PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبدیل dvi به vga

iman_10212
2013/08/21, 18:28
سلام
من یه سیستم جدید گرفتم ولی مانیتورم قدیمی و کابل vga میخوره.چون کارت گرافیکم پورت vga نداره یه تبدیل dvi به vga گرفتم،ولی وقتی کامپیوترو روشن میکنم تصویر نمیاد حالا به نظرتون مشکل از تبدیل هست یا ...؟

Reza Eshraghi
2013/08/21, 18:43
سلام
من یه سیستم جدید گرفتم ولی مانیتورم قدیمی و کابل vga میخوره.چون کارت گرافیکم پورت vga نداره یه تبدیل dvi به vga گرفتم،ولی وقتی کامپیوترو روشن میکنم تصویر نمیاد حالا به نظرتون مشکل از تبدیل هست یا ...؟

ایمان جان ! در محل نامناسب تاپیک زدی ! نیاز به ایجاد تاپیک هم نبود ! می تونستی در تاپیک کلی پرسش و پاسخ عمومی / سخت افزار (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) سؤالتو مطرح کنی !

iman_10212
2013/08/22, 06:40
ببخشید بچه ها[-O

th e nd
2013/08/22, 17:31
1- تبدیل رو روی یک کامپیوتر دیگه تست کنید.
2- کابل خود مانیتور رو تست کنید سالم باشه.
3- به اینکه تبدیل درست و محکم وصل شده دقت کنید.
4- یه مانیتور دیگه اگر در دسترس هست ، با اون تست کنید.

ARMIN
2013/08/22, 19:45
بعضی از کارت های گرافیک، تبدیل DVI به VGA روشون جواب نمیده.

اون کارتهای گرافیکی که جواب میده معمولا" توی جعبه خودشون این تبدیل رو به همراه دارن.

البته راهکارهای آقا احسان کاربر Th e nd رو در بالا انجام بده، اگر اصلا" جواب نداد که دیگه گرافیک قبول نمیکنه.

lastshepherd
2013/08/22, 19:55
دوست عزیز همان طور که اساتیدم فرمودند کابل ها معمولا کار نمی کنه.
من برای پیدا کردن این نوع تبدیل حدود یک ماه وقت گذاشتم.
تنها روش مطمئن تبدین آنالوگ به دیجیتال خرید دستگاه تبدیل با قیمت حدود 120 هزار تومان است که اصلا به صرفه نیست.