PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کمک برای انتخاب روتر با استاندارد ac

Overclocker
2013/08/14, 18:21
سلام دوستان
بین روتر های ASUS RT-AC66U و TP-LINK Archer C7 AC1750 کدوم مدل رو پیشنهاد می کنید ؟ خونه ما دیوار های بتونی قطور زیادی داره و قدرت سیگنال برام خیلی مهمه . تفاوت قیمتشون هم فقط 30 دلار هست که مبلغ بسیار ناچیزیه . با توجه به بررسی که همین مجله از روتر ASUS RT-N66U منتشر کرده ، فکر کردم ممکنه روتر ایسوس بهتر از روتر تی پی لینک باشه .

Overclocker
2013/08/14, 19:38
دوستان اگر گیرنده usb خوب هم معرفی کنند ممنون میشم .

Overclocker
2013/08/14, 19:39
اصلا استاندارد ac بگیرم یا n ؟ من هیچ کدوم از تجهیزات فعلیم ac رو مستقیم ساپورت نمی کنن و حتما باید با گیرنده وصل بشن .

Parham
2013/08/15, 07:37
با سلام شما اگر می خواهید هزینه کنید. Apple Airport Extreme جدید اپل را بگیرید. در حدود ۹۵۰ تومان است. بنده از نزدیک تفاوتش را حتی در پخش سیگنال بر روی دستگاه های N دیدم و به طرز قابل توجهی بالاست.

Overclocker
2013/08/15, 08:04
میشه توضیحات کاملی از Apple Airport Extreme بدهید ؟ مثلا امکانات مدیریتی و بیشینه و میانگین سرعت شبکه بیسیم و ...

Parham
2013/08/15, 08:18
میشه توضیحات کاملی از Apple Airport Extreme بدهید ؟ مثلا امکانات مدیریتی و بیشینه و میانگین سرعت شبکه بیسیم و ...

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

wireless-router-review.toptenreviews.com/premium-wireless-routers/airport-extreme-review.html

Editor In chief
2013/08/15, 09:48
سرور گرامی و عزیز

به نظر بنده شما به سراغ روتری نسل n بروید چون در مجموع استاندارد n دارای پوشش دهی بیشتر در مقایسه با ac است یعنی محدوده پوشش دهی ac کمتر است و این باعث بروز مشکل در هنگام افزایش فاصله می شود. برای این منظور یک روتر N سری با سه آنتن قدرتمند خارجی خریداری کنید که محیط خانه شما را به طور کامل پوشش دهد. در مورد سرعت هم N در حال حاضر نیاز شما را به خوبی برآورده می کند. در مورد ac هم این مورد را بگم که الان محدودیت زیادی روی گیرنده ac خواهی داشت و کلا کاربرد زیادی برایتان ندارد.

موفق باشید

Overclocker
2013/08/15, 10:09
ممنونم آقای پناهی عزیز
بین روتر های استاندارد n با سه آنتن خارجی شما کدام را پیشنهاد می کنید ؟
آیا کیفیت مودم روتر ها پایین تر از روتر ها است ؟ چون مودمم نیز در حال خراب شدن است و باید به فکر یک مودم تازه باشم . کدام بهتر است : یک مودم روتر یا یک مودم معمولی و یک روتر جداگانه ؟

Editor In chief
2013/08/15, 10:32
سرور گرامی در این بین محصولات خوبی از TP Link و Asus وجود دارد البته باید یک سری به بازار بزنید چون الان موجودی محصولات معلوم نیست. در مجموع پیشنهاد من برای کاهش هزینه خرید یک روتر مودم است چون هزینه کمتری را به شما تحمیل می کند اما در مورد کیفیت مشکلی وجود ندارد و تفاوت بین آنتن دهی مودم روتر و یک روتر تنها وجود ندارد. در مجموع ترکیب این دو بیشتر برای کاهش هزینه است. البته در مجموع تنوع مدل ها در روتر مودم ها کمتر از روترها است. به نظر من TD-W8968 شرکت TP Link با وجود دو آنتن 5 دسی بلی یکی از گزینه های ایده ال برای شما است البته بنده اطلاعات کافی ندارم این مدل در بازار ایران است.

Overclocker
2013/08/15, 11:16
آقای پناهی عزیز
من تجربه های تلخی از خرید وسایل الکترونیکی گران قیمت از ایران دارم که دو موردشان را برای آقای شالیکاریان تعریف کردم برای همین من قطعات را از ایران تهیه نمی کنم . به همین دلیل موجود بودن قطعات در ایران برایم مهم نیست . از نظر هزینه هم مشکلی نیست . اگر ممکن است شما بهترین روتر های سری N را که نهایتا 200 دلار قیمت دارند معرفی کنید . برای مودم هم اگر مودم خوب و با کیفیتی سراغ دارید معرفی کنید ممنون می شوم .
تجربه ها را برایتان با پیام خصوصی می فرستم .

Overclocker
2013/08/16, 10:10
مثل این که اگه آقای پناهی یه روز آنلاین نشن این جا مثل شهر ارواح میشه .

Dan
2013/08/17, 09:04
آقای پناهی عزیز
من تجربه های تلخی از خرید وسایل الکترونیکی گران قیمت از ایران دارم که دو موردشان را برای آقای شالیکاریان تعریف کردم برای همین من قطعات را از ایران تهیه نمی کنم . به همین دلیل موجود بودن قطعات در ایران برایم مهم نیست . از نظر هزینه هم مشکلی نیست . اگر ممکن است شما بهترین روتر های سری N را که نهایتا 200 دلار قیمت دارند معرفی کنید . برای مودم هم اگر مودم خوب و با کیفیتی سراغ دارید معرفی کنید ممنون می شوم .
تجربه ها را برایتان با پیام خصوصی می فرستم .
(Netgear N750 (WNDR4000

22465

Cisco Linksys E4200

22466
هر دو بسیار عالی میکنند. من پیشنهادم N750 هستش. سرعت N750 یه مقدار بالاتر هستش ولی E4200 هم بسیار عالیه. هر دو انتخاب های بسیار خوبی هستند.

بررسی از Linksys E4200 (نوشته آقای نوید یزدی)

Overclocker
2013/08/17, 17:31
Dan عزیز
من همان طور که گفتم به روتر با آنتن خارجی نیاز دارم

Overclocker
2013/08/17, 17:38
عزیزان من خودم بین مدل های TP-LINK N750 و TP-LINK N900 و ASUS N66U گیرکردم . اگه مدل بهتری هست لطفا بگید .

Dan
2013/08/17, 19:03
Dan عزیز
من همان طور که گفتم به روتر با آنتن خارجی نیاز دارم
به هرحال من بهترین روترهای سال 2013 از دیدگاه سایت های معتبر رو بهتون پیشنهاد دادم و انتخاب با شماست. (Netgear N750 (WNDR4000 در بررسی سایت Expertreviews در فاصله 25 متر 15 مگابیت بر ثانیه سرعت داده. (با کارت شبکه لپ تاپ)
از بین مواردی که خودتون گفتید ASUS N66-U از بقیه بهتره ولی از مواردی که من پیشنهاد دادم ضعیف تره.
تصمیم گیرنده شمایید.

Overclocker
2013/08/18, 11:46
علت این که این مدل ها رو گفتم اینه که این ها آنتن خارجی داشتن و تو خونمون اتاقی که مجبورم روتر رو توش بذارم همه دیوار هاش بتونیه . برای همین فکر کردم روتر با آنتن خارجی قوی تر می تونه عمل کنه . وگرنه در این که این دو برند از برند های برتر هستند هیچ شکی ندارم .

Dan
2013/08/18, 14:39
علت این که این مدل ها رو گفتم اینه که این ها آنتن خارجی داشتن و تو خونمون اتاقی که مجبورم روتر رو توش بذارم همه دیوار هاش بتونیه . برای همین فکر کردم روتر با آنتن خارجی قوی تر می تونه عمل کنه . وگرنه در این که این دو برند از برند های برتر هستند هیچ شکی ندارم .
از این لحاظ فکر نمیکنم هیچکدوم از 3 مدل ASUS ,Linksys , Netgear مشکلی داشته باشن. موضوعی که مهمه اینه که به غیر از روتر دستگاه گیرنده خوبی هم باید داشته باشید. مثلا همه گوشی ها نمیتونن از اینور دیوار بتونی امواج رو دریافت کنند.

Overclocker
2013/08/18, 17:02
دستگاه ها گیرنده های بدی ندارن . الان جواب می گیرم ولی قدرت سیگنال توی حال خیلی پایین و توی پذیرایی تقریبا صفره .

Parham
2013/08/18, 18:04
از این سایت هم برای اطلاعات بیشتر می توانید استفاده کنید.

Overclocker
2013/08/18, 20:07
ممنونم
سایت خیلی خوبیه .

Overclocker
2013/08/19, 16:25
دوستان بین روتر asus n66u و مودم روتر asus n55u چه فرق هایی هست ؟

Overclocker
2013/08/20, 11:53
دوستان
کسی نیست اینجا جواب بده ؟

Overclocker
2013/08/22, 08:24
بابا یکی بیاد جواب سوال منو بده
یه دور دیگه می نویسم فرق بین asus n66u و asus n55u چیه ؟ می دونم اولیه روتره و دومی مودم روتر . می خوام بدونم از نظر قابلیت های روتری n55u چه قدر پایین تر از n66u هستش ؟

Ilight
2014/10/29, 18:16
دوستان تو مودم روترهای ac کدوم مدل ها ایران هستند؟؟؟ کدوم بهتره؟ تا ۴۰۰ تومان.
ضمنا هارد اکسترنال رو هم میخوام بهش وصل کنم.

aryaiee
2014/10/29, 18:59
دوستان تو مودم روترهای ac کدوم مدل ها ایران هستند؟؟؟ کدوم بهتره؟ تا ۴۰۰ تومان.
ضمنا هارد اکسترنال رو هم میخوام بهش وصل کنم.

به تاریخ مشاوره توجه کردید؟؟اینجا محل سوال پرسیدن نیست عزیز من.