PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سونی، سازنده دوربین ۸ مگاپیکسلی آیفون ۴s است .

saeid6574598
2011/10/24, 07:01
از جمله قابلیت های آیفون ۴S، دوربین ۸ مگاپیکسلی آن است که در پست های گذشته در رابطه با آن صحبت کرده و عکسهایی نیز به عنوان نمونه از دوربین آیفون ۴S به نمایش گذاشتیم.
اکنون اطلاعات بیشتری در رابطه با شرکت سازنده این دوربین قدرتمند، بدست آورده ایم. طبق آخرین گزارش منتشر شده توسط Chipworks شواهد حکایت از آن دارد که شرکت سونی سازنده دوبین های آیفون ۴S اپل می باشد. این سایت تخصصی، موفق شده است با استفاده از آزمایشگاه خود، لنز دوربین آیفون ۴S را در زیر یک میکروسکوپ ویژه مادون قرمز قرار داده و بر اساس ساختار و کدهای درج شده بر روی آن، پی به شرکت سازنده اش ببرد.
140

شایعات گذشته حکایت از رقابت دو شرکت سونی و OmniV***on برای تولید لنزهای اپل داشتند که ظاهراً سونی برنده این قرار داد شده است و شاید به همین دلیل است که کیفیت دوربین آیفون ۴S اینگونه عالی شده است.
دوربین آیفون ۴S اجازه عبور ۷۳درصد نور از لنز خود را می دهد که باعث بدست آوردن عکسهایی شفاف تر و روشن تر می گردد. همچنین قابلیت فیلم برداری به صورت ۱۰۸۰p HD را دارد.

NinIX
2011/10/24, 10:44
به نظر من شایعه می تواند باشید تنها قسمتی که هیچ وفت وارد مناقصه نمی شود لنز های دوربین برای سازندگان گوشی هست.

Castiel
2011/10/24, 11:27
اتفاقا شرکت ها وقت و هزینه زیادی برای دوربین مناسب و شرکت سازنده صرف می کنند و البته از محصولات همون شرکت برای سایر گوشی ها هم استفاده می کنند.

NinIX
2011/10/24, 12:29
اتفاقا شرکت ها وقت و هزینه زیادی برای دوربین مناسب و شرکت سازنده صرف می کنند و البته از محصولات همون شرکت برای سایر گوشی ها هم استفاده می کنند.

درسته اما من در مراحل تولید بیشتر گوشی ها همراه خوانده ام که دوربین و شرکت در مناقصه شرکت داده نمی شوند و فقط شرکت تولید کننده برای برای مدتی با آن شرکت قرارداد می بندد و انتخاب برند دوربین یک نظریه شخصی شرکت تولید کننده است.

Castiel
2011/10/24, 12:42
درسته اما من در مراحل تولید بیشتر گوشی ها همراه خوانده ام که دوربین و شرکت در مناقصه شرکت داده نمی شوند و فقط شرکت تولید کننده برای برای مدتی با آن شرکت قرارداد می بندد و انتخاب برند دوربین یک نظریه شخصی شرکت تولید کننده است.

به صورت کلی تمام قطعات توسط مهندسین شرکت سازنده، بررسی و انتخاب میشوند. سپس جهت طی مراحل بعدی (توافق برای قیمت، تعداد سفارش و ..) با هم مذاکره می کنند. در مورد قرارداد هم طبق گفته شما به صورت مدت دار قرارداد می بندند.

NinIX
2011/10/24, 12:59
اما در کل من لنز های Carl Zeiss بیشتر قبول دارم ...

sezar
2011/10/24, 15:18
بسیار جالب است!! کیفیت دوربین ها ی دستگاه های اپل به نسبت بقیه همیشه یک سروگردن بالاتر بوده