PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بدسكتور هارد اكسترنال

mashkanis
2013/09/05, 16:27
سلام دوستان . من يك هارد اكسترنال يك ترابايت داشتم كه گارانتي متفرقه بود و البته از مدت گارانتي هم رد شده بود . حالا مدتي است كه هارد صداي تق و تق مي دهد و خلاصه روضه مي خواند . اطلاعات زيادي داخل آن دارم . به يك مركز بازيابي بردم . گفتم بدسكتوري شده و اول بايد اطلاعات را بردارم تا بعد بدسكتورگيري كنند . اطلاعات نشان داده مي شود ولي كپي نمي شود . حتي با لينوكس هم موفق نشدم . قاب هارد را باز كردم و هارد خالي را با رابط ساتاي خود هارد وصل كردم . زياد فرقي نكرد . راهي چاره اي براي برگشت اطلاعاتم هست ؟

lastshepherd
2013/09/05, 16:36
اطلاعاتی که در بد سکتور قرار گرفته باشند قابل استفاده نیستند.

موفق باشید.

mashkanis
2013/09/05, 17:05
خب همه اطلاعات كه در بدسكتور نيستند . بقيه را چطوري بازيابي كنم ؟

mashkanis
2013/09/05, 17:44
الو . كسي جوابگو نيست ؟

Reza Eshraghi
2013/09/05, 18:18
خب همه اطلاعات كه در بدسكتور نيستند . بقيه را چطوري بازيابي كنم ؟

اگه اصلاً اطلاعات کپی نمیشه باید بدید براتون همون مراکز بازیابی براتون اول بازیابی کنند روی هارد دیگه بعد اگه شد تعمیرش کنند !

Castiel
2013/09/06, 00:47
عزیز هارد را باید چند بار Zero Format یا همان Low Level Format کنید تا تراکم بد سکتور ها کاسته شده و در نهایت این بد سکتور ها به ابتدا و انتهای پارتیشن منتقل می شوند. سپس با دقت باید میزان حجم بد سکتور را محاسبه و سپس در هنگام پارتیشن سازی با استفاده از نرم افزاری مانند Partition Wizard ابتدا و انتها را بر اساس همان فایل از پارتیشن خارج کنید. در کل این روند زمان زیادی نیاز دارد.