PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند سؤال پیرامون ویندوز 8

shahidamlaki
2013/09/06, 08:45
سلام به بچه های گل سخت افزارمگ

من روی پی سی و لپ تاپم ویندوز 8 رو نصب کردم ولی انواع کرک ها رو هم که به دستم رسید و تونستم دانلود کنم مثل کرکی که در یک دی وی دی ویندوز 8 بود و یکی هم از پی سی دانلود گرفتم یکی هم فکر کنم از سافت 98 گرفتم ولی هیچ کدومشون اثر نکردن.

خب حالا سؤآلات:
اول اینکه اگه ویندوز کرک نشه فقط سی روز عمر می کنه؟ و شما کرکی در نظر دارید؟ که واقعا عمل کنه؟
دوم، اینکه میگن ویندوز 8 خودش بک آپ داره و نیاز نیست هرسری نصب مجدد انجام بدید این به چه صورتی هست؟
سوم، آیا بک آپ دقیقا از لحاظ کیفیت به حد نصب مجدد ویندوز هست یعنی در سرعت و کارکرد هیچ فرقی با نصب مجدد ویندوز نداره ؟
چهارم، ویندوز رو معمولا آپدیت می کنم واسه همین می خوام پس از اولین آپدیت در صورت مفید بودن بک آپ، یک بک آپ کامل از ویندوز بگیرم که بعد از آن دیگر برای آپدیت اولیه و نصب درایورها و نرم افزارها به زحمت نیفتم. شما چه برنامه ای را پیشنهاد می دهید برای این عملیات مهم بک آپ گیری و یه آموزش مختصری هم در این زمینه بفرمائید که نحوه گرفتن و بازگردانی بک آپ به چه صورت هست؟

چنانچه سؤالات ساده و ابتدائی است ، شرمنده چون هم در ویندوز 8 تازه کارم و هم تا بحال بک آپ گیری و بازگردانی انجام نداده ام البته به چز اون بک آپی که معمولا هر لپ تاپی داره و اون خیلی هم راحت هست.

با تشکر

lastshepherd
2013/09/06, 09:25
برای اکتیو کردن:
کرک و رفع محدودیت Windows 8.1 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

برای بکاپ گیری:
انتخاب بهترین برنامه برای بک آپ گرفتن از ویندوز 8 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

موفق باشید.

shahidamlaki
2013/09/06, 12:40
برای اکتیو کردن:
کرک و رفع محدودیت Windows 8.1 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

برای بکاپ گیری:
انتخاب بهترین برنامه برای بک آپ گرفتن از ویندوز 8 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

موفق باشید.
سلام داداش
ولی این رو همین سایت پی سی دانلود هم گذاشته هیچ تأثیری نداره

در ضمن کسی به سؤالات من جواب ندادها من چندتا سؤال کردم

lastshepherd
2013/09/06, 12:54
سلام داداش
ولی این رو همین سایت پی سی دانلود هم گذاشته هیچ تأثیری نداره

در ضمن کسی به سؤالات من جواب ندادها من چندتا سؤال کردم

عزیز این دو تا آموزشه نه لینک نرم افزار.

پاسخ شما:

اول اینکه اگه ویندوز کرک نشه فقط سی روز عمر می کنه؟ و شما کرکی در نظر دارید؟ که واقعا عمل کنه؟

در لینک آموزش مدل های مختلف کرک رو توضیح داده. در ضمن بعد سی روز دیگه اکتیو نیست نه اینکه دیگه بالا نمیاد. این اکتیو رو هم بلافاصله بعد از نصب ویندوز باید انجام بدید. چون ممکنه بعدا دیگه کار نکنه.

دوم، اینکه میگن ویندوز 8 خودش بک آپ داره و نیاز نیست هرسری نصب مجدد انجام بدید این به چه صورتی هست؟

بله، این قابلیت رو داره. ولی ترجیحا از نرم اقزار ثالث استفاده بشه بهتره. (نظر شخصی)

سوم، آیا بک آپ دقیقا از لحاظ کیفیت به حد نصب مجدد ویندوز هست یعنی در سرعت و کارکرد هیچ فرقی با نصب مجدد ویندوز نداره ؟
بکاپ ویندوز جدید نیست، ولی اگر از ویندوز بکاپ بگیرید، زمانی که بکاپ ریستور بشه، تمام سیستم به زمانی که بکاپ گرفته شده برمیگرده.(اگر از سیستم صفر بکاپ بگیرید انگار که ویندوز جدید رو نصب کردید ولی معمولا از ویندوز + نرم افزار هاش بکاپ می گیرند که نیازی به نصب دوباره ی نرم افزار نباشه)

چهارم، ویندوز رو معمولا آپدیت می کنم واسه همین می خوام پس از اولین آپدیت در صورت مفید بودن بک آپ، یک بک آپ کامل از ویندوز بگیرم که بعد از آن دیگر برای آپدیت اولیه و نصب درایورها و نرم افزارها به زحمت نیفتم. شما چه برنامه ای را پیشنهاد می دهید برای این عملیات مهم بک آپ گیری و یه آموزش مختصری هم در این زمینه بفرمائید که نحوه گرفتن و بازگردانی بک آپ به چه صورت هست؟
اکرونیس جزو پیشرو ها در زمینه ی ساخت نرم افزار های بکاپه، تمام نیاز شما رو هم برآورده می کنه. قابلیت آپدیت بکاپ رو هم داره.

اگر باز هم سوالی بود در خدمتم.
موفق باشید.

Arthur
2013/09/06, 20:22
حدودا 5-6 سالی میشه که کرک کامل اومده!:دی
بنام Microsoft Toolkit
اینم لینک دانلود (برای ویندوز 8 نه 8.1)
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

shahidamlaki
2013/09/08, 03:59
حدودا 5-6 سالی میشه که کرک کامل اومده!:دی
بنام Microsoft Toolkit
اینم لینک دانلود (برای ویندوز 8 نه 8.1)

سلام داداش گلم شما این تصویر رو چطوری می خونید ؟

ویندوز 8.1 درسته ؟ بعدشم ویندوز هشت مگه چندساله اومده که کرکش پنج شش سال باشه که اومده باشه ؟!!!!! مگه ویندوز سون هست

lastshepherd
2013/09/08, 04:16

ویندوز 8.1 درسته ؟ بعدشم ویندوز هشت مگه چندساله اومده که کرکش پنج شش سال باشه که اومده باشه ؟!!!!! مگه ویندوز سون هست

داداشم اشتباه فرمودند. منظورشون کرک Microsoft Toolkit بوده. که اون هم (فکر کنم) حدود یک سال بعد از نسخه ی پایدار ویندوز 7 اومد.
در ضمن کرک جدید این گروه در ویندوز 8 خوب عمل نمی کنه و من استفاده ازش رو توصیه نمی کنم.
کرک روسی ویندوز 8 بهترین کرک موجوده (تا اونجایی که بنده اطلاع دارم).

shahidamlaki
2013/09/08, 04:53
فعلا که هیچ کرکی برای ویندوز هشت پیدا نکردم

lastshepherd
2013/09/08, 09:21

داداش شما او لینک ها رو مطالعه کردید؟

Mr.Kourosh
2013/09/08, 10:55

بهترین راه و ساده ترین راه اکتیو کردن ویندوز8یا8.1 روش اسکایپ هست ،با این روش ویندوزتون محدودیت زمانی نداره و دردسر هم نداره ،چون قانونی ویندوز فعال میشه !
بهترین کرک ارائه شده برا ویندوز 8 رو هم می تونین از اینجا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)دریافت کنین !توسط بنده هم تست شده و سالم هست !

Mr.Kourosh
2013/09/08, 10:57

ویندوز 8.1نسخه آزمایشی !

morsali
2013/09/08, 11:07
بهتره از CD Win 8 شرکتهای مثل پرند و گردو استفاده کنی
جواب میده

lastshepherd
2013/09/08, 11:15
بهترین راه و ساده ترین راه اکتیو کردن ویندوز8یا8.1 روش اسکایپ هست ،با این روش ویندوزتون محدودیت زمانی نداره و دردسر هم نداره ،چون قانونی ویندوز فعال میشه !
بهترین کرک ارائه شده برا ویندوز 8 رو هم می تونین از اینجا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)دریافت کنین !توسط بنده هم تست شده و سالم هست !

این کرک، جزو بهترین کرک های ویندوز 8 هست.

shahidamlaki
2013/09/08, 12:51
راستی بچه ها من امروز با رفیقم داشتم صحبت می کردم بهش گفتم ویندوز هشت رو از مایکروسافت دانلود کردم بهم گفت واسه همین هست که هیچ کرکی نمیتونه اونو اکتیو کنه
درسته این حرف ؟

lastshepherd
2013/09/08, 15:04
راستی بچه ها من امروز با رفیقم داشتم صحبت می کردم بهش گفتم ویندوز هشت رو از مایکروسافت دانلود کردم بهم گفت واسه همین هست که هیچ کرکی نمیتونه اونو اکتیو کنه
درسته این حرف ؟

خیر، بنده ویندوز خودم رو از سایت مایکروسافت دانلود و بدون مشکل اکتیو کردم.

Mr.Kourosh
2013/09/08, 15:57
درسته این حرف ؟

در حال حاضر بهترین ویندوز ،ویندوز8.1RTMهست ، که فوق العده با همه نرم افزار ها و بازی ها مچ میشه !
روش اکتیو کردنش هم خیلی آسونه !

بنده توصیه میکنم که ویندوز8.1نصب کنین !

iranmanoto
2013/09/08, 16:26
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. ng
الان مال من کدوم نسخه هستش؟!
برای کرکش باید چی کار کنم؟!

Mr.Kourosh
2013/09/08, 16:37
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. ng
الان مال من کدوم نسخه هستش؟!
برای کرکش باید چی کار کنم؟!

مال شما نسخه RTMهست !
می تونی قانونی با روش اسکایپ فعال کنی !(من این روش رو توصیه می کنم )
یا می تونی کرک ویندوز8.1رو از اینجا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.(Doostiha.IR).zip) دانلود کنی !

shahidamlaki
2013/09/08, 21:05
داداش میشه این روش اسکایپ رو در همین تاپیگ توضیح بدید یعنی چی ؟

لطفا لینک ندید و پاس کاری نکنید ما رو و شوت هم نکنید مارو به این سایت و اون سایت لطفا همینجا آموزش بدید لازم شد کپی کنی و منبع رو هم ذکر کنید

با سپاس فراوان