PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قابلیت کراس فایر

eswolf
2013/09/04, 06:07
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و سروران گرام

کارت گرافیک من مدلش sapphire 6850 toxic با چه کارت هایی می تونم کراسش کنم ؟ :-?

Dan
2013/09/04, 06:18
با 6850 و 6870 میتونید کراسفایر کنید ولی اگر از 6870 استفاده کنید در حالت 2x6850 کار میکنه.
بهتره یه 6850 دقیقا مثل اونی که دارید خریداری کنید تا سازگاری بهتری داشته باشن.

eswolf
2013/09/04, 06:23
به نظر شما پید می شه مدل مشابه ؟

قیمتش حدوداً چقدر می شه ؟

Dan
2013/09/04, 06:41
به نظر شما پید می شه مدل مشابه ؟

قیمتش حدوداً چقدر می شه ؟
فکر نمیکنم Toxic نو بتونید کنید ولی دست دوم ممکنه بتونید پیدا کنید. مدل های Toxic بسیار عالی هستند.
من قیمت ندارم ولی دوستان میتونن قیمت حدودی بهتون بدن.

Reza Y
2013/09/04, 08:05
از نظر من قید کراس رو بزنید صبر کنید تا کارت های جدید AMD وارد بازار بشه و یه کارت جدید و قوی بخرید.

ARMIN
2013/09/04, 08:31
به نظر منم مدل Toxic‌ رو فقط بايد با خودش كراس كرد.

بفروش بره يه كارت جديد بگير.

eswolf
2013/09/04, 09:07
آخه عزیز سیستم من بر پایه amd با اسلت pci.e 2 فایده نداره کارت قوی تر استفاده کنم

ARMIN
2013/09/04, 09:24
آخه عزیز سیستم من بر پایه amd با اسلت pci.e 2 فایده نداره کارت قوی تر استفاده کنم

چطور Cross-Fire‌ مى خواى بكنى روى سيستمت حلاله؟ اما نوبت به كارت قويتر كه ميرسه، سيستم ضعيف ميشه و حرام؟

:-??

اطلاعات كامل سيستمت رو بفرماييد ببينيم داستان از چه قراره؟

Dan
2013/09/04, 09:25
کی گفته که فایده نداره؟! شما با یک کارت قوی با همون PCI-e 2 میتونید کارایی بسیار خوبی بگیرید. مشکلی نیست.

eswolf
2013/09/04, 09:37
پردازندهفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
8150 amd مادربوردفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) asus m5a97 r.2 کارت گرافیکفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) 6850 toxic sapphire حافظه رمفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) 4*2 king ston hyperx 1600
منبع تغذیهفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) 480 green کیسفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) green x3

خب داداش اسلت مادربرد من pc.e2 نه 3 افت کارایی داره کارت قوی تر
البته واسه کراس فایر بایستی مادربرد و پاور عوض بشه

ARMIN
2013/09/04, 09:54
پردازندهفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
8150 amd مادربوردفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) asus m5a97 r.2 کارت گرافیکفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) 6850 toxic sapphire حافظه رمفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) 4*2 king ston hyperx 1600
منبع تغذیهفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) 480 green کیسفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) green x3

خب داداش اسلت مادربرد من pc.e2 نه 3 افت کارایی داره کارت قوی تر
البته واسه کراس فایر بایستی مادربرد و پاور عوض بشه

برادر شما همين الانش هم پاورت ضعيفه، يعنى بايد حداقل يه پاور Green 600.EU‌ روى سيستم ميبستى.

بله، به نظرم، مادربردت بايد عوض بشه و يه كارت گرافيك هم لازم دارى اگر 6850 تاكسيك برات ضعيفه.

در حال حاضر غير از كارتهاى گرافيك Flagship هر سرى، بقيه كارتها روى PCI2 افت كارايى نخواهند داشت.

به نظرم شما اول پاورت رو قويتر كن و ارتقا بده، بعد مادربردت رو و بعد كارت گرافيكت رو ارتقا بده. چون به نسبت مادربرد و پاور - كارت گرافيكت خوبه.