PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با lumia 920

adam
2013/08/07, 17:37
سلام بر همه دوستان من دیروز یه گوشی 920 گرفتم و وقتی که روشنش کردم و واردش شدم tile هاش رنگ ابی رو داشت اما زمانی که رنگ رو به سبز تغییر دادم tile ها بی رنگ شدن.
الان فقت می تونم تیره یا روشن بودن رنگ پس زمینه رو تغییر بدم و هر رنگی که انتخاب کنم tile ها بازم بیرنگن لطفا کمک کنین:((

Nima.Salarian
2013/08/07, 19:25
سلام بر همه دوستان من دیروز یه گوشی 920 گرفتم و وقتی که روشنش کردم و واردش شدم tile هاش رنگ ابی رو داشت اما زمانی که رنگ رو به سبز تغییر دادم tile ها بی رنگ شدن.
الان فقت می تونم تیره یا روشن بودن رنگ پس زمینه رو تغییر بدم و هر رنگی که انتخاب کنم tile ها بازم بیرنگن لطفا کمک کنین:((
مبارکه
یکبار ریست کنید دستگاه رو دوباره امتحان کنید نتیجشو اعلام کنید

amdj
2013/08/07, 19:53
سلام دوست عزیز
مبارکتون باشه. گوشی فوق العاده خوبیه ولی خوب چون اولش یه کم سیستم عامل غریبه به نظر میاد باید یه چند وقت با تنظیمات مختلفش کار کنی تا کاملا زیر و بمش بیاد دستت.:>
این روش رو امتحان کن حتما نتیجه میده:
شما وارد تنظیمات گوشی شو و حالت کنتراست بالا رو خاموش کن و هر رنگی دوست داشتی واسه تایلها انتخاب کن. والسلام
یادمه اولین بار این مشکل من رو به سرحد جنون رسونده بود ولی با کلی سرچ تو اینترنت این راه حل ساده رو تو فروم هلپ نوکیا به انگلیسی پیدا کردم.

adam
2013/08/07, 20:30
ازراهنمایی دوستان ممنونم مشکل از کتراست بالا بود که با کم کردنش حل شد^:)^^:)^^:)^=((