PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرسنجی: مطالب ارائه شده در وبسایت، در چه سطحی می باشد؟

Castiel
2011/10/24, 02:00
سروران گرامی از بین گزینه های موجود، نظر خود را در خصوص کیفیت مطالب ارائه شده در وبسایت ماهنامه سخت افزار را انتخاب نمایید.
در صورتی که نظر یا پیشنهادی دارید، مطرح نمایید.

سپاس

Arsn
2011/10/29, 00:26
خبر ها ی سایت یه جورایی برای من به منبع تبدیل شده و دیگه سایت شرکت های سازنده مختلف را هر روز زیر و رو نمیکنم چون میدونم توی سایت نوشته میشه !

ولی خب بعضی از بررسی ها همون هایی است که توی مجله بوده و فکر کنم بهتره بیایم توی سایت تولید محتوا داشته باشیم

حتی انقدر قوی که مجله بتونه از سایت کپ بزنه! در جمع خسته نباشی

Amoo
2011/10/29, 12:48
ای مجله سخت افزار بهت امتیاز خوب رو دادم به جای عالی تا سیر صعودیت ، نزولی نشه و خیال کنی اینجا که ایستادی آخر راه ...

Arsn
2011/11/09, 23:27
آخر را ه ؟ تازه مجله داره رو دور میافته و من به عنوان یه کسی که تو جامعه ی جوون های کامپیوتر دوست حضور دارم میبینم مجله داره دست به دست میشه و یواش یواش داره تعداد خواننده ها صعودی میشه !

من هم خیلی خوب دادم تا ببینم که مجله برای عالی تلاش میکنه ؟

راستی شمارگان مجله چقدر است ؟

حدس من : 10000 نسخه

saeid6574598
2011/11/14, 00:47
به نظر من که عالیه چون که خبرها از منابع معتبر و رسمی مانند Techpowerup ، Tomshardware ، Legitreviews ، anandtech و غیره برگرفته می شن ! فقط اگر این نرم افرارهای تست تلفن همراه را هم بگذارید ، دیگه عالی مشود . ( بابا چند بار بگم ! )

Arsn
2011/11/14, 22:06
نمیخواید بگید تیراژ مجله چندتاست؟

ولی یه مساله ای که هست بعضا مطالب خیلی پیش پا افتاده و یا ساده جلوه داده میشن که من به شخصه دوست ندارم!

*hit m@n*
2011/11/14, 22:13
آخر را ه ؟ تازه مجله داره رو دور میافته و من به عنوان یه کسی که تو جامعه ی جوون های کامپیوتر دوست حضور دارم میبینم مجله داره دست به دست میشه و یواش یواش داره تعداد خواننده ها صعودی میشه !

من هم خیلی خوب دادم تا ببینم که مجله برای عالی تلاش میکنه ؟

راستی شمارگان مجله چقدر است ؟

حدس من : 10000 نسخه
10000 تا کمه فکر کنم بیشتر لز 15000 باشه

Reza Y
2012/08/28, 23:59
به نظر من خبر ها رو که ترجمه میکنید منبع انگلیسی هم اون زیرش قرار بدید بد نیست و قید کنید که ترجمه از سخت افزار هست!

artdexigner
2012/10/31, 15:21
من امتياز عالي دادم چون واقعا از حيث سرعت خبري رساني عالي عمل مي كنين و به موقع نيازهاي خبري عاشقان سخت افزار رو پاسخ ميدين
گرچه امتياز عالي تناقضي با بهتر شدن نداره و سخت افزار نشون داده كه هميشه در سيستم كاريش ظرفيتهاي جديدي در حال شكل گرفتن داره
هر مجموعه اي كه چنين خصلتي داشته باشه مطمئنا حركت رو به تعالي داره
بهتون خدا قوت ميگم و براي همه تون آرزوي موفقيت بيش از پيش دارم

iSteve
2013/04/08, 17:48
من امتیاز خوب رو دادم فقط به خاطر اینکه مطالب مربوط به سخت افزار که باید پایه ی این سایت و فروم باشه اغلب به روز و داغ نیستند و خیلی قبل تر از اینکه اون مطلب رو بررسی کنید از طرف سایت های معتبر واسه ی من و دوستان دیگر ایمیل میشن. البته این بدان معنی نیست که مطالب شما قدیمی هستند بلکه جاداره جدیدتر و به روزتر باشه گاهی اوقات شده که چندین روز گذشته بوده اما هیچ بررسی جدیدی در سایت قرار نگرفته بود که تازگی ها این قضیه داره کمرنگ تر میشه. این ها رو برای ارتقای سطح سایت و مجله میگم و گرنه برای بنده چه چیزی از "سخت افزار" بهتر و مفیدتر؟!!! از تلاش هایی که برای بالاتر بردن سطح علمی سایت و درنهایت کاربران میکنید بسیار سپاسگزاریم.

amir1364
2013/04/15, 08:09
منم امتیاز خیلی خوب دادم چون هنوز تا عالی شدن کمی جا داره.

old gamer
2013/07/21, 20:42
من خیلی خوب امتیاز دادم تا واسه عالی شدن تلاش کنیم

Mr.Ebess
2013/12/23, 19:01
مطالب به روز هست . من قسمت مودکیس و مشاوره لوازم جانبی و حتی سخت افزار همیشه دنبال می کنم.(چت باکس خوبه)

فقط یکی از مدیران می خواستند یک رویو از
RAMPAGE IV BLACK EDITION بزارند که هنوز فرصت نشده انگار
در کل بابت زحمات که می کشید ممنونم به خصوص آقا حسام و آقا آرمین و امیر محمودعزیز

OMiD.1080p
2014/01/11, 02:17
سلام و خسته نباشید به تمامی همکاران سایت و مجله سخت افزار .
بیشتر از 4 ساله که یکی از طرفداران مجله سخت افزار هستم که به طبع به سایت هم هدایت شدم.

در چندین فروم عضویت دارم و مطالب رو مرور میکنم . بدون هیچ گونه گراف گویی میخواستم عرض کنم وافعا همیشه اون چیزی که دنبالش بودم رو پیدا کردم در اینجا .
منظور اینکه اینقدر محتوای این سایت غنی هست که من واقعا نمیدونم چجوری اون همه مطلب رو دنبال کنم .

یه خسته نباشید هم به کاربران که اونا نیز واقعا از بهترین کاربران هستند.
باور کنید این هایی رو که گفتم به خاطر تجربه چند سال اخیرم از وب گردی و فروم های مختلف ـه .
ممنون از همه و همه دوستان که زحمت میکشند .

واسه همین امتیاز عالی رو دادم.

SAMAN
2014/11/06, 16:44
اگه بررسی های قطعات High End قرار بگیره خیلی بهتر میشه ....

Roz6710
2014/11/06, 22:15
من که هر دانسته ای از سخت افزار و دنیای فناوری و دیجیتال دارم از سایت سخت افزار دارم و به خودم میبالم که عضو این سایت هستم و در کنار جمعی از بهترین های این حوزه.......امتیاز هم خیلی خوب رو انتخاب کردم تا راه به سمت عالی شدن همچنان ادامه داشته باشه........با آرزوی موفقیت برای Sakhtafzarmag @};-@};-@};-

SA SYS
2014/11/07, 00:07
درود

اگر همون طور که مباحث سخت افزار رایانه قرار میگیره ، اگر مباحث نرم افزاری ، مثل مثلا معرفی و یا اموزش یک نرم افزار ... هم قرار بگیره خیلی خوب میشه

moty
2019/09/04, 02:43
با درود
امروز داشتم لیست قیمت قطعات در خود سایتو چک میکردم که دیروز اپدیت شده بود ،با لینک سایت اصلی فروشنده اختلاف زیادی داشت و اکثر قیمتها مال زمستان پارسال بودن.