PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای خنک کردن کارت گرافیک

hnmi62
2013/09/21, 06:52
سلام بچه ها
من یک کارت گرافیک ati 4850 دارم که فنش خراب شده چون نتونستم تو بازار فن براش پیدا کنم یه فن معمولی روش گذاشتم که هوا رو از سینک مکش بده بیرون دو تا فنم کنار کیس گذاشتم که هوای بیرون و بده داخل سینک ولی بازم خنک نمیشه دمای معمولیش بین 70 تا 80 درجه هست موقعه بازی هم به 110 درجه می رسه تو بازارم هر چی گشتم ( شهر مشهد ) خنک کننده نتونستم براش گیر بیارم به نظر شما باید چه کار کنم - ممنون

hnmi62
2013/09/22, 18:16
سلام بچه ها
من یک کارت گرافیک ati 4850 دارم که فنش خراب شده چون نتونستم تو بازار فن براش پیدا کنم یه فن معمولی روش گذاشتم که هوا رو از سینک مکش بده بیرون دو تا فنم کنار کیس گذاشتم که هوای بیرون و بده داخل سینک ولی بازم خنک نمیشه دمای معمولیش بین 70 تا 80 درجه هست موقعه بازی هم به 110 درجه می رسه تو بازارم هر چی گشتم ( شهر مشهد ) خنک کننده نتونستم براش گیر بیارم به نظر شما باید چه کار کنم - ممنون

هیچکس بلد نیست

ARMIN
2013/09/22, 18:31
تنها شرکتی که فن گرافیک ممکنه داشته باشه شرکت عقیق رایانه تک هست منتها مطمئن نیستم مدلی داشته باشه که به کارت شما بخوره یا نه. میتونید از خودشون سوال بفرمایید.

کافیه اسمشون رو در گوگل سرچ کنید.

old gamer
2013/09/22, 19:33
هیچکس بلد نیست
از کارتتون چندتا عکس واضح که جزئیات رو نشون بده قرار بدید تا رویت کنم. چندتا کولر گرافیک دارم ببینم شاید یکیشون بهش خورد

hnmi62
2013/09/23, 10:07
تنها شرکتی که فن گرافیک ممکنه داشته باشه شرکت عقیق رایانه تک هست منتها مطمئن نیستم مدلی داشته باشه که به کارت شما بخوره یا نه. میتونید از خودشون سوال بفرمایید.

کافیه اسمشون رو در گوگل سرچ کنید.

ممنون از راهنماییت