PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سیستم قوی i7,i5 نسبت به یک سیستم معمولی چقدربرق مصرف می کنند پول برق؟

amozegarezist
2013/09/09, 13:07
یه سیستم دارم که پاور معمولی داره سی پی یوی کور تو دو و گرافیک یک گیگ با دو گیگ رم
حالا اگر این سیستم یه سیستم گرافیک و گیم باشه کور ای سون یا فایو با گرافیکدوگیگ 630 یا 650 یا 660 و 8 گیگ یا 16 گیگ رم و مادربورد سابرتوت چقدر برق مصرف می کنه
پول برق چقدر می شه اگر روزی 8 ساعت حداقل روشن باشه یا بیشتر
اونوقت همین خصوصیات تو لب تاپ چطوری می شه با اینکه اونقدر پولدار کسی نیست که لب تاپ بخره که خراب بشه و ضرر کنه
پول برقتون چقدر اومده

Reza Eshraghi
2013/09/09, 13:26
یه سیستم دارم که پاور معمولی داره سی پی یوی کور تو دو و گرافیک یک گیگ با دو گیگ رم
حالا اگر این سیستم یه سیستم گرافیک و گیم باشه کور ای سون یا فایو با گرافیکدوگیگ 630 یا 650 یا 660 و 8 گیگ یا 16 گیگ رم و مادربورد سابرتوت چقدر برق مصرف می کنه
پول برق چقدر می شه اگر روزی 8 ساعت حداقل روشن باشه یا بیشتر
اونوقت همین خصوصیات تو لب تاپ چطوری می شه با اینکه اونقدر پولدار کسی نیست که لب تاپ بخره که خراب بشه و ضرر کنه
پول برقتون چقدر اومده

میشه بفرمائید هدفتون از این سؤال چیه دقیقاً ؟!!! در مورد مصرف برق و پول برق باید تشریف ببرید اداره برق !! اصلاً تاپیکتون هیچ ارتباطی به بخش سیستم کامل نداره !!

th e nd
2013/09/09, 14:02
1- خیلی از سایت ها هست که بر مبنای نوع قطعات مقدار مصرف رو نشون میده. می تونید به اونجا مراجعه کنید.
2- بعد ازاینکه مقدار مصرف رو فهمیدید، تشریف می برید اداره برق و کاتالوگ(!) اونها رو میگیرید و می شینید حساب کتاب می کنید که چقدر برق در ساعت مصرف کنه
که فلان قدر هزینش بشه!
3- بعد که این کارها رو کردید خودتون میدونید و سیستمتون.
4- قبض برق خونه ما 21 تومن اومده! سیستمم هم روزی خدا ساعت روشن هست.
5- خدا وکیلی گرفتی ما رو ها! من از شما هرچی پست خوندم یه چندتا نکته(!) توش دیدم!! :ar!