PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مسابقه آنلاین آواژنگ - مادربردهای سری 8 گیگابایت

Avj_GBT
2013/09/09, 13:31
بار ديگر آواژنگ مسابقه پرسش و پاسخ در رابطه با مادربردهاي خود برگزار مي کند که به صورت زير مي باشد

23102براي شرکت در اين مسابقه روي آدرس مقابل کليک کنيد : فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

در صورت بودن هرگونه سوال در همين تاپيک سوال خود را مطرح کنيد تا پاسخ داده شود

Castiel
2013/09/11, 06:52
سوالات تقریبا آسان است. امیدوارم یکی از اعضای فروم در میان برندگان مسابقه حضور داشته باشد!

Reza Eshraghi
2013/09/11, 07:03
سوالات تقریبا آسان است. امیدوارم یکی از اعضای فروم در میان برندگان مسابقه حضور داشته باشد!

سؤالات که خیلی آسون بود آقا مدیر ! ما که جواب رو فرستادیم همون دو روز پیش تا ببینیم شانسمون اینجا چطوره ؟!!!

meelad
2013/09/11, 07:53
بخش بررسی اجمالی لود نمیشه اما همه میتونن از این صفحه استفاده کنن: (حداقل برای G1.Sniper 5)
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

البته من حتی اونقدر اطلاعات مهم ندارم که نتونستم یه فلش 16 گیگابایتی رو باهاشون پر کنم!

حالا اگه هارد اکسترنال 1 ترابایتی هم برنده بشم دیگه چی میشه!

ایشالا کسایی که لازم دارن برنده بشن...

Yaser_Aramesh
2013/09/11, 22:47
در فرم مشخصات منظور از شماره شناسنامه همون شماره شناسنامه هست یا شماره ملی ؟!! آخه بنده تا به حال ندیده بودم که در مسابقات یا جاهای دیگه شماره ی شناسنامه بخوان .

درضمن در متن سوال اول نوشته شده چند سال اما پاسخ ها به ساعت هست . باید می شد چه مدت .

جا داره اینجا از شرکت آواژنگ (که واقعا شرکت خوبی هست در بین این همه شرکت های به درد نخور) بابت خدمات و برگزاری این مسابقه و همچنین آقایان فوزی و شالیکاریان عزیز بابت اطلاع رسانی تشکر بکنم .

در پایان هم لازم به ذکر میدونم که واقعا اینجور مسابقات باعث می شن که برخی افراد مثل من بیشتر به دنبال کسب اطلاعات و اخبار برن. برای مثال من از خازن های جامد سیاه و تقویت کننده های هدفون های گیمینگ چیزی نمیدونستم اما حالا آشنایی مختصری باهاشون پیدا کردم .

Castiel
2013/09/12, 02:19
در فرم مشخصات منظور از شماره شناسنامه همون شماره شناسنامه هست یا شماره ملی ؟!! آخه بنده تا به حال ندیده بودم که در مسابقات یا جاهای دیگه شماره ی شناسنامه بخوان .

درضمن در متن سوال اول نوشته شده چند سال اما پاسخ ها به ساعت هست . باید می شد چه مدت .

جا داره اینجا از شرکت آواژنگ (که واقعا شرکت خوبی هست در بین این همه شرکت های به درد نخور) بابت خدمات و برگزاری این مسابقه و همچنین آقایان فوزی و شالیکاریان عزیز بابت اطلاع رسانی تشکر بکنم .

در پایان هم لازم به ذکر میدونم که واقعا اینجور مسابقات باعث می شن که برخی افراد مثل من بیشتر به دنبال کسب اطلاعات و اخبار برن. برای مثال من از خازن های جامد سیاه و تقویت کننده های هدفون های گیمینگ چیزی نمیدونستم اما حالا آشنایی مختصری باهاشون پیدا کردم .

یاسر جان لازم به ذکر است که در حال حاضر آقای اسفندیاری به جای آقای فوزی در فروم فعالیت می کنند.

me.mr
2013/09/12, 05:40
ما هم شرکت کردیم به امید خدا 1 ترا رو گرفتیم!;)

h.davoudi
2013/09/20, 10:03
من خیلی خوش اقبالم.

iSteve
2013/09/20, 19:05
با اجازه، بنده هم شرکت کردم. اطلاعاتم در مورد محصولات گیگابایت زیاد نیست اما شانس خودمو امتحان کردم. انشاالله اگه برنده بشم با هاردی که میگیرم یک مسابقه ی محصولات msi برگزار میکنم و اون هارد رو به عنوان جایزه میذارم!:))

Shahin007
2013/09/20, 19:23
منم الان تایپیک رو دیدم و شرکت کردم...
دو تا از سوال هارو از سایت خود گیگابایت کمک گرفتم...در کل مطمئنم شدم که جوابام درسته...
ایشالا هارد هم به کسی که واقعا نیاز داره برسه...خدا میدونه خیلی نیاز دارم!:D

Hessam
2013/09/22, 13:51
فقط تا پایان امروز فرصت باقیست...!

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/09/22, 17:45
من اینقدر به اون هارد علاقه مندم که با اسم و شماره شناسنامه پدر و مادر هم شرکت کردم :))
از لحاظ آیپی یا ایمیل مشترک که مشکلی نیست؟؟
[-O

Mr.Kourosh
2013/09/22, 17:50
نتایج کی اعلام میشه ؟

Hessam
2013/09/22, 18:03
نتایج کی اعلام میشه ؟

اواسط مهر.

Mr.Kourosh
2013/09/23, 12:45
اول مهر شد و مسابقه هم تمام شد !
اینم جواب سوالات من !

Reza Eshraghi
2013/09/23, 13:29
همشون درسته. به جز سوال آخر که گزینه ی 1 می شد.
فن آوری الترا دوریبل 5 انحصاری گیگابایت هست! نه الترا دوریبل 5 پلاس!
سوال بسیار فنی و هوشمندانه ای بود که 90% کاربران اشتباه زدن!!

حسام جون ما که درست زدیم این سؤال رو !! ;) اگه من و شما که نماد گیگابایت هستیم توی این فروم این سؤال رو غلط بزنیم که دیگه وامصیبتا!!! :))
جداً به جز همین سؤال 4 که کمی فنی و هوشمندانه بود بقیه سؤالها همچین آش دهن سوزی نبودن !!!!

Dan
2013/09/23, 13:31
همشون درسته. به جز سوال آخر که گزینه ی 1 می شد.
فن آوری الترا دوریبل 5 انحصاری گیگابایت هست! نه الترا دوریبل 5 پلاس!
سوال بسیار فنی و هوشمندانه ای بود که 90% کاربران اشتباه زدن!!
Ultra Durable 5 PLUS گیگابایت، استاندارد جدیدی از دوام و پایداری

Ultra Durable 5 PLUS فن آوری اختصاصی گیگابایت هستش.

Hessam
2013/09/23, 13:39
Ultra Durable 5 PLUS گیگابایت، استاندارد جدیدی از دوام و پایداری

Ultra Durable 5 PLUS فن آوری اختصاصی گیگابایت هستش.

خازن های جامد جدید مشکی رنگ با طول عمر بالا
مادربردهای سری 8 گیگابایت مجهز به خازن های جامد با بالاترین کیفیت هستند که ارائه دهنده بیشترین میزان کارایی برای زمان طولانی، حتی در زمان های بارگذاری سنگین می باشند. به این ترتیب کاربر می تواند با خیال آسوده با رایانه خود کار کند و به هیچ عنوان نگران پایداری آن نباشد. با استفاده از خازن های انحصاری مشکی رنگ جدید بر روی مادربردهای سری 8 گیگابایت، حتی در هنگام بارگذاری های سنگین نیز میزان ESR بسیار پایین خواهد داد.

تو فروم اورکلاکینگ هیروز همه خازن های جامد مشکی رنگ رو زدن.

اگر یقیناً هر دو انحصاری باشه، طراح سوال آواژنگ سوال رو اشتباه نوشته! یک سوال نمی تونه دو جواب داشته باشه!

ARMIN
2013/09/23, 13:59
اينجا نوشته UD.PLUS‌ فن آورى انحصارى گيگابايته و توسط گيگا معرفى شده:

فن آوری انحصاری Ultra Durable (طراحی با طول عمر بالا) توسط گیگابایت معرفی گردید. اولین نسل این فن آوری با تعبیه خازن های کاملاً جامد با مقاومت داخلی پایین تر روی مادربرد متولد شد و طی هفت سال گذشته امکانات و قابلیت های بسیاری به آن اضافه گردید. چندی پیش همزمان با انتشار مادربردهای جدید سری 8، گیگابایت آخرین نسل از این فن آوری انحصاری را تحت عنوان Ultra Durable 5 PLUS معرفی کرد.

اگر واقعا" پاسخ سوال آخر گزينه اي غير از اين باشه ؛ يا سر كار بوديم و يا اينكه تمام مدت M***nformation به خوردمون دادن.

Beni7192
2013/09/23, 14:11
از حسام بعید بود جواب 100% گزینه 3 هست

Hessam
2013/09/23, 14:22
از حسام بعید بود جواب 100% گزینه 3 هست

امیدوارم همینطور باشه. چون خودم هم 3 رو زدم.

Avj_GBT
2013/09/23, 14:46
در خصوص سوال آخر ، خازنهای مشکی رنگ بخشی از فناوری انحصاری Ultra Durable هست ، در کل یکی از فناوری هایی که در همه جا به عنوان فناوری انحصاری گیگابایت شناخته می شود همین Ultra Durable است و اگر به سوال دقت کنید نوشته شده که کدام توسط گیگابایت طراحی شده ، ممکن است که خازنها در دست شرکت گیگابایت باشد ولی سازنده اش شرکت دیگری است ولی فن آوری Ultra Durable طراحش گیگابایت بوده و گیگابایت آنرا نام گذاری کرده .
این رو بخاطر این گفتم که شک و شبهه برای کسی باقی نماند

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/09/23, 17:37
گزینه 3 با توضیحات دوستان درسته ولی وقتی برای خازن های مشکی کاملا واضح و آشکار از صفت انحصاری استفاده شده نمیشه اون رو غلط گرفت
این انصاف نیست؛ باید هر دو گزینه رو درست اعلام کنید

Avj_GBT
2013/09/23, 20:10
یک بار توضیح داده شد ، سوال کاملا درسته ، فرق بین درکِ کلمهٔ انحصاری و انحصاری گیگابایت است که با کمی‌ دقت واضح بوده ، در سوال هم نوشته شده که کدام یک انحصاراً توسط گیگابایت طراحی شده , همهٔ اجزای که که در مادربردهای گیگابایت بکار رفته شده انحصاری است به دلیلِ اینکه این شرکت آنهارا کنارِ هم گذاشته ، ولی‌ هم نمی‌شه گفت خازنها انحصاراً توسط گیگابایت طراحی شده ، چون توسط شرکت دیگه طراحی شده ، ولی‌ فناوری Ultra Durable انحصاراً توسط شرکت گیگابایت طراحی شده

ARMIN
2013/09/23, 22:19
ولی فن آوری Ultra Durable طراحش گیگابایت بوده و گیگابایت آنرا نام گذاری کرده .

این منم تو افق... :-bd:-bd

ARMIN
2013/09/23, 22:23
یک بار توضیح داده شد ، سوال کاملا درسته ، فرق بین درکِ کلمهٔ انحصاری و انحصاری گیگابایت است که با کمی‌ دقت واضح بوده ، در سوال هم نوشته شده که کدام یک انحصاراً توسط گیگابایت طراحی شده , همهٔ اجزای که که در مادربردهای گیگابایت بکار رفته شده انحصاری است به دلیلِ اینکه این شرکت آنهارا کنارِ هم گذاشته ، ولی‌ هم نمی‌شه گفت خازنها انحصاراً توسط گیگابایت طراحی شده ، چون توسط شرکت دیگه طراحی شده ، ولی‌ فناوری Ultra Durable انحصاراً توسط شرکت گیگابایت طراحی شده

مهندس بفرما یه فنجون چایی در خدمت باشیم، . . . بی نمکه ;;)

Dan
2013/09/29, 08:59
نتایج مسابقه اعلام شد:

ARMIN
2013/09/29, 12:36
مباركشون باشه :)

me.mr
2013/09/29, 13:28
هم ناراحت هم خوشحال :(@};-

Arthur
2013/09/29, 15:21
150% درصد میدونستم برنده نمیشم!
فقط خواستم از آزمونش استفاده کنم و خودم رو محک بزنم =)))