PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آپدیت فریمور مودم 2730 U

Nima.Salarian
2013/09/10, 14:31
نحوه آپدیت فریمور مودم D-LINK 2730U چطوریه ؟
یک هفته هستش که هی چراغ اینترنتم خاموش میشه هی روشن میشه روزی شاید 20 بار
آگه آپدیتش کنم درست میشه؟
و آپدیت هاشو از کجا باید دریافت کنم؟

Shahin007
2013/09/10, 15:57
سلام نیما جان...

به نظرم اول با پشتیبانی ISP خودت تماس بگیر و مشکل رو بهشون بگو..شاید مشکل از اونا بود...
ولی اگه نبود من سایت D-LINK رو چک کردم و این (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) رو برات پیدا کردم...

همون طور که میبینی توی قسمت SUPPORT و FIRMWARE یک نسخه هستش که اونم واسه سال 2011 و قدیمی هستش و فکر میکنم به احتمال زیاد
فریمور پیشفرض مودمت همین نسخه باشه..

واسه آپدیت هم مودمت یه آی پی داره که واسه نصب از طریق وب هست..اونو باید وارد مرورگرت کنی و بعد از وارد کردن یوزر و پسورد وارد صفحه که شدید،مودم خودم یه تب به اسم maintenance داره...
شما هم دنبال همچین گزینه ای باشید و از اونجا firmware رو انتخاب کنید و آدرس فایل آپدیت رو هم از تو کامپیوتر بهش بدیدو upgrade رو بزنید و مودم بعد از آپدیت شدن خودش
یه بار ریست میشه و آپدیت میشه.

ARMIN
2013/09/10, 16:24
مودم های دیلینک از داخل خود صفحه ی تنظیماتشون میتوننن آپدیتشون رو پیدا و دانلود کنند.

Castiel
2013/09/10, 16:52
عزیز توصیه بنده به شما اینست که این کار را انجام ندهید چون به طور معمول نسخه Firmware هایی که در سایت می بینید برای بازار اروپا است و برای نسخه هایی که به داخل کشور می آیند، به روز رسانی وجود ندارد. مودم 8960 بنده هم پس از آپدیت دچار مشکل شد و بر اساس گفته نماینده آن، امکان رفع مشکل وجود ندارد.

Nima.Salarian
2013/09/10, 21:12
من با شرکت تماس گرفتم گفتن ما فقط میتونیم ببینیم چقدر شارژ شده و کی پول دادید :))
نمیدونم چکارش کنم به نظرتون چکار واجبه براش؟

S_A_E_I_D
2014/11/23, 14:09
منم همچبن مشکلی دارم

aryaiee
2014/11/23, 14:11
منم همچبن مشکلی دارم

دوست عزیز در تاپیک دیگران و ان هم اینقدر قدیمی سوال خودتون رو مطرح نکنید!بخش پرسش و پاسخ عمومی نرم افزار.