PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در حالت دسترسی به هارد

ATA
2013/08/21, 21:22
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیزم که روزو شب میکوشند تا سخت و سخت افزاری بشن

موضوع یا بهتر بگم مشکل : هارد از دسترس من خارج شده و هر بار برای استفاده از اهنگها و فیلمها یا غیره باید راست کلیک کنم و از TAKE OWNERSHIP استفاده کنم که واقعا اعصاب و روان بهم نزاشته و مخم داره تاب برمیداره

مثل اینه که اجازه دسترسی افتاده دست ADMIN و از کنترل بنده SENATOR خارج شده !!

دوستان سیستم به هیچ عنوان ویروسی نیست و هارد هم سالمه و هیچ مشکلی نداره و از دوستان و اساتید خواهش میکنم راهکاری بیاندیشند برای این معضل تا از این دنیا نرفته ....

مثلا میخوام کپی کنم رو ssd یا فلش این پیغامو میده
22569
و همونطوری که میبینید همه هستن به جز من ( اسم بنده هم senator هست که هنوز تو نوبته برای دسترسی !!! )
حالت فایل باز :
22570

و حالت فایلی که بسته هست
22572

و زمانی که میخوام پوشه ای رو باز کنم :
22575

ATA
2013/08/22, 08:46
HELP PLEASE

h.davoudi
2013/08/22, 12:25
خب چرا از ادمین لوگین نمیکنی؟

Arsn
2013/08/22, 12:36
مشکل به هیچ وجه سخت افزاری نیست ، میتونه دو حالت باشه ، ور رفتن شما با تنظیمات ، یا ویروس !

توی Run تایپ کنید Compmgmt.msc به بخش local user and groups برید ! روی یوزرتون کلیک راست کنید prop بگیرید ، به بخش member of برید add بزنید ، advanced بزنید ، find now بزنید گزینه ی administrators را انتخاب کنید و با اوکی و apply زدن صفحات را تموم کنید !
حالا مطمئنیم که یوزر شما Permission Admin دارد ! باید بریم و به درایو هاتون هم change perm بدیم !

روی درایوی که مشکل کپی کردن ازش دارید کلیک راست و prop بزنید ، به تب security برید روی گروه های مختلف مثل auth users یا system و administrators و users کلیک کنید سپس edit را بزنید بعد تیک full control را بزنید (روی حالت allow) و ok کنید !

قاعدتا مشکل حله ! اگر حل نشد teamviewer بدید براتون درست کنم !

ATA
2013/08/22, 22:48
سلام و عرض ادب خدمت علیرضا جان عزیز و بزرگوار / احوال شما قربان ؟

تشکر میکنم از راهنماییهای دقیق د کاربردیتون و اگر نتونستم زحمت میدم که تشریف بیارین و قدم تو سیستم ما بزرین و حل کنین این معضل رو

Arsn
2013/08/22, 23:05
سلام و عرض ادب خدمت علیرضا جان عزیز و بزرگوار / احوال شما قربان ؟

تشکر میکنم از راهنماییهای دقیق د کاربردیتون و اگر نتونستم زحمت میدم که تشریف بیارین و قدم تو سیستم ما بزرین و حل کنین این معضل رو

ممنون و متشکر !

شما امتحان کن ، نشد ، در خدمتتون هستیم

ATA
2013/08/22, 23:14
سلام دوباره
علیرضا جان یه علامت قفل میوفته بغل فایلی که از حالت دراومده ! اینو چه جوری حل کنم ؟

راستی علیرضا جان مرحله دوم رو من یه تغییری دادم که وقتی روی فیل راست کلیک میکنی برای سکوریتی و بقیه من اسم به غیر از senator رو حذف میکنم و فقط اسم خودمو معرفی میکنم یعنی جسارتا نیازی نیست

که دیگه روی اون یکی گروهها گزینه allow رو بردارید

سوال : فقط میشه کاری کرد که این دستگاری کلی باشه چون واقعا اگر بخوایم دون دونه درست کنیم با توجه به زیاد بودن فیلها وقت کم میارم ؟؟؟ اینو کاریش میشه کرد یا ما باید کارو زندگی رو بیخیال بشیم ؟