PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لطفا کمک کنید برای ریکاوری. هارد آرشیوم فرمت شد

old gamer
2013/09/05, 19:49
دوستان کمک کنید. هارد آرشیوم رو ناخواسته فرمت کردم. چند میلیون ضرر مالی میشه برام. همه چیزم توی هارد آرشیوم بود لطفا کمک کنید اگر بشه ریکاوری کنم.
تمام زندگیم توی اون هارد آرشیو بود [-O<
فول آرشیو موزیک (تمام خواننده ها)
100 انیمیشن HD
120 فیلم HD
تمام عکس ها و فیلمهای یادگاری و خانوادگی
تمام کاورها و لیبلهایی که برای کارهام دانلود کرده بودم
کلی ویدئو موزیک HD
و خیلی چیزهای دیگه همش در کثری از ثانیه پاک شد

Castiel
2013/09/05, 20:30
امین جان عزیز این نرم افزار را امتحان کنید. از فرمت های زیادی پشتیبانی می کند:

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

old gamer
2013/09/05, 20:40
به نظرتون فیلمها به صورت کامل ریکاوری میشن؟ امیدی هست؟

lastshepherd
2013/09/05, 20:46
داداش صبر کن یک نرم افزار خیلی عالی هست، برات آپ کنم.
ریکاوری مای فایل زیاد فایل خراب برمیگردونه.

old gamer
2013/09/05, 20:54
گردوی جدید دارم چیزی آپ نکنید لطفا فقط اسم بگید کافیه

old gamer
2013/09/05, 21:01
داداش صبر کن یک نرم افزار خیلی عالی هست، برات آپ کنم. ریکاوری مای فایل زیاد فایل خراب برمیگردونه. دارمش الان امتحان میکنم

Reza Eshraghi
2013/09/05, 21:12
امین جان فقط حواست باشه هرگز فایل های ریکاور شده رو روی هاردی که فرمت شده ذخیره نکنی !!!
البته اگه برات اطلاعاتش خیلی خیلی ارزش داشته باشه ( هزینه کردن برای ریکاوری برات بصرفه ) چون این نرم افزارها درصد موفقیت خیلی بالایی ندارن میتونی بدی مراکز ریکاوری با PC3000 با درصد اطمینان بسیار بالا برات برگردونن اطلاعات رو !

old gamer
2013/09/05, 21:34
امین جان فقط حواست باشه هرگز فایل های ریکاور شده رو روی هاردی که فرمت شده ذخیره نکنی !!!
البته اگه برات اطلاعاتش خیلی خیلی ارزش داشته باشه ( هزینه کردن برای ریکاوری برات بصرفه ) چون این نرم افزارها درصد موفقیت خیلی بالایی ندارن میتونی بدی مراکز ریکاوری با PC3000 با درصد اطمینان بسیار بالا برات برگردونن اطلاعات رو !

با چندتا از دوستان متخصص تماس گرفتم همینو گفتن. دوتا هارد 1 ترابایت دیگه دارم. ولی اون برنامه ریکاوری مای فایل حرفه ای نیست دوستانی دارم که متخصص تر هستند. به از شما نباشه تجربیات خیلی شیرینی داشتند از ریکاوری. برنامه جالبی معرفی کردند. Active@ File Recovery
گفتند ناراحت نباشم همش برمیگرده.
از همه دوستان تشکر میکنم که سعی کردند کمک کنند. نتیجه رو حتما اطلاع میدم

lastshepherd
2013/09/05, 23:43
داداش اگر نشد اینو هم امتحان کن، این نرم افزار امتحان پس داده (فراموش نشه که تیک دیپ اسکن رو بزنی)

Recuva 1.48.982 + Portable بازیابی اطلاعات حذف شده (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

old gamer
2013/09/06, 13:00
داداش اگر نشد اینو هم امتحان کن، این نرم افزار امتحان پس داده (فراموش نشه که تیک دیپ اسکن رو بزنی)

Recuva 1.48.982 + Portable بازیابی اطلاعات حذف شده (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
چشم با همه نرم افزارهای معرفی شده امتحان میکنم. و نتیجه رو قرار خواهم داد. توی همین تاپیک

Hessam
2013/09/06, 13:12
بهترین نرم افزار ریکاوری دنیا از آن نرم افزار Stellar Phoenix هست با بیشترین درصد بازیابی ممکن! (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
من با استفاده از این نرم افزار و نرم افزار ریکاوری Advanced System Optimizer به صورت ترکیبی تونستم 100% اطلاعات درایوم رو که نزدیک به 100 گیگابایت بودن رو در عرض یک صبح تا ظهر برگردونم!

old gamer
2013/09/07, 15:45
بهترین نرم افزار ریکاوری دنیا از آن نرم افزار Stellar Phoenix هست با بیشترین درصد بازیابی ممکن! (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
من با استفاده از این نرم افزار و نرم افزار ریکاوری Advanced System Optimizer به صورت ترکیبی تونستم 100% اطلاعات درایوم رو که نزدیک به 100 گیگابایت بودن رو در عرض یک صبح تا ظهر برگردونم!
حسام جان من الان تمام فیلم ها و برنامه هامو دسته بندی شده و داخل فولدر هایی که ساخته بودم ریکاوری کردم و خدارو شکر حل شد.
میمونه موزیک ها و عکسها که هرچی پیدا میکنه تغییر اسم داده و همگی داخل یه فولدر هست و تقریبا به دردم نمیخوره چون جدا کردن و دسته بندی شون ماه ها طول میکشه تازه با تغییر اسم همشون دیگه به دردم نمیخوره چون من موزیک هامو با اسم پیدا میکردم و آرشیو بزرگی از موزیک داشتم.
حالا میتونی کمکم کنی موزیک ها و عکسهارو هم تو فولدر های قبلیشون برگردونم؟
ببین برنامه ای که معرفی کردم همه فولدر هارو برگردوند الا موزیک و عکس رو

Hessam
2013/09/07, 15:51
حسام جان من الان تمام فیلم ها و برنامه هامو دسته بندی شده و داخل فولدر هایی که ساخته بودم ریکاوری کردم و خدارو شکر حل شد.
میمونه موزیک ها و عکسها که هرچی پیدا میکنه تغییر اسم داده و همگی داخل یه فولدر هست و تقریبا به دردم نمیخوره چون جدا کردن و دسته بندی شون ماه ها طول میکشه تازه با تغییر اسم همشون دیگه به دردم نمیخوره چون من موزیک هامو با اسم پیدا میکردم و آرشیو بزرگی از موزیک داشتم.
حالا میتونی کمکم کنی موزیک ها و عکسهارو هم تو فولدر های قبلیشون برگردونم؟
ببین برنامه ای که معرفی کردم همه فولدر هارو برگردوند الا موزیک و عکس رو

اطلاعی ندارم در این زمینه...
فکر نمی کنم این نرم افزاری که معرفی کردم، نامرتب ریکاوری کنه! اتفاقاً همه چیز رو سر جای خودش بر می گردونه!

old gamer
2013/09/07, 16:04
خب اون جریان ترکیبی چیه؟ ( Advanced System Optimizer به صورت ترکیبی)
و اینکه این نرم افزار رو چطور بگیرم؟ از کجا دانلود و نصب کنم؟ اکتیو کردنش به چه صورتی ممکنه؟ توی لینک قیمت 49 دلاری زده
آقا حسام یکم توضیح میدی برادر؟ سرنخ رو بدی من میرم عکس ها و فایلهای صوتی رو هم دسته بندی شده ریکاوری میکنم

Hessam
2013/09/07, 18:53
خب اون جریان ترکیبی چیه؟ ( Advanced System Optimizer به صورت ترکیبی)
و اینکه این نرم افزار رو چطور بگیرم؟ از کجا دانلود و نصب کنم؟ اکتیو کردنش به چه صورتی ممکنه؟ توی لینک قیمت 49 دلاری زده
آقا حسام یکم توضیح میدی برادر؟ سرنخ رو بدی من میرم عکس ها و فایلهای صوتی رو هم دسته بندی شده ریکاوری میکنم

منظورم اینه که به صورت همزمان از هر دو نرم افزاری ریکاوری استفاده کن! این دو تا مکمل همدیگه هستن و 100% اطلاعات رو به صورت منظم و همون شکل قبل بازیابی می کنن!

حالا همزمان هم استفاده نکردی، مهم نیست.

old gamer
2013/09/07, 19:03
داداش خیلی گلی اگه بشه قول میدم به افتخار خودت یه هفته آواتارم رو گیگابایت میذارم @};-