PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای تجهیزات ساراند

RezaDodangeh
2013/08/12, 18:20
من یه دستگاه پخش دیجیتال WD دارم که با اون فیلم های اچ.دیِ خودم رو نگاه میکنم. این دستگاه خروجیِ Optical و همینطور HDMI داره که همونطور
که میدونید از هر دوی اینها میشه صدای ساراند گرفت و برای استفاده از صدای ساراند ، حتماً به یه آمپلی فایر ، یا در لِوِلِ بالاتر به یه و همینطور به اسپیکر حرفه ای نیاز هست و اطلاع دارید که خرید اینها خیلی گرون درمیاد و بودجهء ما هم محدود

خودم یه اسپیکر 5.1 کانال دارم ، اما فقط ورودی 6 کانالهء آنالوگ داره و ورودی نوری یا اچ.دی نداره و از طرفی دستگاه WD خروجی آنالوگ فقط بصورت استریوی 2 کاناله داره ، نه 6 کانال

میخواستم راهنمایی کنید که چطور میتونم با کمترین هزینه ، خروجی صدای Dolby و DTS بگیرم

مثلاً آمپلی یا ارزون قیمت که ورودی نوری یا اچ.دی داشته باشه ، یا اینکه ورودی 2 کاناله آنالوگ داشته باشه و خودش به Dolby و DTS تبدیل کنه ، یا هر راه دیگه ای که دوستان پیشنهاد میدن

Reza Eshraghi
2013/08/12, 18:56
من یه دستگاه پخش دیجیتال WD دارم که با اون فیلم های اچ.دیِ خودم رو نگاه میکنم. این دستگاه خروجیِ Optical و همینطور HDMI داره که همونطور
که میدونید از هر دوی اینها میشه صدای ساراند گرفت و برای استفاده از صدای ساراند ، حتماً به یه آمپلی فایر ، یا در لِوِلِ بالاتر به یه و همینطور به اسپیکر حرفه ای نیاز هست و اطلاع دارید که خرید اینها خیلی گرون درمیاد و بودجهء ما هم محدود

خودم یه اسپیکر 5.1 کانال دارم ، اما فقط ورودی 6 کانالهء آنالوگ داره و ورودی نوری یا اچ.دی نداره و از طرفی دستگاه WD خروجی آنالوگ فقط بصورت استریوی 2 کاناله داره ، نه 6 کانال

میخواستم راهنمایی کنید که چطور میتونم با کمترین هزینه ، خروجی صدای Dolby و DTS بگیرم

مثلاً آمپلی یا ارزون قیمت که ورودی نوری یا اچ.دی داشته باشه ، یا اینکه ورودی 2 کاناله آنالوگ داشته باشه و خودش به Dolby و DTS تبدیل کنه ، یا هر راه دیگه ای که دوستان پیشنهاد میدن

سلام آقا رضا گل ! باید در انجمن مشاوره و راهنمایی بخش صوت و تصویر تاپیک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) ایجاد می کردید!
مدیریت محترم لطفاً تاپیک منتقل شود !

RezaDodangeh
2013/08/15, 18:51
سلام عزیز
حقیقتش بعضی انجمن ها خیلی اسم و یا موضوعشون شبیه به هم هست. گاهی یه موضوع رو که میخوام بذارم میبینم میتونه به چندین انجمن در مربوط باشه و آدم قاطی میکنه. با این حال بخشید

RezaDodangeh
2013/08/15, 18:55
یعنی هیچکی نیست ما رو راهنمایی کنه؟! :(

RezaDodangeh
2013/08/31, 17:21
عجیبه!!! اولین بار که سؤال پرسیدم سِیلِ راهنمایی ها سرازیر شد ، اما الان حتی یک پاسخ هم نیست :|
حداقل بگین کجا میتونم جواب سؤالم رو بگیرم؟!

Castiel
2013/08/31, 18:28
تنها راهی که باقی می ماند خرید یک تبدیل اپتیکال است که در بازار موجود نیست. راه بعدی هم خرید تجهیزاتی مانند اسپیکر با خروجی های مورد نظر است که خب نیاز به بودجه دارد.

RezaDodangeh
2013/09/03, 20:35
تشکر از شما