PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : IDM

blueray
2013/09/10, 13:45
سلام به همه ی سخت افزاری ها

داشتم یه فایل 900mb دانلود میکردم که رو 99% یه ارور داد . ok کردم بعد که رفتم تو برنامه ادامه ی دانلود رو زدم دانلود از اول شروع شد
:((:((:((:((:((
یه راهی نیست این برگرده رو همون 99%؟:((

Dan
2013/09/10, 13:47
سلام به همه ی سخت افزاری ها

داشتم یه فایل 900mb دانلود میکردم که رو 99% یه ارور داد . ok کردم بعد که رفتم تو برنامه ادامه ی دانلود رو زدم دانلود از اول شروع شد
:((:((:((:((:((
یه راهی نیست این برگرده رو همون 99%؟:((
نخیر راهی نیست متاسفانه.

blueray
2013/09/10, 13:49
قربون سرعت عمل

blueray
2013/09/10, 14:01
اگه میشه بگین دلیلش چی بوده که دوباره اینجور نشه.

Dan
2013/09/10, 14:04
اگه میشه بگین دلیلش چی بوده که دوباره اینجور نشه.
بستگی به دلایل مختلفی داره. میتونه بلاک شدن توسط Firewall و آنتی ویروس ، قطع شدن سرور ، ایجاد اختلال در ارتباط شما با سرور و ... باشه.

blueray
2013/09/10, 14:16
بستگی به دلایل مختلفی داره. میتونه بلاک شدن توسط Firewall و آنتی ویروس ، قطع شدن سرور ، ایجاد اختلال در ارتباط شما با سرور و ... باشه.
اینجوری که فقط دانلود قطع میشه حجمی که دانلود کردم باید بمونه سر جاش .
چرا اون پاک شده؟

Dan
2013/09/10, 14:19
اینجوری که فقط دانلود قطع میشه حجمی که دانلود کردم باید بمونه سر جاش .
چرا اون پاک شده؟
اگه فایل قابلیت Resume نداشته باشه کلا پاک میشه. اگه Resume داشته باشه باید ادامه بده.

blueray
2013/09/10, 14:35
اگه فایل قابلیت Resume نداشته باشه کلا پاک میشه. اگه Resume داشته باشه باید ادامه بده.
resume داشت خودش نوشته بود. حتی دیشب اینترنتم قطع شد وقتی وصل شد ادامه دادم تا امروز

Dan
2013/09/10, 14:38
resume داشت خودش نوشته بود. حتی دیشب اینترنتم قطع شد وقتی وصل شد ادامه دادم تا امروز
خب الان مشکل چیه؟ الان وقتی Resume رو میزنید چه اتفاقی میفته؟

lastshepherd
2013/09/10, 14:40
دوست عزیز مشکل شما همون طور که داداش گلم آقا میعاد فرمودند، زمانی که محل فایل در سرور جابجا بشه، لینک بازگشت از سرور به کلی تغییر می کنه و به همین دلیل هم IDM اون رو به عنوان لینک از سرور جدید می شناسه.
بعد از شما می پرسه که ممکنه به علت جابجا شدن سرور این لینک خراب دانلود بشه، آیا دوست داری از نو دانلود کنی که شما باید می زدید نه، که زدید آره.

موفق باشی.

blueray
2013/09/10, 15:16
نه ولله یه ارور بود من Ok کردم بله و خیر و yes و no نبود

Dan
2013/09/10, 15:20
نه ولله یه ارور بود من Ok کردم بله و خیر و yes و no نبود
خب اگه فقط OK داره راهی براش نیست. کاری نمیشه کرد.

blueray
2013/09/10, 15:32
خیلی خیلی ممنون از همه ی دوستان و
ببخشید واسه اینکه وقتتونو گرفتم

Shahin007
2013/09/10, 17:11
دوستان راه هستش دیگه چرا نباشه؟!

دوست عزیز بدون هیچ مشکلی میتونید دانلود رو از همون نقطه ای که مونده بود ادامه بدید...

کافیه:

توی برنامه ی idm خودتون برید و روی فایلی که ناقص دانلود شده کلیک راست کنید و گزینه ی refresh download address رو انتخاب کنید...
بعد تو صفحه ی مرورگر که باز شد لینک رو دوباره generate کنید(لینکی که به شما میده و اگه روش کلیک کنید دانلود شروع میشه منظورمه)...
روی اون لینک کلیک راست کنید و گزینه ی copy link address رو انتخاب کنید...

حالا دوباره به پنجره ی idm خودتون برگردید و روی فایلی که ناققص دانلود شده بود کلیک راست کنید و گزینه ی properties رو بزنید
و فیلد address رو پاک کنید و اون آدرسی که واسه لینک دانلود کپی کرده بوید رو توی فیلد address..قرار بدید(پیست کنید)

و حالا کافیه resume download کنید.:)

Dan
2013/09/10, 17:14
دوستان راه هستش دیگه چرا نباشه؟!

دوست عزیز بدون هیچ مشکلی میتونید دانلود رو از همون نقطه ای که مونده بود ادامه بدید...

کافیه:

توی برنامه ی idm خودتون برید و روی فایلی که ناقص دانلود شده کلیک راست کنید و گزینه ی refresh download address رو انتخاب کنید...
بعد تو صفحه ی مرورگ ر که باز شد لینک رو دوباره generate کنید(لینکی که به شما میده و اگه روش کلیک کنید دانلود شروع میشه منظورمه)...
روی اون لینک کلیک راست کنید و گزینه ی copy link address رو انتخاب کنید...

حالا دوباره به پنجره ی idm خودتون برگردید و روی فایلی که ناققص دانلود شده بود کلیک راست کنید و گزینه ی properties رو بزنید
و فیلد address رو پاک کنید و اون آدرسی که واسه لینک دانلود کپی کرده بوید رو توی فیلد address..قرار بدید(پیست کنید)

و حالا کافیه resume download کنید.:)

آره ولی این هم برای هر فایلی قابل انجام نیست. بعضی فایل ها رو من با این روش امتحان کردم نشدن.

Shahin007
2013/09/10, 17:35
آره ولی این هم برای هر فایلی قابل انجام نیست. بعضی فایل ها رو من با این روش امتحان کردم نشدن.

من برای هر نوع فایل و از هر آپلود سنتری که بگی امتحان کردم و همیشه جواب داده!
تازه اگه هم این طور باشه که شما میگی بهشون میگفتین و به هر حال به احتمال زیاد جواب میداد دیگه..امتحانش که ضرر نداشت عزیز:)

Dan
2013/09/10, 17:48
تازه اگه هم این طور باشه که شما میگی بهشون میگفتین و به هر حال به احتمال زیاد جواب میداد دیگه..امتحانش که ضرر نداشت عزیز:)

من برای ویدیو امتحان کرده بودم. ارور داد و نشد.
بله درست میگی باید بهشون میگفتم.

blueray
2013/09/10, 21:03
این چیزی که من دانلود کردم یه پارت از 3پارت یه بازی بود که قرار بود منو 3تا از دوستام باهم دانلودشون کنیم. از عصر تا الان هم 60% ش دانلود شده .
آدریسو رو هم که به من دادن لینک دانلود بود.
اون موقع که ارور داد من رفتم تو IDM وقتی ادامه دانلود زدم یدون اینکه مشکل دانلود داشته باشه از اول شروع شد. وقتی دیدم اینجوریه تو این آدرس:C:\Users\win7\AppData\Roaming\IDM\DwnlDat a\win7 رفتم. اسم فایلو که نگاه کردم حجمش سر هم 1mb هم نمیشد

lastshepherd
2013/09/10, 21:07
این چیزی که من دانلود کردم یه پارت از 3پارت یه بازی بود که قرار بود منو 3تا از دوستام باهم دانلودشون کنیم. از عصر تا الان هم 60% ش دانلود شده .
اون موقع که ارور داد من رفتم تو IDM وقتی ادامه دانلود زدم یدون اینکه مشکل دانلود داشته باشه از اول شروع شد. وقتی دیدم اینجوریه تو این آدرس:C:\Users\win7\AppData\Roaming\IDM\DwnlDat a\win7 رفتم. اسم فایلو که نگاه کردم حجمش سر هم 1mb هم نمیشد

بله، داداش فایل ریست شده بوده و حجمش دوباره صفر شده.

نه امکان انجامش نیست! اگر قبل از ریست شدن انجام بشه، مشکل حل می شه ولی ایشون فایل رو ریست کردن!:ar!

Shahin007
2013/09/10, 21:09

مهم نیست به شما لینک دانلود دادن یا سایت.بازیابی آدرس دانلود رو میزدی میرفت صفحه ای که مربوط به فایل هستش.
حالا این بار که گذشت..ولی چون از مشکل هایی هستش که زیاد پیش میاد اون روش رو همیشه امتحان کن.99 در صد مواقع جواب میده.
موفق باشی:)

blueray
2013/09/10, 21:12
همون کاریو که قبلا گفتید انجام دادم بازیابی رو که زدم مرورگر که باز شد شروع کرد با دانلودر خودش دانلود کردن

Shahin007
2013/09/10, 21:14
نه امکان انجامش نیست! اگر قبل از ریست شدن انجام بشه، مشکل حل می شه ولی ایشون فایل رو ریست کردن!:ar!

آره امین جان الان که پست اولشون رو خوندم دیدم زدن شروع مجدد که نباید این کارو میردن...پس دیگه کار از کار گذشته.:)

lastshepherd
2013/09/10, 21:14
مهم نیست به شما لینک دانلود دادن یا سایت.بازیابی آدرس دانلود رو میزدی میرفت صفحه ای که مربوط به فایل هستش.
حالا این بار که گذشت..ولی چون از مشکل هایی هستش که زیاد پیش میاد اون روش رو همیشه امتحان کن.99 در صد مواقع جواب میده.
موفق باشی:)

کلا تاپیک بعد از ریست لینک زده شده.
یعنی ایشون اشتباها ریست کردند، بعد در مورد آندو کردن این اشتباه پرسیدند.:D

blueray
2013/09/10, 21:19
به کی قسم بخورم ادامه ی دانلود زدم

lastshepherd
2013/09/10, 21:23
به کی قسم بخورم ادامه ی دانلود زدم

خب نباید میزدید دیگه!>:) باید قبلش لینک رو اصلاح می کردید!

blueray
2013/09/10, 21:27
دست همتون درد نکنه