PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بازگشت از اورکلاک

xmx
2013/08/11, 13:29
سلام خسته نباشید . اگه سیستممو اور کلاک کنم بعد وبندوز عوض کنم اورکلاک میپره؟

امکان داره فن سی پی یو جوابگوی اورکلاک نباشه؟ ( چون موقع اورکلاک سیستمم خاموش میشه و 20 دقیقه به هیچ وجه روشن نمیشه !

ARMIN
2013/08/11, 14:22
سلام خسته نباشید . اگه سیستممو اور کلاک کنم بعد وبندوز عوض کنم اورکلاک میپره؟

امکان داره فن سی پی یو جوابگوی اورکلاک نباشه؟ ( چون موقع اورکلاک سیستمم خاموش میشه و 20 دقیقه به هیچ وجه روشن نمیشه !

اووركلاك كارت گرافيك ميپره. اوا اوور CPU‌و RAM‌نه. بايد بايوس رو ريست كنى. فن پردازنده هيچوقت پاسخگوى اووركلاك نيست!

xmx
2013/08/11, 22:23
اووركلاك كارت گرافيك ميپره. اوا اوور CPU‌و RAM‌نه. بايد بايوس رو ريست كنى. فن پردازنده هيچوقت پاسخگوى اووركلاك نيست!
ممنون . از وقتی اور کلاک کردم سیستمم زیاد هنگ می کنه . بعضی اوقات درایور کارت گرافیک میپره . دمای سیستم که شدید بالا رفته . به نظرتون بایوس رو ریست کنم؟

ARMIN
2013/08/11, 23:11
ممنون . از وقتی اور کلاک کردم سیستمم زیاد هنگ می کنه . بعضی اوقات درایور کارت گرافیک میپره . دمای سیستم که شدید بالا رفته . به نظرتون بایوس رو ریست کنم؟

100%

اوورکلاکی که باعث هنگی سیستم بشه، و یا اوورکلاکی که منجر به خطای نرم افزاری بشه، و یا اوورکلاکی که دمای سیستم رو به شدت بالا ببره، اسمش اوورکلاک نیست، اسمش جنایته الکترونیکیه. اسمش تلاش مستمر برای سوزاندن و نابودی کامل قطعات کامپیوتره.

- و تنها دستاورد آن Break Down کامل سیستم است.

xmx
2013/08/13, 11:22
100%

اوورکلاکی که باعث هنگی سیستم بشه، و یا اوورکلاکی که منجر به خطای نرم افزاری بشه، و یا اوورکلاکی که دمای سیستم رو به شدت بالا ببره، اسمش اوورکلاک نیست، اسمش جنایته الکترونیکیه. اسمش تلاش مستمر برای سوزاندن و نابودی کامل قطعات کامپیوتره.

- و تنها دستاورد آن Break Down کامل سیستم است.
مرسی . بایوس رو چجوری ریست کنم؟
سیستمم :
Motherboard : asus p8p67
Graphic : Asus GTX 550 TI
Ram : corsair buss 2000
power : 700 o khordeii Green
cpu : corei 5 2400
ممنون میشم کمکم کنی :) تو شهر ما کسی از این چیزا سر در نمیاره :)

ARMIN
2013/08/13, 11:44
وقتى كامپيوتر و روشن ميكنى، چند بار دكمه ى ديليت رو بزن برو داخل بايوس، روى Exit كليك كن، اونجا يه گزينه دار Load Default Safe Optimized يا يه همچين چيزى، اونو بزن. بعد F10‌و بعد هم ريستارت.

xmx
2013/08/13, 16:05
وقتى كامپيوتر و روشن ميكنى، چند بار دكمه ى ديليت رو بزن برو داخل بايوس، روى Exit كليك كن، اونجا يه گزينه دار Load Default Safe Optimized يا يه همچين چيزى، اونو بزن. بعد F10‌و بعد هم ريستارت.
آها همین دیفالت منظورتونه ! من فکر کردم باید بایوس رو در بیارمو با دستگاه ریستش کنم . مثل کاری که با لپ تاپ ها انجام میدیم . مرسی :)