PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا پاور با سیستم همخوانی دارد؟

bahar92
2013/08/21, 08:59
مشخصات سیستم اینه:
cpu: i3 3210
M/B: GA-H61M-S2P
Ram: 4G DDR3
HDD: 1TB seagate
VGA: asus 210 1G
power: green 330A سری بیسیک
گاهی سیستم بیخودی هنگ میکنه و دمای هارد میره بالا آیا ممکنه پاور برای سیستم ضعیف باشه؟

Hessam
2013/08/21, 09:02
مصرف این سیستم بیشتر از 250 وات نخواهد بود.
بنابراین پاور انتخابی بسیار مناسبه.

bahar92
2013/08/21, 09:06
نرم افزاری وجود داره که بشه اطلاعات پاور رو باهاش دید؟

Hessam
2013/08/21, 09:16

خیلی وقته که دنبال همچین نرم افزاری هستم! پیدا کردید، ما رو هم بی خبر نذارید. ;)
نرم افزاری تا حالا ندیدم که مشخصات پاور رو نمایش بده!

Dan
2013/08/21, 09:21
اگه شغلتون در ارتباط با کامپیوتره و زیاد به تست پاور احتیاج دارید بهترین و دقیق ترین کار استفاده از مولتی متر یا استفاده از PSU Tester هستش.

ARMIN
2013/08/21, 09:43
شما ميتوانيد به تاپيك موجود در امضاى من در ارتباط با تست پايدارى (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.تست-پایداری-Stability-Test) مراجعه كنيد و تست مربوط به پاور OCCT‌رو تست كنيد ببينيد پاور كم مياره يا نه.

اما در مورد هارد، برنامه HD Tunes 5 رو دانلود و از صفحه Health‌ اون يك عكس بگيريد و در اين تاپيك قرار بديد شايد مشكل از هارد باشه.

Nima.Salarian
2013/08/21, 11:15
سیستم دیگه من همینی هست که شما نوشتید پاورم هم 330 گرین مشکلی نداره

bahar92
2013/08/28, 10:35
این سیستم رو من چند روز پیش به مشتری فروختم برده میگه هنگ میکنه گفتم بیارش اینجا و از خودش خواستم که بشینه باهاش کارکنه و خودمم چند روزه به جای سیستم خودم با این سیستم کار میکنم حتی یکبار در این مدت هنگ نکرده
چه پارامتری میتونه عامل هنگ سیستم در خونه باشه
این مساله حسابی کلافه کننده شده تو رو خدا اگه تجربه این مدلی داشتید حتما راهنمایی کنید
قبلا ممنون

Hessam
2013/08/28, 10:44
این سیستم رو من چند روز پیش به مشتری فروختم برده میگه هنگ میکنه گفتم بیارش اینجا و از خودش خواستم که بشینه باهاش کارکنه و خودمم چند روزه به جای سیستم خودم با این سیستم کار میکنم حتی یکبار در این مدت هنگ نکرده
چه پارامتری میتونه عامل هنگ سیستم در خونه باشه
این مساله حسابی کلافه کننده شده تو رو خدا اگه تجربه این مدلی داشتید حتما راهنمایی کنید
قبلا ممنون

- شاید موس و صفحه کلیدش اتصالی می کنه و قطع و وصل میشه و فکر می کنید هنگ می کنه سیستم...!!
- شاید محافظ استفاده نمی کنه و مستقیم سیستم رو به برق شهری وصل می کنه!
- از طرف دیگه با توجه به اینکه فرمودید دمای هارد افزایش پیدا می کنه، ممکنه از هارد باشه! سیستم رو تحت فشار ببرید که هارد رو درگیر کنه! مثل دفرگ از نوع Deep Defragment.
- مورد بعدی نوسانات برقی اون منطقه ای هست که زندگی می کنه!
البته یه کم دور از انتظاره که نوسانات برقی باعث هنگ سیستم بشه!
اما تست و چک کردن موارد فوق، ضرر نداره.

نتیجه ی راه حل این مشکل رو اینجا حتماً گزارش بدید و بگید. تجربه ی بسیار ارزشمندی هست که من بهش احتیاج دارم!