PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونگی اپگرید هارد ssd

EHSAN BAHAVAR
2013/09/11, 23:02
درود

میخاستم ببینم چه جوری باید ssd رزو اپگرید کرد من دو تا ssd دارم و رید کردم حالا میخام اپگرید کنم

intel 128gb and ocz 128gb

او سی زد ورتکس 3

ARMIN
2013/09/11, 23:10
دوست خوبم، تک به تک از حالت RAID دربیارید و سپس با استفاده از یک سیستم دیگر یا ویندوزی که روی هارد ریخته شده، دونه به دونه اقدام به آپگیرد فیرمور آنها کنید. توجه کنید که کنترلر ساتای سیستم دیگر و یا ویندوز روی هارد باید به صورت AHCI تنظیم شده باشد تا بتوان فیرمور SSD را آپدیت کرد.

برای این منظور به وب سایت رسمی OCZ مراجهه و با دانلود نرمافزار مخصوص آپدیت فیرمور مخصوص مدل SSD خودتان این کار را انجام دهید.

حین نصب آپدیت باید سیستم به اینترنت وصل باشد.

بعد از آپدیت مجددا" میتوانید SSD ها را به صورت صف بندی های RAID تنظیم و مجددا" ویندوز روی آنها نصب کنید.

ضمنا" در پیدا کردن محل مناسب برای تاپیک دقت کنید. تاپیک را در بخش اخبار قرار داده بودید.

تاپیک به انجمن سولات و مشکلات سخت افزاری منتقل شد!

Arsn
2013/09/11, 23:18
درود

میخاستم ببینم چه جوری باید ssd رزو اپگرید کرد من دو تا ssd دارم و رید کردم حالا میخام اپگرید کنم

intel 128gb and ocz 128gb

او سی زد ورتکس 3

اگر مشکل خاصی ندارید ، ترجیحا آپدیت نکنید ! انقدر مشکلات بعد آپدیت شنیدیم که ... !

ARMIN
2013/09/11, 23:22
اگر مشکل خاصی ندارید ، ترجیحا آپدیت نکنید ! انقدر مشکلات بعد آپدیت شنیدیم که ... !

علیرضا جان

استثناعا" Vertex 3 مشکلات زیاد داشته و تعداد زیادی براش آپدیت فیرمور اومده تا بالاخره درست شده، اگر ورژن فیرمور ایشون قدیمی باشه حتما" باید آپدیت کنه.

Castiel
2013/09/12, 00:05
در ضمن از عبارت "هارد SSD" استفاده نکنید. این اصطلاحات اشتباه را دور بیندازید.

rkolivand
2013/09/12, 16:46
سلام
برای آپدیت از خود سایت OCZ نرم افزار مخصوص آپدیت رو دانلود کردم
خیلی راحت بدون هیچ در دسری 5 دقیقه ای فیریمور اپدیت شد
باید یه سی دی خام یا فلش برای بوت داشه باشید

rkolivand
2013/09/12, 16:54
یه سئوال
کنترلر ساتا برای سیستم من فقط روحالت IDE کار می کنه
چه در حالت RAID و چه در حالت AHCI من با صفحه آبی ویندوز درگیرم
مشکل از کجاست
قطعات سیستمم اینه:
ASUS P8H77-V
SSD Vertex3 60
Hard:500 WD
Cor i5 3570k

Castiel
2013/09/12, 17:55
یه سئوال
کنترلر ساتا برای سیستم من فقط روحالت IDE کار می کنه
چه در حالت RAID و چه در حالت AHCI من با صفحه آبی ویندوز درگیرم
مشکل از کجاست
قطعات سیستمم اینه:
ASUS P8H77-V
SSD Vertex3 60
Hard:500 WD
Cor i5 3570k

وقتی روی حالت Raid و AHCI قرار می دهید، معمولا نیاز است ویندوز را مجدد در این حالت نصب کنید.

rkolivand
2013/09/13, 09:55
مدیر جان ممنون
آما حلت Raid رو میدونم چه فایده ای داره داخل سایت خوندم
حالا AHCI به چه دردی می خوره