PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : /////////////////////////فروش Galaxy Nexus به قیمت پایه 750 تومان \\\\\\\\\\\\\\\\\\\

vaziri69
2013/09/02, 19:55
سلام به همه دوستان.

دوستان گرام برای تنوع می خوام گوشیم رو بفروشم.

گوشی کاملا سالمه و نه ایراد سخت افزاری داره و نه نرم افزاری.

فقط بالای شیشه روی گوشی یه ترک کوچیک خورده و گوشه های صفحه و گوشی هم مقداری خط داره و پایین قاب گوشی به مقدار کوچیک پلاستیکش رفته،پشت گوشی کاملا سالمه.

جعبه و تمام متعلقاتش موجوده و سالمه.

می دونید که اندروید 4.3 هم براش امده

لینک مشخصات گوشی:
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. y+Nexus

عکس های گوشی:

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

قیمت پایه هم همانطور که در عنوان مشخصه 750 هست.

فقط و فقط با گوشی HTC One S مدل Z520 که فرکانس سی پی یو 1.5 هست تعویض می شود.

vaziri69
2013/09/04, 19:17
بالاباش..............

vaziri69
2013/09/05, 22:31
up......................

vaziri69
2013/09/09, 22:11
بالاباش.........

vaziri69
2013/09/12, 19:58
UP......................

vaziri69
2013/09/14, 20:28
بالا باش..............

vaziri69
2013/09/15, 19:40
..............................

ARMIN
2013/09/15, 20:04
برادر الان این تاپیک با این تاپیک شما چه فرقی میکنه؟ یعنی نمیشد توی یه تاپیک هم فروش داشت و هم تعویض کرد؟

تعویض Galaxy Nexus با HTC One S,ONE X,Xperia S, SL,SP,V, T, TX, L (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
یکیش رو انتخاب کنید و من اونیکی رو دیلیت میکنم.

vaziri69
2013/09/15, 21:00
برادر الان این تاپیک با این تاپیک شما چه فرقی میکنه؟ یعنی نمیشد توی یه تاپیک هم فروش داشت و هم تعویض کرد؟

تعویض Galaxy Nexus با HTC One S,ONE X,Xperia S, SL,SP,V, T, TX, L (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

یکیش رو انتخاب کنید و من اونیکی رو دیلیت میکنم.

سلام برادر ارمین.

عزیز چون در تایپیک اول عنوان رو زدم فروش و نمی شد تغییر داد بخاطر همین تایپیک جدید ایجاد کردم.

اگر بتونید لطف کنید عنوان تایپیک زیر رو به این عنوانی که خدمتتون عرض می کنم تغییر بدید و این تایپیک رو ببندید ممنون می شم.

تایپیک: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

عنوان جدید: فروش Galaxy Nexus یا تعویض با HTC One S,ONE X,Xperia S, SL,SP,V, T, TX, L

متشکر

ARMIN
2013/09/15, 21:26
انجام شد. :)