PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بازگشت Call of Duty: Black Ops

*hit m@n*
2011/11/28, 20:09
همان طور که میدانید، مدت زیادی از عرضه آخرین نسخه از سری بسیار پر طرفدار و محبوب Call Of Duty نمیگذرد. آخرین بازی از این سری Call Of Duty:Modern Warfare 3 نام دارد. حتما این را هم شنیده اید که بلافاصله پس از عرضه این بازی، اکتیویژن تایید کرد که نسخه دیگری از این سری در دست ساخت است که استودیو سازنده آن نیر Treyarch خواهد بود. اما حرف و حدیث های زیادی پس از منتشر شدن این خبر درباره محتوا این بازی و این بازی چگونه بازی است و آیا دنباله عملیات سری است یا خیر به وجود آمد.
در آخرین شماره از مجله انگلیسی Official PlayStation Magazine مطرح شده بود که به احتمال زیاد Black Ops 2 یا همان دنباله دستان Call of Duty: Black Ops پروژه بعدی اکتیویژن است. علاوه بر این ها در خیلی از سایت ها و مجلات دیگر هم این موضوع مطرح شده بود. این در حالی است که چندی پیش شایعه شده بود اکتیویژن بازی با نام Call Of Duty:Iron Wolf منتشر خواهد کرد که شاید دنباله همان عملیات سری باشد.
به هر حال تقریبا قطعی به نظر میرسد که Black Ops 2 سال دیگر عرضه شود و باری دیگر سری Call Of Duty با عرضه این بازی رکورد ها را بشکاند.

منبع : دنیای بازی

*hit m@n*
2011/11/28, 20:10
ای ول اکتیویژن
من که از الان منتظرم
چه رکوردی میخاد بزنه!!!!!!!!

demigod
2011/11/29, 10:30
منم چیزایی شنیدم اما به صحتش شک دارم جواد جان
بپرسم از سایت های معتبر ببینم جواب چی میشه!

*hit m@n*
2011/11/29, 11:00
منم چیزایی شنیدم اما به صحتش شک دارم جواد جان
بپرسم از سایت های معتبر ببینم جواب چی میشه!
سایتی که این خبر رو گذاشته بود هم نامعتبر نیست
این سایت اکثرا" اخبار درست و جدید میزاره
حالا شما بپرس ببنیم چی میشه

demigod
2011/11/29, 12:06
سایتی که این خبر رو گذاشته بود هم نامعتبر نیست
این سایت اکثرا" اخبار درست و جدید میزاره
حالا شما بپرس ببنیم چی میشه
حتما خواهم پرسید
آره درسته این سایت کاملا معتبر هست اما ممکنه مثل نسخه جنگ مدرن 2 که تا هفته قبلش چیز دیگه ای اعلام شده بود عوض شه! که الان شده جنگ مدرن 2
ممکنه این اتفاق هم بیفته باید دید باز اکتیویژن چه برنامه ای داره!