومد. دمای کارت خیلی خیلی پایدار شد.
در کل برای کارتی هم سن کارت شما تعویض خمیر خیلی ضروریه.
موفق باشی.

ARMIN
2013/09/24, 23:45
در همین فروم خودمون هم میتونید این خمیر رو تهیه کنید که بسیار عالیست:

فروش خمیر سیلیکون Arctic Silver 5 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)