PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما درباره مجموعه نرم افزاري AI Suite II شرکت ايسوس چيست؟

blue sky
2013/08/10, 16:44
سلام

در دي وي دي مادربرد من ( Sabertooth Z77 ) يک مجموعه نرم افزاري به نام AI Suite II وجود دارد که محصول شرکت ايسوس است. بر اساس انچه که در دفترچه مادربرد نوشته شده است اين مجموعه از قسمتهاي مختلفي تشکيل شده است و کارهاي مختلفي را مي توان با آن انجام داد از جمله نظارت و بررسي درجه حرارت بخش هاي مختلف مادربرد و ... . مي خواستم نظر دوستان را در مورد اين مجموعه بدانم و اينکه آيا نصب همه اجزا يا بخشي از آن را توصيه مي کنيد يا خير.

ARMIN
2013/08/10, 17:16
بله. همه رو نصب کنید، بعدا" هر قسمتی رو که نخواستید میتونید از داخل برنامه حذف کنید.

دقت کنید آخرین ورژن AI SUITE رو اول از سایت مادربردتون دانلود کنید و اون ورژن آخری رو نصب کنید.

meelad
2013/08/10, 19:47
من که پردازنده سیستمم قوی نیست و SSD هم که ندارم موقع Startup پدر سیستم در میومد تا هاردم سرش خلوت بشه!

برای همین خواستم که از Startup برشدارم و کلی با msconfig و رجیستری ور رفتم اما در کمال تعجب اسمی از asus نبود تا بالاخره فهمیدم برنامه نویساش که فکر کردن خیلی زرنگ هستند! چندین اسکژول گذاشته بودن تا با هر بار log in شدن پروسس های نسبتا سنگین این برنامه اجرا بشن! منم همه اسکژول ها رو حذف کردم و ازش خلاص شدم!

ARMIN
2013/08/10, 19:55
من که پردازنده سیستمم قوی نیست و SSD هم که ندارم موقع Startup پدر سیستم در میومد تا هاردم سرش خلوت بشه!

برای همین خواستم که از Startup برشدارم و کلی با msconfig و رجیستری ور رفتم اما در کمال تعجب اسمی از asus نبود تا بالاخره فهمیدم برنامه نویساش که فکر کردن خیلی زرنگ هستند! چندین اسکژول گذاشته بودن تا با هر بار log in شدن پروسس های نسبتا سنگین این برنامه اجرا بشن! منم همه اسکژول ها رو حذف کردم و ازش خلاص شدم!

چه خشن X_X

AmirMahmood
2013/08/10, 19:57
منم باهاش اصلا حال نمی کنم