PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید گوشی اندروید خوب تا 1 میلیون تومن

agha_mohammad
2013/09/23, 17:35
سلام به همه دوستان عزیز من یه گوشی اندروید خوب میخوام با صفحه بزرگ و وای فای قوی و دوربین خوب و سی پی یو 4 هسته ای قوی با جی پی اس قوی تا یه میبلیون تومن چی پیشنهاد میدید؟گوشی بخرم بهتره یا تبلت تبلت با این مشخصات چی پیشنهاد میدید ممنون میشم راهنمایی کنید

Hessam
2013/09/23, 17:35
Samsung Galaxy S II I9100 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) بهترین گوشی در این رنج قیمت هست.

گوشی حسام شالیکاریان هم خیلی عالیه: LG Optimus 4X HD P880 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) که البته قیمتش 1 و 120 هست.

Dan
2013/09/23, 18:51
سلام به همه دوستان عزیز من یه گوشی اندروید خوب میخوام با صفحه بزرگ و وای فای قوی و دوربین خوب و سی پی یو 4 هسته ای قوی با جی پی اس قوی تا یه میبلیون تومن چی پیشنهاد میدید؟گوشی بخرم بهتره یا تبلت تبلت با این مشخصات چی پیشنهاد میدید ممنون میشم راهنمایی کنید
گوشی 4 هسته ای خوب با 1 میلیون تومن نمیتونید بخرید.
انتخاب بین گوشی و تبلت به شما بستگی داره. بسته به نوع استفاده شما خودتون باید یکی رو انتخاب کنید.
اول تصمیم بگیرید که بین تبلت و گوشی کدوم رو انتخاب میکنید. بعد بفرمایید که امکان افزایش بودجه دارید یا تا سقف 1 میلیون بهتون پیشنهاد بشه.

agha_mohammad
2013/09/23, 18:57
خودم تبلت دوست دارم که قابلیت مکالمه داشته باشه خب وجود داره بیشتر از یه میلیون من برای وب گردی و وایرلس قوی و اس ام اس و جی پی ار اس وباطری خوب میخوام که از هر نظر خوب باشه به نظر من اندروید باشه بهتره تا ای او اس اپل باشه نمیدونم سامسونگ نوت بگیرم یا چیز دیگه میخوام یه چیزی باشه از هر نظر خوب باشه که بتونم فیس بوک برم و غیره

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/09/23, 19:01
حسام جان در حضور xperia tx و xperia sp چطور گوشی قدیمی Galaxy S II I9100 بهترینه؟؟

به نظر من Galaxy S II I9100 که شما گفتید صفحه نمایش بهتری داره ولی از نظر قدرت سخت افزاری از هر دو این گوشی ها کم میاره

علاوه بر این قدیمی هست (2011) و شاید دیگه به خوبی پشتیبانی نشه (بروز رسانی آندروید)

xperia sp (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) محصول 2013 است و قیمت زیر یک میلیون داره و طبق اطلاعات من از Galaxy S II I9100 و xperia tx سخت افزار قدرتمند تری داره (دوهسته با فرکانس 1.7 و معماری کریت). از نظر من تنها ضعف این گوشی حافظه داخلی 8 گیگابایتی اون هست که عملا 5.8 گیگابایتش در دسترس کاربره و میتونه برای نصب بازی و برنامه کاربر رو دچار مشکل کنه (آقا محمد عزیز در حالت عادی بازی و برنامه فقط روی حافظه داخلی نضب میشوند البته فکر میکنم راه هایی برای انتقال بازی و برنامه به حافظه جانبی هست که من بلد نیستم)

xperia tx (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) محصول نیمه دوم 2012 است و حافظه داخلی 16 گیگابایت (که البته مقداری از آن در دسترس کاربر نیست) دارد. طراحی بسیار شکیلی دارد و به شخصه رنگ سفید آن را زیبا ترین گوشی میدانم. قدرت سخت افزاری آن از xperia sp ضعیف تر است ولی به نظر من باز هم از Galaxy S II I9100 بهتر است.

دوست عزیز من اطلاعاتی که خودم داشتم + کمک از سایت mobile.ir را در اختیار شما قرار دادم. شاید من کلا در اشتباه باشم و اطلاعاتم غلط باشد؛ پس لطفا خودتان تحقیق کنید. در ضمن اطلاعات من فقط راجع به برند سونی است؛ شاید از سایر برند ها موارد بهتری وجود داشته باشد.
در ضمن غیر از LG Optimus 4X HD P880 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) که آقا حسام گفتند سایر موارد دو هسته ای هستند.

Dan
2013/09/23, 19:03
خودم تبلت دوست دارم که قابلیت مکالمه داشته باشه خب وجود داره بیشتر از یه میلیون من برای وب گردی و وایرلس قوی و اس ام اس و جی پی ار اس وباطری خوب میخوام که از هر نظر خوب باشه به نظر من اندروید باشه بهتره تا ای او اس اپل باشه نمیدونم سامسونگ نوت بگیرم یا چیز دیگه میخوام یه چیزی باشه از هر نظر خوب باشه که بتونم فیس بوک برم و غیره
اگه منظورتون نوت 1 هستش من اصلا توصیه نمیکنم! اگه تبلت خوب با قابلیت مکالمه مد نظرتون باشه باید هزینه زیادی بکنید. یا باید از مکالمه صرفنظر کنید یا هزینه بشتری بکنید. اگر هیچکدوم از این راه ها رو نمیتونید سقف بودجه رو اعلام کنید تا گوشی بهتون پیشنهاد بشه.

agha_mohammad
2013/09/23, 19:21
گوشی نوت 1 نه تبلت نوت رو گفتم ده اینجی یا اون هشت اینجی من یه گوشی یا تبلت صفحه بزرگ با سی پی یو قوی و وای فای قوی و جی پی ار اس قوی میخوام که تو وصل شدن نت مشکل نداشته باشه همین

Dan
2013/09/23, 19:41
گوشی نوت 1 نه تبلت نوت رو گفتم ده اینجی یا اون هشت اینجی من یه گوشی یا تبلت صفحه بزرگ با سی پی یو قوی و وای فای قوی و جی پی ار اس قوی میخوام که تو وصل شدن نت مشکل نداشته باشه همین
Note 10.1 انتخاب خوبیه. تمام ویژگی هایی که مد نظرتون هستش داره.

lionshamboo
2013/09/23, 20:20
شما بهتره کلا بیخیال اندروید بشید. چون تا 1تومن گوشی قوی پیدا نمیشه. من به شما پیشنهاد میدم که یه نظر به گوشی ویندوزفونی داشته باشید چون هم قیمتش خوبه هم سرعتش نسبت به اندروید بیشتره

lastshepherd
2013/09/23, 20:23
بنده از ال جی اپتیموس استفاده می کنم و خیلی راضی هستم.

agha_mohammad
2013/09/24, 16:27
بچه ها نظرتون راجع به تبلت نوت 8 اینچ چیه سی پی یوش از نوت 10 قوی تره فقط دو اینج کوچیکتره به نظر من مهم نیست نظرتون راجع بهش چیه یه میلیونو چهارصدو پنچاه تومنه قابلیت تلفن هم داره نیمدونم وای فایش قویه یا نه و اینترنت سه جیش خوبه یا نه راهنمایی کنید لطفا

Dan
2013/09/24, 17:15
بچه ها نظرتون راجع به تبلت نوت 8 اینچ چیه سی پی یوش از نوت 10 قوی تره فقط دو اینج کوچیکتره به نظر من مهم نیست نظرتون راجع بهش چیه یه میلیونو چهارصدو پنچاه تومنه قابلیت تلفن هم داره نیمدونم وای فایش قویه یا نه و اینترنت سه جیش خوبه یا نه راهنمایی کنید لطفا
تبلت خیلی خوبیه. اگه اختلاف دو اینچی صفحه براتون مهم نیست مشکلی وجود نداره. نوت 8 یکی از بهترین ها در رده 7-8 اینچی هاست.
در بخش وای فای هم مشکلی نداره. گیرنده دو بانده داره و با روتر های g و n هم به خوبی کار میکنه. حواستون باشه که رادیو نداره. (اگه اهمیت میدید)

agha_mohammad
2013/09/24, 20:25
تبلت خیلی خوبیه. اگه اختلاف دو اینچی صفحه براتون مهم نیست مشکلی وجود نداره. نوت 8 یکی از بهترین ها در رده 7-8 اینچی هاست.
در بخش وای فای هم مشکلی نداره. گیرنده دو بانده داره و با روتر های g و n هم به خوبی کار میکنه. حواستون باشه که رادیو نداره. (اگه اهمیت میدید)

سلام مرسی داداش رادیو نداره ؟ مهم نیست مگه میخوام رادیو گوش کنم این گوشی هم داره اما رادیو میوام چیکار همه چیزش خوب باشه مشکلی نداره 3 جی میخونه؟4 جی چطور صداش و ویبره اش خوبه اینم بگید مرسی

Dan
2013/09/24, 21:08
سلام مرسی داداش رادیو نداره ؟ مهم نیست مگه میخوام رادیو گوش کنم این گوشی هم داره اما رادیو میوام چیکار همه چیزش خوب باشه مشکلی نداره 3 جی میخونه؟4 جی چطور صداش و ویبره اش خوبه اینم بگید مرسی
بعضی کاربران از هر چیزی ایراد میگیرند من هم اطلاع دادم که یه موقع مشکلی پیش نیاد!

Note 8 در مدل های مختلفی تولید میشه. WiFi ، 3G و LTE . مدل N5110 سیمکارت نمیخوره. مدل N5120 هم توی ایران موجود نیست. باید دنبال مدل N5100 بگردید.
موقع خرید با پرسش از فروشنده از پشتیبانی سیمکارت (و نوع سیمکارت) مطمئن بشید تا خدای نکرده مشکلی پیش نیاد. میتونید سیمکارتتون رو موقع خرید با خودتون ببرید و از فروشنده بخواهید که با سیمکارت خودتون براتون تست کنه.

lastshepherd
2013/09/24, 21:19
بعضی کاربران از هر چیزی ایراد میگیرند من هم اطلاع دادم که یه موقع مشکلی پیش نیاد!

Note 8 در مدل های مختلفی تولید میشه. WiFi ، 3G و LTE . مدل N5110 سیمکارت نمیخوره. مدل N5120 هم توی ایران موجود نیست. باید دنبال مدل N5100 بگردید.
موقع خرید با پرسش از فروشنده از پشتیبانی سیمکارت (و نوع سیمکارت) مطمئن بشید تا خدای نکرده مشکلی پیش نیاد. میتونید سیمکارتتون رو موقع خرید با خودتون ببرید و از فروشنده بخواهید که با سیمکارت خودتون براتون تست کنه.
مارک هواوی هم گوشی های خوبی داره، گارانتیش هم بسیار معتبره.

agha_mohammad
2013/09/25, 08:04
مرسی تشکر از همه دوستان توکل بخدا ببینم چی میشه

IMAN4K
2013/09/25, 08:58
دوست عزیز شما با یک میلیون تومن توقعات بسیار بالایی دارید.گوشی HTC One x (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) رو به شما پیشنهاد می دم.گوشی بسیار خوبی هست با توجه به قیمت(باگارانتی آرین 1/080/000 )

agha_mohammad
2013/09/25, 17:08
سلام با تشکر من کلا از اچ تی سی خوشم نمیاد برادر تصمیمو گرفتم اگه بشه انشالله همون گلکسی نوت 8 اینج رو میخرم باتوکل بخدا برام خوش یمن و ازش راضی باشم از همه شما تشکر میکنم

agha_mohammad
2013/09/28, 16:03
ببخشید دوستان نظرتون درمورد تبلت هاووی مدیا پت چیه؟پسر عمه ام میگه نوت 8 کیفیت بدنه نداره و همینطور سی پی یوش خوب نیست و اینکه بعضی از برنامه ها روش نصب نمیشه آیا درسته؟درمورد گوشی شش ویک اینجی هاووی نظرتون چیه میشه بازم راهنمایی کنید ممنون میشم

Dan
2013/09/28, 16:39
ببخشید دوستان نظرتون درمورد تبلت هاووی مدیا پت چیه؟پسر عمه ام میگه نوت 8 کیفیت بدنه نداره و همینطور سی پی یوش خوب نیست و اینکه بعضی از برنامه ها روش نصب نمیشه آیا درسته؟درمورد گوشی شش ویک اینجی هاووی نظرتون چیه میشه بازم راهنمایی کنید ممنون میشم
نوت 8 در بسیاری از مجلات و سایت ها به عنوان یکی از بهترین تبلت ها در رده 7-8 اینچ معرفی شده. مشکل نصب نرم افزار هم من از کسی نشنیدم و جایی هم توی بررسی ها ذکر نشده که مشکلی داره. فکر نمیکنم اینطور باشه.
جنس بدنه خیلی خوب نیست ولی بقیه رقبا هم آنچنان تعریفی ندارند و همه تقریبا در یک سطح هستند.

Yaser_Aramesh
2013/09/28, 19:40

سلام دوست عزیز . MediaPad درسته . کدوم مدلش منظورتونه ؟

Note 8 همونطور که میعاد جان هم اشاره کردند یکی از بهترین ها در رده ی خودش هست و مشکلی مبنی بر نصب یک سری نرم افزار درش وجود نداره .
اسم اون گوشی 6.1 اینچی هم Ascend Mate هست که گوشی بسیار خوبی هست و مثل بیشتر محصولات Huawei نسبت قیمت به کارایی خوبی داره اما اون قیمتش بالای 1.300 هست .

بنده توصیه ام Note 8 هست .

shadow313
2013/09/29, 20:51
گوشی گلکسی گراند انتخاب خوبیه

agha_mohammad
2013/10/01, 15:57
مرسی تشکر از همه شما گالکسی گراند کدومه

lastshepherd
2013/10/01, 16:06
دوست عزیز گوگل کنید!
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. AF%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%AF&oq=%DA%AF%D8%A7%D9%84%DA%A9%D8%B3%DB%8C+%DA%AF%D8% B1%D8%A7%D9%86%D8%AF&aqs=chrome..69i57&sourceid=chrome&espvd=210&ie=UTF-8#newwindow=1&q=%DA%AF%D9%84%DA%A9%D8%B3%DB%8C+%DA%AF%D8%B1%D8%A 7%D9%86%D8%AF&spell=1

Yaser_Aramesh
2013/10/01, 18:40

دوست عزیز Galaxy Grand رو بیخیال بشید . انتخاب های بهتری مثل Xperia SP و Xperia TX وجود دارن .

Arthur
2013/10/01, 19:05
ببخشید دخالت میکنم!
ولی برای دلگرمی کاربر میگم!
من هم (با این که از هر کی بپرسی میدونه ذاتا سامسونگی هستم!:دی) گرند رو پیشنهاد نمیکنم!

Nima.Salarian
2013/10/01, 20:17
من خودم میخواستم گرند بخرم بعدش گفتم TX و SP دیدم نه اندروید دیگه بسه.
قراره شنبه Lumia 920 بخرم . ولی به نظر منم TX گوشی خوبیه.

Yaser_Aramesh
2013/10/01, 22:00
قراره شنبه Lumia 920 بخرم . ولی به نظر منم TX گوشی خوبیه.

به سلامتی و مبارکی انشاالله .

معلومه که TX اسمارت فون خوبیه . نا سلامتی اسمارت فون جیمز بانده ها ! (این نکته رو به خاطر مسابقه ی Wizquiz متوجه شدم )

ALIREZA228
2013/12/13, 14:17
شما میتونید با یکم افزایش بودج گوشیS3 I9305بخرید که پیشنهاد خیلی خوبیه به افزایش قیمتش میارزه که در حد 1100است
ساپورت خیلی خوب رم2 سی پی یو 4هسته ای صفحه نمایش4.8 سوپر امولد اندروید 4.4 براش میاد در ضمن گوشی بهتر از تبلت هست این نظر منه