PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هارد سوخته

vahed
2013/09/08, 13:47
سلام دوستان من دبروز کیسم رو باز کرده بودم که داخلش رو غبار گیری کنم بعد از اینکه کارم تموم شد و برق تک تک قطعات رو وصل کردم .برای برق هارد هم از سوکت قرمز رنگ پاور استفاده کردم آخه سوکت دیگه ای رو پاور نبود، تا اومدم روشنش کنم هاردم سوخت و کل کیس پر دود شد. هارد رو بردم گارانتی (آواژنگ) ولی گفتن شامل گارانتی نمیشه برگشت بهم گفت احتمالا آب رو برد هاردت ریخته شده ولی اصلا یه همچین چیزی غیرممکنه. به هر حال هارد رو بردم یه جای دیگه و بردشو عوض کرد ولی گفت که هدش خراب شده و اصلا چاره ای نداره.از تو هارد هم صدای تق تق میاد. خلاصه کلا نا امید شدم حالا اومدم از شما خواهش کنم راهنماییم کنید که چطوری میتونم اطلاعاتم رو برگردونم، اصلا راهی داره، و اگه راهی داره هزینش تقریبا چقدر میشه؟ هاردم وسترن دیجیتال سبز 1 ترا هست و پاورم گرین 1235B. ممنون

mashkanis
2013/09/08, 15:00
دوست عزیز دیگه مهم نیست پاورت چیه . چون فاتحه هارد رو خونده . به نظر من بیشتر از این دستکاریش نکن و با این شماره ای که میدم تماس بگیر انسانهای منصف و مومن و قابل اعتمادی هستند و کارشان هم حرفه ای است . برای هزینه هم اگر بگویید از طرف من - سعید مشکانی - معرفی شده اید شاید کمی ار ان تر هم حساب کنند . شماره تلفن 05712238006 آقای مهندس دولت . به هر حال دوست عزیز تسلیت ما را پذیرا باشید . امیدوارم غم آخرتان باشد .

Reza Eshraghi
2013/09/08, 17:12
دوست عزیز دیگه مهم نیست پاورت چیه . چون فاتحه هارد رو خونده . به نظر من بیشتر از این دستکاریش نکن و با این شماره ای که میدم تماس بگیر انسانهای منصف و مومن و قابل اعتمادی هستند و کارشان هم حرفه ای است . برای هزینه هم اگر بگویید از طرف من - سعید مشکانی - معرفی شده اید شاید کمی ار ان تر هم حساب کنند . شماره تلفن 05712238006 آقای مهندس دولت . به هر حال دوست عزیز تسلیت ما را پذیرا باشید . امیدوارم غم آخرتان باشد .

دوست عزیز این موارد را باید در پی ام مطرح کنید ! ضمن اینکه توجه داشته باشید جناب استارتر ساکن تبریز هستند ! از پیش شماره تلفنی که داده اید مشخص است که مربوط به سبزوار هست !