PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتخاب بهترین برنامه برای بک آپ گرفتن از ویندوز 8

old gamer
2013/09/03, 17:32
سلام به دوستان گل
به دنبال عنوان تاپیک هستم زیرا برنامه ها و بازیهای زیادی روی سیستمم نصب هست و یه هارد 1 ترا خریدم با هارد قبلی میخوام RIDE 0 بزنم تست و نتایجشو اینجا قرار بدم و میخوام قبلش از ویندوزم بک آپ بگیرم تا مجبور نباشم 4 روز برنامه هام و تنظیماتشون رو دوباره نصب کنم.
پیشاپیش از راهنمایی های دوستان سپاسگذارم

lastshepherd
2013/09/03, 17:47
دوست عزیز از نرم افزار اکرونیس (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) استفاده کنید.
این نرم افزار جزو بهترین نرم افزار های بکاپ گیری است.
هم آپشن های خوبی برای افراد حرفه ای داره و هم امکانات خوبی داره و هم این که کار باهاش خیلی راحته.

موفق باشید.

old gamer
2013/09/03, 19:07
دوست عزیز از نرم افزار اکرونیس (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) استفاده کنید.
این نرم افزار جزو بهترین نرم افزار های بکاپ گیری است.
هم آپشن های خوبی برای افراد حرفه ای داره و هم امکانات خوبی داره و هم این که کار باهاش خیلی راحته.

موفق باشید.
با تشکر از شما لطفا یکمی در مورد نحوه اجرای بک آپ گرفته شده راهنمایی کنید.

old gamer
2013/09/05, 16:11
یکی به داد این تاپیک برسه

lastshepherd
2013/09/05, 16:34
چشم، من راهنمای تصویریش رو درست می کنم می ذارم.

old gamer
2013/09/05, 16:49
دوست گلم لطفا بگو از درایو بک آپ بگیرم یا از فایلها. آکرونیس من بوتیبل هست. یعنی باید در حالت بوت بک آپ گرفت.
بعد از نصب ویندوز بک آپ رو اجرا کنم یا قبلش؟ فقط میخوام این ویندوز و برنامه هام همینطوری منتقل بشه به ssd

Reza Eshraghi
2013/09/05, 17:06
دوست گلم لطفا بگو از درایو بک آپ بگیرم یا از فایلها. آکرونیس من بوتیبل هست. یعنی باید در حالت بوت بک آپ گرفت.
بعد از نصب ویندوز بک آپ رو اجرا کنم یا قبلش؟ فقط میخوام این ویندوز و برنامه هام همینطوری منتقل بشه به ssd

امین آقا ! ویندوز 8 و 7 خودش ابزار برای بکاپ و ریستور بکاپ داره ! خودم کار نکردم ولی فکر کنم از نرم افزارهای جانبی راحت تر باشه کار باهاش !

old gamer
2013/09/05, 17:24
امین آقا ! ویندوز 8 و 7 خودش ابزار برای بکاپ و ریستور بکاپ داره ! خودم کار نکردم ولی فکر کنم از نرم افزارهای جانبی راحت تر باشه کار باهاش !
بله آقا رضا برای بک آپ گزینه داره داخل ویندوز اما خیلی کنده و حجم فایل هایی که میسازه زیاده. ولی اگه با خود ویندوز انجام داده بودم تا الان تموم شده بود. فکر کنم باید برم سراغ همون. چون دارم از کارام عقب میوفتم

ARMIN
2013/09/05, 19:03

پیشنهاد میکنم بهتره برای SSD دوبازه ویندوز و برنامه ها رو جداگانه روی SSD بریزی تا اینکه بک آپ HDD رو روی SSD بیاری.

lastshepherd
2013/09/05, 23:22

یکی از امکانات این نرم افزار بکاپ کامل هست. اگر تمایل دارید ویندوز + دیتا برگرده کلا از درایو بکاپ بگیرید.
برای بکاپ کامل هم حتما از بوتیبیل استفاده کنید.
اگر از درایو بکاپ گرفته باشید خود ویندوز در بکاپ وجود داره و نیازی به نصب دوباره ی ویندوز نیست.
فکر هم نکنم برای منتقل کردن مشکلی پیش بیاد.
در ضمن تا اونجایی که یادمه اگر شما بکاپ یونیورسال بگیرید حتی میتونستید بکاپ رو روی یک سیستم با مشخصات متفاوت بدون هیچ مشکلی ریستور کنید!
در ضمن زیر لینکی که گذاشم فایل آموزش به صورت کاملا تخصصی هستش. اگر باز هم سوالی بود در خدمتم

تازه دیدم ورژن جدیدش اومده! 8-|

من بیچاره کلی راهنما نوشته بودم!

Acronis True Image Home 2014 17 Build 5560 تهیه فایل پشتیبان از ویندوز (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

راهنمای کاملش هم زیرش لینکاش هست!:))