PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با اسپیکر ادیفایر C2

IBraHiM.f
2013/08/30, 10:24
دوستان من دیروز این اسپیکر رو سفارش دادم و دستم رسیده.
چون اینترنتی خریدم دو تا سوال داشتم که ممنون میشم راهنمایی کنید.
1.اولا لوگوی ادیفایر با حروف بزرگ رو اسپیکر و جعبش حک شده در حالی که طبق اون چیزی که من تو عکسا دیدم فقط حرف اول لوگوی ادیفایر بزرگ هست.ممنون میشم کسایی که این مدل رو دارن راهنمایی کنن.
2.همون اول در حالی که کامپیوترم خاموش بود و به برق زدمش ساب ووفرش یه صدای خش خش میداد.انگار یکی با میکروفن مثلا فوت میکرد یا به میکروفون ضربه میزد.دیشب یکی دوبار دیگه حین پخش موسیقی این صدا ها رو داد.امروز صبحم بعد نیم ساعت کار یهو اینطور شد و پیوسته ادامه داشت.اگه دکمه Mute رو قسمت مرکزی رو میزنی این خش خش قطع میشه.کابل اتصال به کامپیوتر رو هم درآوردم باز اینطور بود پس نمیتونه مشکل از کارت صوتی باشه.با دکمه پاور پشتی اسپیکر که خاموش روشن کردم این خش خش قطع شد و اسپیکر به حالت عادی برگشت.
گارانتی ماتریکس(Matrix) داره ولی نه تو جعبه و نه روی جعبه هیچی نزده.فقط زیر قسمت مرکزی یه برچسب هست که نوشته گارانتی ماتریکس.گارانتی ماتریکس اینطوریه؟
به نظرتون اصله و اون مشکله خش خش چیه؟

اینم عکس:
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Reza Eshraghi
2013/08/30, 10:27
دوست عزیز در هنگام استفاده از انجمن از قندشکن استفاده نکنید تا پستتون به حالت تأیید نره !! پستتون تأیید شد !

old gamer
2013/08/30, 11:47
کمی با تنظیماتش کار کنید و اونهارو تغییر بدید و تست کنید ببینید بازهم مشکل داره

IBraHiM.f
2013/08/30, 11:56
کمی با تنظیماتش کار کنید و اونهارو تغییر بدید و تست کنید ببینید بازهم مشکل داره

یهو اینطور میشه.مثلا از دو ساعت پیش که اینطور شد و با دکمه پاور خاموش روشنش کردم دیگه اینطور نشده!

darkknight
2013/08/30, 13:41
منم زمانیکه هدفونم رو به فیش جلویی اسپیکر بخاطر کوتاه بودن سیم هدفون وصل میکردم همچین مشکلاتی رو داشتم
ولی بعد از وصل کردن هدفونم به فیش های پشتی کیس مشکلم حل شد

Nima.Salarian
2013/08/30, 16:33
عجیبه !!!! این پس چیه؟!!! ( مارکشو نگاه)

IBraHiM.f
2013/08/30, 18:10
عجیبه !!!! این پس چیه؟!!! ( مارکشو نگاه)

ظاهرا سری جدیداش اینطوریه...
یه نفر دیگه هم پرسیدم گفت اینطوریه.

Amin224
2013/08/30, 19:11
وقتی اسپکر به برق باشه و از اون استفاده نشه ایجاد نویز میکنه به همین دلیل اون صدای نویز از اسپیکر شنیده میشه ، با روشن خاموش کردن و تخلیه این انرژی صدا برطرف میشه ، بهتر زمانی که از اسپیکر استفاده نمیکنید کلید خاموش رو بزنید .

IBraHiM.f
2013/08/30, 19:34
وقتی اسپکر به برق باشه و از اون استفاده نشه ایجاد نویز میکنه به همین دلیل اون صدای نویز از اسپیکر شنیده میشه ، با روشن خاموش کردن و تخلیه این انرژی صدا برطرف میشه ، بهتر زمانی که از اسپیکر استفاده نمیکنید کلید خاموش رو بزنید .

آخه اینطور نیست که فقط اول کار اینطور باشه.مثلا صبح روشن کردم نیم ساعت خیلی خوب کار میکرد و یهو حین پخش موسیقی اینطور شد و خاموش روشن کردم درست شد!

marconi
2013/09/04, 03:52
سلام دوست عزیز من 3 سال پیش این مدل وc2(Edifier خریدم واوایل کار گاهی وسط پخش آهنگ صدای پارازیت به طور ناگهانی ایجاد میشد خیلی ناراحت ونگران شدم اول بادستکاری جک ورودی 3.5مشکل بر طرف شد اما به طور موقت .با خودم فکر میکردم که چرااین کابل مشکل داره با اینکه استفاده چندانی از ش نکردم ولی تصمیم گرفتم کابل ورودی صوتی عوض کنم وکابل فابریک کاملا نو خودشو با یه کابل جدید وبا کیفیت عوض کردم و خدارو شکر مشکلی تا الان ندارم منم به شما پیشنهاد میکنم کابل ورودی صوتی با یک کابل با کیفیت جدید تعویض کنید در مورد نام ادیفایر.هم بر روی سیستم وهم روی جعبه آن با حروف کوچک نوشته شده به غیر از حرفE .در مورد کیفیت برند Edifierیکی از بهترین هاست به نظرم.
یه نکته اینکه موقعیکه فیش ورودی به طور کامل اتصال نداشته با شه یا به علت خرابی شول شده باشه ویا به صورت جدا شده روی زمین بدون استفاده باشد وآمپلیفایر روشن باشه صدای پارازیت ایجاد میشود.