PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Broadwell می آید اما نه برای دسکتاپ

th e nd
2013/09/19, 10:03
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

به نظر می رسد هر روز که می گذرد اینتل در سیاست های خود تجدید نظر می کند.
از زمانیکه نقشه راه اینتل با نام تیک تاک در محفل ها نقل و نبات شده چند سالی می گذرد و ما شاهد این بودیم
که اینتل شاید با کمی تأخیز اما توانسته است که به این برنامه ریزی خود عمل کند اما روز به روز ما شاهد این بودیم
که این نقشه راه تا حدودی دارد از یاد اینتل می رود و این شاید به خاطر این باشد که چندان رقبای قدرتمندی در این
صنعت جلوی او قرار ندارد.
از اینرو خبرهایی درز کرده است مبنی بر اینکه در سال آینده که پلتفرم Broadwell عرضه خواهد شد کسانی که دارای
سیستم هایم دسک تاپ هستند تنها باید به نسخه بهینه سازی شده پردازندهه های امروزی یعنی Haswell اکتفا کنند
چراکه Broadwell برای دسک تاپ عرضه نخواهد شد و تنها وسایل همراه از آنها بهره گیری خواهند کرد.
این در شرایطی است که چندی پیش در خبرگزاری های آمده بود که چیپ ست های سری 9 از این نسل یعنی Broadwell
پشتیبانی خواهند کرد و همچنین اینتل استانداردی برای منبع های تغذیه نیز اعمال کرده بود.
در هر صورت در سال 2015 به نظر می رسد که Haswell-E و در سال 2017 سری Skylake در دامان ما قرار خواهند گرفت.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

نویسنده: احسان علیزاده

Mr.Kourosh
2013/09/19, 11:38
من از همین الان پولامو جمع میکنم تا سال 2017!!!!به امید خرید Skylake

DANTE12
2013/09/19, 12:49
ای کاش intel باز سوکت مادربرد هاش رو عوض نکنه.

NVIDIA Love
2013/09/19, 16:50
من یک طرف خوشحالم از یک طرف ناراحت !
خوشحالم چون هرکی سوکت 1150 داره تا سال 2017 دیگه نیازی به ارتقاع MB نداره ! خیلی از انتخوابم 4770K خوش حالم (:
ناراحتم چون نقش Desktop هر روز کم تر و کمتر میشه ):
سیاست اینتل رو من زیاد دوست نداشتم ! یعنی چی CPU جدی MB جدید ؟! مگه میشه O_o

ARMIN
2013/09/19, 17:42
به نظرم خودشون هم نمیدونن چیکار میکنند. واقعیتش اینه که اینتل نمیتونه به اهدافش در زمان بندی هایی که تعیین کرده برسه، همونطور که AMD و nVidia هم نمیتونن طبق نقشه های سابقشون جلو برن. احساس من اینه تکتولوژی داره پیشرفت میکنه اما نه در راستایی که سابقا" براش پیشبینی میشد و همش شاخه هاش بیشتر میشه. الان مادربرد های هسول رو نگاه کنید از صوت و تصویر و کیفیت قطعات و ابزار آلات جانبی و خلاصه به همه چیز پرداخته شده الا پردازش. برای همینه همچنان ناچاریم سوکت پیرمرد 2011 رو پیشنهاد بدیم.

mjf
2013/09/19, 18:00
سلام و عرض ادب
به نظرم پردازنده های دسکتاپ هم مثل موبایل ها شدند
بیشتر پیشرفتشون در عرض است تا در طول
بیشتر به جوانب میپردازند تا قدرت
از یه نظرم خوبه دیگه هرکسی Haswell دارد خیالش تا 2017 راحته ;)

راستی آرمین جان 2011 هم همچین پیرمرد نیستا
در حد میانسال میباشد:-?:P