PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک کلی مباحث ورزشی (اخبار و نظرات)

صفحه ها : 1 [2] 3

Phantom
2012/02/12, 17:35
مرحله دوم پلي آف ليگ قهرمانان ‌آسيا 2012
استقلال - الاتفاق ساعت 17:20 بيست و نهم بهمن

ساعت ديدار تيم‌هاي استقلال و الاتفاق در پلي‌آف ليگ قهرمانان آسيا مشخص شد.
7456
به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، حریف استقلال در مرحله دوم پلی آف لیگ قهرمانان آسیا الاتفاق عربستان است که برنده این دیدار به گروه اول لیگ قهرمانان آسیا که در آن تیم های الجزیره امارات، الریان قطر و نسف ازبکستان حضور دارند راه پیدا می کند.
دیدار تیم های استقلال و الاتفاق عربستان در تاریخ شنبه 29 بهمن ساعت 17:20 در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

Castiel
2012/02/12, 17:44
مرحله دوم پلي آف ليگ قهرمانان ‌آسيا 2012
استقلال - الاتفاق ساعت 17:20 بيست و نهم بهمن

ساعت ديدار تيم‌هاي استقلال و الاتفاق در پلي‌آف ليگ قهرمانان آسيا مشخص شد.
7456
به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، حریف استقلال در مرحله دوم پلی آف لیگ قهرمانان آسیا الاتفاق عربستان است که برنده این دیدار به گروه اول لیگ قهرمانان آسیا که در آن تیم های الجزیره امارات، الریان قطر و نسف ازبکستان حضور دارند راه پیدا می کند.
دیدار تیم های استقلال و الاتفاق عربستان در تاریخ شنبه 29 بهمن ساعت 17:20 در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

امیدوارم بتونن نتیجه خوبی بگیرن

*hit m@n*
2012/02/13, 00:34
رئال مادرید با نتیجه 4-2 لوانته رو شکست داد

رونالدو هم در این بازی هتریک کرد

اختلاف امتیاز رئال با بارسلونا شد 10 امتیاز

Phantom
2012/02/13, 10:02
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Phantom
2012/02/13, 17:52
مديرعامل پرسپوليس استعفا کرد

مديرعامل باشگاه پرسپوليس از کناره‌گيري‌اش از اين سمت خبر داد و اعلام کرد که استعفايش را به وزير ورزش ارائه داده است.

محمد رویانیان در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص احتمال حضورش در انتخابات فدراسیون فوتبال اظهار داشت: با توجه به اینکه به فوتبال علاقه‌ای ندارم. قصد شرکت در انتخابات فدراسیون فوتبال را ندارم. پرسپولیس را به خاطر عشق به هوادارانش قبول کردم و تاکنون نیز فقط به خاطر هواداران مانده‌ام. من به دنیای فوتبال تعلق ندارم که به عنوان گزینه فدراسیون مطرح شوم.

وی افزود: شاید سلیقه من با برخی مسئولین تفاوت داشته باشد و طبیعی است که به فدراسیون فوتبال نخواهم رفت. امیدوارم وزارت ورزش با انتخاب افراد، باعث شود فدراسیون فوتبال ارتقا پیدا کند و با قدرت بیشتری به کارش ادامه دهد.

رویانیان در خصوص حضورش در پرسپولیس به فارس گفت: واقعیت این است که چندی پیش از مدیرعاملی پرسپولیس هم استعفا کرده‌ام و این استعفا را به وزیر ورزش و جوانان دادم ولی تاکنون جوابی داده نشده است. اکنون به عشق هواداران در پرسپولیس هستم و نمی‌خواهم در مورد فدراسیون فوتبال مطرح شوم. تا وقتی در پرسپولیس هستم قول می‌دهم با تمام قدرت و قوا برای موفقیت این تیم تلاش کنم و از هیچ تلاشی دریغ نخواهم کرد.

Castiel
2012/02/13, 18:20
مديرعامل پرسپوليس استعفا کرد مديرعامل باشگاه پرسپوليس از کناره‌گيري‌اش از اين سمت خبر داد و اعلام کرد که استعفايش را به وزير ورزش ارائه داده است. محمد رویانیان در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص احتمال حضورش در انتخابات فدراسیون فوتبال اظهار داشت: با توجه به اینکه به فوتبال علاقه‌ای ندارم. قصد شرکت در انتخابات فدراسیون فوتبال را ندارم. پرسپولیس را به خاطر عشق به هوادارانش قبول کردم و تاکنون نیز فقط به خاطر هواداران مانده‌ام. من به دنیای فوتبال تعلق ندارم که به عنوان گزینه فدراسیون مطرح شوم. وی افزود: شاید سلیقه من با برخی مسئولین تفاوت داشته باشد و طبیعی است که به فدراسیون فوتبال نخواهم رفت. امیدوارم وزارت ورزش با انتخاب افراد، باعث شود فدراسیون فوتبال ارتقا پیدا کند و با قدرت بیشتری به کارش ادامه دهد. رویانیان در خصوص حضورش در پرسپولیس به فارس گفت: واقعیت این است که چندی پیش از مدیرعاملی پرسپولیس هم استعفا کرده‌ام و این استعفا را به وزیر ورزش و جوانان دادم ولی تاکنون جوابی داده نشده است. اکنون به عشق هواداران در پرسپولیس هستم و نمی‌خواهم در مورد فدراسیون فوتبال مطرح شوم. تا وقتی در پرسپولیس هستم قول می‌دهم با تمام قدرت و قوا برای موفقیت این تیم تلاش کنم و از هیچ تلاشی دریغ نخواهم کرد. فردا که رفت همه میگن پرسپولیس 5 میلیارد کسری بودجه داره، اگه گفتید کی بود؟؟؟

*hit m@n*
2012/02/13, 18:27
ببخشید دوستان
من پست 254 رو خالی میبینم
واسه شما هم اینجوریه ؟؟
یا واقعا یه پست خالی هست ؟؟؟؟؟؟؟؟

با تشکر

Beni7192
2012/02/13, 18:31
ببخشید دوستان
من پست 254 رو خالی میبینم
واسه شما هم اینجوریه ؟؟
یا واقعا یه پست خالی هست ؟؟؟؟؟؟؟؟

با تشکر
آره خالیه منم تعجب کردم!!!

Castiel
2012/02/13, 18:40
پست 254 عکس از جلد روزنامه خبر ورزشی است که به دلیل کندی اینترنت لود نمی شود، من بعد از سه بار refresh موفق به لود شدم!

dr.zhivago
2012/02/13, 21:00
یعنی اینقد اینترنتتون کنده که یه عکسو لود نمیکنه ؟
باور کنید من بعضی وقتها صفحات رو رفرش میکنم خودم هم متوجه نمیشم کی رفرش میشه اینقدر سریعه !

*hit m@n*
2012/02/13, 21:44
باور کنید من بعضی وقتها صفحات رو رفرش میکنم خودم هم متوجه نمیشم کی رفرش میشه اینقدر سریعه !

ببخشید دوست عزیز
ما اینترنتمون مثل شما 40 مگابیت نیست ( آخ ببخشید منظورمون همون 4 مگ بود )
من یه 256 نامحدود دارم - سرعت دانلودشم 41 هست
شما سرعتت چند گیگابایت در ثانیه بود ؟؟؟؟

با تشکر

Beni7192
2012/02/13, 21:58

ما بدبخت بیچاره ها وسعمون همینه اینترنت خارجی که نداریم;))

Arsn
2012/02/13, 22:25
سرعت اینترنت به صورت وحشتناکی افت داره به صورت که سرعت دانلود عادی من از 450 به 100 کاهش پیدا کرده و سیستم های جیمیل و یاهو میل هم قابل دسترسی نیستند !

اکثر سایت های خارجی هم سرعت لود پایینی دارند ! همونطور که میدونید روی ماه ---- واره ها هم نویز شدید هست به طوری که اکثر کانال ها قطعه !

پورت های v====p=====n هم که کاملا از کار افتاده و p==r===o===x===y ها هم کند شدند !

کلا وضع افتظاحه و همش به خاطر 25 بهمن است !

*hit m@n*
2012/02/13, 23:24
دوستان در بازی دیشب رئال مادرید و لوانته
رونالدو هتریک کرد
گل سوم رونالدو فوق العاده قشنگ بود
به تمامی دوستان پیشنهاد میکنم این گل رو ببینن
اگه نبینین واقعا ضرر کردین - حتی اگه فوتبالی نباشین
28 مگابایت ارزش دیدن یه گل فوق العاده رو داره

دانلود (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

با تشکر

Phantom
2012/02/15, 16:28
عنايتى نخستين صد گله تاريخ ليگ ايران

رضا عنايتى براي صبا گلزني کرد و به اين ترتيب شمار گل‌هاي زده خود را در ليگ برتر به عدد 100 رساند تا نامش به عنوان اولين صد گله تاريخ فوتبال ايران ثبت شود.

به گزارش تابناک،او با به ثمر رساندن 55 گل برای استقلال بیشترین گل خود را با این تیم زده است؛ افزون بر این که عنایتی، دیگر گل‌های خود را به همراه تیم‌های ابومسلم، سپاهان و صبای قم به ثمر رسانده است.

در ضمن رضا نوروزی از فولاد با 24 گل زده، رکورددار بیشترین گل زده در یک فصل در تاریخ لیگ است که در فصل گذشته به ثمر رساند ؛ افزون بر آن که رکورد بیشترین گل زده بازیکنان خارجی در یک فصل، متعلق به «ادینهو»ست که در فصل گذشته، ‌با 22 گل زده به این عنوان رسید.

برترین گلزنان خارجی

عماد محمدرضا با 72گل زده، بهترین گلزن خارجی تاریخ لیگ برتر است که با تیم‌های فولاد، سپاهان و شاهین موفق به گلزنی شده است.

«آدریانو آلوز» و «ابراهیم توره» از این حیث در مکان‌های بعدی جای دارند؛ افزون بر این که بیشترین گل زده بازیکنان خارجی در یک فصل، متعلق به «ادینهو»ست که در فصل گذشته با 22 گل زده به این عنوان رسید.

به هر روی، هم‌اکنون رضا عنایتی با 100 گل زده، برترین گلزن تاریخ لیگ برتر است و آرش برهانی پس از وی، با نود و سه گل زده جای دارد.

نام و شمار گل‌هاي شش گلزن برتر تاريخ ليگ ایران به شرح زير است:

1 ـ رضا عنايتي، 100 گل
2 ـ آرش برهاني، 93 گل
3 ـ فريدون فضلي، ۸۵گل

۴ ـ ادموند بزیک 84 گل
۵ ـ مهدي رجب زاده 75گل
6 ـ عماد رضا، 72 گل

بهترين گلزنان تاريخ استقلال

بهترين گلزنان تاريخ فوتبال باشگاه استقلال را با هم مرور مي‌کنيم؛ کساني که در عرصه ليگ، جام ‌حذفي، مسابقات تهران و دیگر مسابقات رسمي گل‌ زده‌اند.

ده گلزن برتر تاريخ فوتبال استقلال به شرح زیر است:

ـ علي جباري: ۱۰۱ گل
ـ آرش برهاني: 95 گل
ـ غلامحسين مظلومي: ۹۰ گل

ـ عبدالصمد مرفاوي: ۷۷ گل
ـ فرهاد مجيدي: 74 گل
ـ پرويز مظلومي: ۷۲ گل

ـ غلامرضا عنايتي: ۵۸ گل
ـ عبدالعلي چنگيز: ۴۷ گل
ـ علي سامره: ۴۳ گل
ـ مسعود مژدهي: ۳۶ گل

برترین گلزنان تاریخ باشگاه پرسپولیس

1 ـ فرشاد پیوس (۱۵۳ گل): برترین گلزن تاریخ پرسپولیس از سال ۱۳۷۰ این رکورد را دارد و گویا تا یکی دو دهه آینده، هم این رکورد همچنان به نام آقای گل همه ادوار تاریخ پرسپولیس باشد.
پیوس در ۲۱۲ بازی، موفق به زدن ۱۵۳ گل شد که میانگین وی، ۷۲/۰ گل در هر بازی است که این بهترین میانگین در میان گلزنان برتر تاریخ باشگاه است. وی ۹ گل خود را از نقطه پنالتی به ثمر رساند و از سال ۶۵ تا ۷۶ بارها آقای گل مسابقات گوناگون شد.

۲ ـ علی پروین (۹۵ گل): تا پیش از ظهور پیوس، پروین بهترین گلزن تاریخ پرسپولیس به شمار می‌رفت که در ۲۷۸ بازی، موفق به زدن ۹۵ گل شده بود. پروین بیست گل خود را از نقطه پنالتی به ثمر رسانده و با این آمار، بهترین پنالتی زن تاریخ پرسپولیس به شمار می‌رود. پروین در همه مسابقات پرسپولیس حضور داشته و تنها در کارنامه وی، جای بازی‌های آسیایی خالی است.
همچنین در میان ده گلزن برتر تاریخ پرسپولیس، تنها یک ‌هافبک است که ضربات آزاد و پنالتی او در دهه پنجاه و شصت زبانزد همگان بود.

۳ـ صفر ایرانپاک (۷۴ گل): مرحوم ایرانپاک، بهترین گلزن سرخپوشان در دهه پنجاه بود که در ۱۴۳ بازی موفق به ثمر رساندن ۷۴ گل شد. با این حساب، میانگین گلزنی وی ۵۲/۰ گل در هر بازی بود که پس از پیوس و دایی، سومین رکورد برتر در این زمینه است.

وی از سال ۴۹ تا ۵۹ به مدت یازده سال در پرسپولیس توپ زد و رکورد هفت گل وی در دربی هنوز در تاریخ فوتبال ایران ماندگار است. ایرانپاک ۴۵ گل نیز در لیگ تخت جمشید زده است که تا چند سال پیش، یکی از رکوردهای برتر گلزنی در تاریخ لیگ ایران بود.

۴ـ ناصر محمدخانی (۵۹ گل): آقای گل تهران در سال ۶۰ که با پیراهن بانک ملی آن را به دست آورد، از سال ۶۱ تا ۷۲ پیاپی در پرسپولیس توپ زد و البته بهترین سال‌های فوتبال خود را در قطر گذراند.
محمدخانی در سال‌هایی در پرسپولیس بازی می‌کرد که سالی نهایتا ۲۰ تا ۲۵ بازی برگزار می‌‌شد. گلزن قهار پرسپولیس در نیمه نخست دهه ۶۰، در ۱۵۲ بازی موفق به زدن ۵۹ گل شد و یکی از برترین مهاجمان فوتبال ایران در دهه شصت بود.

۵ـ علی دایی (۴۳ گل): قطعا اگر دایی همه دوران فوتبال خود را در پرسپولیس می‌گذراند، اکنون رکورد پیوس را شکسته بود و آقای گل تاریخ پرسپولیس لقب می‌گرفت. دایی با میانگین گلزنی ۶/۰ گل در هر بازی پس از پیوس، بهترین آمار را دارد و در ۷۱ بازی موفق به زدن ۴۳ گل شده است. البته شش گل دایی از ضربات پنالتی بوده است. برترین گلزن تاریخ فوتبال ملی جهان، تنها سه فصل و نیم در پرسپولیس بازی کرد و در فصل ۸۲ نیز آقای گل لیگ برتر شد.

سپاهان به رکورد قرمز و آبی در لیگ برتر رسید

همه قهرمانان و همه آقاي گل‌هاي تاريخ لیگ ایران:

ليگ منطقه‌اي

۱۳۴۹: تاج (استقلال) ـ آقاي گل: حسين کلاني از پرسپوليس با هفت گل زده.
۱۳۵۰: پرسپوليس تهران ـ آقاي گل: حسين کلاني و صفر ايرانپاک هر دو از پرسپوليس با یازده گل زده.

جام تخت جمشيد

۱۳۵۲: پرسپوليس تهران ـ آقاي گل: غلامحسين مظلومي از تاج (استقلال کنوني) با پانزده گل زده.
۱۳۵۳: تاج (استقلال تهران) ـ آقاي گل: غلامحسين مظلومي از تاج (‌استقلال کنوني) و عزيز اسپندار از ملوان بندرانزلي با ده گل زده.
۱۳۵۴: پرسپوليس تهران ـ آقاي گل: نادر نورايي از هما با هجده گل زده.
۱۳۵۵: پاس تهران ـ آقاي گل: غلامحسين مظلومي از تاج( استقلال کنونی) با نوزده گل زده.
۱۳۵۶: پاس تهران ـ آقاي گل: عزيز اسپندار از ملوان بندرانزلي با شانزده گل زده.
۱۳۵۷: اين دوره به علت انقلاب شکوهمند اسلامي ناتمام ماند ـ آقاي گل: حسين فرکي از پاس با ۷ گل زده (‌تا پيش از لغو مسابقات).

ليگ قدس

۶۹ ـ ۱۳۶۸: استقلال تهران ـ آقاي گل: محمد احمدزاده از ملوان با شانزده گل زده.

مسابقات جام آزادگان

۱۳۷۰: پاس تهران ـ آقاي گل: فرشاد پيوس از پرسپوليس با یازده گل زده.
۱۳۷۱: پاس تهران ـ آقاي گل: جمشيد شاه محمدي از کشاورز با یازده گل زده.
۱۳۷۲: سايپا تهران ـ آقاي گل: عباس سيمکاني از ذوب آهن با هفده گل زده.
۱۳۷۴: سايپا تهران ـ آقاي گل: فرشاد پيوس از پرسپوليس با بیست گل زده.
۷۵ ـ ۱۳۷۴: پرسپوليس ـ آقاي گل: محمد مومني از پلي اکريل اصفهان با نوزده گل زده.
۷۶ ـ ۱۳۷۵: پرسپوليس ـ آقاي گل: علي اصغر مديرروستا از بهمن با هجده گل زده.
۷۷ ـ ۱۳۷۶: استقلال تهران ـ آقاي گل: حسين خطيبي از شهرداري تبريز با پانزده گل زده.
۷۸ ـ ۱۳۷۷: پرسپوليس ـ آقاي گل: عبدالجليل گل چشمه از ابومسلم و کورش برمک از تراکتورسازي با یازده گل زده.
۷۹ ـ ۱۳۷۸: پرسپوليس ـ آقاي گل: مهند المهدي از صنعت نفت آبادان با پانزده گل زده.
۸۰ ـ ۱۳۷۹: استقلال تهران ـ آقاي گل: رضا صاحبي از ذوب آهن اصفهان با چهارده گل زده.

مسابقات ليگ برتر

۸۱ ـ ۱۳۸۰: پرسپوليس ـ آقاي گل: غلامرضا عنايتي از ابومسلم با هفده گل زده.
۸۲ ـ ۱۳۸۱: سپاهان اصفهان ـ آقاي گل: ادموند بزيک از سپاهان با دوازده گل زده.
۸۳ ـ ۱۳۸۲: فولادخوزستان ـ آقاي گل: علي دايي از پرسپوليس با شانزده گل زده.
۸۴ ـ ۱۳۸۳: پاس تهران ـ آقاي گل: غلامرضا عنايتي از استقلال با بیست گل زده.
۸۵ ـ ۱۳۸۴: استقلال تهران ـ آقاي گل: غلامرضا عنايتي از استقلال با ۲۱ گل زده.

۸۶ ـ ۱۳۸۵: سايپا کرج ـ آقاي گل: عرفان اولروم از ابومسلم و مهدي رجب زاده از ذوب آهن با هفده گل زده.
۸۷ ـ ۱۳۸۶: پرسپوليس ـ آقاي گل: محسن خليلي از پرسپوليس و ‌هادي اصغري از راه آهن با هفده گل زده.
۸۸ ـ ۱۳۸۷: استقلال تهران ـ آقاي گل: آرش برهاني از استقلال با ۲۱ گل زده.
۸۹ ـ ۱۳۸۸::سپاهان اصفهان ـ آقاي گل: عمادرضا از سپاهان با نوزده گل زده.
90:1389 ـ سپاهان اصفهان ـ آقاي گل: رضا نوروزی از فولاد با 24 گل زده.

Phantom
2012/02/18, 17:46
استقلال ایران 3 - اتفاق عرب(عربستان) 1

پروين:به ورزشگاه آمدم تا عرب‌ها را شکست دهيم

7631

اتحاد قرمز و آبی برای شکست اعراب

عضو هيئت مديره پرسپوليس با حضور در ورزشگاه آزادي گفت: به ورزشگاه آمده‌ام تا عرب‌ها را شکست دهيم.
علی پروین عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس همان طور که از قبل گفته بود امروز در ورزشگاه آزادی حاضر شده تا تماشاگر مسابقه استقلال و الاتفاق باشد.
پروین که پرچم ایران را در دست داشت و در همان ابتدای ورود به ورزشگاه مورد استقبال هواداران قرار گرفت، گفت: همان طور که قول داده بودم به ورزشگاه آمدم. آمده ایم که ایران را تشویق کنیم. امروز قرمز و آبی ندارد. آمده ایم عرب ها را شکست دهیم. دوست دارم امروز استقلال برنده شود.
پروین که از در غربی وارد ورزشگاه شد به کانکس پلیس و اورژانس رفت و به کارکنان این بخش خسته نباشید گفت.
وی وقتی وارد ورزشگاه شد از سوی امیدوار رضایی عضو هیئت مدیره و علی امیری معاون باشگاه استقلال مورد استقبال قرار گرفت.ا میدوار رضایی به پروین گفت: درود به شرف ایرانی شما، روی ما را سفید کردی.

Phantom
2012/02/19, 07:42
برتري 4 بر صفر رئال مادريد مقابل سانتاندر

رئال مادريد با گلهاي کريستيانو ، بنزما و دي ماريا ، به راسينگ سانتاندر غلبه کرد تا هم انتقام بازي رفت را بگيرد و هم آماده بازي سخت در روسيه شود.
-------------------------------------

ریستیانو رونالدو با گلی که برابر سانتاندر زد ، با 121 گلی که خوانیتو در رئال مادرید زده است برابری کرد.
ستاره پرتغالی در دو سال و نیم حضور در باشگاه با زدن 95 گل لالیگایی ، 16 تا چمپیونزلیگی ، 10 تا سوپرکاپ و یکی کوپا ، رکوردی استثنایی از خود به جا گذاشته است . کریستیانو به طور متوسط در رئال در هر بازی یک گل زده است .

همچنین خوزه مورینیو مربی پرتغالی در 60 بازی لالیگایی به 48 برد ، شش تساوی و شش باخت دست یافته است . بدین ترتیب در صورت برد راسینگ به رکورد بردهای دی استفانو در زمان مربیگری در رئال خواهد رسید.

بارسلونا یکشنبه شب در بازی حساس خود مقابل والنسیا قرار می گیرد و در صورتی که دراین بازی به پیروزی برسد، اختلاف مجددا به 10 امتیاز کاهش خواهد یافت

در دیگر دیدار حساس امشب، ختافه و اسپانیول به تساوی 1-1 دست یافتند. میکو از روی نقطه پنالتی در دقیقه 70 برای ختافه گلزنی کرد و وا*** در دقیقه 66 برای اسپانیول به گل رسید.

درآخرین دیدار امشب هم سویا و اوساسونا مقابل هم قرار گرفته اند.
((توضیح این نامی که با ستاره تغییر داده شده واصکص بوده که با سین بعلت تشابه حروفی با یک کلمه دیگه به این صورت در میاد با سپاس))

Phantom
2012/02/22, 08:45
در بين همه مربيان بزرگ جهان
مارادونا: مورينيو از ديد من تک است

سرمربي تيم فوتبال الوصل امارات گفت: گوارديولا جوان است و آينده دارد اما مورينيو فوق‌العاده است.
7669
به نقل از آس اسپانیا، دیه‌گو آرماندو مارادونا اسطوره فوتبال آرژانتین در نشست خبری خود به سوالات حاشیه‌ای و خارج از لیگ امارات پاسخ داد.
مارادونا در مقام مقایسه خود با مسی گفت: از این که مسی را با من مقایسه می‌کنند، خنده‌ام می گیرد. او مسی است و من مارادونا، هر بازیکنی مختصات خودش را دارد، در زمان من مارادونا بودن سخت بود و در زمان مسی، مسی شدن، هر بازیکنی شرایط خودش را دارد و از کنایه‌های پله درباره مسی واقعا تعجب می‌کنم.
مارادونا ادامه داد: مورینیو در بین همه مربیان بزرگ جهان از دید من تک است، او فوق‌العاده است، شخصیت او، قدرت تحلیل روانی بازیکنان خودی و حریف، نوع سخنرانی‌ها و کنترل شرایط رسانه‌ای از سوی مورینیو بسیار جذاب و آموزنده است.
مارادونا درباره گواردیولا نیز گفت: شکی نیست که گواردیولا مربی بزرگی است، او جوان است و آینده دارد و اگر بخواهم انتخاب کنم قطعا به سراغ مورینیو می‌روم. یک مربی بزرگ فقط با جام‌هایی که کسب کرده سنجیده نمی‌شود. باید دید که کسی مثل گواردیولا تا چه مدتی برای دنیای فوتبال حرف و ایده دارد، آیا مانند کاپلو یا مورینیو پس از یک عمر مربیگری باز هم صاحب سبک و ایده خواهد بود؟

Phantom
2012/03/15, 16:20

با عملکرد بسيار بد شاهين در ضربات پنالتي
استقلال براي ششمين بار فاتح جام حذفي شد

استقلال تهران موفق شد تا در ضربات پنالتي و با نتيجه 4 بر 1 شاهين را از پيش رو بردارد و فاتح جام حذفي شود.
8572
دیدار نهایی جام حذفی فوتبال کشور، امروز و از ساعت 15:00 به میزبانی ورزشگاه حافظیه شیراز آغاز شد.
90 دقیقه وقت قانونی این دیدار بدون گل مساوی به پایان رسید تا کار به دو نیمه 15 دقیقه ای در وقت های اضافی کشیده شود.
تلاش بازیکنان دو تیم در این دو نیمه هم به نتیجه نرسید تا کار به ضربات پنالتی کشیده شود.
اولین ضربه پنالتی استقلال را محسن یوسفی وارد دروازه طالب لو کرد ولی ضربه مهدی نوری جایی در چارچوب دروازه رحمتی نداشت تا استقلال 1 بر 0 پیش بیفتد. دومین ضربه پنالتی استقلال را فریدون زندی به گل تبدیل کرد ولی رحمتی موفق شد تا ضربه پنالتی شکوه مقام را به خارج از دروازه هدایت کند و استقلال را 2 بر 0 پیش اندازد. سومین پنالتی استقلال را ساموئل وارد دروازه کرد و در مقابل انصاریان، پنالتی زن با تجربه شاهین، نیز پنالتی خود را وراد دروازه رحمتی کرد تا استقلال 3 بر 1 از شاهین جلو بیفتد. چهارمین ضربه پنالتی را یرکوویچ برای استقلال به گل تبدیل کرد تا استقلال حریف خود را با نتیجه 4 بر 1 از پیش رو بردارد و فاتح جام حذفی شود.
قضاوت این دیدار بر عهده علیرضا فغانی بود که به بازیکنی کارت نشان نداد.

dr.zhivago
2012/03/15, 21:34
ترکي بدترين داور فوتبال جهان

سايت بليچر رپورت در گزارشي عنوان بدترين قضاوت تاريخ فوتبال جهان را به محسن ترکي اختصاص داد.

به نقل از تابناک، وب سایت خبری بلیچر رپورت روز گذشته در گزارشی به بررسی بدترین قضاوت های تاریخ فوتبال جهان پرداخته است و نکته جالب اینکه در میان 18 قضاوت بدنام تاریخ فوتبال جهان، رتبه نخست به محسن ترکی رسید!

قضاوت ترکی در بازی چین و عمان در چهارچوب بازی های مقدماتی المپیک 2012 لندن عنوان بدترین قضاوت تاریخ فوتبال جهان را بدست آورد!

دو تیم در شرایطی در مسقط به مصاف هم رفتند که در بازی رفت عمان با یک گل چین را شکست داده بود. اما چین در بازی برگشت با گل دقیقه 69 خود این نتیجه را جبران کرد و روند بازی به گونه ای بود که به نظر می رسید چینی ها بتوانند در مقدماتی المپیک 2012 لندن به مبارزه خود ادامه بدهند.

اما اخراج بحث برانگیز و عجیب بازیکن چین در دقیقه 72 همه چیز را تغییر داد تا بازی در وقت قانونی با همین نتیجه به پایان برسد و در وقت های اضافی عمان با شکست چین موجبات حذف این تیم را فراهم کند. اتفاقی که با واکنش شدید میروسلاو بلاژویچ سرمربی وقت تیم ملی امید چین همراه بود.

*hit m@n*
2012/03/16, 13:33
قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی چمپیونزلیگ

رئال مادرید - آپوئل نیکوزیا

مارسی - بایرن مونیخ

بارسلونا - میلان

بنفیکا - چلسی

-------------------------------------------

رئال مادرید و بارسلونا تا فینال به هم نمی خورند

طبق قرعه کشی که دقایقی قبل انجام شد برنده بازی رئال مادرید - آپوئل با برنده بازی بایرن مونیخ - مارسی
و برنده بازی بارسلونا - میلان با برنده بازی چلسی بنفیکا
بازی خواهند داشت

dr.zhivago
2012/03/16, 14:07
من میگم بارسا با بایرن به هم میخورن

*hit m@n*
2012/03/16, 14:11
من میگم بارسا با بایرن به هم میخورن

بایرن که 100 % برنده هست
ولی میلان واسه بارسا دردسر درست میکنه -- یه ذره خطری
حساسترین و قشگترین بازی این گروه بازی میلان و بارسلوناست -- بقیه بازی ها چنگی به دل نمیزنه

با تشکر

dr.zhivago
2012/03/16, 14:14
ولی نیمه نهایی بازیهاش دیدنی میشه

farjam1990
2012/03/16, 14:16
آپوئل نیکوزیا- بنفیکا

میلان - مارسی

فینال هم آپوئل نیکوزیا- مارسی
قهرمان هم آپوئل =)))))

*hit m@n*
2012/03/16, 14:21
ولی نیمه نهایی بازیهاش دیدنی میشه

راه رئال واسه رفتن به فینال اسونتره - چون سخت ترین رقیبش بایرن هست

ولی راه بارسا سختتره
بارسا اگه بتونه میلان رو حذف کنه دور بعد باید با چلسی بازی کنه

با تشکر

*hit m@n*
2012/03/16, 14:23
آپوئل نیکوزیا- بنفیکا

میلان - مارسی

فینال هم آپوئل نیکوزیا- مارسی
قهرمان هم آپوئل =)))))

فرجام بر عکس گفتی
یه بار دیگه نگاه کن -- برنده هارو اشتباه گفتی
این تیما اصلا به هم نمیخورن

با تشکر

farjam1990
2012/03/16, 14:25
فرجام بر عکس گفتی
یه بار دیگه نگاه کن -- برنده هارو اشتباه گفتی
این تیما اصلا به هم نمیخورن

با تشکر

اینا مهم نیست مهم نیت هستش :دی آپوئل باید قهرمان شه :دی

Phantom
2012/03/18, 09:26
علت تصادف خودروي علي دايي

رئيس مرکز کنترل پليس راه کشور با اشاره به تصادف شب گذشته علي دايي در محور اصفهان - کاشان گفت: علت اين تصادف تخطي از سرعت مطمئنه گزارش شده است.
8602
سرهنگ رضا سلبی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس عنوان کرد: متاسفانه در ساعت 20:10 شب گذشته در کیلومتر 20 محور اصفهان - کاشان خودروی علی دایی دچار تصادف شد.
وی ادامه داد: علت این تصادف تخطی از سرعت مطمئنه گزارش شده است. خودروی شخصی علی دایی پرادو بوده و راننده برادر وی بوده است.

Phantom
2012/03/18, 09:27
عمل 4 ساعته دايي در کاشان موفقيت‌آميز بود

علي دايي شب گذشته زير نظر تيم 7 نفره پزشکي مورد عمل جراحي قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری فارس، علی دایی سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن پس از شسکت مقابل سپاهان در راه بازگشت به تهران جدا از بازیکنان و عوامل باشگاه به همراه خودروی شخصی خود عازم تهران و در مسیر کاشان خودروی وی چپ کرد.

از همین رو علی دایی سریعا به بیمارستان شهید بهشتی کاشان منتقل شد که پس از بررسی‌های فراوان با نظر پزشکان وی برای از بین بردن پارگی بر روی سر و گوشش به اتاق عمل رفت.
پس از ۴ ساعت حضور در اتاق عمل وی ساعت ۴ بامداد به بخش ای سی یو بیمارستان شهید بهشتی رفت و زیر نظر پزشکان به ریکاوری و رسیدن به حالت عادی رسید.

صبح امروز همراهان دایی تصمیم گرفتند با یک دستگاه آمبولانس یا بالگرد او را به تهران برسانند که قرار است در یک ساعت آینده با نظر پزشکان این اتفاق بیفتد.
مرتضی حسنی، رئیس راهنمایی و رانندگی کاشان به بیمارستان بهشتی رفت و از دایی عیادت کرد.
با توجه به اینکه خودوری وی چپ کرده بود کمربند ایمنی باعت شد تا وی دچار شکستگی و مصدومیت‌های بیشتر نشود.بنا بر اظهارات کارشناسان راهنمایی و رانندگی بستن کمربند جهان آقای گل جهان را نجات داد.
محمد دایی، برادر دایی در خودرو حضور داشت که فقط دچار کوفتکی بدن شد و پس از زدن سرم‌های تقویتی از بیمارستان مرخص شد.
همچنین میاچ مربی راه‌آهن که در خودروی دایی بود مصدومیت برای وی به وجود نیامد.
پس از تصادف دایی مقداری از اموال وی که گفته می‌شود حدود ۵ میلیون تومان است به همراه وسایل شخصی مثل ساعت وی به سرقت رفته که ماموران انتظامی در حال پیگیری این موضوع هستند.
اخبار تکمیلی متعاقبا ارسال می‌شود.

farjam1990
2012/04/24, 11:42
افشاي قليان کشيدن بازيکنان

در ادامه اين برنامه نود ديدار تيم‌هاي شاهين بوشهر و استقلال تهران پخش شد که هواداران بوشهري از مشکلات به وجود آمده براي تيم‌شان بسيار شاکي بودند، يکي گريه مي‌کرد و يکي خود را مي‌زد! همچنين هتلي را نمايش دادند که بازيکنان شاهين وسايل خود را در اين هتل جا گذاشته بودند مسئولان هتل علت اين اقدام را عدم پرداخت پول دانستند و گفتند باشگاه شاهين طي سال‌هاي 88، 89 و 90 حدود 186 ميليون به اين هتل بدهکار است. منيعي بازيکن سابق شاهین در اتاق خود يک پيک نيک جا گذاشته بود و مسئولان هتل در توجيه آن از قليان کشيدن بازيکنان خبر داد!
=))))))

Castiel
2012/04/24, 11:44
حیف شد دیشب خواب موندم نتونستم 90 ببینم

Castiel
2012/04/25, 09:16
خب بارسلونا هم حذف شد، ببینیم امشب بایرن و رئال چه شود!

Phantom
2012/04/25, 09:44
9369
گزارش تصويري:

بارسلونا - چلسي

چلسي کار بزرگي انجام داد و در نوکمپ بارسلونا را دو بر دو متوقف کرد و به فينال ليگ قهرمانان رسيد.
احوالپرسي دو مربي جوان؛ دي‌متئو و گوارديولا

ديديه دروگبا در اين ديدار هم بازي خوبي ارائه کرد

برخورد والدس و پيکه روي حمله دروگبا باعث شد پيکه در نهايت قادر به ادامه بازي نباشد

اعتراض جان تري به کارت قرمزي که به دليل خطاي خشن بدون توپ روي الکسيس سانچس گرفت

تري پس از بازي گفت که الکسيس را عمدي نزده

ليونل مسي دو بار توپ را به تير دروازه زد

شب، شب مسي نبود و او با وجود آمار خوب، فروغ هميشگي را نداشت

فرناندو تورس در دقيقه 91 والدس را جا مي‌گذارد، او طول نيمه را در حالي طي کرد که هيچ بازيکني مقابلش نبود جز والدس

بوسکتس تنها توانست فرار تورس را تماشا کند

خوشحالي بسيار بازيکنان چلسي پس از صعود

شادي بازيکنان چلسي

رائول ميرلس در اين بازي اخطار گرفت و بازي فينال را از دست داد

Castiel
2012/04/25, 09:51
چلسی فوق العاده هوشمندانه بازی کرد. تیکی تاکای بارسا دیگه رنگ و بویی نداره

Yaser_Aramesh
2012/04/25, 10:04
متاسفم برای بارسلونا ! حیف !

farjam1990
2012/04/25, 10:42
بارسلونا با 2 شکست در همین هفته! 2 جام قهرمانی رو از دست داد ! یعنی پرسپولیس هم همچین گندی نزده بود! :دی
حتی رئال هم نره بالا امشب اما من شخصا" از فوتبال روی مخ بارسلونا بدم میاد بازم خوشحالم! چیه بابا اینقد عین بچه 2 ساله ها توپو قل میدن واسه هم هی تکرار میکنن تا بازیکنای مقابل حوصلشون سر بره و عصبی شن و یا گل بخورن یا پنالتی بدن!
والا به خدا بازی دفاعی به سبک ایتالیا دهه های قبل هم شرف داره به این توپ قل دادنه بارسلوناییا!
حتی سال قبل هم که قهرمان لالیگا شدن فقط با اختلاف یک امتیاز بود! حتی گل زدشونم کمتر از رئال بود! امسال که گل زده و نزدشون روی هم از گلهای رئال بیشتر نشده!

Castiel
2012/04/25, 11:11
آخه اینقدر تمرین پاسکاری کردن که دفاع کردن یادشون رفته!

VSH-Katana
2012/04/25, 13:19
هوشمندانه یعنی 4 تیر خوردن درسته؟
هوشمندانه یعنی پنالتی دادن؟
به این میگن شانس مندانه !

Castiel
2012/04/25, 13:42

میخواستند خطا نکنند، چلسی 10 نفره شما را برد، این هم شانسه؟؟!

farjam1990
2012/04/25, 14:36

تیمای دیگه هیچ وقت به تیر نمیزنن؟ :))
اگه قرار بود که هر توپی گل شه نتایج اینا نبود ! میشد بسکتبال!

نتیجه بازی دیشب فقط و فقط یک ذره شانس دخیل بود! البته برای هر 2 تیم(اخراج تری شانس نبود؟ اگه بوسکتس این کار رو میکرد داور اصلا خطا رو نمیدید!)! و بیشتر تاکتیک؟
به نظرت عجیبه که مسی پنالتی خراب کنه؟(اقای مسی از هر 4 پنالتی توی این 2 ساله یکیشو خراب میکنه!)

البته در بردهای بارسلونا چیزهای زیادی دخیله! شانس! داور(اعم از اخراج بازیکنان مقابل تا گل های مورد دار رو قبول کردن و پنالتی)!داشتن 2 کرسی از اتحادیه فوتبال اروپا توسط یونیسف(یکی از همون سازمانهایی که ثابت شده از اون شیطنت ها هم داره! 33 و این حرفا)!که حامی اصلی بارسلوناست!

farjam1990
2012/05/09, 19:09
لرستان مستحق صعود به ليگ برتر بود

سرمربي تيم فوتبال گهر زاگرس دورود حق تيمش را صعود به ليگ برتر دانست و گفت: تمام توان‌مان را به کار بستيم و خوشحاليم به اين موفقيت بزرگ دست يافتيم.
[لرستان مستحق صعود به ليگ برتر بود]

داودي مهابادي پس از صعود تيم گهر زاگرس در مورد اين موفقيت ضمن بيان مطلب فوق گفت: در دو بازي رفت و برگشت مستحق پيروزي بوديم اما خوشبختانه در نهايت نتيجه‌اي که بدست آمد باعث صعودمان به ليگ برتر شد.

وي اضافه کرد: در اين دو مسابقه مهم بازيکنان با همدلي تمام تلاش خود را انجام دادند تا به قولي که به مردم داده بودند عمل کنند که خوشبختانه همگي توانستيم به وعده خود عمل کرده و مقابل مردم شهرمان رو سفيد شويم.

سرمربي تيم فوتبال گهر زاگرس دورود همچنين تاکيد کرد: وقتي خوشحالي مردم را در پايان ديدار ديدم، به خود و تيمم افتخار کردم و قطعا خوشحالي مردم ميلياردها تومان مي‌ارزد.

مهابادي در پايان گفت: اين تيم با دست خالي و کمک بچه‌ها توانست به ليگ برتر صعود کند. اين نخستين تيم از استان لرستان است که ليگ برتري شده و اميدوارم مسئولان از ما حمايت کنند تا بتوانيم با قدرت در مسابقات ليگ برتر حضور پيدا کنيم.

تيم فوتبال گهر زاگرس دورود در مجموع دو ديدار رفت و برگشت مسابقه پلي‌آف ليگ دسته اول باشگاه‌هاي کشور برابر تيم ايرانجوان بوشهر به تساوي يک بر يک رضايت داد که به خاطر گل زده در زمين حريف، جواز حضور در دوازدهمين دوره ليگ برتر را کسب کرد.

Castiel
2012/05/09, 21:49
بازیکن سفارشی لیگ برتر را بیشتر بشناسید

9718

تماشا: (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)سیدحسین علوی مقدم یا همان حسین علوی معروف، بازیکنی است که حضور در استقلال حاشیه های زیادی هم برای خودش و هم برای استقلال به وجود آورد. این بازیکن در تاریخ 12 دی ماه 90 با قراردادی 2ساله به عنوان یکی از سهمیه های زیر 23 سال به استقلال پیوست. اما واقعا حسین علوی کیست؟

او به تربیت یزد هم سفارش شده بود؟

علوی بعد از ابومسلم به تیم تربیت یزد رفت. در تربیت یزد نام او همواره در فهرست 18 نفره شاگردان هادی برگی زر جا داشت اما حتی یک دقیقه هم در این تیم بازی نکرد. گویا هادی برگی زر هم هیچ علاقه ای به جذب حسین علوی 21 ساله نداشته ولی با فشار یکی از نمایندگان مجلس برخلاف میل باطنی نام او را در فهرست خود جای داده است. این قضیه آن قدر بودار بوده که مدیرعامل و سرمربی سابق تربیت یزد هم که در زمان آنها علوی جذب این تیم شد از صحبت کردن درباره این مهاجم خودداری کرده اند و گفته اند که نمی خواهند در مورد شیوه جذب علوی حرفی بزنند.

مسائل فنی یا بیماری پدر؟

علوی بعد از اینکه حسن روشن نحوه ورود او به استقلال را زیر سوال برد در گفت و گو با رسانه ها و در پاسخ به این ابهام که چرا حتی یک دقیقه هم در تیم قبلی اش بازی نکرده گفت: «بازی نکردن من در تربیت به خاطر مسائل فنی نبود بلکه مشکلات من به خاطر بیماری پدرم که در تهران بستری بود، باعث شد نتوانم به طور کامل در اختیار تیم باشم. با توجه به اینکه من شاگرد مظلومی بوده ام و از من شناخت کافی دارد برای حضور در استقلال تست دادم و قبول شدم و از همین طریق با استقلال قرارداد بستم». جالب اینکه او در همین مصاحبه حسن روشن را تهدید به شکایت کرد.

واکنش استقلالی ها به بازیکن سفارشی

ناشناخته بودن حسین علوی باعث شد که بعد از انتشار خبر پیوستن او به استقلال، همه به دنبال کشف راز این انتقال بروند و همه جنجال ها از همین جا شروع شد. جایی که مدیران استقلال با مصاحبه های ضد و نقیض خود، ناخواسته حساسیت ها
را افزایش دادند. همان موقع منصور پورحیدری سرپرست استقلال در مصاحبه ای گفته بود: «این بازیکن به تیم ما تحمیل شده». البته آقای فتح الله زاده هم در برنامه 90 گفت: «مظلومی از من خواست و من هم جذبش کردم». و بعد از سماجت عادل فردوسی پور از کوره در رفت و گفت: «از قیافه اش خوشم آمد و جذبش کردم». اما چند روز بعد از بازی استقلال و داماش، پرویز مظلومی که ابتدا می گفت: «من خودم جذب این بازیکن را از فتح الله زاده خواستم» در جواب سوال خبرنگار راجع به پیوستن علوی گفت: «آقای فتح الله زاده جواب دادند که از قیافه ایشون خوشش آمده» البته بعد برای قانع کردن خبرنگاران با خنده ای تلخ
گفت: «من توی تیم ابومسلم ازش راضی بودم!» در نهایت و در کوران مسابقات کم کم همه چیز فراموش شد و علوی هم بی سر و صدا در تمرینات استقلال شرکت می کرد.

علوی در تمرینات استقلال چه می کند؟

در روزهای اول حضور در جمع آبی پوشان علوی معمولا در تمرینات تیمی استقلال حاضر می شد و پا به پای دیگران تمرین می کرد. در اولین روزهای اول حضور او در استقلال، حتی بازیکنان هم از حضور او متعجب و شگفت زده بودند. علوی خودش
معتقد بود که بازیکن باهوشی است و حتی یکبار هم در این باره گفت: «اگر می خواهید مطمئن شوید از رحمتی و آندو بپرسید». در ابتدا بازیکنان استقلال کمتر او را تحویل می گرفتند اما علوی به تدریج سعی کرد با تلاش بیشتر و زیاد دویدن، به چشم بیاید و کم کم چند تن از بازیکنان مانند خسرو حیدری بیشتر به او نزدیک شدند. علوی یک بار در گفت و گو با خبرنگار تماشا از بهتر شدن وضعیت خودش در تمرینات گفته بود و به گفته خودش منتظر اعتماد مربیان بود تا بتواند توانایی هایش را نشان دهد. اما این اتفاق هیچ وقت نیفتاد و او هرگز در لیست 18 نفره استقلال نگرفت تا همه متوجه شوند که آن همه حرف و
حدیث پیرامون حضور او در استقلال، بیهوده به وجود نیامده بود.

شبی که رسولی نژاد اعتراف کرد

در روزهای پایانی لیگ برتر و در حالی که حساسیت به اوج خود رسیده بود و موضوع علوی از یادها رفته بود، یک بار دیگر فردوسی پور در گفت و گو با پژمان منتظری که مهمان برنامه اش بود، موضوع علوی را پیش کشید و منتظری که مشخص
بود اصلا دوست نداشت در مقابل عمل انجام شده قرار بگیرد با اکراه و البته صادقانه گفت: «علوی در حد و اندازه استقلال نیست. البته بچه خیلی خوبی است.» البته جالب اینجا بود که بالاخره معرف او به استقلال هم مشخص شد.
دقایقی بعد هم رسولی نژاد در گفت و گوی تلفنی به نقش خودش در پیوستن او به استقلال اذعان کرد و دیگر برای هیچ کس شکی باقی نماند که او از طریق فوتبالی به استقلال نیامده. با این حال رسولی نژاد زیر بار غیرمنطقی بودن این انتقال نرفت و گفت: «من فقط او را به سفارش یکی از نمایندگان مجلس به باشگاه معرفی کردم و هیچ اجبار و دستوری در کار نبود». البته رسولی نژاد نام این نماینده مجلس را نیاورد و هرگز مشخص نشد کدام نماینده مجلس چنین سفارشی را کرده و با علوی چه رابطه یا نسبتی دارد؟

ماجرا تمام نمی شود

اما این پایان کار نبود و یک اتفاق جالب دیگر در برنامه 90 ماجرای علوی و استقلال را به چالش کشید در آخرین برنامه 90 فردوسی پور ایمیلی از یکی از بینندگان برنامه اش را نشان داد که در آن یک فوتبالیست جوان خواستار حضور در تمرینات و دادن تست شده بود و از رسولی نژاد هم خواسته بود مثل حسین علوی، او را سفارش و حمایت کند. از سوی دیگر در بخش گفت و گوی ویژه 90 مسعود نظرزاده، مدافع شاهین هم خبر داد که «علوی» ابتدای فصل در تمرینات شاهین بود. وقتی عادل فردوسی پور از او درباره کیفیت این بازیکن پرسید، به شوخی گفت: «هوازی اش خوب بود»! فوتبالیست ها معمولا این جمله را درباره کسی به کار می برند که بازی بلد نیست و فقط در زمین می دود. هرچند داستان حسین علوی و استقلال هنوز هم دنبال می شود اما گویا با پایان یافتن لیگ برتر این قضیه در سکوت خبری و کاملا بی سر و صدا به پایان برسد و علوی که یک دقیقه هم برای استقلال بازی نکرد از این تیم برود و یک نیم فصل نیمکت نشینی دیگر به کارنامه او اضافه شود.

کارنامه مبهم و متوسط

حسین علوی متولد 6 اسفند 67 است. علوی ادعا می کند سابقه بازی در تیم های ابومسلم مشهد و پیام و تربیت یزد را دارد. در نامه ای که از سوی قنبرزاده مدیرعامل نفت برای تست گرفتن کمیته فنی از علوی امضا شده در سابقه این بازیکن 5 سال حضور در تیم های پایه ای ابومسلم و از فصل 86-85 حضور در تیم ابومسلم هم به چشم می خورد. مظلومی زمانی سرمربی ابومسلم بود و با استناد به همین موضوع، مدعی شد که علوی را می شناسد. با این حال دقایق اندک حضور او در میدان، حتی در همین تیم های لیگ یکی، هم توانایی های فنی او و هم شیوه جذبش را زیر سوال می برد.

Phantom
2012/05/20, 07:59
با پيروزي برابر بايرن مونيخ
چلسي در ضربات پنالتي قهرمان اروپا شد

چلسي با برتري مقابل بايرن مونيخ در ضربات پنالتي جام قهرماني ليگ قهرمانان اروپا را به خود اختصاص داد.
9956
دو تيم بايرن مونيخ و چلسي در آليانس آره نا شهر مونيخ ديدار نهايي رقابت هاي ليگ قهرمانان اروپا را برگزار کردند که اين مسابقه در پايان 120 دقيقه با تساوي يک بر يک به پايان رسيد اما چلسي با برتري در ضربات پنالتي، قهرمان اروپا شد.

بايرن مونيخ در نميه اول مسابقه، تيم برتر ميدان بود و حمله هاي بسياري را روي دروازه چلسي ترتيب داد اما دفاع متمرکز و پرتعداد بازيکنان چلسي، عملکرد خوب پتر چک دروازه بان اين تيم و کم دقتي مهاجمان بايرن مونيخ موجب شد که در نيمه نخست چيزي جز آه و افسوس نصيب هواداران بايرن مونيخ نشود.

در نيمه دوم، حملات بايرن مونيخ ادامه يافت اما باز هم داستان نيمه اول تکرار شد تا در دقيقه 82، توماس مولر موفق شد با يک ضربه سر چکشي طلسم دروازه چلسي را باز کند. در حالي که همگان تصور مي کردند بايرن مونيخ مي تواند با اداره کردن بازي در چند دقيقه باقي مانده برنده اين مسابقه باشد، اين گونه نشد و ديديه دروگبا در دقيقه 88 با يک ضربه سر روي کرنر براي چلسي گلزني کرد و بازي را به تساوي کشاند تا همه چيز به وقت هاي اضافه کشيده شود.

در حالي که تنها سه دقيقه از آغاز نيمه اول وقت اضافه گذشته بود، فرانک ريبري درون محوطه جريمه چلسي توسط دروگبا سرنگون شد و داور به نشانه پنالتي در سوت خود دميد تا بايرن مونيخ صاحب يک موقعيت عالي شود اما آرين روبن نتوانست ضربه پنالتي را به گل تيديل کند و پتر چک اين ضربه را مهار کرد.

در نهايت بازي در پايان 120 دقيقه با تساوي يک بر يک به پايان رسيد تا ضربات حساس پنالتي تعيين کننده تيم قهرمان باشد.

** ضربات پنالتي:

پنالتي اول را فيليپ لام براي بايرن مونيخ به گل تبديل کرد. پس از او، خوان ماتا پشت توپ ايستاد تا پنالتي اول چلسي را بزند اما نوير موفق شد ضربه ماتا را مهار کند.

ماريو گومز زننده دومين پنالتي بايرن مونيخ بود و او نيز موفق شد ضربه خود را به گل تبديل کند. در مقابل داويد لوئيس نيز براي چلسي گلزني کرد.

سومين پنالتي بايرن مونيخ را مانوئل نوير دروازه بان اين تيم وارد دروازه پتر چک همتاي خود در تيم چلسي کرد. فرانک لمپارد کاپيتان چلسي نيز سومين پنالتي اين تيم را به گل تبديل کرد.

اوليچ زننده پنالتي چهارم بايرن مونيخ بود که پتر چک ضربه او را مهار کرد. براي چلسي، اشلي کول پشت توپ ايستاد و پنالتي خود را تبديل به گل کرد تا همه چيز مساوي شود.

در پنالتي پنجم، شوانشتايگر پنالتي خود را به تير دروازه زد. پنالتي آخر چلسي را ديديه دروگبا وارد دروازه بايرن مونيخ کرد تا چلسي با برتري 4 – 3 در ضربات پنالتي قهرمان ليگ قهرمانان اروپا شود.

4030

dr.zhivago
2012/05/20, 08:36
کم لیاقت ترین تیم برای قهرمانی چلسی بود
بایرن به روبن باخت
و اون تعویض اشتباه
وقتی تیم حریف حمله نمی کنه ، اصلا نمیتونه حمله کنه واسه چی مولرو کشیدی بیرون ، ها ؟
چلسی قهرمان نشد
پیتر چک قهرمان شد

Castiel
2012/05/20, 12:52
به قول یکی از کارشناسان فوتبال: چلسی شخصیت قهرمانی نداشت!
اصلا از این فینال خوشم نیومد

VSH-Katana
2012/05/20, 13:33
اصلا چلسی تیم بی شخصیتی هست !چه برسه شخصیت قهرمانی!

farjam1990
2012/05/20, 15:14
تنها شایستگی چلسی این بود که زد پدر بارسلون رو در آورد :دی
همین مسئله نداشتن شخصیت قهرمانی رو پوشش میده :دی

Beni7192
2012/05/20, 15:59
انصافا ارزش نداشت تا ساعت 2 نشستم این بازی رو دیدم!

VSH-Katana
2012/05/20, 19:34
فرجام با اجازت بارسلون پدر چلسی رو دراورد ولی خب..

farjam1990
2012/05/20, 19:52
فرجام با اجازت بارسلون پدر چلسی رو دراورد ولی خب..

این نتیجست که وضعیت پدر تیم مورد نظر رو نشون میده :دی

Yaser_Aramesh
2012/05/25, 21:30
دانلود ویدیوی 150 گل برتر بارسلونا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. hp)

اینو دیروز دانلود کردم و دیدم...........گل ها بیشترشون فوق العاده ان !!

Yaser_Aramesh
2012/06/03, 18:19
از این به بعد میخوام این تاپیک رو بترکونم ! میدونین چرااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟ چون یورو 2012 چند روز دیگه شروع میشه !!!! منم که عاشق یورو ها و جام های جهانی هستم !

بعد از هر بازی نتیجه رو اینجا یا من یا دوستان اعلام میکنیم و درباره ی بازی بحث میکنیم !

من تمام سعی ام رو خواهم کرد تا تمام بازی ها رو ببینم....اگه از ساعت 10:30 به اونور باشه !

بچه ها میخوام بترکونیم ! پس یا علی !

Yaser_Aramesh
2012/06/03, 18:22

جام ملت‌های اروپا ۲۰۱۲ یا یورو ۲۰۱۲ در تاریخ ۸ ژوئن تا ۱ جولای سال ۲۰۱۲ و در کشورهای لهستان و اوکراین برگزار خواهد شد.

این سومین دوره از مسابقات یورو است که بطور مشترک توسط دو کشور میزبانی می‌شوند. پیش از آن در جام ملت‌های اروپا ۲۰۰۰ (بلژیک و هلند) و جام ملت‌های اروپا ۲۰۰۸ (اتریش و سوئیس) میزبان بطور مشترک از دو کشور بود. در مجموع ۱۶ تیم در این دوره حضور خواهند داشت. لهستان و اوکراین به‌عنوان میزبان در مسابقات حضور خواهند داشت؛ ۱۴ تیم باقی‌مانده در بازی‌های مقدماتی انتخاب شده‌اند. اکثر کارشناسان معتقدند اسپانیا، قهرمان جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی، از بخت بیشتری برای قهرمانی برخوردار است.
انتخاب میزبان
در جلسه کمیته اجرایی یوفا در شهر کاردیف در تاریخ ۱۸ آوریل ۲۰۰۷ لهستان و اوکراین به طور مشترک به عنوان میزبانان جام ملت‌های اروپا در سال ۲۰۱۲ انتخاب شدند. پیشنهادهای دیگر از کشور‌های ایتالیا و کرواسی-مجارستان(به طور مشترک) بود، که در نهایت لهستان و اوکراین به عنوان سومین میزبانان مشترک جام معرفی شدند.[/URL]

تیم های حاظر

[URL="فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. %D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84_%DA%A9%D8%B1%D9%88%D8%A7% D8%B3%DB%8C"]کرواسی (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. 87%D8%A7%DB%8C_%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7_%DB% B2%DB%B0%DB%B1%DB%B2#cite_note-0)
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. zech_Republic.svg) جمهوری چک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. %D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84_%D8%AC%D9%85%D9%87%D9%88% D8%B1%DB%8C_%DA%86%DA%A9)
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. rk.svg) دانمارک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. %D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84_%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%85% D8%A7%D8%B1%DA%A9)
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. nd.svg) انگلیس (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. %D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84_%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84% D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86)
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. e.svg) فرانسه (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. %D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84_%D9%81%D8%B1%D8%A7%D9%86% D8%B3%D9%87)
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. ny.svg) آلمان (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. %D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84_%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7% D9%86)
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. e.svg) یونان (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. %D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84_%DB%8C%D9%88%D9%86%D8%A7% D9%86)
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. .svg) ایتالیا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. %D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84_%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7% D9%84%DB%8C%D8%A7)

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. etherlands.svg) هلند (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. %D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84_%D9%87%D9%84%D9%86%D8%AF)
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. d.svg) لهستان (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. %D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84_%D9%84%D9%87%D8%B3%D8%AA% D8%A7%D9%86) (میزبان)
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. gal.svg) پرتغال (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. %D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84_%D9%BE%D8%B1%D8%AA%D8%BA% D8%A7%D9%84)
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. nd.svg) جمهوری ایرلند (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. %D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84_%D8%AC%D9%85%D9%87%D9%88% D8%B1%DB%8C_%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D9%84%D9%86%D8%AF)
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. a.svg) روسیه (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. %D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84_%D8%B1%D9%88%D8%B3%DB%8C% D9%87)
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. .svg) اسپانیا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. %D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84_%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D8%A7% D9%86%DB%8C%D8%A7) (مدافع عنوان قهرمانی)
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. n.svg) سوئد (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. %D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84_%D8%B3%D9%88%D8%A6%D8%AF)
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. ne.svg) اوکراین (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. %D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84_%D8%A7%D9%88%DA%A9%D8%B1% D8%A7%DB%8C%D9%86) (میزبان، اولین حضور)

Yaser_Aramesh
2012/06/03, 18:23
در اینجا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)ببینید !

Yaser_Aramesh
2012/06/03, 18:31

ایکر کاسیاس، پپه رینا، ویکتور والدس، رائول آلبیول، یوردی آلبا، آلوارو آربلوا، سرجیو راموس، خوان‌فران تورس، جرارد پیکه، جاوی مارتینز، سرجیو بوسکتس، ژاوی، آندرس اینیستا، ژابی آلونسو، سانتی کازورلا، سسک فابرگاس، داوید سیلوا، خسوس ناواس، خوان ماتا، پدرو، آلوارو نگردو، فرناندو تورس، فرناندو یورنته

متاسفانه پویول و داوید ویا به دلیل مسدومیت حضور نخواهند داشت

Oh My God ! داوید ویا,آقای گل یورو 2008 و یکی از برترین بازیکنان اسپانیا حضور نخواهد داشت و این قطعا قهرمانی اسپانیا را به خطر خواهد انداخت !

Castiel
2012/06/03, 18:42
بعد از افتضاح تیم ملی فوتسال، این بار تیم ملی فوتبال هم در مقابل ازبکستان در حال دست و پا زدن هست.

Hessam
2012/06/03, 19:18
بعد از افتضاح تیم ملی فوتسال، این بار تیم ملی فوتبال هم در مقابل ازبکستان در حال دست و پا زدن هست.

بدشانسی آورد تیم ازبکستان! وگرنه خیلی با گل های زیاد ایران رو می برد!
ولی به قول آقای خیابانی: این چیزی از ارزش های بچه ها ما، کم نمی کنه!!!:d

خیلی گل عالی بود! پاس گل که بی نظیر بود واقعاً و یه لحظه تیم سبک اروپایی به خودش گرفت. یه گل آموزشی - کلاسیک بود.
هر چند حق ایران نبود، ولی به هر حال برد. دلم برای ازبکستان سوخت! با اون همه تلاش و بازی تاکتیک پذیر، در دقیقه آخر بازی رو باخت!
خیلی دردناکه و قطعاً برای طرفدارانش قابل قبول نیست!
ولی تیم ایران با این شرایط برای صعود به جام جهانی، یه کم ما رو نا امید کرد!:|

Yaser_Aramesh
2012/06/06, 13:54
مسابقات مرحله گروهی از 19 تا 30 خرداد، مرحله یک‌چهارم نهایی از اول تا چهارم تیر، دیدارهای نیمه‌نهایی 7 و 8 تیر و فینال هم 11 تیر برگزار می‌شود.

* گروه‌بندی کامل این مسابقات به شرح زیر است:

گروه A:

لهستان، یونان، روسیه، چک

گروه B:

هلند، دانمارک، آلمان، پرتغال

گروه C:

اسپانیا، ایتالیا، ایرلند، کرواسی

گروه D:

اوکراین، سوئد، فرانسه، انگلیس

* برنامه کامل مسابقات مرحله گروهی به شرح زیر است:

گروه A

19 خرداد: (ساعت‌ بازی‌ها به وقت ایران است)

20:30 لهستان - یونان

23:15 روسیه - چک

23 خرداد:

20:30 لهستان - روسیه

23:15 یونان - چک

27 خرداد:

20:30 یونان - روسیه

23:15 چک - لهستان

گروه B

20 خرداد:

20:30 هلند - دانمارک

23:15 آلمان - پرتغال

24 خرداد:

20:30 هلند - آلمان

23:15 دانمارک - پرتغال

28 خرداد:

20:30 پرتغال - هلند

23:15 آلمان - دانمارک

گروه C

21 خرداد:

20:30 اسپانیا - ایتالیا

23:15 ایرلند - کرواسی

25 خرداد:

20:30 اسپانیا - ایرلند

23:15 ایتالیا - کرواسی

29 خرداد:

20:30 کرواسی - اسپانیا

23:15 ایتالیا - ایرلند

گروه D

22 خرداد:

20:30 اوکراین - سوئد

23:15 فرانسه - انگلیس

26 خرداد:

20:30 سوئد - انگلیس

23:15 اوکراین - فرانسه

30 خرداد:

20:30 سوئد - فرانسه

23:15 انگلیس - اوکراین

مرحله یک‌چهارم نهایی:

اول تیر:

تیم اول گروه A - تیم دوم گروه B

دوم تیر:

تیم اول گروه B - تیم دوم گروه A

سوم تیر:

تیم اول گروه C - تیم دوم گروه D

چهارم تیر:

تیم اول گروه D - تیم دوم گروه C

مرحله نیمه‌نهایی:

7 تیر:

برنده دیدار یک‌چهارم نهایی اول - برنده دیدار یک‌چهارم نهایی سوم

8 تیر:

برنده دیدار یک‌چهارم نهایی دوم - برنده دیدار یک‌چهارم نهایی چهارم

فینال

11 تیر در پایتخت اکراین (Kiev)

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

dr.zhivago
2012/06/06, 18:51
آلمان قهرمانه

Yaser_Aramesh
2012/06/09, 10:10
بازی نسبتا قشنگی بود....یونان بیشتر دفاع میکرد....اولای بازی لهستان به شدت فشار می آورد...لواندوفسکی برای لهستان واقعا خوب بازی کرد.یک موقعیت فوق العاده رو تو دقیقه 13 از دست داد...پرید که با کله بزنه اما نرسید به توپ....گل اول هم دقیقه 15,16 بود که توسط خود لواندوفسکی به ثمر رسید.. با کله توپ رو کوبید زمین و توپ رفت تو دروازه ! وسط های نیمه اول یه بازیکن یونان اخراج شد

یونان نیمه دوم خوب بازی کرد و اگه كاراگونيس پنالتی رو گل میزد فکر کنم پیروز میدان می شدن اما خب,.... نیمه دوم نیمه هجومی دفاعی بازی میکرد یونان با اینکه ده نفره شده بود از وسطای نیمه اول

یونانی ها به شدت به خاطر پنالتی نگرفتن و اخراج کردن بازیکنشون جوش آورده بودن و یه بازیکن کارت زرد هم گرفت !

در کل داور به نظرم زیاد به یونان گیر داد و اون بازیکنی که نیمه اول اخراج شد به نظرم مستحق اخراج نبود !

درضمن خوشحالی دروازه بان اخراج شده لهستان هم در نوع خودش جالب بود...(یه دوربین نشون داد که دروازه بان اخراج شده لهستان داره تو تلوزیون پنالتی رو میبینه و وقتی گل نشد خوشحالی جالبی کرد )

دوستان اگه بازی رو دیدن نظرشون رو بگن....کجایین پس ؟؟؟؟؟!!!!!

dr.zhivago
2012/06/09, 23:43
یه لحظه فکر کردم پرویز مظلومی شده مربی آلمان !

dr.zhivago
2012/06/09, 23:45
آرژانتین برزیل هم عجب بازی شده
تا دقیقه 75 3-3 هستن
حیف که باید بخوابم

Yaser_Aramesh
2012/06/11, 15:38
بازی قشنگی بود و مساوی عادلانه بود.به نظرم اینیستا فوق العاده بازی کرد اما حیف که همش روش خطا می کردن !

ژاوی کرنر زدناش خوب نبود

گل ایتالیا فقط به خاطر سحل انگاری دفاع به ثمر رسید ! وگرنه ....

گل اسپانیا با ارزش بود و خوب به ثمر رسید.پاس داوید سیلوا به فابرگاس یک پاس ایده آل بود.

بچه ها چرا حرف نمی زنین ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!

Hessam
2012/06/11, 15:59
ظاهراً فوتبالی کم هستن توی فروم سخت افزار و خیلی پیگیر نیستن!
خیلی خوب بازی کرد اسپانیا. تلفیقی از رئال و بارسلونا و اون سبک تیکی تاکای فوق العاده بود.
ایتالیا کلاً تیم پیریه! از سال 2008 به بعد این تیم، سن بازیکناش رفت بالا!
ظاهراً استعداد در حد ملی کم دارن و از بازیکنان پر سن و سال استفاده می کنن. لیگشون هم همینطور. لیگ پر سن و سالیه از لحاظ سن بازیکنان.

Castiel
2012/06/11, 16:18
به نظرم تساوی بازی اسپانیا-ایتالیا عادلانه بود, درسته اسپانیا زیاد حمله میکرد و از عمق میرفت سمت دروازه ایتالیا ولی 2-4-4 اسپانیا در دقایق پایانی به 1-3-2-4 تبدیل شد و تورس به تنهایی در خط حمله بود, تورس هم که کلا گل زدن بلد نیست! دلیل باخت اسپانیا فرناندو تورس بود.
ایتالیا هم فقط و فقط دو تا بازیکن کم داشت: توتی و تونی!
البت ایتالیا هم سعی داشت از عمق حرکت به سمت دروازه داشت باشه ولی خب موفق نبود, نبود پویول هم کاملا مشخص بود چون نکته بارز پویول رساندن توپ به خط حمله هست که باعث میشه نظم خط دفاع و میانی حفظ بشه. بازی در 20 دقیقه آخر خیلی عالی بود.

dr.zhivago
2012/06/11, 16:33
این گیرنده دیجیتال هم یکی در میون خراب میشه
همه کانال ها سالمن الا شبکه 3
بازی دیشب رو از دست دادم

Yaser_Aramesh
2012/06/11, 16:38
نبود پویول هم کاملا مشخص بود چون نکته بارز پویول رساندن توپ به خط حمله هست که باعث میشه نظم خط دفاع و میانی حفظ بشه.

بله.هم پویول و هم داوید ویا ! (خواهرم به پویول میگه پوریول ! ) :))

rajah
2012/06/11, 16:49
مثل اینکه تمام بروبچز اسپانیایی هستند..........
درود بر اسپانیا
هیچ وقت باخت پر حاشیه اسپانیا به کره جنوبی تو سال 2002 یادم نمیره چون نزدیک نیم ساعت برا اسپانیا گریه کردم
بدترین داوری طول تاریخ جهان بود

Castiel
2012/06/11, 16:52
البته تیم آلمان هم طرفدارای زیادی داره, طوریکه حتی صدای کیروش هم در اومده که همه طرفدار آلمان هستند!

dr.zhivago
2012/06/11, 17:33
من از سال 1990 طرفدار آلمانم !
البته بد ترین داوری تاریخ فوتبال مربوط میشه به آقای ترکی !
فکر کنم بازی چین و ازبکستان بود

rajah
2012/06/12, 00:45
پسر خوب تو بازی اسپانیا و کره جنوبی اگه اشتباه نکنم 3 گل صحیح اسپانیا رو داور پرپر کرد تا اینکه بازی به ضربات پنالتی کشید و کره برد هرچند که داور رو بعدش محروم کردن ولی چه سود اسپانیا اون سال هم می تونست قهرمان بشه

Castiel
2012/06/12, 00:54
بازیکنای تیم اسپانیا و آلمان مثل ایتالیا از خانه سالمندان نمیان و این خودش یک نکته مهمه!

dr.zhivago
2012/06/12, 13:22
بدترین داوری رو که من و شما انتخاب نمی کنیم ، خود فیفا میگه که ترکی بدترین داوری تاریخ فوتبال رو داشته

Hessam
2012/06/12, 22:31
اینم از بازی مفتضحانه ی ایران - قطر!
با این وضع، صعود به جام جهانی، خیلی سخت شد و دور از دسترس شد!
استرالیا، کره ی جنوبی، کره ی شمالی و ایران (تا حدودی) توی آسیا خوب هستن.
سرمربی قطر کاملاً دست کیروش رو خونده بود. هر بازیکنی از ایران صاحب توپ می شد، دو بازیکن قطر می رفتم سراغش!
عملاً تیم ما رو توی استادیوم بزرگ آزادی خنثی کردن. اون همه جمعیت 100000 نفر، الکی وقتشون رو گرفتن و رفتن!
همش سانتر! از اول تا آخر بازی 1000 بار سانتر کردن بازیکنان ایران! عین استقلال. از هر جای زمین توپ می رسید دستشون، سانتر می کردن! همش بی هدف و بی نتیجه!
یک سانتر هم حتی خطر ساز نشد! کی روش اوایل اصلاً سانتر خیلی کم جزو تاکتیک هاش بود. ولی الان که ضعف ایران رو در تکنیک فردی دیده، ترجیح میده مثل لیگ برتر، همه ی بازیکنان سانتر کنن و جزو اصلی ترین تاکتیکش قرار داده.
توپ و بازی برای تیم ضعیفی مثل ایران، باید روی زمین باشه و نباید بلند پاس بدن. چون پتانسیل دقت پاس بالا رو ندارن!
علی کریمی با اون بازی فوق العاده اش واقعاً ارزشمند بود توی زمین. آبروی ایران رو خرید.

dr.zhivago
2012/06/12, 23:24
باز خوب شد عین پرسپولیس بازی نکردن !!!!

حیف علی کریمی نتونست آبروی تیم باشگاهیشو بخره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! البته ما چیز خاصی ندیدیم ازش ( هر چند بازیکن ارزشمندیه و شکی در این نیست )
با اون بازیکنا ( شیث و نصرتی ) نه تنها آبروی نداشته تیمشون رو بردن بلکه آبروی کشور رو هم لکه دار کردن

dr.zhivago
2012/06/13, 23:44
یه پاس گل به این کلوزه نمیدن ، نمیدونم چرا

Yaser_Aramesh
2012/06/14, 00:01
بازی پرتغال و دانمارک خیلی قشنگ بود...حق پرتغال بود که ببره

از بازی آلمان و هلند انتظار بیشتری داشتم اما بد نبود

rajah
2012/06/14, 00:10
اگه بازی هلند و آلمان مساوی می شد خیلی خوب بود اوج هیجان

dr.zhivago
2012/06/14, 08:54
اصلا هم خوب نبود
اگه کلوزه هم گل میزد خیلی بهتر می شد
اما هر وقت تیم نمیخواد حمله کنه کلوزه رو میاره تو

Yaser_Aramesh
2012/06/14, 09:06

dr.zhivago
2012/06/14, 09:49
مراسم کجا برگزار شد؟
تو اون عکس که همه جا قرمزه چقدر تعداد تماشاچی ها کمه ؟

Yaser_Aramesh
2012/06/15, 09:50
مراسم کجا برگزار شد؟
تو اون عکس که همه جا قرمزه چقدر تعداد تماشاچی ها کمه ؟

تو یکی از ورزشگاه های لهستان...این مراسم قبل از بازی لهستان و یونان برگزار شده اما ایران که اینا رو پخش نمیکنه !

Yaser_Aramesh
2012/06/15, 10:00
اسپانیا خیلی خیلی بهتر از بازی قبل بازی کرد.....اصلا بازی کلا دستشون بود ! پاس کاری خیلی دقیق و خوب و سریع

اولین گل به نظرم خیلی با ارزش بود...تورس با سرعت دوید و تو دقیقه 4 گل رو زد

گل دوم رو من کف کردم !!!! داوید سیلوا خیلی قشنگ نگاه کرد,سر توپ زد و از زیر پای دو تا بازیکن زد تو گوشه ی دروازه !! فوق العاده بود

گل سوم رو تورس قشنگ زد اما ریسکی بود...باید به سمت چپ میزد تا دروازه بان نتونه کاری بکنه ! در هر صورت با فاصله ای نه چندان زیاد از بقل دروازه بان زد تو گل

فابرگاس هم که کلا دو سه بار توپ به پاش خورد و با یه شوت پرقدرت قشنگ از سمت راست دروازه گل زد.البته اول به تیرک خورد بعد رفت تو دروازه..

ایرلند هم کلا دو تا موقعیت خطرناک ایجاد کرد تو بازی...پیکه خوب دفاع کرد...اینیستا مثل بازی قبل خیلی خوب بازی کرد...

گل سوم که به ثمر رسید ن طوری داد زدم Thats it که خانواده از خواب پریدن ! (اصلا حواسم نبود که خوابن ! ) D:

در کل من ایمان دارم که اسپانیا صعود خواهد کرد و شکست کرواسی چیزی نیست که ما درش شک داشته باشیم ! اسپانیا قطعا کرواسی رو شکست خواهد داد و با 7 امتیاز صعود خواهد کرد

سرداران اسپانیا....به پیش بروید....جام بی تابی میکند تا بار دیگر به آغوش شما بیاید !

Castiel
2012/06/15, 10:37
تو یکی از ورزشگاه های لهستان...این مراسم قبل از بازی لهستان و یونان برگزار شده اما ایران که اینا رو پخش نمیکنه !

من ویدئو افتتاحیه را دانلود کردم, اصلا چیزی نداشت که مشکل داشته باشه و صدا و سیما پخش نکنه!
البته معمولا افتتاحیه بازیها در ایران, سه ماه بعد از اتمام مسابقات پخش میشه!

Hessam
2012/06/15, 11:37
چقدر تماشاگان و طرفداران ایرلند متین و متواضع و فروتن بودن؟!!!!!
اصلاً واقعاً تعجب کردم! بعد از خورد 4 گل، طوری خوشحالی می کردن که انگار اونا 4 تا به اسپانیا زدن!
خیلی عالی، آروم، بدون کوچکترین حاشیه تیم رو تشویق کردن و از ورزشگاه خارج شدن! من حیرت زده شدم!
واقعاً فرهنگ رو باید از تماشاگران ایرلند یاد گرفت! خیلی بی حاشیه و آروم تشویق می کردن و ذوق می کردن.
اگه ایران بود، الان شورش می کردن و شهر رو به هم می ریختن!
فرهنگ سازی صحیح یعنی این! یعنی حتی تشویق کردن رو هم بلد باشی و مثل آدم تیم رو تشویق کنی و باخت رو قبول داشت باشی.
خیلی خشوم اومد! واقعاً یک نمونه بود! علاقه مند شدم به تیم و کشور ایرلند با این فرهنگ سازی صحیح!
کی میاد بریم ایرلند؟!:d

Hessam
2012/06/16, 22:09

اکنون زمان تخریب کی‌روش است. انگار همين دیروز بود که جماعت هزاررنگ فوتبالی از حضور کی‌روش در ایران بهت‌زده شده و در حال اسطوره‌سازی از این مربی بودند. کاری که هنر مردم ایران است که خیلی زود اسطوره مي‌‌سازند اما این اسطوره باید خراب هم بشود. همين دیروز بود که هر کس دوست داشت یک جمله از کی‌روش یاد بگیرد و برخی‌ها اصرار داشتند که او برای مربیان ایرانی کلاس بگذارد. رسانه‌ها که حتی از نوع در دست گرفتن قاشق و چنگالش هم تعریف مي‌‌کردند که چقدر حرفه‌ای قاشق و چنگالش را در دست مي‌‌گیرد. اما گویا دوران اسقبال از کی‌روش هم به سر آمده و کم‌کم نقاب‌ها از چهره برداشته مي‌‌شود و چقدر زود ماهیت‌های خود را نشان دادید. حالا کسانی لب به انتقاد از کی‌روش باز کرده‌اند که حضورشان در یک پست را وامدار هزار لابی تودرتو و رفاقت‌هاي آبگوشتی هستند و اینها از مربی انتقاد مي‌‌کنند که اگر روزی در سفر به اروپا در کلاسی یا هتلی و یا پیاده‌رویی او را مي‌‌دیدند دوربین‌شان را بیرون مي‌‌آورند تا از عکس یادگاری با او غافل نشوند و آن عکس را برای معتبر کردن خود به هزار روزنامه و سایت بفرستند.

کسانی لب به انتقاد از کی‌روش باز کرده‌اند كه تا به حال پایشان را برای کار بیرون از مرزهای این کشور نگذاشته‌اند و به غیر از مصرف داخلی خریداری در این فوتبال ندارند. حاصل کارشان هم فقط در داخل کشور با ترفندهای خاص خودشان است و در هیچ تورنمنت بین‌المللی غیر از ناکامي‌ حاصلی نداشته‌اند. آنهایی که رفتن به سانتیاگو برنابئو برایشان توافقی مهیج است و اگر یک ساعت با فرگوسن بنشینند تا ده سال از آن دیدار مي‌‌توانند صحبت کنند؛ اکنون از كسی انتقاد مي‌‌کنند که روی نیمکت رئال مادرید نشسته است و فرگوسن روی حرفش حرف نمي‌‌زد.

تقصیر هیچ کس نیست... مقصر زمان است. زمان کی‌روش هم تمام شده و حالا نوبت تخریبش رسیده است. باید مجسمه او هم پایین بیاید و تساوی با قطر شروعی برای به پایین کشیدن معتبرترین فرد فوتبالی است که به فوتبال ایران آمده است. اما این اتفاق چقدر زود رخ داد آن هم پس از یک تساوی خانگی که برای هر مربی و هر تیمي‌ رخ مي‌‌دهد. چقدر زود در رفتارها و حرف‌هایمان تغییر ایجاد شد. در اولین کنفرانس مطبوعاتی آنقدر ذوق‌زده بودیم که سوال‌هایمان به علاقه کی‌روش به چلوکباب ختم شد اما در کنفرانس بعد از بازی آنقدر برآشفته بودیم که حتی به او حمله هم بکنیم. این فوتبال ورشکسته که بحران مالی‌اش باعث مي‌‌شود تا پول قهوه و اینترنت را از کی‌روش نقدا دریافت کند و هزاران مشکل مالی و آماتوری دارد که هر مربی را خسته مي‌‌کند؛ مي‌‌تواند با موفقیت کی‌روش و رفتن به جام جهانی بقا پیدا کند وگرنه پس از این ناکامي‌ دیگر چیزی نمي‌‌ماند که آدم‌های فیلمفارسی این فوتبال بخواهند ميراث‌دار آن باشند.

Hessam
2012/06/21, 10:31

به نقل از عصر ایران: خبر ممنوعیت حضور زنان در سینماهای محل اکران مسابقات فوتبال یورو در رسانه های خارجی بازتاب داشت.خبرگزاری آلمان در گزارشی نوشت: مقامات ایران مانع از حضور زنان در اماکن عمومی ویژه پخش مسابقات فوتبال جام اروپا 2012 شدند.این گزارش اضافه می کند: بسیاری از سالن های سینما در تهران مسابقات فوتبال جام اروپا را که در لهستان و اوکراین برگزار می شود پخش می کنند. همه مسابقات فوتبال یورو 2012 از تلویزیون دولتی ایران پخش مستقیم می شود.خبرگزاری آلمان توضیح داده است: در برخی از مسابقات فوتبال ایران، تماشاگران در استادیوم ها با استفاده از عبارت های بی ادبانه علیه بازیکنان، مربیان و همچنین داور شعار می دهند تا جایی که بعضی وقت ها تلویزیون رسمی هنگام پخش مستقیم مسابقات، مجبور به قطع صدای تماشاگران فوتبال می شود.روزنامه المصریون چاپ قاهره هم با بازتاب این خبر نوشت: بهمن کارگر سخنگوی پلیس ایران گفته است زنان اجازه ورود به این مکان ها را ندارند زیرا تماشاگران مرد در زمان پخش این مسابقات، عبارت های بی ادبانه می گویند و باعث جریحه دار شدن احساسات زنان می شوند. فوتبال پرطرفدارترین ورزش در ایران است و بسیاری از زنان فوتبال می بینند.در مسابقه فوتبال در ماه آوریل گذشته نیز شعارهای تماشاگران علیه داور مسابقات به اندازه ای زشت بود که داور تصمیم گرفت مسابقه را متوقف کند.این گزارش اضافه می کند: "به رغم تلاش های بسیار از سوی محمود احمدی نژاد رئیس جمهورایران اما همچمنان زنان در ایران از ورود به استادیوم ها منع می شوند."

Hessam
2012/06/28, 18:48

dr.zhivago
2012/06/29, 00:04
آلمان باخت ولی به این آلمان و تماشاگرا میگن بازنده سربلند .

این هوملس تو همه مسابقات خوب کار کرد یه لحظه سهل انگاری کرد ایتالیایی ها سانتر کردن و گل زدن.
واقعا کلوزه و گومز چقدر سطحشون متفاوته ، گومز مثل مجسمه تو خط حمله ایستاده بود ولی کلوزه تو بازی تیمی شرکت می کرد ، ولی کلوزه لحظه آخر کار خودشو کرد ، با فشار بازیکن ایتالیا رو مجبور به پنالتی کرد ، تو یه لحظه هم که توپ بهش نرسید چند متر با سرعت دویید تا توپ رو پس گرفت . من نمیدونم چرا کلوزه رو از اول نیاورد.

چند تا اشتباه کوچولو نتیجه رو رقم زد ، ایتالیا واقعا خوب حفظ کرد نتیجه رو و هوشمندانه بازی کرد .

داوری هم که ، خدا پدرو مادر خداداد افشاریان و محسن ترکی و بقیه رو بیامرزه.

امیدوارم ایتالیا اسپانیا رو هم شکست بده.

جواد خیابانی : دی ناتاله توپ رو از مقابلش میگیرن !

Yaser_Aramesh
2012/06/29, 00:27
ایتالیااااااااااااااااااا ااااااااااااا پیروز شد

من قبل از بازی هیچ امیدی به پیروزی ایتالیا نداشتم اما فوق العاده بازی کردن

نمیدونم پرا دفاع آلمان همش عقب می موند ! دو تا تک به تک با دروازه بان به وجود اومد ! (یه دونه هم که گل شد آفساید بود )

11 تیر ساعت 23:15 جدال اسپانیا و ایتالیا خواهد بود...دو دروازه بان برتر دنیا در مقابل هم..لویی جی بوفون در مقابل ایکر کاسیاس

امسال نیز اسپانیا قهرمان خواهد بود.اسپانیا ای که برای سومین بار پیاپی قهرمان یک تورنومنت بزرگ خواهد شد ! بله ! یورو 2008 آلمان را شکست داد و قهرمان شد,جام جهانی 2010 هلند را شکست داد و قهرمان شد و امسال نیز ایتالیا را شکست خواهد داد و بر جام بوسه خواهد زد

باز هم جمله ی خودم !

سرداران اسپانیا....به پیش بروید....جام بی تابی میکند تا بار دیگر به آغوش شما بیاید !

Hessam
2012/06/29, 20:03
خیلی بازی قشنگی بود!
ولی این آلمان بود که بد بازی کرد و ایتالیا شگفتیی نداشت!
پاس در عمق هوایی هدف ایتالیا بود و تونست ضعف آلمان رو توی اینجور پاس های پشت دفاع، تشخص بده و موفق بود!
اگه توجه کرده باشین، مدام برای بالوتلی پاس های در عمق زمینی و هوایی می فرستادن.
این از نقشه ها و نتایج بررسی آنالیزشون از تیم آلمان بود.

dr.zhivago
2012/06/29, 20:13
دو تا اشتباه مرگبار تیم آلمان رو بهم ریخت

Beni7192
2012/07/02, 00:23
تيم ملي فوتبال اسپانيا با کسب پيروزي مقابل ايتاليا اولين تيمي در جهان شد که سه عنوان قهرماني پپاپي مهم جهان را کسب کرد و در عين حال سومين مقام نخست خود را در قاره سبز ثبت کرد.

ديدار اسپانيا قهرمان دوره قبل جام ملت‌هاي اروپا و ايتاليا از ساعت 23:15 به قضاوت پدرو پرونکا داور اهل پرتغال در حضور 64 هزار نفر در ورزشگاه المپيک شهر کيف اوکراين آغاز شد و با برتري 4 بر صفر اسپانيا خاتمه يافت.

ماتادورها که از همان بدو شروع مسابقه با روحيه و مصمم وارد ميدان شدند، با استفاده از شش هافبک ، سعي در کسب برتري خود در ميانه ميدان داشتند که به خواسته خود در کل زمان بازي رسيدند. اين برتري زود به ثمر نشست. زيرا در دقيقه 14 پس از انجام دومين حمله جدي سرخ‌پوشان، شاگردان ويسنته دل بوسکه با استفاده از همکاري جالب اينيستا و فابرگاس، سيلوا دروازه بوفون را گشود.

پس از اين گل لاجوردي‌پوشان براي دقايقي بر حريف فشار وارد کردند اما مردان باتجربه ويسنته دل بوسکه موفق شدند ايتاليا را از شور و هيجان در حمله بيندازند. با اين حال تيم چزاره پراندلي حملاتي را به سمت دروازه حريف تدارک ديد که مهم‌‌ترين آن دقيقه 32 بود که پيرلو با ضربه اي محکم به شدت دروازه سنگربان مادريدي‌ها را تهديد کند.

در دقيقه 41 جوردي آلبا گل دوم اسپانيا را زد. در نيمه دوم نيز اسپانيا به برتري خود ادامه داد و در دقيقه 83 فرناندو تورس توانست گل سوم را بزند. در دقيقه 87 نوبت به ماتا رسيد تا گل چهارم تيمش را به ثمر برساند. بدين ترتيب شاگردان دل بوسکه با 4 گل ايتاليا را در هم کوبيدند.

با اين برد قاطع اسپانيا توانست پس از سال 1964 و 2008 سومين عنوان قهرماني اروپا را کسب کند و اولين تيمي در تاريخ جهان شود که پس از قهرماني اروپا در سال 2008 و قهرماني جهان در سال 2010، سومين قهرماني پياپي خود را کسب مي‌کند.

دقايق حساس بازي

دقيقه 9: پاس‌کاري در پشت محوطه جريمه ايتاليا باعث شد ژاوي هرناندز،‌ ستاره خط مياني اسپانيا ضربه محکمي به سمت دروازه ايتاليا بزند که توپ به شکل خطرناکي با کمي فاصله از روي دروازه بوفون به بيرون رفت.

دقيقه 14:‌پاس عمقي اينيستا درون محوطه جريمه ايتاليا و پاس زيباي فابرگاس به داويد سيلوا سبب شد اسپانيا در دومين حمله جدي با ضربه سر سيلوا دروازه لاجوردي‌پوشان را باز کند.

دقيقه 28: کاسانو در جناح راست اسپانيا، سه مدافع را از پيش رو برداشت و با ضربه‌اي محکم دروازه کاسياس را نشانه گرفت که وي توپ را مهار کرد.

دقيقه 32 : پشت محوطه جريمه اسپانيا توپ خوبي به پيرلو رسيد و وي از ميان چند مدافع اسپانيا اقدام به زدن شوتي محکم به سمت دروازه اسپانيا کرد که کاسياس تنها توانست را آن را مشت کرده و مانع دريافت گل شود.

دقيقه 41:‌ جوردي آلبا پديده فصل جاري اسپانيا با پاس عمقي ژاوي مدافعين را جا گذاشت و گل دوم تيمش را به ثمر رساند.

دقيقه 43 :‌ضربه محکم مونتوليوو را کاسياس مشت کرد

دقيقه 47: ضربه آلبا به سمت دروازه ايتاليا را بوفون مهار کرد.

دقيقه 48: سسک فابرگاس توانست مدافع مستقيم خود را در درون محوطه جريمه دريبل بزند اما در‌‌آخرين لحظه بوفون مانع ورود توپ به درون دروازه شد.

دقيقه 55 : ضربه دي ناتاله که به جاي کاسانو در نيمه دوم به زمين آمد، توسط کاسياس مهار شد.

دقيقه 60 :‌موتا که به جاي مونتوليو در دقيقه 57 وارد زمين شد به علت مصدوميت جدي پس از تنها 3 دقيقه حضور، از زمين خارج شد و ايتاليا بخاطر انجام سه تعويض خود مجبور شد 10 نفره تا پايان به کار ادامه دهد.

دقيقه 83 :‌تورس توانست دروازه بوفون را براي سومين مرتبه بگشايد.

دقيقه 87: خوان ماتا روي پاس تورس گل چهارم را زد.

ترکيب اسپانيا:

کاسياس، پيکه، سرخيو راموس،‌‌ آربلوا،‌ جوردي آلبا، اينيستا(از دقيقه 85 خوان ماتا)، ژاوي، فابرگاس (از دقيقه 74 فرناندو تورس)‌ ،ژابي آلونسو، بوسکتس،‌ سيلوا(از دقيقه 59 پدرو)

سرمربي: ويسنته دل بوسکه

ترکيب ايتاليا: بوفون، کيليني(از دقيقه 21 بالزارتي)، آباته،‌ بارزاگلي، بونوچي،‌ مارکيسيو، دروسي، مونتوليوو(از دقيقه 57 تياگو موتا)، پيرلو، بالوتلي، کاسانو(از دقيقه 46 دي ناتاله)

سرمربي: چزاره پراندلي

کارت زرد:پيکه(اسپانيا)، بارزاگلي(ايتاليا)

varzesh3.com

Castiel
2012/07/02, 00:24
الان هیچ حسی ندارم, چون هم ایتالیا را دوست دارم و هم اسپانیا, این فینال اصلا به من نچسبید!

Beni7192
2012/07/02, 00:26
مرسی اسپانیا کلی کری خونده بودم سرش!!!!

Hessam
2012/07/24, 21:36

دعوای رویانیان و فتح الله زاده در برنامه شب گذشته نود هر چه نداشت حداقل قیمت قرارداد جواد نکونام را فاش کرد.
به گزارش گل دیشب و قتی بحث طرفین بالا گرفت و صحبت جذب نکونام پیش آمد مدیرعامل پرسپولیس خطاب به فتح الله زاده گفت گفت: شما برای جذب نکونام برای یک سال یک میلیون و چهارصد هزار یورو فقط بابت رضایت‌نامه داده‌اید که فتح الله زاده گفت چنین چیزی نیست و 700 هزار یورو داده‌ایم.
رویانیان هم در پاسخ گفت مدیربرنامه های نکونام این موضوع را به ما گفت که اوساسونا این مبلغ را می خواهد؛ 700 هزار یورو در ابتدا و 700 هزار یورو هم برای 10 ماه بعد. سکوت مدیرآبی در این لحظه به معنای تایید این ارقام بود و حالا می توان با یک حساب سرانگشتی به این مهم رسید که خریدن نکو چقدر برای آبی ها آب خورده است.
آبی ها برای دریافت رضایت نامه جواد برای سال اول هفتصد هزار یورو داده اند که در صورت تمدید قرارداد این رقم به یک میلوین و چهارصدهزار یورو می رسد . اگر هر یورو را 2400 تومان محاسبه کنیم می شود سه میلیارد و سیصد و شصت میلیون تومان!
به این رقم باید خود قرارداد نکو را هم اضافه کرد که سقف قرارداد است و که با احتساب ملی پوش بودنش680 میلیون تومان بوده است.جالب اینکه به این مبلغ آپشن هایی هم برای هر سال اضافه می شود که شامل مبالغ پاداش قهرمانی در لیگ و .. می شود که حتما جدا از پاداش کلی بازیکنان پرداخت خواهد شد .
با این حساب می توان براحتی اذعان کرد جذب نکو چیزی حدود چهار و نیم میلیارد برای آبی ها آب خورده و حالا کاپیتان تیم ملی و استقلال گرانقیمت ترین بازیکن ایران است .
نکونام که مهمترین ایرانی حاضر در لیگهای اروپایی بوده از قطر و ترکیه پیشنهاداتی برای ادامه بازی داشت اما استقلال را انتخاب کرد.او در سال 1382 نیز با تمدید 300 میلیونی قراردادش با پاس رکورد نقل و انتقالات فوتبال ایران را جابه جا کرده بود.

منبع: سایت گل

Hessam
2012/07/24, 21:40
یکی نیست به کادر فنی استقلال بگه، آقا اگه قرار نبود نکونام كاپيتان باشه، خب پس چرا مجيدي رو نياوردين؟!!:(
نکونام بازوبندی کاپیتانی رو به رحمتی واگذار کرد...!

dr.zhivago
2012/07/26, 16:48
باوجود حضور شش کشتي‌گير در المپيک 2012 لندن، مربي‌اي از مازندران به اين پيکارها اعزام نمي‌شود.

مسابقات المپيک 2012 لندن روزهاي ششم تا 22 مرداد به ميزباني کشور انگلستان در رشته‌هاي مختلف ورزشي برگزار مي‌شود.

در اين دوره از رقابت‌ها، کاروان ورزشي ايران در رشته‌هاي مختلف 53 ورزشکار دارد که از اين تعداد 11 ملي‌پوش از مازندران هستند و از 11 ورزشکار مازندراني، شش ملي‌پوش از کشتي آزاد و فرنگي هستند.

از بين 13 کشتي‌گير حال حاضر در المپيک 2012 لندن در دو رشته آزاد و فرنگي شش کشتي‌گير از مازندران بوده که با توجه به حضور نيمي از کشتي‌گيران مازندراني در اين پيکارها سئوالي که تعجب همگان را بر مي‌انگيزد عدم حضور مربيان سازنده مازندراني در اين رقابت‌ها است.

*سئوالات متعددي که عنوان مي‌شود:

چرا مربيان سازنده مازندراني در رقابت‌هاي المپيک 2012 لندن در کادر فني تيم ملي آزاد و فرنگي جايي ندارند؟

چه کسي يا کساني بايد پيگير قضيه بوده تا حق مربيان سازنده مازندراني خورده نشود؟

چرا با توجه به ملي‌پوشان بودن بيشتر کشتي‌گيران مازندراني در اردوهاي تيم ملي کشتي آزاد و فرنگي به آن صورت از مربيان مازندراني استفاده نمي‌شود؟

چرا از تهران با يک کشتي‌گير در المپيک 2012 لندن، سه مربي به المپيک اعزام مي‌شود و مازندران با شش کشتي‌گير مربي ندارد؟

سئوالات ديگري که پيش مي‌آيد اين است چرا مسئولان ورزش در راس آن هيئت کشتي استان از مربيان سازنده مازندراني حمايت نمي‌کنند و حق اين مربيان را از فدراسيون نمي‌گيرند.

نمونه بارز، حق‌کشي و ناديده گرفتن محمود اسماعيل‌پور از مربيان سازنده مازندران است که با داشتن سه کشتي‌گير که خود سازنده کشتي‌گيراني چون مسعود اسماعيل پور، رضا يزداني و کميل قاسمي بوده بايد پشت خط باشد و مربي که هيچگونه نقشي در سازندگي کشتي‌گيران نداشته به المپيک 2012 لندن اعزام شود؟

راستي چه کسي بايد حق اين مربيان را بدهد تا شاهد چنين رابطه بازي در مسابقات آينده ورزشي نباشيم.

وظيفه مسئولان ورزش و هيئت استان چيست، چرا هيچگونه عکس‌العمل و اعتراضي از سوي مديران مشاهده نشد، آيا نبايد حق مربيان مظلوم و سازنده مازندراني از فدراسيون گرفته شود؟

چرا به جاي مربيان سازنده مازندراني بايد مربيان غيربومي و غيرسازنده به اين مسابقات اعزام شوند؟

مسعود اسماعيل پور، مهدي تقوي، رضا يزداني و کميل قاسمي در رشته آزاد و قاسم رضايي و بشير باباجان‌زاده در رشته فرنگي به عنوان شش ملي‌پوش مازندراني در اين رقابت‌ها براي افتخارآفريني ايران به روي تشک مي‌روند.

منبع : varzesh3

Hessam
2012/07/26, 18:12
صرفاً جهت اطلاع:
بلیط بازی ال کلاسیکو (بارسلونا - رئال مادرید): 298 یورو ----------> 366 دلار ----------> 713000 تومان!!!!!!!!!!

Castiel
2012/07/26, 18:25
هم استقلال و هم پرسپولیس باختند. هفته خیلی خوبی بود! >:)

Hessam
2012/07/26, 18:34
سعید دقیقی عجب بازیکن خوبیه؟! خیلی فنی و باهوشه. با اخلاق هم هست. واقعاً جاش توی تیم ملیه! می گفت کیروش اصلاً منو نمی بینه! دلم براش سوخت بیچاره!:d
از مربیی مثل تقوی هم نمیشه گذشت که متفکرانه فکر می کنه. کلاً‌ امسال لیگ بهتره. پاس ها دقیق تره و به بازیکن میرسه. این قطعاً باعث افزایش اعتبار لیگ ایران میشه.

Castiel
2012/07/26, 19:08
سعید دقیقی از کل بازیکنای پرسپولیس و استقلال بهتره. مخصوصا نکونام!

dr.zhivago
2012/07/26, 20:03
سعید دقیقی از کل بازیکنای پرسپولیس و استقلال بهتره. مخصوصا نکونام!

اصولا مهاجم رو با مهاجم مقایسه می کنن نه با هافبک دفاعی !

Castiel
2012/07/26, 20:10
اصولا مهاجم رو با مهاجم مقایسه می کنن نه با هافبک دفاعی !

ببخشید ولی ملاک من موثر بودن هست و با پست بازیکن کاری ندارم.

dr.zhivago
2012/07/26, 21:30
یعنی نکونام با این همه سابقه بازی ملی و کاپیتانی تیم ملی و بازی تو لالیگا از دقیقی کم اثرتره ؟

درسته دیشب اصلا تو بازی نبود اونوقت شما با یه بازی این همه سابقه رو زیر سوال میبری ؟؟؟

Castiel
2012/07/26, 22:27
یعنی نکونام با این همه سابقه بازی ملی و کاپیتانی تیم ملی و بازی تو لالیگا از دقیقی کم اثرتره ؟

درسته دیشب اصلا تو بازی نبود اونوقت شما با یه بازی این همه سابقه رو زیر سوال میبری ؟؟؟

بله زیر سوال میبرم، چون 4.5 میلیارد پول من و شما پای این بازیکن رفته. البته حق دارید نسبت به نظرات من موضع بگیرید، ولی گذر زمان خیلی موارد را برای موثر نبودن نکونام اثبات میکنه. به نظر شما جواد نکونام در اوساسونا موثر بود؟!

dr.zhivago
2012/07/26, 22:42
اگه نبود این همه سال برای چی نگهش داشتن ؟ من طرفدار نکونام نیستم ، هیچ حسی هم نسبت بهش ندارم ، به شخصه ساموئل و آندرانیک رو بیشتر قبول دارم .

بیشتر از این پول صرف بازیکنای تیم های لیگ برتری میشه ، با اون بازی هایی که گاهی اوقات 1500 تومن هم از سرشون زیادیه چه برسه به میلیون و میلیارد !

در ضمن من موضع نگرفتم ، شما یه نظر دادی منم همین کارو کردم .

Hessam
2012/07/26, 22:43
به نظر شما جواد نکونام در اوساسونا موثر بود؟!

اصلاً! حتی یک ذره!
همیشه ثابته! همیشه توپ لو میده! همین که توپ به پاش می خوره پاس میده! کاری که از پس هر بازیکنی بر میاد!
4 و نیم میلیارددددددددددددددددد!!!! !!!!!!!! 4 و نیم میلیون هم نمی ارزید!!!!! استقلال برشکست نشد؟!!!!!‌ کل کمکی هزینه دولت 4 و نیم میلیارد نشد!!
با این هزینه گرون می تونستن گتوزو بیارن که قرار بود و یه مذاکره ای هم داشتن!!!‌ 4 تا بازیکن یک میلیاردی مثل خلعتبری و سعید دقیقی رو می آوردن!
چه پولایی دادن؟!!! همش مفت و بی اثر! خود اوساسونا گفته بود که این بازیکن داره پا به سن میذاره و نمیخوایمش! الکی توی سایت امثال گل نوشتن که خودش قبول نکرد!! این حرفا چیه؟!!!
تیم های اسپانیایی به فکر جوان گرایی هستن و خیلی کم بازیکنان بالای 30 سال دارن!

Castiel
2012/07/26, 22:50
نکونام هافبک هست که باید بازی سازی بکنه و وظیفش طراحی و پیاده سازی پلان های مربی در زمین هست. کاری که نکونام نتونست نه در اسوساسونا، نه در تیم ملی و نه در استقلال پیاده سازی بکنه. نکونام دیشب به حدی توپ لو داد که واقعا به این بازیکن شک کردم. نیمه دوم به حدی از بازی محو شده بود که فکر کردم تعویض شده و تو بازی نیست!
آندرانیک بازیکن جنگنده و خوش فکری هست و من به بازیش علاقه دارم. کمتر توپ خراب می کنه و حرکاتش موثر هست.
اگر جواد نکونام اینقدر برای اوساسونا موثر بود، چرا به این راحتی ازش گذشتند؟؟!

dr.zhivago
2012/07/26, 22:58
اگه موثر نبود پس چرا این همه سال تو اون تیم بازی میکرد ؟ مگه عاشق چشم و ابروش بودن ؟

مگه اتوئو برای بارسلونا کم موثر بود ؟ یا رونالدو برای منچستر ؟ یا شوچنکو برای میلان ؟ و ...
یا مربی نمیخواست یا به قول حسام سیاست باشگاه اینطوری بود یا اینکه به قول نکونام پولشو نداشتن .

خیلی واضحه که نمیتونست بازیسازی کنه ، چون اصلا هماهنگ نبود . از نطر بدنی هم کم آورده بود ، تقصیر قلعه نویی بود که آوردش تو بازی .
هر وقت هماهنگ شد و نتونست کاری بکنه اونوقت حرف شما درسته ، اما الان واسه قضاوت زوده.

Hessam
2012/08/19, 13:48
پیوندتان مبارک...
چطوره؟

Castiel
2012/09/22, 13:37
به این میگن ورزشکار:

همدردي کاسياس باخانواده نوجوان لهستاني

ايکر کاسياس با خانواده يک نوجوان لهستاني هوادار رئال مادريد که به تازگي جان باخت، ابراز همدردي کرد.

سه شنبه گذشته يک نوجوان لهستاني هوادار رئال‌مادريد به دليل ابتلا به بيماري مرگباري جان خود را از دست داد. کاپيتان قوهاي سپيد در پيامي مرگ اين نوجوان را به خانواده‌اش تسليت گفت و با اعضاي خانواده او ابراز همدردي کرد. قرار است پيام تسليت کاسياس در تلويزيون لهستان پخش شود.

به گزارش ايسنا،دروازه‌بان رئال مادريد همچنين پيراهني را به عنوان هديه به خانواده اين نوجوان تقديم کرد‌ که روي آن نوشته شده است: "داويد! ما هميشه در کنار تو هستيم."

آشنايي دروازه‌بان تيم ملي اسپانيا با اين نوجوان به جام ملت‌هاي اروپا در اوکراين و لهستان باز مي‌گردد.

کاسياس گفت: "اين پيراهن را به تو تقديم مي‌کنم تا خانواده‌ات آن را هميشه حفظ کنند و تو را تا هميشه به ياد داشته باشند. دوست دارم همدردي‌ام را با اين خانواده ابراز کنم. اميدوارم داويد در آرامش به سر ببرد. اين فرصت را داشتم تا در جريان آخرين جام ملت‌هاي اروپا در لهستان و اوکراين با او و خانواده‌اش باشم. او نوجواني بود که مي‌خواست از زندگي‌اش لذت ببرد و خوشحال بود که مي‌تواند با تيم ملي اسپانيا ديدار داشته باشد. او با من و تيم ملي عکس گرفت. او، خانواده و دوستانش بسيار خوشحال بودند."

مادر اين نوجوان از نماينده تيم ملي اسپانيا خواسته بود اين ديدار را فراهم کنند. کاسياس همچنين عنوان کرد: "داويد عروسک کوچکي را به عنوان هديه به من داد. چند روزي را با هم گذرانديم و به خوبي با هم آشنا شديم. بودن در کنار ما باعث خوشحالي‌اش شد و اين براي ما بسيار مهم است."

منبع: ورزش 3

Castiel
2012/09/23, 22:00
خب به سلامتی پرسپولیس باز هم باخت!!

Hessam
2012/09/23, 22:06
خب به سلامتی پرسپولیس باز هم باخت!!

خدا شفا بده...:d
دیگه خطر سقوط رو احساس می کنه!
من همونی که دایی گفت بهش معتقدم؛ سه چهار نفر دلال آرامش رو از این تیم گرفتن و نمیذارن تیم نتیجه بگیره.
چون بازیکنان خیلی خوبی داره. اینقدر در فشار اعتراض تماشاگر هستن، براشون همین کافیه که برای لحظه ای هم شده، پول رو فراموش کنن تا خطری رو احساس نکنن.
مربی هم ظاهراً خیلی خوبه و توی مصر خیلی موفق بوده و رزومه ی موفقی هم داره و کارنامه درخشان!
مدیریت هم که رویانیان واقعاً عالیه! خیلی بهتر از مدیرای دیگه اس! تنها مدیری که خیلی رو درآمدزایی باشگاه برنامه ریزی داره و واقعاً از هیچ تلاشی دریغ نمی کنه! این واقعاً ایده آله!
می مونه نظر علی دایی بیچاره که کسی اصلاً فکرش رو نمی کنه! من مشکل رو همین می دونم! همین 3-4 نفر! به صورت غیرمستقیم خیلی تو نتایج تیم تاثیر دارن.

Hessam
2012/10/06, 16:44
"دوئل فردی ال کلاسیکو: مسی رو در روی رونالدو"

یکشنبه شب بیش از 400 میلیون نفر در سرتاسردنیا به تماشای بازی ال کلاسیکو می نشینند. لذت و هیجان این بازی در یکسو و رویارویی لیونل مسی و کریستیانو رونالدو از سوی دیگر، این دیدار را مبدل به یکی از جذاب ترین دیدارهای دنیای فوتبال نموده است.
این چهارمین فصلی است که ما این دو ستاره را رو در روی هم در دیدار ال کلاسیکو می بینیم. چهار سالی که اکثرا با بردهای بارسا همراه بود و البته فصل گذشته این رئال بود که با قهرمانی در لالیگا به سطله چند ساله بارسلونا پایان داد.
کریس رونالدو چهارسال است که پیراهن رئال را برتن می کند و مسی 24 ساله ، امسال نهمین سال حضورش در بارسلونا را سپری می کند. او که به وسیله فرانک ریکارد به تیم اصلی بارسا آمد، همواره ستاره تیمش در تمام این بازیها بود. مسی با به ثمر رساندن 263 گل در 339 بازی، ستاره تیمش در این سالها بوده . حالا از شما دعوت می کنیم که به مروری دقیق و آماری عملکرد این دو ستاره در طول فصل اخیر توجه کنید:

لیونل آندرس مسی
متولد 24 ژوئن 1987 در روساریوی آرژانتین
24 ساله
مبلغ ذکر شده در بندجدایی زودهنگام: 250 میلیون یورو
اعتبار قرارداد: سال 2015
دقایق حضور در زمین در این فصل: 482 دقیقه
تعداد گلها در بازیهای خانگی:2
تعداد گلها در بازیهای خارج از خانه:3
تعداد توپ های از دست داده:76
تعداد توپ های بازیابی شده:4
تعداد خطاهایی که مرتکب شده:15
تعداد خطاهایی که روی او مرتکب شده: 2
تعداد گلها در این فصل لالیگا: 6 گل
تعداد پاس گلها:2
تعداد کلی بازیهایی که برای بارسا انجام داده:339
تعداد کلی گلهایی که برای بارسا زده:263
میانگین گل در هر بازی:0.77
تعداد شوت به دروازه در این فصل:35
تعداد شوت های درون چارچوب در این فصل:19

کریستیانو رونالدو
متولد5 فوریه سال 1985 در فونچال پرتغال
26 ساله
مبلغ ذکر شده در بندجدایی زودهنگام: 1000 میلیون یورو
اعتبار قرارداد: سال 2015
دقایق حضور در زمین در این فصل: 513 دقیقه
تعداد گلها در بازیهای خانگی:5
تعداد گلها در بازیهای خارج از خانه:1
تعداد توپ های از دست داده:68
تعداد توپ های بازیابی شده:10
تعداد خطاهایی که مرتکب شده:11
تعداد خطاهایی که روی او مرتکب شده: 6
تعداد گلها در این فصل لالیگا: 6 گل
تعداد پاس گلها:0
تعداد کلی بازیهایی که برای رئال انجام داده:153
تعداد کلی گلهایی که برای رئال زده:155
میانگین گل در هر بازی: 1.01
تعداد شوت به دروازه در این فصل:41
تعداد شوت های درون چارچوب در این فصل:19

Yaser_Aramesh
2012/10/06, 18:27
من متاسفانه تماشای خیلی از بازی های ال کلاسیکو رو از دست دادم ! اما دیدار فردا رو حتما حتما میبینم !

Hessam
2012/10/11, 13:33
"والنسیا سریع‌ترین فوتبالیست جهان"

آنتونیو والنسیا، بال اکوادوری تیم منچستریونایتد انگلستان که پس از جدایی‌اش از تیم ویگان به پیشرفت چشمگیری دست یافته است، موقع شد رکودی دیگری را به نام خود به ثبت برساند.

والنسیا که به عنوان یکی از پر‌سرعت‌ترین بازیکنان جهان شناخته می‌شد، از این پس عنوان سریع‌ترین بازیکن جهان را یدک خواهد کشید.
این بازیکن سیه چهره که در بازی برگشت فصل قبل دو تیم منچستریونایتد و بلکبرن در ورزشگاه ایوود‌پارک توانست رکورد پر‌سرعت‌ترین بازیکن جهان را در حرکت بدون توپ از‌ آن خود کند، در بازی با لیورپول توانست رکورد پر‌سرعت‌ترین بازیکن جهان در حرکت پا به توپ را نیز به نام خود ثبت کند
والنسیا که در هر دو رکورد خود توانست از کریستیانو رونالدو پیشی بگیرد، در رکورد جدیدش موفق شد رکورد سرعت 33.6 کیلومتر بر ساعت رونالدو را با 35.1 کیلومتر بر ساعت خود تغییر دهد و سریع‌ترین فوتبالیست جهان لقب بگیرد.

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/10/20, 13:18
تراکتور vs استقلال

تو فروم، تبریزی داریم؟؟؟
اگه هست بیاد کل کل!!!

هوهو استقلال ... هوهو استقلال ...

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/10/20, 14:18
تراکتور vs استقلال

تو فروم، تبریزی داریم؟؟؟
اگه هست بیاد کل کل!!!

هوهو استقلال ... هوهو استقلال ...

نبود؟
پرسپولیسی هم باشه قبوله ها ...
(آخه خیلی وقته با این وضعیت تیمشون حسرت کل کل به دلشون مونده!!!)
:>:>:>

VSH-Katana
2012/10/20, 15:05
3-3-10
52=6
50=4
یه استقلالی اینارو خوب درک میکنه

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/10/20, 15:11
3-3-10
52=6
50=4
یه استقلالی اینارو خوب درک میکنه

آخی! شما هنوز دلتون به دهه شست خوشه؟
یا به اون برد شانسکی؟( زائدی!!!)

VSH-Katana
2012/10/20, 15:34
خب ما دل خوش کنکی داریم ولی دسته 3 ای ها که ندارن

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/10/20, 15:48
خب ما دل خوش کنکی داریم ولی دسته 3 ای ها که ندارن

اولا اینکه ما رو انداختن دسته سه ولی خودمون برگشتیم و بازیکنای با غیرتمون هم ما رو اونجا نزاشتن و برن خودش بزرگترین افتخار است. [-x
دوما راست میگی برای ما سومی و نایب قهرمانی لیگ و قهرمانی جام حذفی که دل خوش کنک نیست! ما دنبال قهرمانی آسیاییم.

iranmanoto
2012/10/20, 16:15
وای چقدر این استقلالی ها تیم فروشن
من به هر استقلالی 6 تا رو گوش زد میکنم میگه:شما تاج رو بردیید!
واقعا که
تیمی که اصالتش رو بفروشه که تیم نیست
و اینکه پرسپولیس تنها تیم هست که از لیگ برتر به دسته پاین سقوط نکرده

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/10/20, 16:33
وای چقدر این استقلالی ها تیم فروشن
من به هر استقلالی 6 تا رو گوش زد میکنم میگه:شما تاج رو بردیید!
واقعا که
تیمی که اصالتش رو بفروشه که تیم نیست
دو نفر رو امتحان کردی چرا جمع میبندی عزیز من؟
و اینکه پرسپولیس تنها تیم هست که از لیگ برتر به دسته پاین سقوط نکرده
همچنان در گذشته سیر کنید ...

جواب های من با ​آبی

dr.zhivago
2012/10/20, 16:39
هر وقت قهرمان آسیا شدید بیاید حرف بزنید

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/10/20, 17:14
هر وقت قهرمان آسیا شدید بیاید حرف بزنید

ما که دو بار شدیم ...
شما هر وقت شدید بیاید!!!
راستی چند ساله تو لیگ قهرمانان نیستید؟؟؟

dr.zhivago
2012/10/20, 19:57
عزیزم منم استقلالی هستم منظورم به پرسپولیسی ها بود

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/10/20, 21:11
عزیزم منم استقلالی هستم منظورم به پرسپولیسی ها بود

خوردم تو دیوار ... 8-}
ببخشید، فکر کردم در جواب پست 374 اینو نوشتی!!!

iranmanoto
2012/10/20, 21:22
هه هه هه
تنها تیم که تو یه فصل باخت نداشته پرسپولیس بوده
و
برو ببین پرسپولیس چه بازی کنای نامداری رو داشته که کل دنیا ایران رو با اونا میشناسن!!!
برو عموییییییی!

iranmanoto
2012/10/20, 21:25
(*)

8 (*)(*)(*)(*)(*)

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/10/20, 21:38
شما بهتره بگید ما طرفدار "پرسپولیسه سابق" هستیم
همش "بوده" ، " داشته" ، "کرده" ، "زده" و ....
=))

iranmanoto
2012/10/20, 21:45
پرسپولیس از اول بوده
سابق- بعد - حال- نداره که
پرسپولیس شکوه پرسپولیس هست بوده و خواهد بود

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/10/20, 22:13
پرسپولیس از اول بوده
سابق- بعد - حال- نداره که
پرسپولیس شکوه پرسپولیس هست بوده و خواهد بود

"بوده" رو میشه قبول کرد
"خواهد بود" رو هم باید دید چی پیش میاد هرچند چندان خوشبین نیستم
ولی "هست" رو نگو دیگه عزیز، زشته ، مردم چی میگن ...
=))

dr.zhivago
2012/10/20, 22:17
اینقد اینجا کل کل نکنید !

اولا اول استقلال تاسیس شد ، اون موقع رقیبش تیم شاهین بود
ثانیا بازیکنای شاهین قهر کرده بودن پرسپولسیی ها اومدن همشون رو یه جا فله ای آوردن تو تیم خودشون !

iranmanoto
2012/10/20, 22:22
اینقد اینجا کل کل نکنید !

اولا اول استقلال تاسیس شد ، اون موقع رقیبش تیم شاهین بود
ثانیا بازیکنای شاهین قهر کرده بودن پرسپولسیی ها اومدن همشون رو یه جا فله ای آوردن تو تیم خودشون !
نگو جایی بهت میخندن
کدوم استقلال!!!!
زمان خدابیامورز*** که استقلالی نبود

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/10/20, 22:29
نگو جایی بهت میخندن
کدوم استقلال!!!!
زمان خدابیامورز*** که استقلالی نبود

کل کل تمام شد
میشه بگی اونجا چی نوشته بودی؟؟؟
هرچی فکر کردم نتونستم جای ستاره ها چیزی بزارم!!!

iranmanoto
2012/10/20, 22:43
بزار راهنمایی کنم
قبل از انقلاب بعد از انقلاب تو خود انقلاب
پرسپولیس پرسپولیس بوده
ولی استقلال چی!هه!
اون ستاره ها نیز اولش ش و سومش ه و وسطش رو دیگه نمیگم!! ا !!

Castiel
2012/10/21, 09:56
بحث به جای باریک بشه مجبور میشم ...

iranmanoto
2012/10/21, 10:06
بحث به جای باریک بشه مجبور میشم ...
چشم چشم
نمیزاریم بحث....

iranmanoto
2012/10/21, 10:17
اینم آرم پرسپولیس تو سال 1349
13964

Castiel
2012/10/30, 16:51

7 گل استثنائی از شماره 7 استثنائی

امروز 29 اکتبر، سالروز تولد "رابرت پیرس" شماره هفت استثنائی آرسنال (بازیکن مورد علاقه من) هست و به همین مناسبت یک ویدئو کلیپ از 7 گل زیبای این بازیکن برای شما در نظر گرفتم. رابرت پیرس سال 2000 از المپیک مارسی به آرسنال منتقل شد و در فصل 2002-2001 به عنوان بهترین بازیکن لیگ جزیره و بازیکن سال باشگاه آرسنال انتخاب شد. رابرت پیرس در فصل 2004-2003 پس از تیری هنری و با 14 گل زده، دومین گلزن برتر لیگ جزیره و گلزن ترین هافبک تاریخ لیگ جزیره لقب گرفت. رابرت پیرس پس از روی کار آمدن ریموند دومنک در تیم ملی فرانسه، به دلیل خرافاتی بودن این سرمربی، از ترکیب تیم ملی فرانسه کنار گذاشته شد و واکنش های تندی از جمله انتقاد تیری هنری را در پی داشت. این در حالی بود که رابرت پیرس پس از جدایی بازیکنان قدیمی تیم ملی فرانسه، بیشترین تعداد بازی ملی را در کارنامه خود داشت.

پیرس در جام جهانی 1998 و یورو 2000 به عنوان قهرمانی دست یافت و جام جهانی 2002 را نیز به دلیل مصدومیت از دست داد تا در حذف ننگین فرانسه در جام جهانی 2002 حضور نداشته باشد. پیرس 19 بار به عنوان کاپیتان در تیم ملی فرانسه حضور یافت و 14 گل نیز به ثمر رساند. پیرس آخرین بازی خود در تیم آرسنال را در فصل 2006-2005 در فینال لیگ قهرمانان اروپا مقابل بارسلونا انجام داد و در دقیقه 19 به دلیل اخراج ینس لمان دروازه بان آرسنال از زمین مسابقه خارج شد. پیرس قبل از آن بازی به دلیل عدم ثبت قرارداد بیش از یکسال تیم آرسنال با وی، با مسئولین تیم و به خصوص آرسن ونگر مشکلاتی داشت. طبق قوانین باشگاه آرسنال، قرارداد بازیکنان 30 سال به بالا به صورت یکساله تمدید خواهد شد. این قانون حتی سبب جدایی تیری هنری نیز گردید و باشگاه آرسنال هیچگاه حاضر به عقد قرار داد با ستاره گلزن خود نشد.
وی سال گذشته پس از نیم فصل حضور در تیم استون ویلا، از دنیای فوتبال کنار کشید و طی مصاحیه های خود اعلام کرد که علاقه ای به مربیگری ندارد!

7 گل استثنائی رابرت پیرس در آرسنال (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.گل-پیرس-در-آرسنال/)

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/10/31, 16:37
بدترین سوتی در فوتبال +فیلم (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

دنبال چیزی نگرد؛ روی عبارت کلیک کن!!!!

VSH-Katana
2012/10/31, 18:51
خب امروز دیگه استقلالی ها احساس تنهایی نمیکنن

Beni7192
2012/10/31, 18:55
پرچم بالاست!!!!!!!!

iranmanoto
2012/10/31, 21:07
یه خبر خوب برای استقلالی ها
استقلال پیکان
پیوندتان مبارک=))
ششششششششیییییییییی6تایا!:)>-

dr.zhivago
2012/10/31, 21:37
بوی تبانی می اومد !

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/10/31, 22:22
امشب ذوق مرگ نشن خوبه ....

Hessam
2012/11/01, 07:46
تیم امید استقلال همزمان با بازی پرس پولیس مقابل پیکان، دیشب تیم امید پرس پولیس را 3 تایی کرد!:d
امید استقلال 3 - امید پرس پولیس 0
پرس پولیس از الان در آینده احساس خطر کرد!

Hessam
2012/11/01, 07:53
مجید صالح: با آرش تمرین اختصاصی کردیم گل زد

در شرایطی که امیر قلعه نویی سرمربی استقلال به دلیل جراحی و درگذشت مادرش وضعیت روحی و جسمی خوبی نداشت مجید صالح دستیار اول او سعی کرد بخشی از وظایف سرمربی را بر عهده بگیرد. ارتباط خوب صالح با بازیکنان هم به او کمک کرد تا نقشش را به خوبی ایفا کند.
خوشحالی صالح هم پس از گلزنی آرش برهانی در بازی با نفت و گهر دورود خاص و دیدنی بود و او حتی پس از گلزنی آرش گفته بود: آرش همان طوری که تمرین کرده بود گل زد.

مربی استقلال در توضیح بیشتر به سایت گل می گوید: دو گلی که در بازی نفت زدیم روی برنامه ریزی های تمرینی بود. در بازی با گهر هم آرش به همان شکل تمرینات گل زد و نشان می دهد که خوب تمرین کرده است. به برهانی گفته بودیم که در این موقعیت ها باید بدنش را نیم می گذاشت و توپ را یا تک ضرب می زد یا کنترل می کرد که این کار را انجام داد. صالح در ادامه به تمرینات اختصاصی بازیکنان استقلال اشاره می کند و می گوید: ما با همه مهاجمان و هافبک ها تمرین اختصاصی داریم. تمرین اختصاصی برای تمام بازیکنانی است که از آنها کار ویژه می خواهیم و فقط برهانی نبوده که تمرین اختصاصی کرده است. هر ۴ مهاجم ما و هافبک هایی چون ساموئل و بائو در تمرینات اختصاصی حضور داشتند و تمرین ویژه می کردند. این اواخر با ۴ مهاجم تخصصی تر کار کردیم و به خصوص با آرش که در دو بازی پشت سر هم گل زد. مربی تیم صدرنشین لیگ کار تیمش را در ادامه لیگ سخت تر می داند و می گوید: حفظ صدر به مراتب از رسیدن به صدر مشکل تر است. این صدر نشینی به سادگی به دست نیامده مطمئنا برای حفظ آن نهایت تلاش مان را می کنیم.

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/11/01, 11:51
تیم امید استقلال همزمان با بازی پرس پولیس مقابل پیکان، دیشب تیم امید پرس پولیس را 3 تایی کرد!:d
امید استقلال 3 - امید پرس پولیس 0
پرس پولیس از الان در آینده احساس خطر کرد!

چرا کلاس کار بچه هارو پایین میاری [-X

6 تایی کرد @};-@};-@};-@};-@};-@};-

اینم لینکش (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%82%D9%84%D8%A7%D9%84_%D9%BE%D 8%B1%D8%B3%D9%BE%D9%88%D9%84%D9%8A%D8%B3_%D8%B1%D8 %A7_%D8%B4%D8%B4_%D8%AA%D8%A7%D9%8A%D9%8A_%DA%A9%D 8%B1%D8%AF) =D>

Hessam
2012/11/01, 12:36
چرا کلاس کار بچه هارو پایین میاری [-X

6 تایی کرد @};-@};-@};-@};-@};-@};-

اینم لینکش (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%82%D9%84%D8%A7%D9%84_%D9%BE%D 8%B1%D8%B3%D9%BE%D9%88%D9%84%D9%8A%D8%B3_%D8%B1%D8 %A7_%D8%B4%D8%B4_%D8%AA%D8%A7%D9%8A%D9%8A_%DA%A9%D 8%B1%D8%AF) =D>

تو سایت فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. اشتباه نوشته بود 3 - 0!!!!!!!!!!!!!!!
الان تصحیح اش کرد!:D:D:D:D

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/11/01, 13:45
تیتر روزنامه استقلال جوان:

هورا! پرسپولیس یازدهم شد!

من هرروز تیتر روزنامه های ورزشی رو اینجا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) میخونم

Beni7192
2012/11/01, 13:56
برادر من الان بد کاری کردیم از تنهایی درتون آوردیم؟!؟!
پیکان هم جوون خوبیه ایشالا به پای هم پیر شید!

dr.zhivago
2012/11/01, 15:03
مگه اینکه تبانی کنید یه تک نتیجه بشه افتخار تیمتون ، جام بیارید ، جام !

مثلا دو تا جام باشگاههای آسیا !

iranmanoto
2012/11/01, 16:25
استقلا پرسپولیس 6 تا تبانی
پیکان پرسپولیس 6تا تبانی
اشعباب پرسپولیس 6تا تبانی
اصلا بودن پرسپولیسم تو لیگ با تبانی بوده نه!!!!
برو عمو
کدوم تبانی
هروقت ما 6تا میزنیم میگن تبانی!!!!!!
فقط پرسپولیس

dr.zhivago
2012/11/01, 20:33
فرض 6 تایی تبانی نبوده ، فرض !

تو ویترینتون چی داری ما ببینیم ؟

جام ولایت !؟ :))

یا رو یه تیکه کاغذ نوشتین ما 6 تا زدیم گذاشتین توش ؟
ببین اگه کاغذ گذشتین ورش دارین که ویترینتون بوی تبانی میگیره ، میشه بگی چطور میشه بازیکنی که روی حداقل 3 تا گل مقصره فرداش تو تمرین پرسپولیس دیده میشه و بعدش هم قرارداد 4 ساله میبنده ؟

بازی دیشب هم که تابلو بود .

VSH-Katana
2012/11/01, 22:12

ببین اگه کاغذ گذشتین ورش دارین که ویترینتون بوی تبانی میگیره ، میشه بگی چطور میشه بازیکنی که روی حداقل 3 تا گل مقصره فرداش تو تمرین پرسپولیس دیده میشه و بعدش هم قرارداد 4 ساله میبنده ؟

بازی دیشب تابلو بود!!!!!!!!!!! تو رو خدددا!
حالا خوبه داوری رو دارید!

Beni7192
2012/11/01, 22:56
باز خوبه سازمان لیگ و کل اتحادیه داوران با اسدقلاله!
نمونه بارز همین محسن ترکی!

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/11/01, 23:09
بابا بس کنید
خیلی عذر میخوام ولی این بچه بازی ها چیه
تو داور رو خریدی، تو تبانی کردی
یعنی هیچکس این مسائل رو تشخیص نداد فقط بچه های فروم ما کارشناسن
اگه یک درصد این مسائل بود که اول داد تیم حریف به آسمون میرفت بعد هم مطبوعات بعد هم عادل خان

بازم خیلی معذرت میخوام که رک صحبت کردم

iranmanoto
2012/11/02, 00:23

بازی دیشب تابلو بود!!!!!!!!!!! تو رو خدددا!
حالا خوبه داوری رو دارید!
آخه من دیگه چی بگم
خوبه بگم بازی امید استقلال پرسپولیس هم تبانی بود
عزیزان من اگه تبانی بود که الان از زمین و زمان شکایتو محرومیتو جریمه نقدیو و.... میومد رو سرمون
سرمربی پیکان استفا میده سر این باختش
تیم پیکان سقوط میکنه
همش به خاطر تبانی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!همش به خاطر یک بازیکن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! من که دیگه نمیدونم چی بگم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/11/08, 12:30
قسمتی از مطلبی با عنوان "در اوج بگو مگو های بالوتلی و مانچو گواردیولا چلسی را برگزید" به قلم ****ام عظیمی چاپ شده در روزنامه قدس (صفحه سه ی قدس ورزشی) به تاریخ چهارشنبه 17 آبان 91 (دیروز):

... گواردیولا که برای استراحت یک ساله و دوری از فوتبال در نیویورک بسر میبرد، علاقه ای به نیمکت سیتی ندارد و پیشنهاد چلسی بیشتر توجه او را جلب کرده است. آبراموویچ به هر طریق ممکن سعی کرده گواردیولا رابه لندن بیاورد و دی ماتئو را در وضعیت بلا تکلیفی قرار دهد. سرمایه گذاری روی خوان ماتا، آدن آزارد و اسکار که همگی در روش بازی گواردیولا بخوبی جای میگیرند، به دلیل راضی کردن پپ برای نشستن روی نیمکت چلسی صورت گرفته است. گواردیولا در این شرایط بیش از هر زمان دیگری برای قبول این سمت در استمفورد بریج ترغیب شده به نظر میرسد.

اسم نویسنده: د ل آ ر ا م (عجب! اینم ممنوعه ... دی: )

Hessam
2012/11/21, 19:56
"منچسترسیتی - رئال مادرید"
امشب ساعت 23:15

این بازی از شبکه ی 3 تلویزیون ایران پخش میشه.

Phantom
2012/11/29, 07:52
مورينيو: از ترک اينتر تعجب مي‌کنم
سرمربي پرتغالي رئال مادريد فاش کرد اينترميلان جايي است که در آن بيشترين احساس رضايت را داشت اما سابقه کاري او بدون رئال مادريد کامل نمي‌شد.

ژوزه مورينيو اينتر را پس از شکست بارسلونا در راه رسيدن به اولين جام قهرماني اروپا پس از 45 سال ترک کرد.

آقاي خاص با وجود موفقيت در پورتو، چلسي و مادريد اينتر را باشگاهي مي‌داند که بيشترين رضايت را در آن داشته است.

سرمربي 49 ساله از زماني که به مادريد آمد، سفيدپوشان را به اولين قهرماني لاليگا پس از سال 2008 و همچنين قهرماني در کوپا دل‌ري و سوپرکوپا اسپانيا رساند.

مورينيو اظهار داشت: اينتر باشگاهي است که بيشتر از همه دوست دارم در آنجا بمانم؛ هيچ تيم ديگري اين رضايت خاطر را به من نمي‌دهد. وقتي اينتر را ترک کردم بيشتر از يک بار گريه کردم؛ براي هميشه به خانواده نراتزوري تعلق دارم.

سرمربي رئال مادريد خاطرنشان کرد: تعجب مي‌کنم که چرا اين تيم را ترک کردم و اکنون تلاش مي‌کنم توضيحي براي آن پيدا کنم. دوستانم به من گفتند که مي‌توانم مربي بزرگي شوم اما بدون رئال مادريد خلأي در کار من وجود داشت.

وي افزود: به همين دليل است که با فلورنيتنو پرز ارتباط برقرار کردم اما هميشه دلم براي اينتر تنگ مي‌شود.

مورينيو؛همچنان پردرآمدترين مربي جهان
خوزه مورينيو سرمربي پرتغالي تيم فوتبال رئال مادريد اسپانيا همچنان جايگاه نخست را در فهرست جديد سي نفر از پردرآمدترين مربيان فوتبال جهان به خود اختصاص داده است.

بر اساس نتايج تحقيقات يک شرکت برزيلي که در مجله فوتبال اينترنشنال هلند به چاپ رسيده است، مورينيو با دريافت 15 ميليون يورو در هر فصل، نفر اول است.

به گزارش ايرنا،در اين فهرست کارلو آنچلوتي سرمربي پاري سن ژرمن با 13.5 ميليون يورو دوم است و مارچلو ليپي با درآمد 10 ميليون يورو در باشگاه گوانگژو اورگرانده چين در مکان سوم قرار دارد.

در فهرست پردرآمدترين مربيان فوتبال چهان الکس فرگوسن سرمربي کهنه کار تيم منچستريونايتد انگليس نيز نفر چهارم است و آرسن ونگر سرمربي فرانسوي آرسنال بعد از او ايستاده است.

البته اين مبالغ بدون احتساب ماليات مربوط به هر کشور است و براي مثال دستمزد مورينيو بعد از پرداخت ماليات 7.3 ميليون يورو است و آنچلوتي با حساب ماليات فرانسه، 100 هزار يورو بيشتر از او مي گيرد.

در اين فهرست نام تعدادي از مربيان صاحب نام از جمله يورگن کلوپ سرمربي بورسيا دورتموند، برندان راجرز سرمربي ليورپول و رافائل بنيتز سرمربي جديد چلسي ديده نمي شود.

فهرست 20 نفر از پردرآمدترين مربيان فوتبال جهان به شرح زير است:

1. خوزه مورينيو (رئال مادريد) – 15.3 ميليون يورو

2. کارلو آنجلوتي (پاري سن ژرمن) – 13.5 ميليون يورو

3. مارچلو ليپي (گوانگژو اورگراندده) – 10 ميليون يورو

4. الکس فرگوسن (منچستريونايتد) – 9.4 ميليون يورو

5. آرسن ونگر (آرسنال) – 9.3 ميليون يورو

6. گاس هيدينک (آنژي ماخاچ قلعه) – 8.3 ميليون يورو

7. فابيو کاپلو (روسيه) – 7.8 ميليون يورو

8. تيتو ويلانووا (بارسلونا) – 7 ميليون يورو

9. روبرتوو مانچيني (منچسترسيتي) – 5.9 ميليون يورو

10. خوزه آنتونيو کاماچو (چين) – 5.9 ميليون يورو

11. فرانک ريکارد (عربستان) – 5.3 ميليون يورو

12. يوپ هاينکس (بايرن مونيخ) – 5.2 ميليون يورو

13. آندره وياس بوآس (تاتنهام) – 4.5 ميليون يورو

14. هري ردنپ (کويينز پارک رنجرز) – 4 ميليون يورو

15. خورخه خسوس (بنفيکا) – 4 ميليون يورو

16. ديويد مويس (اورتون) – 3.6 ميليون يورو

17. مانوئل پلگريني (مالاگا) – 3.6 ميليون يورو

18. پائولو آتوري (قطر) – 3.6 ميليون يورو

19. آبل براگا (فلومنينزه) – 3.5 ميليون يورو

20. لوچيانو اسپالتي (زنيت سن پترزبورگ) – 3.3 ميليون يورو

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/12/05, 22:37
در حالي که چند روز قبل صادق درودگر مديرعامل باشگاه ملوان اعلام کرده بود با حسن اشجاري که به تازگي از سپاهان جدا شده براي پيوستن به ملوان به توافق رسيده است اين بازيکن در جلسه شبانه‌اي که با مسئولان استقلال داشت با اين تيم به توافق رسيد.

اشجاري در جلسه‌اي که با مسئولان استقلال در محل اين باشگاه داشت قرارداد شش ماهه‌اي را با آبي‌ها امضا کرد که اين قرارداد شنبه هفته آينده در هيئت فوتبال ثبت مي‌شود.

منبع: سایت ورزش 3

Hessam
2012/12/05, 22:59
‫گزارش تصویری: دیدار مدیرعامل پرسپولیس با نایب رئیس میلان‬؛ پیراهن شماره 10 میلان، به رویانیان رسید!

15741157421574315744157451574615747157481574915750 15751

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/12/06, 00:29
تيتو ويلانووا چهارشنبه شب ترجيح داد براي ديدار تشريفاتي برابر بنفيکا از بازيکنان ذخيره اش استفاده کند، با اين حال او با ميدان دادن به ليونل مسي تلاش کرد فرصت لازم براي رکوردشکني گلزني در طول يک فصل را به ستاره بي بديل فوتبال جهان بدهد.

البته همه چيز براي مسي تا آخر به خوبي پيش نرفت و او نتوانست در فاصله 25 روز تا پايان سال 2012 رکورد 85 گل زده مولر را در يک فصل بشکند. مصدوميت بدترين اتفاق ممکن براي مسي در اين بازي بود.

او در دقيقه 87 ديدار برابر بنفيکا و در شرايطي که ويلانووا هر سه تعويضش را انجام داده بود از قسمت زانوي پا دچار آسيب ديدگي شد و نتوانست به بازي ادامه بدهد. پزشکان تيم بارسلونا بلافاصله وارد زمين شدند و اين ستاره آرژانتيني را بدون کوچکترين حرکت اضافي از زمين خارج کردند. هنوز از ميزان مصدوميت اين بازيکن خبري منتشر نشده و معلوم نيست که آيا او مي تواند در روزهاي آخر سال ميلادي رکورد بازيکن افسانه اي فوتبال آلمان را بشکند يا خير.

اضافه میکنم که رضا جاودانی بعد از بازی شاختار-یوونتوس گفت که مصدومیت مسی جدی بوده

Hessam
2012/12/06, 07:02
خبر جدیدی درباره لئو

ساعاتی پیش؛ دکتر بعد از انجام mri مسی رو مرخص کرده و نتایج mri نشون میده خوشبختانه مسی آسیب جدی ندیده و فقط همون کبودی مختصر که همون دقایق ابتدایی اعلام شده بود تنها آسیبیه که به مسی وارد شده.
مصدومیت مسی جدی نیست هرچند کوفتگی در پاش تایید شده ولی اگر مسی روند ریکاوری خودش رو در روزهای آتی به خوبی پشت سر بزاره برای بازی بعدی مشکلی نخواهد داشت.

dr.zhivago
2012/12/06, 11:32
به گزارش ايسنا، امروز قرعه‌کشي ليگ قهرمانان آسيا در محل کنفدراسيون فوتبال آسيا انجام شد که استقلال ايران با الاهلي امارات، الريان قطر و الهلال عربستان هم گروه شد. سپاهان ايران با الغرافه قطر، الاهلي عربستان و برنده لوکوموتيو ازبکستان و النصر امارات در يک گروه قرار گرفت و تراکتورسازي ايران نيز با الشباب عربستان، الجزيره امارات و الجيش قطر هم گروه شد.

** نتيجه قرعه‌کشي

گروهA

الشباب عربستان – الجزيره امارات - تراکتورسازي ايران – الجيش قطر

گروه B

لخويا قطر – الاتفاق عربستان - پاختاکور ازبکستان – برنده صباي قم و الشباب امارات

گروه C

فولاد سپاهان ايران – الغرافه قطر - الاهلي عربستان – برنده لوکوموتيو ازبکستان و النصر امارات

گروه D

الاهلي امارات – استقلال ايران- الريان قطر – الهلال عربستان

گروه E:

سئول کره جنوبي – جيانگ چين- وگال تاسنداي ژاپن برنده پلي‌آف بريسبون استراليا و بوريرام تايلند

گروه F:

چون بوک – هيونداي کره جنوبي - گوانگجوي اورگراند چين – اوراوردز ژاپن، موانگ تاي تايلند

گروه G:

پوانگ استيليرز کره جنوبي، بي جينگ گوآن چين، بنيادکار ازبکستان، ساموفرانس استراليا

گروه H:

سوون سامسونگ کره جنوبي، قهرمان جام حذفي ژاپن، سنترال مارينوس استراليا ، گوانگجو رنهه چين

تراکتورسازي مورد توجه کنفدراسيون فوتبال آسيا

نخستين حضور تيم فوتبال تراکتورسازي در ليگ قهرمانان آسيا مورد توجه سايت کنفدراسيون فوتبال قاره کهن قرار گرفته، به گونه‌اي که اين حضور را در صدر اخبارش قرار داده است. سايت رسمي کنفدراسيون فوتبال آسيا در صدر گزارشي که از تيم‌هاي حاضر در فصل جديد ليگ قهرمانان آسيا منتشر کرده، نام تيم فوتبال تراکتورسازي ايران را قرار داده و به نخستين حضور اين تيم در اين رقابت مهم قاره‌اي اشاره کرده است. اين سايت در ابتداي گزارش خود آورده: تراکتورسازي از ايران، نخستين حضورش را در جمع برترين‌هاي قاره آسيا تجربه مي‌کند. علاوه بر اين تيم، سپاهان به عنوان قهرمان ليگ برتر ايران و استقلال، تيم بزرگ تهراني در مرحله گروهي رقابت‌ها حضور دارند. تيم فوتبال صباي قم هم بايد با يکي از تيم‌هاي الشباب و النصر امارات و لوکوموتيو ازبکستان، در مرحله پلي آف مصاف دهد.

اين سايت همچنين به غيبت تيم فوتبال اولسان هيونداي کره جنوبي در فصل جديد ليگ قهرمانان آسيا اشاره کرده و مي‌گويد: قهرمان فصل گذشته رقابت‌ها شانسي براي دفاع از عنوانش ندارد چون نتوانسته در «کي ليگ» (ليگ برتر کره‌جنوبي) در جمع چهار تيم اول قرار بگيرد. اين تيم تنها به دليل تفاضل گل کمتر نسبت به سوون سامسونگ، در رده پنجم جدول قرار گرفت و از رسيدن به ليگ قرهرمانان آسيا بازماند.

از نکات جالب توجه رقابت‌هاي امسال اين است که دو تيم ازبکستاني پاختاکور و لوکوموتيو در جمع تيم‌هاي غربي آسيا قرعه‌کشي مي‌شوند و بنيادکور با تيم‌هاي شرقي بازي مي‌کند. همچنين قهرمان جام حذفي ژاپن که به جام امپراتوري معروف است، پس از مشخص شدن وارد مسابقات خواهد شد.

‌تيم‌هاي حاضر فصل جديد ليگ قهرمانان آسيا به اين شرح هستند:

** مرحله پلي‌آف:

صباي قم (ايران)،‌ النصر و الشباب (امارات)، لوکوموتيو (ازبکستان)،‌ بريزبان (استراليا) و بوريرام (تايلند).

* مرحله گروهي منطقه غرب آسيا:

الشباب، الاهلي، الهلال و الاتفاق (عربستان سعودي)،‌ لخويا، الغرافه، الجيش و الريان (قطر)، سپاهان، استقلال و تراکتورسازي (ايران)، العين و الجزيره (امارات) و پاختاکور (ازبکستان).

* مرحله گروهي منطقه شرق آسيا:

سانفريس هيروشيما، وگالتا سانداي، اوراوا ردز و قهرمان جام حذفي (ژاپن)، اف.سي.سئول،‌ سوون سامسونگ، جونبوک موتورز و پوهانگ استيلرز (کره‌جنوبي)، گوانگژو اورگراند، جيانگ‌سو، بيجينگ گوآن و گوانگژو رنهه (چين)، بنيادکور (ازبکستان)، موآنگتونگ (تايلند) و مارينرز (استراليا).

منبع : فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Castiel
2012/12/06, 11:45
در نهایت همه نمایندگان ایران حذف خواهند شد!

michael85
2012/12/06, 11:54
مهرداد پولادی:مردم را گول نزنیم،باید فاتحه این پرسپولیس را خواند

دل مهرداد پولادی خیلی پر است.با این حال سعی می کند تا جایی که امکان دارد دندان روی جگر بگذارد.مهرداد می گوید:«من همیشه به تمام مربیانی که داشته ام احترام گذاشته ام.»پولادی حرفی می زند که ممکن است واکنش های زیادی را به همراه داشته باشد.او می گوید با شرایطی که به وجود آمده باید یک فاتحه برای پرسپولیس خواند!
یک بار دیگر ژوزه تو را روی نیمکت ذخیره ها نشاند.او یا به تو بازی نمی دهد یا اینکه در نیمه اول تعویض ات می کند.
برایم اهمیتی ندارد.بگذارید او لجبازی اش را بکند.ژوزه مختار است که تیمش را خودش ارنج کند و نمی توان خرده ای به او گرفت.من همیشه در هر تیمی که بوده ام به تصمیمات مربیانم احترام گذاشته ام.این بار هم ماجرا فرقی نمی کند.
فکر نمی کنی این لجبازی ها به ضرر پرسپولیس تمام می شود؟
من اگر الان حرفی بزنم می گویند دارد حاشیه درست می کند.اما مربی تیم باید به خاطر نتایجی که می گیرد پاسخگو باشد.حرف من این است که نباید مردم را گول زد.پرسپولیس امسال خوب بازی نمی کند.از اول فصل مدام گفته ایم همه چیز درست می شود،اما نیم فصل هم تمام شد و اتفاقی نیفتاد.
این حرف ها را به دلیل اینکه نیمکت نشین شده ای می زنی؟
نه،من حقیقت را می گویم.به نظر شما پرسپولیس خوب بازی می کند؟هر روز شرایط دارد بدتر می شود.نیم فصل تمام شد و ما فقط 5 برد داشته ایم.این آمار برای تیمی مثل پرسپولیس خوب است؟به نظرم با گرفتن این نتایج باید فاتحه پرسپولیس را خواند.
در بازی با تراکتورسازی پرسپولیس از سمت چپ نفوذ زیادی نکرد.در حالی که بیشتر حملات تراکتورسازان هم از این سمت انجام می شد.این در حالی است که یک بازیکن غیر تخصصی در پست دفاع چپ بازی می کرد.چه نظری در این مورد داری؟
من چه چیزی باید بگویم؟همه چیز به خاطر لجبازی است.دلم نمی خواهد فکر کنید چون به نیمکت چسبیده ام این حرف ها را می زنم.باید با مردم رو راست بود.
فکر می کنی چه اتفاقی افتاد که ژوزه این رفتار را با تو می کند؟تو یکی از بازیکنان ثابت او بودی.
نمی دانم. یکی به من زنگ زده بود و می گفت شاید به خاطر حمایتت از علی کریمی است که ژوزه لجش گرفته است.من هم گفتم اصلا برایم مهم نیست.اگر باز هم به عقب برگردم همان کار را انجام می دهم و از علی آقا حمایت می کنم.
به نظرت یکی از دلایل نیمکت نشینی ات کارلوس کروش نیست؟او هم با مانوئل اختلاف دارد.در مقطعی که مانوئل کریمی را از پرسپولیس کنار گذاشت کروش او را به تیم ملی دعوت کرد.این ماجرا حالا برای تو تکرار شده است.
به خدا خودم هم نمی دانم چرا این کارها را می کند.کروش بازی من و علی را دیده و می داند که می توانیم به تیم کمک کنیم.اما این آقا از روی لجبازی تصمیماتی می گیرد که به ضرر پرسپولیس تمام می شود.من در بازی های غرب آسیا بهترین بازی هایم را انجام می دهم تا همه بدانند که پولادی هرگز در زمین مسابقه برای تیمش کم نمی گذارد.
در بازی با تراکتور هواداران خیلی تو را تشویق کردند.پرسپولیس در این بازی نیاز به یک بازیکن چپ پا و تخصصی داشت اما...
من عاشق هواداران هستم و دست تک تک آنها را می بوسم.من آمده ام تا به پرسپولیس کمک کنم.خیلی هم جلوی خودم را گرفته بودم که این حرف ها را نزنم.اما دیگر صبرم تمام شد.این مدتی هم که سکوت کرده بودم به خاطر احترامی بود که به دو عزیز قائل بودم. هواداران بدانند که آرزوی هر بازیکنی پوشیدن پیراهن پرسپولیس است و بس.
قرارداد تو تا پایان فصل است.پس از اتمام این قرارداد آن را تمدید می کنی؟
نمی دانم،اما اگر شرایط تغییر نکند فقط می توانم برای این تیم آرزوی موفقیت کنم.دلم می خواهد هواداران همه چیز را بدانند.مشکل پرسپولیس بازیکنان آن نیستند.مشکل کسان دیگری هستند که این اتفاقات را رقم می زنند.من خودم از زمانی که پرسپولیسی شدم همیشه محبت هواداران را پشت سرم داشته ام و به همین دلیل از آنها ممنونم.
با این شرایط فکر می کنی آینده پرسپولیس چه می شود؟
تیم ما بازیکنان خوبی دارد و باور کنید اگر همین بازیکنان نبودند همین 21 امتیاز را هم نمی گرفتیم.امیدوارم که همه چیز درست شود.

منبع خبر: خبرآنلاین

michael85
2012/12/06, 11:55
قتل یک کمک داور در حاشیه مسابقه فوتبال

یک کمک داور داوطلب به دنبال حمله بازیکنان نوجوان یک تیم محلی در حاشیه بازی‌های فوتبال آماتور کشور هلند جان خود را از دست داد.

به گزارش سرویس «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ریچارد نیوفن هافن، کمک داور دیدار محلی بین تیم‌های بوتین بویز و نیواسلوتن آمستردام که در شهر "آلمر" برگزار می‌شد، پس از پایان این دیدار مورد حمله سه بازیکن تیم نیواسلوتن قرار گرفت و روز گذشته بر اثر شدت جراحات وارده، در بیمارستان‌ فوت کرد.

بنا برگزاریش وب‌سایت اتحادیه سلطنتی فوتبال هلند، پس از دخالت نیروهای پلیس، وی به بیمارستان منتقل شد. ضمن اینکه سه بازیکن مهاجم نیز در منزل خود واقع در آمستردام دستگیر شدند.

آنتون بنین مارس، مدیر فوتبال آماتور کشور هلند ضمن همدردی با خانواده و دوستان قربانی، افزود: اینکه فردی در حال لذت بردن از یک سرگرمی، قربانی چنین خشونت وحشیانه‌ای می‌شود، وحشتناک است.

به گزارش ایسنا و به نقل از شبکه خبری "سی ان ان"، باشگاه نیواسلوتن در وب‌سایت رسمی خود اعلام کرد آمادگی هر گونه همکاری با پلیس در این رابطه را دارد. ضمن اینکه تمامی عوامل مرتبط با این درگیری از این تیم اخراج شده‌اند.

منبع خبر: وبسایت سی***

michael85
2012/12/06, 11:56
وداع مدافع عنوان قهرمانی با لیگ قهرمانان اروپا/ چلسی حذف شد، یوونتوس صدرنشین

در شب دوم از هفته پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا تیم های گروه e تا h این رقابت ها به مصاف هم رفتند. در مهم ترین و سرنوشت سازترین دیدار شب پایانی تیم فوتبال شاختار دونتسک در ورزشگاه خانگی خود میزبان یوونتوس بود که در این بازی شاگردان کونته موفق شدند با گل به خودی دقیقه 56 مدافع حریف از سد نماینده اوکراین عبور کنند تا هر دو تیم به مرحله حذفی برسند و چلسی قهرمان فصل گذشته وداعی زود هنگام را با این رقابت ها داشته باشد. آبی پوشان چلسی هم که به مصاف نوردشلند دانمارک رفته بودند، در نهایت موفق شدند با نتیجه 6 بر 1 تیم قعرنشین گروه را تحقیر کنند تا اولین برد رافا بنیتس در چلسی با حذف تیمش از لیگ قهرمانان همراه شود. در گروه f مسابقات تیم فوتبال بایرن مونیخ با نتیجه 4 بر 1 باته را در هم کوبید و والنسیا با یک گل لیل فرانسه را مغلوب کرد تا در نهایت بایرن و والنسیا تیم های صعود کننده این گروه باشند. همچنین در گروه g رقابت ها آبی و اناری پوشان بارسلونا میزبان بنفیکا بودند که این دیدار با تساوی بدون گل خاتمه یافت تا شاگردان ویلانووا به عنوان تیم اول صعود کنند، در دیگر بازی این گروه هم تیم فوتبال سلتیک با نتیجه 2 بر یک از سد اسپارتاک مسکو گذشت تا اسکاتلندی ها جشن صعود را در ورزشگاه خانگی خود بر پا کنند. در آخرین گروه مسایقات هم تیم فوتبال منچستر که از پیش صعود خود را قطعی کرده بود با یک گل مغلوب کلوج شد و گالاتاسرای ترکیه با نتیجه 2 بر 1 میزبان خود براگا را از پیش رو برداشت تا ترک ها در مرحله حذفی مسابقات بدون نماینده نباشند.
نتایج شب پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به شرح زیر است:
شاختار 0 – یوونتوس 1
چلسی 6 – نوردشلند 1
بایرن 4 – باته 1
لیل 0 – والنسیا 1
بارسلونا 0 – بنفیکا 0
سلتیک 2 – اسپارتاک مسکو 1
منچستریونایتد 0 – کلوج 1
براگا 1 – گالاتاسرای 2

منبع خبر: خبرآنلاین

dr.zhivago
2012/12/07, 21:50

Phantom
2012/12/09, 17:11
بسته شدن پرونده ژوزه در پرسپوليس

مديرعامل باشگاه پرسپوليس در جلسه با بازيکنان پرونده مانوئل ژوزه در پرسپوليس را تا حدودي بسته اعلام کرد.

به نقل از فارس، محمد رويانيان با حضور در تمرين امروز پرسپوليس، ابتدا در جلسه‌اي با بازيکنان و سپس با يحيي گل‌محمدي سرمربي موقت پرسپوليس شرکت کرد.

در اين جلسه که رويانيان از نتايج نيم‌فصل اول اصلا راضي نبود اعلام کرد که کار خود را در نيم‌فصل دوم با مربي ايراني دنبال خواهد کرد و از صحبت‌هاي برخي بازيکنان نيز انتقاد کرد.

رويانيان در اين جلسه از بسته شدن پرونده بازگشت ژوزه به پرسپوليس خبر داد و اعلام کرد که باشگاه به دنبال تعامل با اين مربي براي فسخ قرارداد است به همين دليل بازيکنان هم بايد درباره اين مربي عکس‌العمل تنش‌زا نشان ندهند.

علي کريمي و مهدي مهدوي‌کيا نيز به صورت جداگانه در اين جلسه صحبت‌هايي را بيان کردند.

با توجه به جمع بندي نهايي جلسه امروز مديرعامل با بازيکنان، پرونده ژوزه با سرخ پوشان به پايان رسيده، بنابراين به نظر مي رسد سرمربي پرتغالي در آستانه فرا رسيدن فصل زمستان برف تهران را نخواهد ديد و پس از جلسه دوشنبه ايران را ترک خواهد کرد.

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/12/10, 21:58

جلسه کميته فني باشگاه پرسپوليس از ساعت 11 امروز در باشگاه پرسپوليس برگزار شد.

به گزارش فارس، اعضاي حاضر در اين جلسه با اتفاق آراء يحيي گل محمدي را به عنوان سرمربي جديد سرخپوشان انتخاب کردند.

البته هنوز تکليف چگونگي قطع همکاري ژوزه با پرسپوليس مشخص نشده است.

ویرایش: منبع اشتباه درج شده بود. اصلاح شد.

Hessam
2012/12/10, 22:14

به گزارش فارس، اعضاي حاضر در اين جلسه با اتفاق آراء يحيي گل محمدي را به عنوان سرمربي جديد سرخپوشان انتخاب کردند.

منبع: سایت برترین ها

رويانيان: ننویسید یحیی سرمربی شده؛ فعلا وقت بدهید تا 3 روز!

سايت گل- همان طور كه پيش‌بيني مي‌شد در پايان جلسه كميته فني پرسپوليس، يحيي گل‌محمدي به عنوان سرمربي اين تيم براي نيم‌فصل دوم معرفي شد. اين خبري بود كه همه منتظر آن بودند و شنيدنش كسي را سورپرايز نكرد اما تنها خروجي جلسه امروز فقط اين خبر نبود. حرف‌هاي رويانيان در پايان جلسه مهم امروز مي‌تواند سوژه جالبي براي هواداران باشد.

شايد مهم‌ترين نكته جلسه امروز كميته فني، عدم حضور مانوئل ژوزه علي‌رغم دعوت رسمي او به اين جلسه بود. مديرعامل پرسپوليس در اين باره مي‌گويد: «ژوزه مانوئل هم قرار بود در اين جلسه حضور داشته باشد اما او برخلاف درخواست ما به جلسه نيامد.» رويانيان در واكنش به اين غيبت مي‌گويد: «در 72 ساعت آينده درباره اين مربي تصميم خودمان را مي‌گيريم. به هر حال او ديگر سرمربي پرسپوليس نيست، چون كميته فني به اين مربي نمره قبولي نداده است.»

جالب اینکه محمد رویانیان دقاقیقی بعد از مصاحبه اول با حضور دوباره در جمع خبرنگارن دآنها را شوکه کرد و گفت :از دوستان شنیدم چند خبرگزاری نوشته اند گل محمدی سرمربی پرسپولیس شد در حالی که من چنین چیزی را نگفتم. شما خبرنگاران به او کمک می کنید که او تمام پولش را بگیرد. شما ما را تحت فشار قرار می‌دهید در حالی که من این فرصت را دارم که با ژوزه بنشینم و تفاهم کنم. من باید مسائل را سبک و سنگین کنم و بعد تصمیم بگیرم. برای شما متاسفم کم لطفی کردید. شاید ما با ژوزه توافق کنیم اما شما نمی‌گذارید این اتفاق بیفتد

باشگاه پرسپوليس يحيي گل‌محمدي را به عنوان جانشين ژوزه معرفي كرده اما حرف‌هاي رويانيان نشان مي‌دهد سرمربي جديد هنوز از اعتماد كافي مسئولان باشگاه بهره‌مند نيست. سردار با تاكيد بر اين‌كه گل‌محمدي همچنان سرمربي موقت سرخپوشان خواهد بود، مي‌گويد: «فعلا گل محمدي زير نظر پروين به كار خودش ادامه مي‌دهد.»

رویانیان موکدا به خبرنگاران یادآوری کرد این جمله را از قولش بنویسند که : خواهش می کنم 72 ساعت وقت بدهید تا تکلیف نهایی را مشخص کنیم. حرف سرمربیگری گل محمدی هم درست نیست هر کس این را گفته باید جوابگو باشد.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت:گل محمدی فعلا تیم را تمرین می دهد.

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/12/10, 22:23

لطفا اسپم حساب نکنید
میخواستم توجه همه ویرایش جلب بشه تا حق صاحب خبر ضایع نشه

Phantom
2012/12/16, 10:46
بازگشت فرهاد مجيدي قطعي شد

با بازگشت مجيدي، آمادگي جباري و کيانوش رحمتي، ماندن نکونام و جذب بازيکنان تازه وارد به نظر مي رسد استقلال رويايي امير شکل بگيرد.

به گزارش گل، شب گذشته فرزاد مجيدي به نمايندگي از برادرش فرهاد به باشگاه استقلال رفت و در خصوص پيشنهاد استقلال به فرهاد با فتح اله زاده و قلعه نوعي به مذاکره پرداخت.همه چيز به خوبي پيش رفت و مقرر گرديد مجيدي تا دوشنبه به ايران برگردد و در نشست نهايي حرفها و خواسته هاي طرفين مطرح و قرارداد او منعقد گردد. شواهد حاکي از قطعيت حضور اين بازيکن در استقلال دارد.

استقلالي ها در نيم فصل اشجاري، محمد رضايي، حاتمي، آزره،را رسما به خدمت گرفته است. بحث حضور چهارمحالي، ايمان موسوي و کلبرسون برزيلي و عماد رضا هم مطرح است و حالا با آمدن فرهاد بايد ديد چه اتفاقي در ليست خريد اين تيم به وجود مي آيد. آنها مي توانند 7 بازيکن به خدمت بگيرند.

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/12/16, 18:29
قرارداد ميداودي با استقلال فسخ شد
ميلاد ميداودي که در تمرينات چند روزاخير استقلال شرکت نکرده بود و امير قلعه نويي هم براي نيم فصل دوم نظري روي او نداشت، پس از جلسه امروز با علي فتح الله زاده مديرعامل اين باشگاه و تفاهم با وي قرارداد خود را با آبي پوشان فسخ کرد.

به گزارش فارس، ميداودي که روز گذشته در مصاحبه انتقادي اعلام کرده بود نمي خواهد در استقلال بماند امروز با فتح الله زاده جلسه گذاشت و مديرعامل استقلال به وي گفت برخلاف ميل باطني حاضر به جدايي اين بازيکن مي شود.

ميداودي در هيئت فوتبال تهران حاضر شد تا اين قرارداد به طور رسمي فسخ شود. تيم آينده ميداودي هنوز مشخص نيست.

فسخ قرارداد منوچهري با استقلال
مدير روابط عمومي باشگاه استقلال در گفت‌وگو با خبرنگار ايسنا با اعلام خبر فسخ قرارداد امين منوچهري با اين باشگاه گفت: منوچهري مردانگي کرد که قرارداد خود را با وجود احتمال متضرر شدن فسخ کرد. منوچهري گفت که اگر استقلال با رفتن او موفق مي‌شود، حاضر است هر کاري براي تيمش انجام دهد.

وي همچنين گفت: جلسه آقاي فتح‌الله‌زاده و جواد نکونام هم بسيار خوب بود و سوء تفاهم‌ها برطرف شد. فرهاد مجيدي هم احتمالا فردا (دوشنبه) به تهران مي‌آيد تا درباره قرارداد صحبت کنيم.

سررشته‌داري در پايان از منتفي شدن جذب عماد محمدرضا خبر داد.

کلبرسون استقلالي نشد
علي اميري معاون ورزشي باشگاه استقلال درباره اينکه گفته مي شد کلبرسون مهاجم برزيلي به ايران آمده اما خبري از مذاکره وي با استقلال نيست، عنوان کرد: طبق قول و قراري که با مديربرنامه هاي اين بازيکن گذاشته بوديم قرار بود اين بازيکن صبح جمعه وارد تهران شود و حتي به ما گفتند که به ايران آمده است اما او نيامده است.

به گزارش فارس، وي افزود: با توجه به اينکه اين بازيکن به موقع به ايران نيامد حضور او در استقلال منتفي شد و قرار است قلعه نويي از بين بازيکنان خارجي ديگر انتخاب جديدي داشته باشد.

مجيدي براي بازگشت به استقلال يک شرط دارد
علي فتح‌الله‌زاده با اشاره به اينکه شنبه شب با فرهاد مجيدي گفتگو و مذاکرات خوبي را براي بازگشتن به تيم فوتبال استقلال در نيم فصل دوم ليگ برتر انجام داد، ضمن بيان مطلب فوق گفت: فکر مي‌کنم مجيدي ظرف امشب(يکشنبه شب) يا فردا(دوشنبه) وارد تهران خواهد شد تا قرارداد خود را با استقلال ثبت کند.

به گزارش مهر، وي با اشاره به اينکه مجيدي سرمايه بزرگ استقلال به حساب آمده و هيچ پيش شرطي را براي حضور در استقلال قايل نشده است، افزود: فرهاد مجيدي با درخواست امير قلعه‌نويي به مجموعه استقلال اضافه مي‌شود و من از اين بابت خوشحالم. تنها شرط مجيدي نيز اين بوده که اجازه دهيم در آخر فصل در يک دوره کلاس‌‍ حرفه‌اي مربيگري شرکت کند.

مديرعامل باشگاه استقلال همچنين با اشاره به اينکه جواد نکونام تا آخر فصل در استقلال حضور خواهد داشت، تاکيد کرد: هدف‌مان حضوري خوب و شايسته در رقابتهاي ليگ قهرمانان آسياست و مسلما با تقويت تيم و به خدمت گرفتن بازيکنان مورد نظر که تا اين لحظه جذب کرده‌ايم، در ليگ قهرمانان حضوري پر رنگ خواهيم داشت.

وي که ظهر يکشنبه در شبکه خبر حاضر شده بود، با ابراز خوشحالي از بازگشت مجتبي جباري به مسابقات خاطرنشان کرد: جباري وزنه‌اي موثر براي استقلال به حساب مي‌آيد و بدون ترديد يک جباري قبراق و آماده به کار تيم ملي نيز خواهد آمد.

فتح‌الله‌زاده در رابطه با ديدار تيمش با گهر دورود در رقابتهاي جام حذفي تصريح کرد: ما مخالفتي براي انجام بازي در دورود نداريم و تنها خواستار اين هستيم که مسئولان برگزاري مسابقه، امنيت اين بازي را تضمين کنند.

وي در خصوص عملکرد تيم ملي در مسابقات غرب آسيا هم اظهار داشت: بايد بپذيريم در انتخاب کارلوس کي‌روش دچار اشتباه شده‌ايم. البته در اين مقطع تغيير کي‌روش را چاره‌ساز نمي‌دانم و معتقدم بايد با بازنگري لازم در برنامه‌هاي فوتبالي خود، در زير ساخت‌هاي اين رشته سرمايه گذاري لازم را انجام دهيم.

مديرعامل باشگاه استقلال در پايان گفت: بي‌شک اگر پايه فوتبال ايران قوي باشد، بازيکنان خوب و مستعد خوب تمرين کرده و آموزش خواهند ديد تا پشتوانه قوي و خوبي براي تيم‌هاي ملي در رده هاي مختلف وجود داشته باشد.

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/12/16, 19:05
بدون شرح!

16086

عکس روزنامه از ورزش 3 انتخاب شده است.

Phantom
2012/12/18, 09:37
بازيکنان بارسلونا همرنگ پرچم کاتالونيا ميشوند

تيم فوتبال بارسلونا قرار است از فصل آينده پيراهن هايي به رنگ سنيرا پرچم ايالت کاتالونيا را به تن کند

اين اقدام همزمان با سنگين تر شدن وزنه يک حزب جدايي طلب کاتالان در پارلمان اين ايالت و تلاش آنها براي برگزاري رفراندوم استقلال اين ايالت در سال 2014 صورت مي گيرد.

به گزارش ايرنا، نوارهاي طلايي و قرمز از فصل 14- 2013 روي پيراهن هاي تيم بارسلونا را نقش خواهد بست تا بتواند حمايت عمومي را نسبت به اين اعلام استقلال جلب کند. البته در کنار اين پيراهن، پيراهن سنتي بارسلونا که نوارهاي آبي و اناري دارد هم در بسته لباس هاي ورزشي بارسايي ها وجود خواهد داشت.

روي اين پيراهن ها هم نام حامي اين باشگاه هواپيمايي قطر نقش خواهد بست چرا که قراردادي پنج ساله به ارزش 125 ميليون پوند با بارسلونا امضا کرده است.

اين تصميم با خشم برخي از هواداران باشگاه روبرو شده که مي خواهند همچون سابق فقط نام يونيسف يا صندوق حمايت از کودکان سازمان ملل روي پيراهن هاي تيم محبوبشان باشد.

شرکتي که اين لباس هاي را توليد مي کند نخستين طرح خود را به نمايش گذاشته و در همان روزهاي نخست با استقبال بازيکنان، هواداران و سياستمداران کاتالان روبرو شده که هميشه خواهان تقويت هويت منطقه اي خود بودند.

Phantom
2012/12/18, 09:42

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/12/18, 17:31
به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، نیم فصل اول رقابت های لیگ درحالی به پایان رسید که سپاهان اصفهان با سرمربیگری کرانچار توانستن عنوان قهرمانی لیگ را از آن خود کند.

کرانچار توانست در پایان نیم فصل اول و پس از برگزاری 17 مسابقه با 31 امتیاز، سپاهان را درصدر جدول قرار دهد.
کرانچار در لیگ برتر فصل قبل با سپاهان قهرمان لیگ برتر شد.

سپاهان اصفهان پرافتخارترین تیم حاضر در لیگ برتر است.

پس از سپاهان، تیم استقلال تهران قرار دارد که موفق شد با سرمربی گری قلعه نوعی رتبه دوم جدول را از آن خود کند.
قلعه نوعی پرافتخار ترین سرمربی لیگ برتر است که تاکنون در لیگ برتر 85-84 و 88-87 با استقلال و لیگ های 89-88 و 90-89 با سپاهان قهرمان شده است.

سومین سرمربی موفق در لیگ حسین فرکی است فرکی در فصل گذشته با نفت تهران توانست در رتبه خوبی در جدول قرار بگیرد.
امسال هم فرکی اگر چه در ابتدای فصل خوب کار نکرد ولی در ادامه توانست به خوبی کار کند و فولاد را با 29 امتیاز در رتبه سوم جدول بکشاند.

احمدزاده در ملوان نیز امسال خوب کار کرده است و ملوان چهارم جدول شد.

در راه آهن نیز علی دایی توانست در رتبه پنجم جدول جای بگیرد.

دایی پیش از این در لیگ ششم با تیم سایپا عنوان قهرمانی را کسب کرده بود.

تونی اولیویرا در تیم تراکتورسازی تبریز تیم خود را در پایان نیم فصل اول در رتبه ششم جدول جای داده است.

سایپا البرز با مجتبی تقوی در رتبه هفتم جدول جای گرفته است.

در پله هشتم نیز فجرسپاسی شیراز قرار دارد که سرمربی اش محمود یاوری است.

مس کرمان نیز امسال با هدایت ابراهیم قاسمپور میانه جدول را به خود اختصاص داده است.

نفت تهران با سرمربی گری منصور ابراهیم زاده جایگاه دهم جدول را بخود اختصاص داده است داماشی ها با هدایت حمید درخشان در رتبه یازدهم قرار دارند.

و اما عجیب تر از همه رتبه دوازدهمی پرسپولیس است پرسپولیس باسرمربی گری ژوزه این رتبه بد را کسب کرد تا برکنار و یحیی گل محمدی به صورت موقت جایگزینش شود.

صبای قم نیز با صمد مرفاوی با 21 امیتاز سیزدهم جدول شده است.

پیکان نیز امسال با ویسی جایگاه بدی در جدول دارد این درحالی است که ویسی سرمربی پیکان در فصل گذشته نتیجه بسیار خوبی با صبا کسب کرده بود.

آلومنیوم هرمزگان هم با میثاقیان در رتبه پانزدهم جدول قرار دارد.

پس از این تیم ذوب آهن اصفهان با هدایت فرهاد کاظمی در رتبه شانزدهم جدول قرار گرفته است کاظمی در لیگ برتر دوم با تیم سپاهان موفق به قهرمانی شد.

تیم هفدهم جدول نیز صنعت نفت آبادان با سرمربی گری کاسیمیرو میباشد کاسیمیرو نتایج خوبی کسب نکرده و تیمش در رتبه هفدهم جدول مسابقات جای گرفته است.

در رتبه هجدهم جدول نیز تیم گهر دورود قرار دارد گهری هادر حال حاضر تحت هدایت مایلی کهن هستند گهر بدترین نتایج را در میان تیم های لیگ برتری دارد و تنها 9 امتیاز از 17 امتیاز را به خود اختصاص داده است.

با این حساب اگر یک پیست دو ومیدانی برای مربیان لیگ برتر در نظر بگیریم، کرانچار جلوتر از همه قرار دارد پس از وی به ترتیب قلعه نوعی، فرکی، احمدزاده، دایی و... قرار دارند.
البته تجربه نشان می دهد همیشه قهرمان نیم فصل رقابت ها در پایان فصل نیز قهرمان نمی شود بلکه تغییرات زیادی در تیم ها در نیم فصل دوم رخ می دهد.

بسیاری از تیم ها نسبت به عملکرد خود در نیم فصل اول بهتر عمل می کنند و برخی نیز روند نزولی را در پیش می گیرند.
خریدهای فصل نقل و انتقالات نیم فصل در چگونگی عملکرد در نیم فصل دوم تأثیر زیادی دارد.

به این ترتیب دوندگان این پیست فرضی سرمربیانی هستند که با برنامه ریزی های خاص خود جایگاه تیم هایشان در نیم فصل دوم لیگ را رقم می زنند و تنها باید منتظر ماند تا شرایط را در نیم فصل بعدی مشاهده کرد./با

براي دانلود اينفوگراف مرتبط اينجا کليک کنيد

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/12/18, 22:51
به گزارش ايسنا، در حالي که تنها 4 روز به پايان مهلت نقل و انتقالات نيم فصل باقي مانده، از باشگاه پرسپوليس خبر مي‌رسد که مديران اين باشگاه براي نيم فصل دوم به دنبال به خدمت گرفتن رضا عنايتي بازيکن فعلي مس کرمان هستند.

رويانيان براي جذب اين بازيکن به طور مستقيم با مسئولان ارشد شرکت ملي‌ صنايع مس ايران وارد مذاکره شده و قصد دارد بازيکن سابق استقلال را به خط حمله تيمش اضافه کند.

منبع: ورزش 3

iranmanoto
2012/12/19, 16:43
خوب دوستان شروع کنید:
1- تبانی بود
2- غیر معمولی بودن بازیکنا
3:به داور پول دادیم
4-....
بالا خره 6-0 شده دیگه!!!!
شروع کنید

VSH-Katana
2012/12/19, 16:46
شیشتاییها پیوندتان مبارک

Phantom
2012/12/19, 18:11
پيروزي پر گل پرسپوليس برابر ملوان

تيم فوتبال پرسپوليس بدون سرمربي در جام حذفي شروع طوفاني داشت و ملوان را با 6 گل بدرقه کرد.

پرسپوليس در مرحله يک‌شانزدهم جام حذفي از ساعت 16:15 در ورزشگاه آزادي به مصاف تيم ملوان رفت که بازي با نتيجه 6 بر صفر به سود پرسپوليس به پايان رسيد.

به گزارش فارس،هادي نوروزي در دقايق 2 و 50 کريم انصاري‌فرد در دقايق 20 و 76 و 80 غلامرضا رضايي در دقيقه 85 براي پرسپوليس گلزني کردند.

اين بازي اولين مسابقه‌اي بود که يحيي گل‌محمدي به عنوان مسئول فني هدايت پرسپوليس را برعهده گرفت. البته مسئولان باشگاه اعلام کرده‌اند که سرمربي رسمي آنها مانوئل ژوزه است. با اين حال سرخپوشان را امروز گل‌محمدي مسئوليت فني تيم را به طور کامل در اختيار داشت.

پرسپوليس در اين بازي زيبا و روان و هجومي بازي کرد و بازيکنان طراوت خاصي داشتند.

محسن ترکي داور مسابقه به بابک پورغلامي و پژمان نوري از ملوان و کريم انصاري‌فرد، اميرحسين فشنگچي و علي کريمي از پرسپوليس کارت زرد نشان داد.

برنده اين بازي روز سه‌شنبه 19 دي‌ماه بايد در مرحله يک‌هشتم نهايي به مصاف نفت تهران برود.

*ترکيب پرسپوليس:

نيلسون، سيدجلال حسيني، محسن بنگر، اميرحسين فشنگچي، مهرداد پولادي، علي کريمي( از دقيقه 68 عادل کلاه کج)، حسين ماهيني، رضا حقيقي، محمد نوري( از دقيقه 82 فرشاد احمدزاده)، هادي نوروزي( از دقيقه 67 غلامرضا رضايي)، کريم انصاري‌فرد

سرمربي: ...

ترکيب ملوان:

سرگي پاشنکو، بابک پورغلامي، احمد آهي، سعيد سالارزاده، جواد شيرزاد، مازيار زارع( از دقيقه 66 سعيد عزت الهي)، پژمان نوري، سعيد يوسف‌زاده، محمد نزهتي، مهرداد اولادي و سيد جلال رافخايي

سرمربي: محمد احمد‌زاده

Beni7192
2012/12/19, 18:16
استقلال ملوان پیوندتان مبارک

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/12/19, 19:15
بابا یکم جنبه داشته باشید ....
ما هم 4 تا زدیم؛ یک نفرمون چیزی گفت؟
البته حق دارید بردن برای شما آرزو و برای ما خاطرست :دی

Beni7192
2012/12/19, 19:29
فرق ما با شما اینه که ما 6 تا 6 تا میزنیم!

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/12/19, 19:36
ما هم 4 بار 4 بار میبریم :دی

مجیدی هم برگشته که با بالا آوردن 4 تا انگشتش دلتون رو خون کنه :دی

توضیح: 4 برد پشت سر هم تو دربی رو که فراموش نکردید

iranmanoto
2012/12/19, 20:14
حرف از 4 افتاد
یه پیر مرد 40 ساله
از 40 متری
گزاشت تو 4 چوب دروازتون
میدونی که کی رو میگم!!!
در ضمن ما که چیزی نگفتیم وقتی شما بردید
شما تا ما 6 تا میزنیم شروع میکنید تبانی تبانی تبا....
بازی قبل رو که 6 تا زدیم به اون تیمه(اشباب) یادتونه(تبانی .....)

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/12/19, 23:20
چرا به خودتون شک دارید؟

هنوز ما چیزی نگفتیم ...

VSH-Katana
2012/12/19, 23:28
6 عددی بیاد ماندنی
جالب اینکه یکی از بازیکنا (رضایی) میتونست گل بزنه اما 6 رو خراب نکرد

Beni7192
2012/12/19, 23:31
انصافا دو تا گل دیگه میتونستند بزنند که برای خراب نشدن 6 .........................

iranmanoto
2012/12/20, 10:58
چرا به خودتون شک دارید؟

هنوز ما چیزی نگفتیم ...
من که اولین نفر بعد بازی گفتم شروع کنید...!
بلکه یکم به فکر فرو برید و دیگه نگید تبانی!
میدونم داغ سنگینی زنده میشه وقتی یه تیم رو 6 تایی میبریم!!!!
بالاخره باید یجوری تسکین داده بشه دیگه
اونم با گفتن تبانی!!!!:))

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/12/26, 11:15
سال گذشته در بازي دوستانه بين تيمهاي ملي نيجريه و آرژانتين داوران ايراني قضاوت کردند .
قضاوت اين مسابقه را داوران ايراني بر عهده داشتند سعيد بخشي زاده، داود رفعتي، سعيد علي نژاديان و محسن قهرماني(داور چهارم) که سه تن از اين نفرات در حال حاضر در ليست بين المللي حضور ندارند.

يکي از داواران پيشکسوتان داوري گفت: فيفا به مهارت و استعداد داوران ايراني اعتماد دارد و قضاوت مسابقه بسيار بزرگي را به داوران کشورمان واگذار مي کند اما متاسفانه اختلاف بين جامعه داوري و سرمايه سوزي در داوري فوتبال مثل ساير بخش ها تداوم دارد.

وي ادامه داد: پس از اين مسابقه سايت هاي خبري آرژانتين از عملکرد فوق العاده تيم داوري بارها تمجيد کردند. به خصوص در زمان به ثمر رسيدن دو گل آرژانتين از مهارت بالاي اين داوران در عدم اعلام آفسايد و به ثمر رسيدن دو گل بسيار کلاسيک نوشتند، و در عوض ما بخشي زاده و قهرماني را از ليست بين المللي خط زديم و عرصه را به رفعتي بسيار تنگ کرديم و چنان بي انگيزه شد که عطايش را به لقايش بخشيد و سعيد علي نژاديان را نيز در ليست بين المللي ارتقا داديم و ايشان از نفر ششم به هفتم سقوط کرد!!!

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/01/01, 11:11
در سال 2012 شخصيت‌هاي مهم فوتبال جهان در مقاطعي از سال در مورد مسائل پيش آمده اظهار نظر کردند که از اين جمله کارلوس کي‌روش، سرمربي پرتغالي تيم ملي ايران در مورد موضوعات مختلف از جمله تيم کشورش نظر داد که در بين مهم‌ترين اظهارات سال 2012 جاي گرفت.
وي که خود تا جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي زمام امور تيم کشورش را در اختيار داشت، با لحن کنايه‌آميز و انتقادي مطرح کرد. وي که اعتقاد دارد در «سلسائو اروپايي» (پرتغال) همه چيز تحت الشعاع حضور کريستيانو رونالدو، اعجوبه رئال مادريد است، اظهار داشت: پرتغال تيمي دارد که کريستيانو رونالدو را فراخوانده تا بقيه بازيکنان دنبال وي در زمين بدوند.
برخي از اين اظهارات مهم «فوتبالي» سال 2012 چنين است:
*ماريو بالوتلي، مهاجم تيم ملي ايتاليا:
هروقت اراده کنم گل بزنم، مي‌زنم. حس مي کنم در گلزني نابغه هستم‌. تصور مي‌کنم عقل و شعورم از خيلي آدم‌‌هاي عادي بيشتر است.

*آلساندرو ديامنتي، بازيکن فوتبال ايتاليا:
اگر اسم من به جاي ديامنتي ، شبيه به برزيلي‌ها ديامنيتنو يا مثل اروپاي شرقي‌ها، ديامنتييچ بود، آنوقت ارزشم در بازار فوتبال تا 40 ميليون يورو هم افزايش مي‌يافت. در ايتاليا باشگاه‌ها پول‌هاي کلاني را صرف بازيکنان خارجي مي کنند. اما اگر مساله انتقال يک بازيکن بومي‌ مطرح باشد، آن وقت براي پرداخت پول، خسيس مي‌شوند.

*دمبابا، بازيکن شاغل در ليگ برتر انگليس:
من عاشق خوردن يک نوع توت فرنگي هستم. اگر هرروز از آن بخورم ، بازهم سير نمي شوم

*لوئيس آلوارو ريبرو، مدير باشگاه سانتوس:
نيمار يک مدل از جوانان امروزي است که قابليت نقش بازي کردن در تئاتر را نيز دارند.اگر به من باشد، دلم مي خواهد نيمار بماند، حتي اگر 80 ساله شود.

*زلاتان ايبراهيموويچ، مهاجم پاري‌سن‌ژرمن فرانسه
چه گفتيد؟ رئال مادريد؟ نه، براي بالوتلي، حضور در بارسلونا مناسب تر است. به اين ترتيب يک بازيکن متوسط در تيمي متوسط به بازي گرفته مي شود.

*روماريو، ملي پوش اسبق برزيل:
هيچ وقت حرفه‌اي رفتار نکردم. هيچوقت مثل ورزشکاران واقعي نبودم. در دوراني که بازي کردم، آرزوي يک شب خواب راحت به دلم ماند.

*هوگو گاتي، دروازه‌بان اسبق آرژانتين:
شک نکنيد بهترين بازيکن تمام ادوار،‌پله است. بعد از او آلفردو دي استفانو، يوهان کرويف و ديگو مارادونا هستند. اگر مسي در آن دوره بود، بايد ذخيره اين بزرگان مي شد

*خوزه مورينيو، مربي رئال مادريد:
چه خوش تان بيايد يا نيايد، من تنها مربي هستم که در سه ليگ مهم دنيا، قهرمان شدم. بنابر اين به جاي اين که مردم به من بگويند آقاي خاص، شايد بهتر باشد بگويند آقاي کاملا خاص!

Hessam
2013/01/07, 16:12
خبرگزاری پرسپولیس : قرار است مدیر عامل پرسپولیس با آوردن یکی از بزرگترین بازیکنان جهان همگان را شوکه کند.

1648516486

با آنکه یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس اعلام کرد به بازیکن خارجی نیاز ندارد اما محمد رویانیان در پی آن است که یک فوروارد بزرگ خارجی به ایران بیاورد.

او که در ابتدای فصل نیز تلاش کرد از هر کانالی شده با رونالدینیوی معروف وارد مذاکره شود و سرانجام نیز موفق نشد، حالا به دنبال یک مهاجم بزرگ دیگر است.

رویانیان وعده داد به زودی نیز به بازیکنی را به تهران خواهد آورد که همه از حضور او جا بخورند. مدیر عامل پرسپولیس حتی در برنامه 90 نیز گفت در دو ماه آینده اتفاقاتی در پرسپولیس خواهد افتاد که نگاه های زیادی را به سوی این باشگاه جلب می کند.

جذب یک مهاجم بزرگ خارجی نیز جزو همین برنامه ها بود. رویانیان قصد دارد یکی از بازیکنان معروف فوتبال دنیا را به پرسپولیس بیاورد و حتی برای این کار پول های خود را جمع کرده است! هنوز نام کسانی که مورد نظر رویانیان هستند، فاش نشده ولی مدیر عامل پرسپولیس تاکید کرده، ظرف یک ماه آینده حتما یک خرید بزرگ خواهد داشت.

قضیه به قدری جدی است که سایت باشگاه پرسپولیس نیز بخشی را به اعلام آن اختصاص داده و نوشته است: «جادویی در راه است...!»

دقایقی پیش حضور رائول گنزالس تایید شد!!

wowowo
2013/01/07, 17:19
خوشم میاد شایعه درست میکنن در حد لا لیگا

منبع خبر ؟؟؟!
--------------------------------------------------------------

پرسپوليس مذاکره با رائول گونزالس را تکذيب کرد
باشگاه پرسپوليس شايعه مذاکره با رائول گونزالس، ستاره پيشين رئال مادريد را تکذيب کرد.

مدير روابط عمومي باشگاه پرسپوليس با تکذيب شايعه مذاکره اين باشگاه با رائول گونزالس اظهار کرد: اين موضوع از بيخ و بن کذب است. نمي‌دانم اين شايعه از کجا به وجود آمده است.

قدوسي افزود: پرسپوليس يک بازيکن آزاد مي‌تواند جذب کند که در حال حاضر سرمربي تيم در پست خاصي درخواست جذب بازيکن نکرده است و قرار است اگر در پستي به بازيکن جديد احساس نياز کرد به باشگاه اعلام کند.

به گزارش ايسنا، رائول در حال حاضر در تيم السد قطر بازي مي‌کند.

ورزش 3

dr.zhivago
2013/01/07, 17:19
بلکه یکی دو پله بیان پایینتر !

Hessam
2013/01/07, 17:36
به گزارش ايسنا، رائول در حال حاضر در تيم السد قطر بازي مي‌کند. [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

ورزش 3

وا!!!!!!!!!!!!!
رائول مگه تو شالکه نیست؟!!!!!!!!

wowowo
2013/01/07, 17:43
وا!!!!!!!!!!!!!
رائول مگه تو شالکه نیست؟!!!!!!!!

دوست عزیز شما که خبرت منبع نداشت
یه ذره اطلاعات عمومی رو ببر بالا

رائول پارسال بعد از 2 سال از شالکه جدا شد اومد السد

قصد توهین نداشتم فقط کلی گفتم ناراحت نشی؟ :x

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/01/08, 10:08
مسي که در سال 2012 در مجموع 91 گل به ثمر رسانده از بازيکناني مثل زين‌الدين زيدان و رونالدو برزيلي که هر کدام سه بار به عنوان بهترين بازيکن سال جهان انتخاب شده‌اند، پيشي گرفت.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. E7ZHk9MTtmaT11bGNyb3A7aD0zMDAwO3E9NzA7dz0xOTk5/فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. R5PTE7Zmk9dWxjcm9wO2g9MzUzO3E9NzA7dz01MTI-/فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. R5PTE7Zmk9dWxjcm9wO2g9NTEyO3E9NzA7dz0zNDA-/فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. E7ZHk9MTtmaT11bGNyb3A7aD0xNjQ5O3E9NzA7dz0zODg2/فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

علي دايي در کنار بزرگان فوتبال جهان

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/01/11, 21:05
به نقل از سايت گل، مسي که سال 2012 را با زدن 91 گل به پايان رساند، اين هفته با پشت سر گذاشتن اينيستا و کريس رونالدو، توانست براي چهارمين بار پياپي، به عنوان بهترين بازيکن دنيا انتخاب شود.

کفش هاي جديد مسي براساس 4 توپ طلاي او و همچنين "خورشيد مي"، به عنوان يکي از نمادهاي ملي آرژانتين طراحي شده است.

همچنين روي اين کفش ها، لوگوي ويژه مسي که روي همه لباس ها و وسائل او حک شده، ديده مي شود.

Hessam
2013/01/11, 21:15

کیفیت به شرح زیر می باشد:
HDTV | English/Russian | MKV| 1280x720 | x264 @ 4000 kbps 25 fps | AAC @ 96 kbps | 01:00:01 | 1.78 GB

- دانلود از لینک مستقیم - پارت 1 - حجم 1 گیگابایت (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.'Or.2012.HD.720p.[فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.].part1.rar)

- دانلود از لینک مستقیم - پارت 2 - حجم 900 مگابایت (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.'Or.2012.HD.720p.[فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.].part2.rar)

منبع و پسورد فایل های فشرده: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/01/15, 14:10
محمد رويانيان روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ايسنا، با اشاره به جلسه امروز خود با رييس دفتر رييس جمهوري گفت: در اين جلسه درخواست کرده‌ام تا به دليل فشار کاري و خستگي ناشي از آن از مديرعاملي باشگاه پرسپوليس و رياست ستاد حمل و نقل و سوخت کشور کناره‌گيري کنم.

وي با تاکيد بر اينکه درخواست رسمي در خصوص کناره‌گيري خود از رياست ستاد حمل و نقل و سوخت کشور و مدير عاملي باشگاه پرسپوليس را به دفتر رييس جمهوري ارايه کرده‌ام، افزود: طي اين مدت فشار زيادي به بنده وارد شده و نگران آن هستم که نتوانم به دليل خستگي وظايف خود را در اين پست‌ها به طور کامل انجام دهم، لذا درخواست کرده‌ام تا به شغل قبلي خود در ستاد کل نيروهاي مسلح بازگردم.

رويانيان اظهار اميدواري کرد: با موافقت دفتر رييس جمهوري هرچه سريعتر اين امر محقق شده و بتوانيم در جبهه جديدي خدمتگزار مردم شريف باشم.

Hessam
2013/01/15, 15:28
محمد رويانيان روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ايسنا، با اشاره به جلسه امروز خود با رييس دفتر رييس جمهوري گفت: در اين جلسه درخواست کرده‌ام تا به دليل فشار کاري و خستگي ناشي از آن از مديرعاملي باشگاه پرسپوليس و رياست ستاد حمل و نقل و سوخت کشور کناره‌گيري کنم.

وي با تاکيد بر اينکه درخواست رسمي در خصوص کناره‌گيري خود از رياست ستاد حمل و نقل و سوخت کشور و مدير عاملي باشگاه پرسپوليس را به دفتر رييس جمهوري ارايه کرده‌ام، افزود: طي اين مدت فشار زيادي به بنده وارد شده و نگران آن هستم که نتوانم به دليل خستگي وظايف خود را در اين پست‌ها به طور کامل انجام دهم، لذا درخواست کرده‌ام تا به شغل قبلي خود در ستاد کل نيروهاي مسلح بازگردم.

رويانيان اظهار اميدواري کرد: با موافقت دفتر رييس جمهوري هرچه سريعتر اين امر محقق شده و بتوانيم در جبهه جديدي خدمتگزار مردم شريف باشم.

محمد رویانیان خبر استعفا از مدیر عاملی باشگاه پرسپولیس را رد کرد و فقط از ستاد حمل و نقل و سوخت به دلیل دو شغله بودن استعفا داد!!!

منبع: اخبار 13:15 شبکه ی 3 سیما!

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/01/15, 16:12
محمد شيخان، معاون اطلاع رساني دفتر رئيس جمهور اظهار داشت: محمد رويانيان که از ستاد حمل و نقل و سوخت استعفا داده است به عنوان مدير عامل باشگاه پرسپوليس به کار خود ادامه خواهد داد.

وي افزود: رويانيان در پرسپوليس مي‌ماند.

به گزارش فارس، صبح امروز خبر استعفاي محمد رويانيان از ستاد حمل و نقل و سوخت و باشگاه پرسپوليس منتشر شد. بر اين اساس، رويانيان، استعفاي خود را به رئيس دفتر رئيس جمهور و وزير ورزش و جوانان ارائه کرده است.

ظاهراً رويانيان پس از تصويب ممنوعيت اشتغال افراد در بيش از يک شغل در اقدامي پيشگيرانه، اقدام به استعفا از مسئوليت‌هايش کرده است.

در حالي‌که رويانيان استعفاي خود را به وزير ورزش و جوانان ارائه کرده است، ماندن رويانيان در باشگاه پرسپوليس نيز از سوي اين وزارتخانه به زودي اعلام مي‌شود.

در شرايط کنوني با ماندن رويانيان در پرسپوليس، وي از ستاد حمل و نقل و سوخت خداحافظي خواهد کرد.

meelad
2013/01/15, 16:59
محمد شيخان، معاون اطلاع رساني دفتر رئيس جمهور اظهار داشت: محمد رويانيان که از ستاد حمل و نقل و سوخت استعفا داده است به عنوان مدير عامل باشگاه پرسپوليس به کار خود ادامه خواهد داد.

وي افزود: رويانيان در پرسپوليس مي‌ماند.

به گزارش فارس، صبح امروز خبر استعفاي محمد رويانيان از ستاد حمل و نقل و سوخت و باشگاه پرسپوليس منتشر شد. بر اين اساس، رويانيان، استعفاي خود را به رئيس دفتر رئيس جمهور و وزير ورزش و جوانان ارائه کرده است.

ظاهراً رويانيان پس از تصويب ممنوعيت اشتغال افراد در بيش از يک شغل در اقدامي پيشگيرانه، اقدام به استعفا از مسئوليت‌هايش کرده است.

در حالي‌که رويانيان استعفاي خود را به وزير ورزش و جوانان ارائه کرده است، ماندن رويانيان در باشگاه پرسپوليس نيز از سوي اين وزارتخانه به زودي اعلام مي‌شود.

در شرايط کنوني با ماندن رويانيان در پرسپوليس، وي از ستاد حمل و نقل و سوخت خداحافظي خواهد کرد.

رویانیان تا حالا یکی به نعل زده یکی به میخ! حالا از این به بعد چه کاری برای پرسپولیس میخواد بکنه خدا میدونه!

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/01/16, 20:35
به گزارش ايسنا، باشگاه بايرن مونيخ عصر امروز (چهارشنبه) خبر استخدام پپ گوارديولا براي فصل بعد را تاييد کرد.

يوپ هاينکس سرمربي کنوني باواريايي‌ها تا پايان فصل جاري با بايرن مونيخ قرارداد دارد و پس از آن جاي خود را به سرمربي اسپانيايي و پيشين بارسلونا خواهد داد.

قرارداد گوارديولا با بايرن‌مونيخ سه ساله خواهد بود و او تا پايان سال 2016 در اين تيم مي‌ماند. اين در حالي است که گوارديولا اصلي ترين گزينه دو تيم انگليسي چلسي و منچسترسيتي براي قبول هدايت آنها محسوب مي‌شد و حتي رومن آبراموويچ مالک باشگاه لندني به رافائل بنيتس سرمربي کنوني اين تيم لقب "مربي موقت" را داده بود.

کارل هاينتس رومنيگه مدير اجرايي باشگاه بايرن مونيخ در اين رابطه گفت: خيلي خوشحاليم که توانستيم گوارديولا را که خيلي از باشگاه‌هاي بزرگ دنيا به دنبالش بودند به خدمت بگيريم. او يکي از موفق‌ترين مربيان جهان است و ما اطمينان داريم که نه تنها بايرن مونيخ بلکه تمام فوتبال آلمان از حضور او سود خواهند برد.

گوارديولا که از سال 2008 جانشين فرانک رايکارد در بارسلونا شده بود طي 4 سال مربي‌گري در اين تيم 13 عنوان را به دست آورد و به پرافتخارترين مربي در تاريخ اين باشگاه تبديل شد.

:( حالا کی بره چلسی؟؟ :((

wowowo
2013/01/16, 20:41
به گزارش ايسنا، باشگاه بايرن مونيخ عصر امروز (چهارشنبه) خبر استخدام پپ گوارديولا براي فصل بعد را تاييد کرد.

يوپ هاينکس سرمربي کنوني باواريايي‌ها تا پايان فصل جاري با بايرن مونيخ قرارداد دارد و پس از آن جاي خود را به سرمربي اسپانيايي و پيشين بارسلونا خواهد داد.

قرارداد گوارديولا با بايرن‌مونيخ سه ساله خواهد بود و او تا پايان سال 2016 در اين تيم مي‌ماند. اين در حالي است که گوارديولا اصلي ترين گزينه دو تيم انگليسي چلسي و منچسترسيتي براي قبول هدايت آنها محسوب مي‌شد و حتي رومن آبراموويچ مالک باشگاه لندني به رافائل بنيتس سرمربي کنوني اين تيم لقب "مربي موقت" را داده بود.

کارل هاينتس رومنيگه مدير اجرايي باشگاه بايرن مونيخ در اين رابطه گفت: خيلي خوشحاليم که توانستيم گوارديولا را که خيلي از باشگاه‌هاي بزرگ دنيا به دنبالش بودند به خدمت بگيريم. او يکي از موفق‌ترين مربيان جهان است و ما اطمينان داريم که نه تنها بايرن مونيخ بلکه تمام فوتبال آلمان از حضور او سود خواهند برد.

گوارديولا که از سال 2008 جانشين فرانک رايکارد در بارسلونا شده بود طي 4 سال مربي‌گري در اين تيم 13 عنوان را به دست آورد و به پرافتخارترين مربي در تاريخ اين باشگاه تبديل شد.

عمرا اگه همچین اتفاقی بیفته

حالا کی بره چلسی؟؟

مورینیو :d

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/01/16, 20:57
عمرا اگه همچین اتفاقی بیفته

اتفاق افتاد تموم شد رفت پی کارش ...
اخبار هم اعلام کرد

اگه گواردیولا میومد بهتر بود ...
ولی مورینیو هم خوبه
هرچند که من گاس هیدینگ رو خیلی دوست دارم

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/01/17, 23:25
اين خبر با واکنش متفاوت نشريات ورزشي روبرو شد. همه نشريات اما در شگفت بودن اين تصميم و برتري مونيخ بر رقيبان اتفاق نظر دارند.

"ال‌پايس" اسپانيا آمدن يوزپ (پپ) گوآرديولا به مونيخ را به "پشتک در بوندس‌ليگا" تشبيه کرده است. اين نشريه مي‌نويسد: «گوآرديولا به قيصران فوتبال آلمان پيوست. بايرن مونيخ موفق‌ترين، محبوب‌ترين و ثروتمندترين باشگاه فوتبال آلمان است».

"abc"، ديگر نشريه اسپانيايي، از "سنت‌شکني پپ در آلمان" نوشته است: «امضاي پپ پاي قرارداد با بايرن او را به نخستين سرمربي اسپانيايي در بوندس‌ليگا تبديل کرد».

"ال موندو" اسپانيا نوشت: «بايرن روز چهارشنبه يک بمب را توئيت کرد؛ يک خبر فوق‌العاده شگفتي‌برانگيز: گوآرديولا مي‌آيد – و رسانه‌ها پيش‌تر کوچک‌ترين بويي از اين موضوع نبرده بودند».

البته رسانه‌هاي مختلف در روزهاي اخير اخباري در مورد گفت‌وگوهاي پپ گوآرديولا با پرافتخارترين باشگاه فوتبال آلمان منتشر کرده بودند. اين خبرها اما نه تکذيب شدند و نه تأييد.

"سان" چاپ انگليس تلويحا از قول باشگاه‌هاي اسپانيايي نوشته است: خداحافظ پپ! اين نشريه در ادامه آورده که گوآرديولا باشگاه‌هاي اسپانيايي را "غال گذاشت" و به "غول آلمان" پيوست.

"ديلي ميل" گوآرديولا را محبوب‌ترين سرمربي جهان دانسته است که با امضاي قرارداد سه ساله با بايرن مونيخ "ضربه‌اي محکم" به ديگر خواستاران خود زد. به نو‌شته‌ي اين نشريه، در مسابقه براي رسيدن به گوآرديولا «غول آلماني برنده شد».

"اينديپندنت" چاپ انگليس با اشاره به ناکامي چلسي در امضاي قرارداد با پپ گوارديولا، اين پرسش را مطرح کرده که آيا حال راه براي بازگشت ژوزه مورينيو پرتغالي – سرمربي کنوني رئال مادريد – به "استمفورد بريج" باز شده است؟ استمفورد بريج نام ورزشگاه اختصاصي تيم چلسي است.

"گاستا دلو اسپورت" ايتاليا هم لقب «قيصر پپ» را به گوآرديولا داده است: «توافق در بايرن رويداد سال است. بايرن مونيخ خود را به رخ رقيب قدرتمندش کشيد. تبريک بوروسيا دورتموند [مدافع قهرماني دو فصل اخير بوندس‌ليگا] به بايرن مونيخ شاهدي بر تأثير انقلابي گوآرديولا بر فوتبال اروپاست. بوندس‌ليگا محبوب‌ترين سرمربي جهان را به خدمت گرفت.»

"کوريره دلو اسپورت" چاپ اسپانيا تصميم گوآرديولا را "شگفتي جديد" او خوانده است: «همه منتظر حضور او [گوآرديولا] روي نيمکت‌هاي سرمربي‌گري ليگ برتر انگلستان بودند، اما او راهي را رفت که هيچ‌کس انتظارش را نداشت. او در سال 2008 در بارسلونا با اخراج ستارگاني چون رونالدينيو، اتوئو و دکو شگفتي‌آفرين شد. حال بايد منتظر بود و ديد که آينده ريبري و روبن چگونه خواهد بود ...»

"کوريره دلا سرا" بايرن مونيخ را بوته محک گوآرديولا مي‌داند براي اين‌که مشخص شود آيا "هِر پپ" [آقاي پپ] واقعا بهترين سرمربي جهان است يا نه. اين نشريه ايتاليايي بايرن مونيخ را تا حد زيادي مشابه بارسلونا مي‌داند از اين نظر که اين باشگاه هم ثروتمند است و دست‌اندرکاران آن به استخدام بازيکنان جوان و تلاش براي پيروزي عادت دارند.

جوزپ گوآرديولا 41 ساله در سال 2012 پس از 5 سال مربي‌گري در تيم دوم و اول بارسلونا، از اين باشگاه پرآوازه‌ي اسپانيايي جدا شد. وي از سال 2013 با قراردادي سه ساله به بايرن مونيخ خواهد پيوست.

پرافتخارترين باشگاه آلمان را تا پايان فصل جاري (2012 – 2011) يوپ هاينکس رهبري مي‌کند. او مسن‌ترين سرمربي بوندس‌ليگاست که بايرن را پس از دو فصل بحراني به جاده موفقيت بازگرداند. شاگردان هاينکس قهرماني نيم‌فصل را جشن گرفتند و در جام حذفي و چمپينزليگ هم حضور موفقي دارند. هاينکس اعلام کرده بود که قرارداد خود با مونيخ را تمديد نخواهد کرد.

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/01/17, 23:26
محمد رويانيان که در تمرين امروز پرسپوليس حضور داشت به همه هواداران اعلام کرد که قصد هيچگونه صحبتي درباره استعفايش ندارد و به همين دليل عليرغم درخواست مکرر هواداران و ليدرها ورزشگاه درفشي فر را ترک کرد اما پس از گذشت دقايقي دوباره به ورزشگاه درفشي فر برگشت و دقايقي در بين هواداران و ليدرها حضور پيدا کرد.

يکي از ليدرهاي باشگاه پرسپوليس به نمايندگي از سوي هواداران خطاب به رويانيان گفت: شما براي پرسپوليس زحمت کشيده‌ايد و همه دوست دارند در اين تيم بمانيد تا حاصل دسترنج خود را بگيريد ، هيچکس دوست ندارد پرسپوليس بدون رويانيان باشد.

رويانيان در پاسخ به اين اظهارات گفت: تا پاي جانم در کنار شما و در پرسپوليس هستم.

اين صحبتهاي رويانيان با تشويق شديد هواداران روبرو شد.

با توجه به صحبتهاي امروز رويانيان مشخص شد که استعفاي او از مديرعاملي پرسپوليس کاملا منتفي است.

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/01/20, 10:16
در شرايطي که چهارشنبه شب اين موضوع قطعي شد مربي فصل آينده تيم بايرن مونيخ؛ «پپ گوارديولا» است، اما دنياي فوتبال پس از گذشت 3 روز از اين تصميم همچنان اظهار شگفتي و حيرت مي‌کند.

شگفتي و حيرت نه به اين دليل که بايرن، بلکه با وجود کسب 4 مقام قهرماني اروپا و بيشترين تعداد قهرماني‌ها در آلمان، تيمي کوچک براي «استاد تيکي تاکاي جهان»‌است، بلکه از اين جهت که اين مربي با وجود پيشنهاد‌هاي اغواکننده تيم‌هاي انگليسي منچستريونايتد، منچسترسيتي و چلسي،‌ در کنار پيشنهادهاي مالي آ.ث‌ و اينترميلان ايتاليا و نيز پاري‌سن‌ژرمن فرانسه مواجه بود. اما سرانجام تصميم گرفت به مونيخ بيايد، آلماني حرف بزند و در باشگاهي کاملا منظم سيستماتيک و البته داراي مديريت قوي، فعاليت کند.

اين انتخاب باعث شد تا اهالي فوتبال جهان در باره‌اش حرف بزنند و البته اظهار تعجب کنند.

*نگاهي اجمالي به اين اظهارات مي‌اندازيم:

*برتي فوگتس، سرمربي اسبق تيم ملي آلمان:

گوارديولا هديه‌اي ارزشمند به کل بوندس‌ليگا است/ اميدوارم بازنشستگي هاينکس رويايي شود

از اينگونه اقدامات بايرني‌ها ديگر حيرت نمي‌کنم. ورود گوارديولا به بوندس‌ليگا مسلما هديه ارزشمندي نه فقط براي بايرن بلکه براي کل بوندس‌ليگا است. گمان مي کنم گوارديولا با فوتبال سبک خاص خود، تاثيرات به سزايي بر فوتبال آلمان از خود برجاي خواهد گذاشت. او با استيل خاص خويش کمک خواهد کرد تا بايرن بازي‌اش تکامل يابد. در کنار اين ورود، به يوپ هاينکس، مربي کنوني بايرن و همبازي دوران جواني ام در گلادباخ تبريک مي گويم که راه ورود گوارديولا را هموار کرد. آرزو مي کنم او بتواند با کسب بوندس ليگا، جام حذفي و ليگ قهرمانان اروپا، بازنشستگي رويايي را در پيش داشته باشد.

*آرسن ونگر، سرمربي آرسنال انگليس:

انتخاب بايرن توسط پپ، شگفتي است/ حال مجبوريم با توان بيشتري با بايرن نبرد کنيم

اين نکته که او براي حضور در بايرن تصميم‌گيري کرد، از نظر من يک شگفتي‌ مهم است که البته خودش مي تواند خيلي بهتر دليل چنين انتخابي را پاسخ دهد. حال با اين اتفاق مجبوريم در دو بازي رفت و برگشت با بايرني‌ها که انگيزه‌هاي مضاعفي پيدا کرده‌اند، با توان بيشتري در مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان اروپا نبرد کنيم.

*کارلوس رکساچ، مربي اسبق بارسلونا:

بايرن براي آينده گوارديولا عالي است/ شايد يکي دو بارسايي را باخود ببرد

بايرن سال‌ها است که به مقام قهرماني ليگ قهرمانان اروپا نرسيده است. اما همين باشگاه، براي ادامه کار گوارديولا عالي است. بازيکنان بايرن بسيار منظم هستند. روحيه اش هم کاملا با نظم بايرني‌ها وفق دارد. هيچ بعيد نيست که يکي دو بازيکن خوب نيز با خود به آنجا ببرد و فوتبالش را به معرض نمايش بگذارد.

*تيتو ويلانووا، سرمربي بارسلونا:

از اين که پپ با بايرن به فوتبال بازمي‌گردد، خوشحالم

هيچ اطلاعي در مورد اين انتقال نداشتم. فکر کنم طرفين سکوت کردند که اين انتقال به خوبي انجام شود. اما خيلي خوشحالم که پپ با اين انتخاب به فوتبال بازگشت. از ياد نبريم بايرن باشگاهي بزرگ است.

*اوتمار هيتسفلد، سرمربي اسبق بايرن، سرمربي کنوني سوئيس:

روحيه پپ به بايرن مي‌خورد/ او اهل تعامل مونيخي‌ها است

پپ يکي از بهترين مربيان کنوني جهان است. موفق کار کرده است و از نظر روحيه کاملا به بايرن مي‌خورد. او مربي است که کاملا منطقي رفتار مي‌کند. بسيار اهل کار گروهي است که بايرن نيز طالب همين موضوع است. در ضمن جوان نيز است و مي تواند تا زمان ورودش به مونيخ زبان آلماني ياد بگيرد.

*پينتو، دروازه‌بان بارسلونا:

با شادي پپ ما هم خوشحاليم/ دوست دارم مقابل بايرن‌اش بازي کنم

اگر پپ خوشحال باشد، ما هم شاد هستيم. اين که او به سود بايرن تصميم‌گيري کرد، ما را نيز خوشحال مي‌کند. در آينده و در ليگ قهرمانان احتمال رويارويي ما با تيم او وجود دارد.

*آدريانو گالياني، نايب رئيس باشگاه ميلان:

ژرمن‌ها لوکوموتيو اروپا هستند/ موفقيت فوتبال آلمان يعني داشتن اقتصادي قوي!

من که از اين اتفاق تعجب نکردم. بپذيريم آلمان‌ها لوکوموتيو اروپا هستند و در واقع موفقيت فوتبال آلمان، تداعي کننده قدرت اقتصادي اين کشور است.

*ريو فرديناند، مدافع منچستريونايتد:

از شنيدن خبر پپ و بايرن شوکه شدم/ گوارديولا به خاطر ثبات و سازماندهي راهي مونيخ شد

از شنيدن خبر استخدام پپ گوارديولا توسط بايرن شوکه شدم. وقتي خوب که فکر کنيم متوجه مي شويم او با در نظر گرفتن ثبات و پايداري، سازماندهي، و رقابت در ليگ قهرمانان، دليل انتخابش بوده است.

*مارتين مونتايا، استعداد بارسلونا:

نه فقط براي بايرن که براي کل بوندس‌ليگا تصميم گرفت/ کار جديد چالشي بزرگ است

خيلي از تصميمي که پپ گرفت، خوشحال شدم. بنظرم او نه فقط براي بايرن که براي کار در بوندس‌ليگا تصميم‌‌گيري کرد. اينکه در چالش بزرگي به اسم همکاري با باشگاه بايرن مونيخ همکاري کند. برايش در شغل جديد آرزوي موفقيت مي کنم. اميدوارم در رقابت‌هاي ورزشي با او روبه‌رو شويم.

*نيکو روز‌برگ، قهرمان اتومبيلراني فرمول يک:

پپ همه عناوين را براي بايرن مي‌گيرد

واقعا حضور گوارديولا در بايرن اعجاب انگيز است. اطمينان دارم با حضور او همه عناوين را کسب خواهند کرد.

*هانس يواخيم واتسکه، مدير تجاري بورسيادورتموند:

به بايرن به خاطر شکار گوارديولا تبريک مي‌گويم/ به حضور پپ حسودي مي‌کنيم!

من که اين حرکت را کاري بزرگ مي‌دانم. به بايرني‌ها هم تبريک مي‌گويم که در اين نبرد رقابتي با بزرگان اروپا برنده شدند. آنقدر خوب اين کار را کردند که آدم حسودي‌اش مي‌شود. بنظرم اين استخدام براي کل بوندس‌ليگا ثمربخش است. چون کل دنيا به اين ليگ با نگاه متفاوتي نگاه خواهد کرد. البته در اين ميان فشار روحي بر بايرن براي کسب موفقيت در اين ميان کاهش نخواهد يافت.

*آندوني زوبي‌زاره‌تا، مدير ورزشي بارسلونا:

همکاري پپ با بايرن يعني ادامه وابستگي با فوتبال جهان!

خوشحالم پپ با بايرن قرارداد بست. با اين حرکت خود وابستگي خود را به فوتبال جهان نشان داد. خوب نبود که بهترين مربي جهان از عرصه فوتبال کنار بماند. بنظرم بايرني‌ها با اين حرکت، برگ برنده‌اي بزرگي را رو کردند.

*خاوير ماسکرانو، بازيکن آرژانتيني بارسلونا:

بزرگي و قدرت مونيخي‌‌ها عامل انتخاب پپ بود

بايرن مونيخ باشگاهي بزرگ در اروپا است. آنها در تمام رده‌ها بازيکنان آلماني قوي دارند که اکثرشان ملي‌پوش هستند. به اين دلايل پپ آنجا را انتخاب کرد

*رايان بابل، بازيکن هلندي سابق هوفن‌هايم:

حضورش براي کل آلمان سود دارد

چه شنيدم؟ پپ گوارديولا در بايرن؟ فوق‌العاده است. بنظرم اين حضور براي کل فوتبال آلمان ثمربخش است.

*فرانتس بکن‌باوئر، بازيکن افسانه‌اي ژرمن‌ها، رئيس افتخاري باشگاه بايرن:

از صميم قلب آرزوي موفقيت مي‌کنم

بايد بابت اين استخدام تبريک بگويم که بايرن اين مربي بزرگ را تصاحب کرد. مي توان تصور کرد او با حجم وسيعي از پيشنهادهاي عالي مواجه بوده است.‌او يکي از بهترين و موفق‌ترين مربيان جهان است. واقعا به اين انتخاب بايد تبريک گفت و از صميم قلب آرزوي موفقيت کرد.

*بوريس بيکر، قهرمان اسبق تنيس آلمان و جهان :

هوينس،‌ با آوردن پپ نشان دادي جادوگري!

واي خداي من! اولي هوينس جادوگر است که گوارديولا را به مونيخ آورد.

*پاوئل برايتنر، هافبک ملي‌پوش اسبق آلمان:

فوتبال پپ در بايرن، تلفيق تکنيک و فيزيک تماشاگرپسند است

گمان نکنم گوارديولا دوست داشته باشد تمام سبک بازي بارسا را در بايرن اجرا کند. بنظرم او تلفيقي از فوتبال تکنيکي و فيزيکي تماشاگرپسند در مونيخ ايجاد خواهد کند.

*مارتين کيند، رئيس باشگاه هانوفر:

بايرن قبل از پپ گوشه چشم نشان داد/ مونيخي‌ها مي‌‌خواهند شماره يک بمانند

بايرني‌ها قبلا با استخدام مارتينز گوشه چشمي از کاري که مي خواهند انجام دهند، صورت دادند. با اين استخدام بايرن نشان مي دهد مي خواهد در آلمان تيم شماره يک باقي بماند. در رده بين‌المللي نيز مي خواهند قهرمان شوند.

*آندرئاس رتيگ، مدير تجاري اتحاديه فوتبال آلمان:

حضور گوارديولا يعني ارزش زياد بوندس‌ليگا!

فقط به مونيخي‌ها بابت اين گزينش بايد تبريک گفت.اين امضاي قرارداد يکبار ديگر نشان مي دهد بوندس‌ليگا چه جايگاه عظيمي در فوتبال اروپا و جهان دارد.

*سرآلکس فرگوسن، سرمربي منچستريونايتد:

اصلا فکرش راهم نمي‌کردم/ پپ مربي تيمي تشنه موفقيت مي‌شود

وقتي خبر را شنيدم، حيرت کردم.اصلا انتظارش را نداشتم. کار کردن در بايرن سخت است. چون آنها با آن همه قدمت و افتخار، داشتن ورزشگاهي خارق‌العاده و بازيکناني بسيار قوي،‌ تشنه کسب موفقيت هستند.

*کني دالگليش، اسطوره سابق ليورپول:

پپ به جاي رفت که قوي است

از حضور گوارديولا در بايرن تعجب نکردم. او با اين اقدام به سود باشگاهي با بنيه مالي قوي و با ثبات تصميم‌گيري کرد.

*يورگن کلوپ، سرمربي بورسيادورتموند:

شگفت زده شدم/ دوست دارم از نزديک با «پپ»‌مهربان آشنا شوم

از شنيدن اين خبر شگفت زده شدم. پپ موفق‌ترين مربي سال‌هاي اخير است و سبک خاص خودش را دارد .خوشحال مي‌شوم از نزديک در بوندس‌ليگا با او آشنا شوم. او چهره اي دوستانه و صميمي دارداميدوارم در نشست مربيان فدراسيون فرصت آشنايي با او را کسب کنم.

*اوون هارگريوز، هافبک سابق تيم ملي انگليس و بايرن:

پپ به منچستريونايتد آلمان رفت

کمتر باشگاهي ساختار قوي و ثبات بايرن را دارد. آنها منچستريونايتد آلمان هستند.

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/01/20, 16:13
سيد مهدي رحمتي دروازه بان تيم استقلال و تيم ملي فوتبال در فاصله 6 روز مانده به دربي 76 از تيم ملي فوتبال ايران کناره‌گيري کرد.

دروازه بان استقلال که پس از بازي ايران و کره جنوبي تاکنون مصاحبه اي انجام نداده است در گفت و گو با فارس در اين باره اظهار داشت: شايد نتوانم در خدمت تيم ملي باشم و از همين رو موقتا کناره‌گيري خود را اعلام مي کنم.

وي افزود: به دليل پاره اي از مشکلات فعلا ترجيح مي دهم سکوت کنم اما فقط همين را بگويم که مدتي در خدمت تيم ملي نيستم.

رحمتي از اظهار نظر در خصوص دربي 76 خودداري کرد و گفت: اجازه دهيد فعلا حرفي نزنم و در اين خصوص و بازي جمعه نيز صحبتي نمي کنم.

وي گفت: فعلا مي خواهم براي حفظ آرامش تيم ملي سکوت کرده و صحبتي انجام ندهم، ولي مدتي در خدمت تيم ملي نخواهم بود.

Phantom
2013/01/23, 08:08
ترکيب احتمالي پرسپوليس و استقلال (عکس)

ترکيب احتمالي دو تيم استقلال و پرسپوليس در دربي 76 تا حدود زيادي مشخص شده است.

ترکيب احتمالي پرسپوليس:

نيلسون، سيدجلال حسيني، محسن بنگر، مهرداد پولادي، حسين ماهيني، رضا حقيقي، پروويچ، مهدي مهدوي‌کيا، محمد نوري، غلامرضا رضايي و کريم انصاري‌فرد

ترکيب احتمالي استقلال:

مهدي رحمتي، اميرحسين صادقي، حنيف عمران‌زاده، پژمان منتظري، حسن اشجاري، جواد نکونام، مجتبي جباري، ساموئل، خسرو حيدري، آرش برهاني و فرزاد حاتمي

در صورتيکه امير قلعه‌نويي و يحيي‌ گل‌محمدي تيم‌شان را با اين ترکيب به ميدان بفرستند در آن صورت شاهد چنين دوئل‌هاي ديدني و فني بين بازيکنان در ميدان خواهيم بود. برخي از اين جنگ‌هاي تن به تن به شرح زير است؛

*سيد جلال حسيني با فرزاد حاتمي

*آرش برهاني با محسن بنگر

*خسرو حيدري با مهرداد پولادي

*حسين ماهيني با حسن اشجاري

*رضا حقيقي با مجتبي جباري

*جواد نکونام با محمد نوري

*اميرحسين صادقي با غلامرضا رضايي

*حنيف عمران‌زاده با کريم انصاري‌فرد

انديشه‌ تاکتيکي يحيي گل‌محمدي و امير قلعه‌نويي پايه‌گذار موفقيت تيم‌شان است اما در واقع اين بازيکنان هستند که خواسته‌هاي فني و تاکتيکي را در زمين اجرا مي‌کنند و هر تيمي که بازيکنانش از نظر روحي و رواني در شرايط مناسبي باشد و با تمرکز بيشتر بازي کند، پيروز مي‌شود. به همين دليل مي‌گويند در دربي بازيکنا%

Hessam
2013/01/23, 20:31
استقلال: ما ٢٤ تا برديم شما ١٨ بار

پرسپولیس: آخه بردهای شما از وقتی تاج بوديد حساب ميشه اگه ما هم بردهامون از وقتی شاهين بوديم حساب بشه خيلی مونده تا به ما برسین

استقلال: علی سامره ثانيه ٣٠ بهتون گل زد

پرسپوليس: به جاش بهترين گلزن دربی پرسپولیسيه ( ايرانپاك : ٧ گل )

استقلال: ما رفت و برگشت برديمتون

پرسپولیس: ماهم رفت و برگشت برديمتون ولي نه به كمك داور

استقلال: ما دو بار قهرمان آسيا شديم شما حتی يه بارم به نيمه نهايی نرسيديد

پرسپولیس: اين ديگه از بی سوادی شما كيسه كشاست كه نميدونيد ما هم دو بار به فينال رسيديم

استقلال: ما از الغرافه ٥ تا نخورديم

پرسپولیس: از ما كه ٦ تا خورديد

استقلال: ما زودترين گل تاريخ ليگ برترو تو ٨ ثانيه از مس سرچشمه نخورديم

پرسپولیس: اولا" ٨ ثانيه نبود گل غلامرضا رضایی سریعترین گل لیگ برتره بعدشم ما هم تو ده دقيقه از يه تيم ده نفره از يه نفر سه تا گل به سه شكل مختلف نخورديم

استقلال: ما پر افتخار ترين تيم آسياييم

پرسپولیس: اولا" پر افتخار ترين تيم آسيا پوهانگ استيلرز كره جنوبيه دوما" ما هم پر طرفدار ترين تيم آسياييم

استقلال : ما ديگه افتخارامون ته كشيد

پرسپولیس: تيم ما ٢ هتريكی تو دربی داره

استقلال :

پرسپوليس: تيم ما سه تا از بازيكناش مرد سال فوتبال آسيا شدن

استقلال :

پرسپولیس: تيم ما بيشترين لژيونرو تو آسيا داشته

استقلال:

پرسپولیس: آقای گل جهان پرسپولیسه

استقلال:

پرسپولیس: اسطوره های ما علی دايی که به ميلان و چلسی تو ليگ قهرمانان گل زده مهدوی كيا هم به يوونتوس گل زده

استقلال: بابام صدام كرد بای :-(

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

آیا میدانید استقلال در دربی سال 49 در حالی که 2 بر 0 از پیروزی عقب بوده و 10 نفره هم بوده در دقایق پایانی با سه گل از جواد قراب ، کارو حق وردیان وعباس مژدهی نتیجه را 3 بر 2 از تیم پیروزی برده است؟
این یعنی چیزی که واسه لنگیا افسانه شد واسه ما خاطره بود !! هرچند که در بازی حذفی هم در وقت اضافه در 9 دقیقه اس اس 3 گل زد به پیروزی که 2 گلش با فاصله ی 3 دقیقه بود !! حالا چوبله و اینا بماند هی ما هیچی نمیگیم هی میگن 10 دقیقه 3 گل حالا بخون و بفهم دو بار 10 دقیقه 3 گل !

چند تا برتری رو هم از قلم انداخت؛
- اینکه استقلال الان اول جدوله و پرسپولیس 9 امه!
- اینکه بهترین خط دفاع این فصل رو با کمترین گل خورده داره!
- اینکه بهترین دروازه بان آسیا رو داره!
- اینکه بهترین گلزن تاریخ استقلال هنوز هم بازی می کنه!
- اینکه تو سال 1388 بعد از بارسلونای اسپانیا، تیم استقلال توی جهان بیشترین تفاضل گل و تعداد گل های زده رو داشت! یعنی یک رویاااااااای دست نیافتنی!
- و ...

wowowo
2013/01/23, 21:03
دیدن فوتبال ایران کاملا وقت تلف کردن هست -- فقط باید اخبارشو دنبال کرد
فوتبالی که پشت پردش بیشتر از اون چیزی هست که داره اتفاق میوفته
فوتبالی که هرکی داره واسه منافع خودش تلاش میکنه و .........

این یه گونی سیب زمینی هم اگه غیرت داشتن تو تیم ملی یه کاری میکردن
بعد از باری با لبنان یه بیانه دادن که ملت مارو ببخشین ما آدم شدیم -- ولی هدف اصلی بیانه این بود که گندکاری خودشونو بپوشنن تا به کثافت کاریاشون پشت پرده برسن
پولی که اینا دارن میگیرن از پول نfت و یا به اصلاح همون بیت المال هست -- گرفتن پولای میلیاردی واسه اینا از آب خوردنم راحت تر شده
تو مصاحبه هایی که انجام میدن اگه دقت کنین یه جوری صحبت میکنن که 500 میلیون به پایین واسشون پول خورده
بعد همین آدما میان تو تیم ملی نقش یه گونی سیب زمینی رو بازی میکنن (( البته بعضی ها مثل همین رحمتی که به بهونه داربی از تیم ملی هم موقتی خداحافظی میکنن -- البته واسه غیرت زیادیشون هست ))
ولی مطمعا باشین رحمتی یه مدت دیگه به تیم ملی برمیگرده -- با وجود آدمی مثل قلعه نوعی رحمتی هیچ نگرانی واسه تیم ملی نداره
از قلعه نوعی بدتر تو لیگ ایران پیدا نمیشه
دیگه بالاتر هم که دیگه همه میشناسن -- سر دسته همه اینا کفاشیان که ماشالله فوتبال ایران رو نابود کرد

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/01/23, 21:05

به نظر من زوج حیدری و حمودی سمت راست بازی میکنن
حنیف هم میشینه بیرون
احتمالا جای برهانی و حاتمی هم عوض شه

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/01/24, 11:26
داربي 76 پايتخت بين تيم‌هاي استقلال و پرسپوليس تهران از ساعت 15 فردا در ورزشگاه يکصد هزار نفري آزادي برگزار مي‌شود.

کميته داوران فدراسيون فوتبال محسن قهرماني را براي قضاوت اين ديدار حساس انتخاب کرد.

به گزارش ايسنا،رضا سخندان و بابک داوري کمکهاي قهرماني در اين بازي هستند و تورج حق وردي داور چهارم است. محمدرضا ابوالفضلي هم در کادر داوري قرار دارد و حسين عسگري ناظر ويژه داوري است.

تاکنون سعيد مظفري‌زاده، محسن ترکي، هدايت ممبيني و عليرضا فغاني تجربه قضاوت در داربي‌هاي پايتخت را داشته‌اند که در اين بين هدايت ممبيني کار قضاوت را کنار گذاشته و سه داور ديگر نيز امروز(پنجشنبه) از سفر مالزي بازمي‌گردند. با اين حال کميته داوران محسن قهرماني را براي قضاوت داربي انتخاب کرد.

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/01/24, 16:30
تيم پرسپوليس در چارچوب هفته بيست‌وسوم ليگ برتر فردا از ساعت 15 در ورزشگاه آزادي به مصاف استقلال مي‌رود.

به گزارش فارس،آخرين تمرين سرخپوشان امروز بعد از ظهر برگزار شد که پس از اين تمرين گل‌محمدي 18 بازيکن خود را براي دربي 76 اعلام کرد.

اين بازيکنان شامل نيلسون، محمدي، نورمحمدي، حسيني، خانزاده، ماهيني، مارکو، پولادي، فشنگچي، حقيقي، مهدوي‌کيا، نوري، کلاه‌کج، نقي‌زاده، نوروزي، رضايي، انصاري‌فرد و قاضي هستند.

در اين ليست نام محسن بنگر، اميرعابدزاده و ولادتکو بازيکن مقدوني جديد پرسپوليس ديده نمي‌شود.

iranmanoto
2013/01/25, 19:28
قهرمانی عباس مالک را در مسابقه کشوری: انتخابی تیم ملی ووشو را به تمامی شما ها تبریک میگم!
داداشم رفت تیم ملییییییییییییییی!=d>
ههوووووورررررااااااااا:-*

meelad
2013/01/25, 20:24
نه استقلال تماشاچیاشو راضی کرد نه پرسپولیس
این چه وضع بازی بود

iranmanoto
2013/01/25, 21:37
نه استقلال تماشاچیاشو راضی کرد نه پرسپولیس
این چه وضع بازی بود
اره والا
ولی پرسپولیس بد بازی کرد
استقلال بدتر
2تا پنالت هم نگرفتن برای پرسپولیس
آفساید الکی گرفتن
و....!

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/01/25, 22:52
مسعود مرادي پس از برگزاري دربي 76 در خصوص داوري اين ديدار گفت: به محسن قهرماني نمره 8/5 مي‌دهم. او امروز با قضاوتش به داوري اعتبار داد و قضاوت خوبي را به نمايش گذاشت.

به گزارش فارس،وي ادامه داد: فيلم‌ دربي بازبيني شد و مشخص شد که داور کمترين اشتباه را در اين ديدار داشت ضمن اينکه اشتباهاتش هم تاثير‌گذار نبود.

مرادي در موررد برخورد با محمد نوري در محوطه جريمه استقلال و اينکه آيا اين صحنه پنالتي بود يا خير گفت: به هيچ وجه پنالتي نبود ضمن اينکه در صحنه دوم هم تنها اشتباه داور اين بود که نبايد به حقيقي کارت زرد مي‌داد چون قصد نداشت تمارض کند.

وي با تبريک به جامعه داوري افزود: قهرماني سنگ تمام گذاشت. تا به حال داوري را نديده بودم که تا اين اندازه به صحنه‌ها نزديک باشد. او 80 درصد توپ‌هايش درست بود و 20 درصد باقيمانده نيز به خاطر شرايط بازي به وجود آمد. قهرماني امروز بازي را مديريت کرد.

iranmanoto
2013/01/25, 23:17
مسعود مرادي پس از برگزاري دربي 76 در خصوص داوري اين ديدار گفت: به محسن قهرماني نمره 8/5 مي‌دهم. او امروز با قضاوتش به داوري اعتبار داد و قضاوت خوبي را به نمايش گذاشت.

به گزارش فارس،وي ادامه داد: فيلم‌ دربي بازبيني شد و مشخص شد که داور کمترين اشتباه را در اين ديدار داشت ضمن اينکه اشتباهاتش هم تاثير‌گذار نبود.

مرادي در موررد برخورد با محمد نوري در محوطه جريمه استقلال و اينکه آيا اين صحنه پنالتي بود يا خير گفت: به هيچ وجه پنالتي نبود ضمن اينکه در صحنه دوم هم تنها اشتباه داور اين بود که نبايد به حقيقي کارت زرد مي‌داد چون قصد نداشت تمارض کند.

وي با تبريک به جامعه داوري افزود: قهرماني سنگ تمام گذاشت. تا به حال داوري را نديده بودم که تا اين اندازه به صحنه‌ها نزديک باشد. او 80 درصد توپ‌هايش درست بود و 20 درصد باقيمانده نيز به خاطر شرايط بازي به وجود آمد. قهرماني امروز بازي را مديريت کرد.

چی؟!
صحنه دوم که پنالتی بود 100%
صحنه اول هم نمیدونم ولی70% پنالتی بود!
میگی نه!
کارشناسی 90 رو ببین!

shahidamlaki
2013/01/26, 05:22
من که اصلا اهل فوتبال نیستم
ولی تو اخبار دیدم باید اون پنالتی گرفته میشد برای پیروزی اصلا 100 درصد پنالتی بود هرکی بگه نبود واقعا چشمش بووووووووووووووووووق

Phantom
2013/01/26, 07:27
حاشيه ديدار استقلال و پرسپوليس23

تعدادي از تماشاگران بيرون ورزشگاه آزادي با شعار تباني تباني مساوي دربي 76 را از قبل تعيين شده مي‌دانستند.

تعدادي از تماشاگران در بيرون ورزشگاه شعار سر «تباني تباني» سردادند و معتقد بودند که مساوي اين بازي طراحي شده بود.

* حدود 7 هزار تماشاگر هم پياده از درهاي غربي و شرقي ورزشگاه راهي خانه‌هايشان شده‌اند و ظاهرا اتوبوسراني در اين بازي به اندازه کافي اتوبوس به ورزشگاه نفرستاده است يا هواداراني که با تاخير وارد خيابان‌هاي اطراف ورزشگاه آزادي شدند، با مشکل مواجه شدند.

* يک تصادف زنجيره‌اي بيرون ورزشگاه باعث شده بود ترافيک شديدي را اطراف در شرقي ورزشگاه شاهد باشيم.

ديدار دو تيم استقلال و پرسپوليس با نتيجه تساوي بدون گل به پايان رسيد.

shahidamlaki
2013/01/26, 07:41
حاشيه ديدار استقلال و پرسپوليس23

تعدادي از تماشاگران بيرون ورزشگاه آزادي با شعار تباني تباني مساوي دربي 76 را از قبل تعيين شده مي‌دانستند.

تعدادي از تماشاگران در بيرون ورزشگاه شعار سر «تباني تباني» سردادند و معتقد بودند که مساوي اين بازي طراحي شده بود.

* حدود 7 هزار تماشاگر هم پياده از درهاي غربي و شرقي ورزشگاه راهي خانه‌هايشان شده‌اند و ظاهرا اتوبوسراني در اين بازي به اندازه کافي اتوبوس به ورزشگاه نفرستاده است يا هواداراني که با تاخير وارد خيابان‌هاي اطراف ورزشگاه آزادي شدند، با مشکل مواجه شدند.

* يک تصادف زنجيره‌اي بيرون ورزشگاه باعث شده بود ترافيک شديدي را اطراف در شرقي ورزشگاه شاهد باشيم.

ديدار دو تيم استقلال و پرسپوليس با نتيجه تساوي بدون گل به پايان رسيد.

سلام داداش
اتفاقا منم موافقم یعنی دلیل دارم بر اینکه از قبل تبانی شده بود و داور هم از قبل آماده بود برای این امر وگرنه اون پنالتی مسلم رو که نمیشه منکرش شد اصلا روز رو مگه میشه گفت شب هست ؟
کاملا تابلو هست هرچند یه عده کارشناسان هم دارن همدستی می کنند و این رو می خوام بپوشونن ولی اینقدر تابلو هست که قابل پوشاندن نیست
تبانی محض بود با همکاری دو تیم پیروزی و استقلاب و به اتفاق تیم داوری و کارشناسان داوری و شاید 90 هم به ائتلاف سه گانه اینها بپیوندد و بشود ائتلاف سه گانه +1 :دی درست نمی گم؟

Phantom
2013/01/26, 08:59
عجب تیتری زده این روزنامه : یه قل دوقل بدونه گل

iranmanoto
2013/01/26, 10:20
پرسپولیس استقلال رو بیخیال!!!
داداشم رفت تیم ملی!!!!!!!!!!!!!!
دیدم خوشحالیم با کشتن گسفندو... خالی نمیشه
گفتم هی بیام پست بدم!!
هههههههوووووووورررررااااا ااااا
تنها مدال آور طلای تهران شد
پسر طلایی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یکی منو بگیره دارم خودمو میکشم1!

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/02/11, 11:02

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
منبع: برترین ها
منبعی که برترین ها ذکر کرده: شفقنا

Phantom
2013/02/18, 07:24
رئال به دنبال بازيکن معروف به جانشين مسي

رييس باشگاه فوتبال رئال مادريد اسپانيا قصد دارد بازيکن کاتالاني را که به جانشين مسي مشهور شده است، خريداري کند.

روزنامه اسپورت چاپ کاتالونيا نوشت فلورنتينو پرس قصد دارد خرارد دلوفو 18 ساله را به خدمت بگيرد.

اين بازيکن در حال حاضر در تيم ب بارسلونا عضويت دارد و پرس در ماه ژوئن براي خريد او با باشگاه بارسلونا وارد مذاکره خواهد شد.

قرارداد دلوفو که در تيم ملي جوانان اسپانيا نيز عضويت دارد ، با بارسلونا تا ژوئن 2014 اعتبار دارد.دلوفو اين فصل در 22 بازي دسته دو اسپانيا به ميدان رفته و 14 گل به ثمر رسانده است تا در صدر جدول گلزنان قرار بيگرد.

باشگاه هاي اسپانيول و منچسترسيتي رقيبان رئال براي خريد دلوفو هستند.

منبع: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/02/27, 12:25
علی فتح الله زاده پس از اینکه شب گذشته در تمرینات استقلال در قطر با ایستادن در دروازه استقلال و زدن شیرجه های زیبا همگان را حیرت زده کرد، امشب نیز در تمرین استقلال پا به توپ شد.
به گزارش فان ترین، عکس العمل های فوق العاده مدیرعامل استقلال همه را حیرت زده کرد و هیچکس باور نمی کرد وی با سن و سال بالا بتواند همانند جوانان شیرجه بزند.

منبع: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

dr.zhivago
2013/02/27, 13:28
فتوشاپه بابا ، مگه با این سن و وزنش میتونه بپره !؟

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/02/27, 13:50
فتوشاپه بابا ، مگه با این سن و وزنش میتونه بپره !؟

منم اول همین فکر رو کردم
ولی بعد دیدم خیلی از سایت ها و روزنامه ها این عکس رو کار کردن
یه سرچ بزن میاد

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/02/27, 18:29
این عکس رو من در سایت های تابناک، ناقلا، خبر فارسی، باشگاه خبرنگاران، روزنامه نود، افکار نیوز، شهرک خبر، نیمروزنیوز، قدس آنلاین، فارس نیوز، قطره، گل و ... وهمچنین روزنامه های خبر ورزشی و گل دیدم.

th e nd
2013/05/05, 18:15
قهرمانی تیم دو ستاره ، تیم آبی پوش پایتخت را
به خودم ، شما و مردم .... ایران تبریک عرض می کنم!
آبی آبی مهتابی
آبی تر از هر آبی
از قهرمانی تو میگم...
دریاهای بی تابی...

iranmanoto
2013/05/05, 20:14
=((:-< :-s
آخه ....! اسم خودتم گزاشتی مربی!!!!
مردتیکه بووووووووووووق
مهدی چش بود نزاشتی پنالتی اول رو بزنه؟! این چه وضعیه؟! دوبار نتونستی نتیجه برده رو نگه داریx-(
تیم یه گل جلوه بعد آقا حوجومی بازی میکنه تا تو زد حمله گل بخوره!
این قدر(-) غیرت نداشت تیم!!!
x-(x-(x-(x-(x-(

Hessam
2013/05/05, 20:27
از اینا گذشته؛ مهدی مهدوی کیا و علی کریمی برای همیشه کفش های خود را آویخته و با فوتبال خداحافظی کردن!

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/05/05, 22:27
لامصب دور افتخار مهدویکیا با اون وضعیت دل سنگ رو آب میکرد ...

من که استقلالی هستم خدا میدونه چقدر دعا کردم و حرص و جوش خوردم که پرسپلیس قهرمان بشه
حتی وقتی استقلال حذف شد خوش حال شدم که حالا میتونم با خیال راحت تو بازی فینال طرفدار مهدویکیا باشم

خلاصه که امشب با دیدن وضعیت مهدویکیا قهرمانی استقلال کوفتم شد
انشاالله جمعه جشن میگیریم

این کریمی هم وقت گیر آورده ها
همین الان که دژاگه مصدوم شده اونم خداحافظی کرد
فکر نمیکنه شاید تیم ملی خرداد ماه بهش احتیاج داشته باشه
آخه جباری که اوضاعش معلوم نمیکنه، یهو خدای نکرده میبینی فردا میگن یک سال مصدومه

Mr.Kourosh
2013/05/08, 16:55
آخرین اتومبیل های فوتبالیست های فوق حرفه ای ایران! (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. 8%aa-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%b4%d9%87%d9%88%d8%b1-%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86.html)

از 206 مهدی رحمتی تا مارزاتی میلیاردی قلعه نوعیفقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. 8%aa-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%b4%d9%87%d9%88%d8%b1-%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86.html)از دیرباز و در همه جهان زندگی خصوصی ورزشکاران مشهور به خصوص فوتبالیست ها مورد اهمیت رسانه ها و مردم بوده. این مسئله در ایران نیز صدق می کند و خیلی از مردم دوست دارند از رخدادهای زندگی ورزشکاران مورد علاقه خود مطلع شوند.
.
یکی از مواردی که بسیاری می خواهند بدانند این است که فوتبالیست (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. 8%aa-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%b4%d9%87%d9%88%d8%b1-%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86.html) ها و مربیان معروف چه ماشین هایی سوار می شوند و به چه اتومبیلهایی علاقه دارند. این علاقه معمولا مورد استقبال فوتبالیست های ایرانی واقع نمی شود و سعی می کنند مانند سایر مسائل زندگی شان، اتومبیل های اصلی خود را پنهان کنند و با ماشین دیگری سر تمرین بروند یا در اماکن عمومی ظاهر شوند. علت این را می توان در دلایلی چون تمارض به پایین بودن مبلغ قرارداد، در امان ماندن از مزاحمان احتمالی و … جستجو کرد.
.
یک دلیل دیگر که به یک سالی است مانع از خرید ماشین های گران قیمت از سوی فوتبالیست ها شده، افزایش نرخ ارز و به تبع آن چند برابر شدن قیمت ماشین های خارجی است. به همین خاطر برخی بازیکنان که ماشین خارجی داشتند با فروختن اتومبیل های خود، پول آن را در مشاغل دیگر سرمایه گذاری کرده و ماشین های معمولی سوار می شوند..در ادامه به ماشین برخی بازیکنان و مربیان مشهور اشاره ای می کنیم:
.
به هر حال وقتی فوتبالیست ها به طور میانگین روزانه 2-3 ساعت از وقت خود را سر تمرین هستند و در بقیه ساعات شبانه روز مشغله خاصی ندارند، اتومبیل می تواند گزینه مناسبی برای پر کردن گوشه ای از اوقات فراغتشان باشد..یحیی گل محمدی:
سرمربی پرسپولیس که روز یکشنبه جام حذفی را از دست داد و در آستانه اخراج از این باشگاه قرار دارد، از هیوندای سوناتا استفاده می کند و آن چنان ماشین باز نیست.
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. 8%aa-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%b4%d9%87%d9%88%d8%b1-%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86.html)

علی کریمی:
جادوگر قرمزها که خودش هم نمایشگاه ماشین دارد، معمولا مدل های مختلف بی ام و را امتحان می کند.
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. 8%aa-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%b4%d9%87%d9%88%d8%b1-%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86.html)مهدی مهدوی کیا:
این بازیکن هم که یکشنبه و پس از شکست مقابل سپاهان در فینال جام حذفی کفشهایش را آویخت، از زمان حضورش در ایران پورشه مدل کاین سوار می شود.
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. 8%aa-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%b4%d9%87%d9%88%d8%b1-%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86.html)کریم باقری:
کاپیتان سابق پرسپولیسا که این روزها کنار سایر بازیکنان تمرین می کند و در برخی مواقع نقش مشاور گل محمدی را ایفا می کند، یک کادیلاک پلاک موقت سوار می شود. این ماشین اگر پلاک عادی بود نزدیک به 1 میلیارد تومان قیمت داشت.
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. 8%aa-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%b4%d9%87%d9%88%d8%b1-%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86.html)محسن بنگر:
مدافع سابق سپاهان که فصل موفقی را در پرسپولیس نگذراند، معمولا با بی ام دبلیو X6 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. 8%aa-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%b4%d9%87%d9%88%d8%b1-%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86.html) به تمرینات می آید؛ خودرویی که حدود 700 میلیون تومان ارزش دارد.
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. 8%aa-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%b4%d9%87%d9%88%d8%b1-%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86.html)

غلامرضا رضایی:
او عاشق تویوتا لندکروز است و معمولا یخچال ماشینش هم پر از آب میوه های مختلف است.

کریم انصاری فر
مهاجم جوان پرسپولیس نیز علاقه زیادی به پورشه دارد و معمولا با یک مدل از این اتومبیل رفت و آمد می کند.

امیر قلعه نویی:
سرمربی استقلال که چند سال پیش در یک برنامه 90 اعلام کرد اگر پول داشته باشد هواپیمای اختصاصی می خرد، این روزها با اتومبیل گران قیمت و میلیاردی با نام “مازراتی” رفت و آمد می کند. قلعه نویی قبل از این، بنز سوار بود.

جواد نکونام:
کاپیتان تیم ملی که از اوساسونا به جمع استقلالی ها پیوست، علاقه خاصی به پورشه دارد و معمولا از این ماشین استفاده می کند. ماشینی که نزدیک به 700 میلیون قیمت دارد.

مجتبی جباری:
هافبک بازیساز استقلال که این فصل بر خلاف سالهای پیش زیاد مصدوم نشد، علاقه زیادی به مرسدس بنز دارد.

مهدی رحمتی:
دروازه بان استقلال معمولا با پژو 206 سر تمرین می آید و می گوید ماشین دیگری ندارد. البته او چندی پیش با یک “پونتیاک” پلاک موقت سر تمرین استقلال رفت.

ایمان موسوی:
مهاجم جدید استقلال که توفیق چندانی در این تیم پیدا نکرد یک لکسوس آبی کروک دودر دارد. امیر قلعه نویی در ابتدای حضور این بازیکن در استقلال اجازه نمی داد او ماشینش را سر تمرین بیاورد.

خسرو حیدری:
این بازیکن استقلال هیوندای IX55 دارد و معمولا اتومبیل دیگری سوار نمی شود.

فرهاد مجیدی:
او قبلا بی ام و سوار می شد ولی چند وقتی است از رنجرور استفاده می کند. (نوش جونش)!

علی دایی:
سرمربی متمول راه آهن که توفیق زیادی در کارهای اقتصادی دارد، تا قبل از تصادف مرگبار سال گذشته اش از پرادو استفاده می کرد ولی پس از اینکه ماشینش چپ شد، به پورشه مدل پانامرا رو آورده است.

محمدرضا خلعتبری:
ستاره سپاهان که ابتدای فصل قرار بود به پرسپولیس ملحق شود چند ماهی است یک پورشه خریده و از آن استفاده می کند.

رضا عنایتی:
مهاجم کهنه کار این فصل مس کرمان از اولین بازیکنانی بود که وقتی بقیه فوتبالیست ها پراید سوار می شدند، ماکسیما (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. 8%aa-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%b4%d9%87%d9%88%d8%b1-%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86.html) خرید. او در حال حاضر هیوندای کوپه سوار می شود.
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. 8%aa-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%b4%d9%87%d9%88%d8%b1-%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86.html)در هر صورت شاید بتوان تنها نقطه اشتراک فوتبالیست های ایرانی با همتایان خارجی خود را علاقه مشترک به اتومبیل های گران قیمت دانست. به هر حال این گوشه ای از مدل اتومبیل های فوتبالیست های ایرانی بود؛ فوتبالیست هایی که به گفته بسیاری از کارشناسان، مبلغ قراردادشان بالاتر از توانایی هایشان است و چند برابر لیاقتشان پول می گیرند. پولی که عمدتا از مجاری دولتی و بیت المال پرداخت می شود.
…هـــــــــــی روزگـــــــــــار…!

Hessam
2013/06/05, 18:28

th e nd
2013/06/30, 21:36
***پیروزی تیم ملی والیبال ایران برابر تیم والیبال ایتالیا با نتیجه کلی 4 بر 2 مبارک!***

Mr.Kourosh
2013/07/01, 06:43
قهرمانی برزیل رو به همه ی برزیلی های عزیز تبریک می گویم !!!!!!!!!!!!!!!!

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/07/06, 10:33
مجتبی جباری به سپاهان پیوست. =((

منبع: سایت های مختلف