PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد galaxy s2

Moein00
2013/09/09, 17:30
با عرض سلام خسته نباشید
من میخوام موبایل galaxy s2 را بخرم اما فکر میکنم دیگه قدیمی شده و گوشی بالاتر از این امکانات(cpu وصفحه نمایش و.....) با این قیمت بخرم
به نظر شما این گوشی الان خریدنش مفید هست یا نه؟
البته من زیاد بازی های گرافیکی در حد بالا انحام نیمدم و بیشتر با برنامه و امکانات سیستم عامل کار دارم
لطفا راهنمایی کنید

Amin224
2013/09/09, 17:37
سلام
به هیچ وجه خریدش منطقی نیست .
پیشنهاد میشه به نسبت کارای به قیمت از سری اکسپریا سونی خرید داشته باشین .

Moein00
2013/09/09, 17:42
اگه میشه دلیلشا بگیند و از سونی ها مثالی بزنید

Shahin007
2013/09/09, 17:48
سلام دوست عزیز...

s2 که دیگه تولید نمیشه..اگر هم باشه تولید قبل هستش...

و الان s2 plus ـه جاش اومده که یه چیزاییش هم بهینه شده...

شما حداکثر بودجه ی خودتون رو اعلام کنید و کاربردتون رو بگید و سیستم عاملی که ترجیح میدید رو هم بفرمائید تا شاید انتخاب بهتری واستون باشه.:)

Amin224
2013/09/09, 17:52
شما اگر تو نت بگردی مشخصات s2 رو با نمونه ها هم قیمت سونی مقایسه کنید از همه لحاظ ( قدرت سی پی یو ، کیفیت و بزرگی صفحه نمایش و ..) پایین تر هست .
s2 چند قیمت گرفتین تا با هم رده سونی از نظر کاریی مقایسه کنیم !؟

Dan
2013/09/09, 17:53
با عرض سلام خسته نباشید
من میخوام موبایل galaxy s2 را بخرم اما فکر میکنم دیگه قدیمی شده و گوشی بالاتر از این امکانات(cpu وصفحه نمایش و.....) با این قیمت بخرم
به نظر شما این گوشی الان خریدنش مفید هست یا نه؟
البته من زیاد بازی های گرافیکی در حد بالا انحام نیمدم و بیشتر با برنامه و امکانات سیستم عامل کار دارم
لطفا راهنمایی کنید
نه الان دیگه ارزش نداره. مگه اینکه بخواهید دست دوم از کسی بخرید و قیمتش زیاد بالا نباشه.
اگر قصد خرید گوشی نو دارید سقف بودجتون رو بگید تا دوستان راهنماییتون کنند.

Moein00
2013/09/09, 21:19
بودجه ی من حدود 900 تومان من قصد خرید دسته دوم گوشی را دارم کار ان چنانی باش ندارم اگه میشه بین سی پی یو و گرافیک سونی اکسپریا اس پی و گلکسی اس 2 مقایسه کنید
خیلی ممنون از دوستان که کمک کردند

Dan
2013/09/09, 21:31
بودجه ی من حدود 900 تومان من قصد خرید دسته دوم گوشی را دارم کار ان چنانی باش ندارم اگه میشه بین سی پی یو و گرافیک سونی اکسپریا اس پی و گلکسی اس 2 مقایسه کنید
خیلی ممنون از دوستان که کمک کردند
Xperia SP از چیپ Snapdragon S4 Pro استفاده میکنه که از S2 و حتی از S3 خیلی قویتره. البته قیمت نو این گوشی کمتر از یک میلیون تومان هستش و میتونید نو بخرید.
برای گوشی دست دوم پیشنهادم Nexus 4 و بعد Optimus 4X هستش.