PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل بالا نیامدن ویندوز

2928
2013/09/20, 12:38
سلام دوستان و استادان عزیز بنده یک سیستم دارم وقتی روشنش میکنم بعد از اینکه تست مادربرد رو نشون میده یه صفحه سیاه میاد و بعد از چند لحظه خاموش میشه.به نظر شما مشکلش چیه؟

Reza Eshraghi
2013/09/20, 12:45
سلام دوستان و استادان عزیز بنده یک سیستم دارم وقتی روشنش میکنم بعد از اینکه تست مادربرد رو نشون میده یه صفحه سیاه میاد و بعد از چند لحظه خاموش میشه.به نظر شما مشکلش چیه؟

بعد از اینکه خاموش شد وقتی دوباره روشنش می کنیدروشن میشه ؟!

2928
2013/09/20, 12:51
ممنون از پاسخ شما.بله ،وقتی خاموش میشه دوباره میزنم رو دکمه پاور و همون قضیه تکرار میشه

Reza Eshraghi
2013/09/20, 12:59
ممنون از پاسخ شما.بله ،وقتی خاموش میشه دوباره میزنم رو دکمه پاور و همون قضیه تکرار میشه

منظورتون از « بعد از اینکه تست مادربرد رو نشون میده » صفحه پست اسکرین مادربرد هست که از اونجا میشه رفت داخل محیط بایوس ؟! ( کلاً بعد از روشن کردن سیستم تا قبل از خاموش شدنش تصویری روی مانیتور می بینید ؟! )
مشخصات کامل سیستمتون رو ذکر کنید !

2928
2013/09/20, 13:12
ممنون.ببینید وقتی روشنش میکنم اون صفحه میاد که اگه delete رو بزنید میره به قسمت بایوس .تصویر اول مال مادربرد و تصویر دوم اون صفحه مشکی که با خط سفید روش نوشته شده میاد.و بعد از اون صفحه مشکی میاد و خاموش میشه خودش
مشخصات سیستم
هارد 160 مکستور
مادربرد 'گیگابایت ga945pls3p
سی پی یو اینتل
رم 512

ARMIN
2013/09/20, 13:32
داداش این سیستم خیلی قدیمیه. اصن همین که تا الان روشن میشده معجزه بوده.

باید به فکر تهیه یک سیستم جدیدتر باشید.

Reza Eshraghi
2013/09/20, 13:41
ممنون.ببینید وقتی روشنش میکنم اون صفحه میاد که اگه delete رو بزنید میره به قسمت بایوس .تصویر اول مال مادربرد و تصویر دوم اون صفحه مشکی که با خط سفید روش نوشته شده میاد.و بعد از اون صفحه مشکی میاد و خاموش میشه خودش
مشخصات سیستم
هارد 160 مکستور
مادربرد 'گیگابایت ga945pls3p
سی پی یو اینتل
رم 512

داداش گلم این مشکل میتونه مربوط به چند قسمت باشه ! اگه میتونید سیستم رو با یه پاور دیگه تست کنید و نتیجه رو بگید ! اگه امکان تست کردن قطعات توسط خودتون براتون وجود نداره باید بدید بیرون براتون علتشو مشخص کنند و قطعه معیوب رو عوض کنند ولی اگه خرج زیادی برداره ( مثلاً مادربرد مشکل داشته باشه ) اصلاً برای سیستم شما نمی صرفه و باید فکر سیستم جدید باشید !

2928
2013/09/20, 14:44
خب من پاور ،کارت گرافیک ،رم ،رو عوض کردم باز این مشکل رو داره به نظر شما از cpu نیست؟؟؟؟

2928
2013/09/21, 13:50
دوستان مشکل پیدا شد با کمک شما عزیزان.مشکل از هارد بود با یه هارد دیگه سیستم بالا اومد.حالا به نظر شما هارد تعمییر میشه؟؟؟