PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رادیاتور و پمپ XSPC با روکش فیبر کربن (اختصاصی فروم سخت افزار)

Castiel
2013/08/06, 22:08
سلام دوستان عزیز

مدتی بود که در فکر تغییر و تحولاتی در رادیاتور XSPC RS360 و پمپ XSPC X2O 750 V4 بودم که امروز موفق به یافتن برچسب فیبر کربن شدم و کار خود را آغاز کردم

ابتدا تصاویری از رادیاتور و پمپ بدون روکش فیبر کربن را مشاهده می کنید که کاملا بدون روح است!

2213922140221412214222143

سپس بخش های مختلف کار را اندازه گیری کرده و با برش تکه های روکش فیبر کربن و نصب آن ادامه دادم، البته به دلیل اینکه شلنگ ها به رادیاتور متصل بودند، کار کمی سخت بود و به همین دلیل کمی بی نظمی در نصب روکش دیده می شود که به بزرگواری خودتان ببخشید. البته چندان هم عکاسی بلد نیستم و به همین دلیل تصاویر خیلی خوب از آب در نیامده است.

2214422145221462214722148221492215022151

تصاویر جدید را اینجا ببینید. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.رادیاتور-و-پمپ-XSPC-با-روکش-فیبر-کربن-(اختصاصی-فروم-سخت-افزار)?p=94469&viewfull=1#post94469)

در صورتی که نظر دوستان در خصوص این تغییرات مثبت باشد، به زودی یک قطعه دیگر نیز به روکش فیبر کربن مزین خواهد گردید.

با تشکر از وقتی که برای مشاهده این تاپیک صرف کردید.

iSteve
2013/08/06, 22:16
بسیارعالی، تبریک میگم آقا حسام مبارک باشه، قشنگ شده@};- فقط آدم هرچی بیشتر وقت بذاره کار بهتر درمیاد.
این برچسب ها توی بازار پیدا میشه؟ قیمتشون حدودا چقدره؟ البته من غلط بکنم XSPC داشته باشم! جهت کنجکاوی و افزایش اطلاعات پرسیدم.
اگه این برچسب رو گیر بیارم خودم رو هم فیبرکربنی میکنم.

Mr.Kourosh
2013/08/06, 22:19
بسیار عالی و زیبا شده ،بهت تبریک میگم حسام جان @};-

Castiel
2013/08/06, 22:21
بسیارعالی، تبریک میگم آقا حسام مبارک باشه، قشنگ شده@};- فقط آدم هرچی بیشتر وقت بذاره کار بهتر درمیاد.
این برچسب ها توی بازار پیدا میشه؟ قیمتشون حدودا چقدره؟ البته من غلط بکنم XSPC داشته باشم! جهت کنجکاوی و افزایش اطلاعات پرسیدم.
اگه این برچسب رو گیر بیارم خودم رو هم فیبرکربنی میکنم.

ناصر جان این برچسب ها تقریبا از متری 15 هزار تومان آغاز می شود تا مدلهای خیلی با کیفیت که متری 100 هزار تومان قیمت دارند.
البته کار روی رادیاتور RS به دلیل ضخامت کم، سخت است و کار روی رادیاتور های سری RX خیلی بهتر می شود.

iSteve
2013/08/06, 22:24
حالا جدا از بحث زیبایی بی نظیرش، ضخامت و جنسشون طوری هست که یه روکش محافظ خوب برای قطعات باشه؟

Castiel
2013/08/06, 22:26
حالا جدا از بحث زیبایی بی نظیرش، ضخامت و جنسشون طوری هست که یه روکش محافظ خوب برای قطعات باشه؟

در حین کار این روکش هیچ آسیبی ندید و به نظر می رسید به شکل خوبی می تواند از رادیاتور و پمپ محافظت کند (به خصوص رادیاتور که به دلیل نصب فن، بیشتر در معرض آسیب است.)

Shahin007
2013/08/06, 22:27
چقدر خوشگل شده بلاکش...مبارکتون باشه...آقا حسام جلوی رادیاتورش روی اون شیارها به خاطر مایعی که میاد توش و میره این شکلی شده؟بعضی جاهاش سفید شده.

چقدر خرج برداشت؟

Castiel
2013/08/06, 22:31
چقدر خوشگل شده بلاکش...مبارکتون باشه...آقا حسام جلوی رادیاتورش روی اون شیارها به خاطر مایعی که میاد توش و میره این شکلی شده؟بعضی جاهاش سفید شده.

چقدر خرج برداشت؟

شاهین جان فکر کنم منظورتون پمپ هست؟!
شیارها به دلیل وجود فن و ورود و گرد و غبار به این شکل در آمده است.
حدود 2000 تومان هزینه داشت!

Shahin007
2013/08/06, 22:35
شاهین جان فکر کنم منظورتون پمپ هست؟!
شیارها به دلیل وجود فن و ورود و گرد و غبار به این شکل در آمده است.
حدود 2000 تومان هزینه داشت!

آره ببخشید منظورم پمپ بود.
کاش یه فکری هم اگه میشد به حال شیارها میکردین که این شکلی نمیشد...یکم زشت شده.
بازدهیش خیلی بیشتر از هزینه ی که کردین بوده واقعا.

Castiel
2013/08/06, 22:38
آره ببخشید منظورم پمپ بود.
کاش یه فکری هم اگه میشد به حال شیارها میکردین که این شکلی نمیشد...یکم زشت شده.
بازدهیش خیلی بیشتر از هزینه ی که کردین بوده واقعا.

البته این فقط یک نمونه کار آزمایشی بود و مدتی دیگر با دقت و وضعیت بهتری روکش ها را نصب خواهم کرد. به هر حال اولین تجربه همیشه کمی مشکل دارد.

moli_ahmad
2013/08/07, 10:54
ایده خوبی هست بسیار عالی شده فکر کنم منم باید از همیچین روکش هایی استفاده کنم منتها اینجا گیر نمیاد

ARMIN
2013/08/07, 11:28
حسام جان عاليست.

اي كاش راحت ميشد اينها رو گير آورد.

Castiel
2013/08/07, 12:44
حسام جان عاليست.

اي كاش راحت ميشد اينها رو گير آورد.

آرمین جان تهران که بهتر می تونید این برچسب و روکش را پیدا کنید.

ARMIN
2013/08/07, 13:34
حسام جان، من كه اصل" نميدونستم همچين چيزى تو ايران باشه.

AmirMahmood
2013/08/07, 14:09
واقعا عالی بود در فکر اینم که کیبرد رو فیبر کربنیش کنم تا زیر دست و بال ادم رنگش نره و خراب نشه . وایییی الان که بیشتر فکر می کنم رو همه چیز جواب میده
فقط میمونه ازکجا بگیریمش ؟؟ کجا اینا رو دارند پارچه فروشی ، اهن فروشی ؟ کجا ؟؟

Castiel
2013/08/07, 14:17
واقعا عالی بود در فکر اینم که کیبرد رو فیبر کربنیش کنم تا زیر دست و بال ادم رنگش نره و خراب نشه . وایییی الان که بیشتر فکر می کنم رو همه چیز جواب میده
فقط میمونه ازکجا بگیریمش ؟؟ کجا اینا رو دارند پارچه فروشی ، اهن فروشی ؟ کجا ؟؟

تزئینات فروشی های ماشین خیابان سورنا (عباس آباد) باید این برچسب را داشته باشند.

old gamer
2013/08/07, 14:23
آقا حسام پیازم بخور $-)

Castiel
2013/08/07, 21:22
دوستان عزیز کل بخش های قابل پوشش پمپ X2o 750 V4 توسط برچسب پوشانده شد، تصاویر هم به زودی آپلود می شود.

Castiel
2013/08/07, 21:57
این هم تصاویر جدید از پمپ XSPC X2O 750 V4

2219622197221982219922200

ARMIN
2013/08/07, 22:03
حسام از حسودی دارم میترکم. ای ول داری.

راستی اون ماشینه چه خوشکله، عاشقش شدم.

خودمونیم، کیس لازم هستیا. :)

Castiel
2013/08/07, 22:05
حسام از حسودی دارم میترکم. ای ول داری.

راستی اون ماشینه چه خوشکله، عاشقش شدم.

خودمونیم، کیس لازم هستیا. :)

آرمین جان قابلت را نداره عزیز

اون ماشین هم ماکت Nissan GTR R35 هست. سه سال قبل حدود 18 هزار تومان خریداری کردم و فکر میکنم الان حدود 100 هزار تومان باشد!

کیس مورد علاقه من Enermax Hoplite هست که فکر می کنم باید یک روزی این کیس را بخرم!

ARMIN
2013/08/07, 22:08

اون ماشین هم ماکت Nissan GTR R35 هست. سه سال قبل حدود 18 هزار تومان خریداری کردم و فکر میکنم الان حدود 100 هزار تومان باشد!

کیس مورد علاقه من Enermax Hoplite هست که فکر می کنم باید یک روزی این کیس را بخرم!

فطعا" 100 تومنه، تازه اگر باشه که نیست.

هاپلایت خیلی خوشکله، منم دوسش دارم. اما گمونم کوچیکه برات.

Dan
2013/08/07, 22:17

چقدر خوب خریدین! 4 سال پیش میخواستم ماکت Reventon ساخت Autoart رو بخرم قیمتش 108 هزار تومن بود الان که دیگه ...!

Castiel
2013/08/07, 23:05
فطعا" 100 تومنه، تازه اگر باشه که نیست.

هاپلایت خیلی خوشکله، منم دوسش دارم. اما گمونم کوچیکه برات.

آرمین جان به حدی این کیس را دوست دارم که حاضر هستم رادیاتور XSPC را به RX240 تغییر بدهم، با اینکه RX240 گران تر از RS360 است ولی این کار را خواهم کرد.

silent1
2013/08/13, 19:25
ی سوال !
این سیستمم خنک کننده احیانا ی وقت ممکن نیست درست کار نکنه و کیس رو آب ببره ؟
بست ها چند به چند وقت باید بازدید بشن و از کجا میشه فهمید که باید تعویض بشن ؟

کلا ی جورایی خطرناک نیستش ؟!

Castiel
2013/08/13, 22:29
ی سوال !
این سیستمم خنک کننده احیانا ی وقت ممکن نیست درست کار نکنه و کیس رو آب ببره ؟
بست ها چند به چند وقت باید بازدید بشن و از کجا میشه فهمید که باید تعویض بشن ؟

کلا ی جورایی خطرناک نیستش ؟!

بله یک مقدار هم خطرناک هست و باید هفته ای یکبار بست ها و اتصالات شلنگ ها را چک کنید.

Yaser_Aramesh
2013/08/21, 15:03
این برچسب ها تقریبا از متری 15 هزار تومان آغاز می شود تا مدلهای خیلی با کیفیت که متری 100 هزار تومان قیمت دارند.

ممنون بابت اطلاع قیمت

آقا حسام حالا میشه لطف کنی و بگی که مدل های گرون قیمت تر چه مزایایی نسبت به ارزون قیمت ها دارن ؟ (احتمالا بخوام بخرم )

actros 1843
2013/08/21, 15:40
ممنون بابت اطلاع قیمت

آقا حسام حالا میشه لطف کنی و بگی که مدل های گرون قیمت تر چه مزایایی نسبت به ارزون قیمت ها دارن ؟ (احتمالا بخوام بخرم )

با اجازه!
چون از این فیبر ها برای کاپوت ماشین استفاده کرده بودم!
مدل های گرون قیمت تر خیلی ظاهری نزدیکتر به خود کربن دارن!
مدل های اروزن قیمت ممکنه به مرور زمان رنگشون برمیگرده به خاطر نداشتن چسبندگی خوب بعد مدلی لبه هاش بلند میشه!
گاهی به خاطر همین کیفیت پایین مثل لباس مشکی که چند بار شسته میشه رنگش یه هاله سفیدی روش میفته!

AGREEN
2013/08/21, 21:40
سلام .

آقا حسام کارت خیلی قشنگ بود . تبریک . زیبا شده .

دوستانی که تو تهرانن . یه سر برن ستارخان . اسپرت فروشیای ستارخان همشون فیبر کربن از هر جنسی که بخوای دارن . از 2 تومن بگیر تا 100 تومنو 200 تومن که برای کاپوت پورشه و مازراتیو ازین داستانا میزنن .

باتشکر .

actros 1843
2013/08/22, 00:19
ببخشید اگر اسپم هست!اگر مشکلی هست پاک بشه!
استیکر هم جالب میشه روی در کیس یا روی پنل جلوی کیس!فقط این عکسا روی ماشین هست!کار یکی از دوستان بنده!
اگر کسی خواست معرفی کنم!حتی میتونید طرح بدید براتون چاپ کنه!البته بازم دارم پست رو با شک میزنم ولی شاید مورد توجه دوستان قرار بگیره!

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

rre_za
2013/08/22, 07:53
حسام جان لوله های شما ( شیلنگ ها؟) دچار پلاستیکایزر نشدن ؟

شفافیت خودشون رو کامل دارند هنوز؟

Castiel
2013/08/22, 16:03
حسام جان لوله های شما ( شیلنگ ها؟) دچار پلاستیکایزر نشدن ؟

شفافیت خودشون رو کامل دارند هنوز؟

عزیز هنوز شفاف هستند عزیز

یاسر جان دوستمون در مورد قیمت و مزیت فیبر کربن درست گفتند.

Black_Hawk
2013/11/03, 15:50
این هم تصاویر جدید از پمپ XSPC X2O 750 V4

2219622197221982219922200

آقا حسام عزيز سلام.
ميخواستم ببينم اين واتر كولرهاي XSPC الآن چند قيمته و اينكه آيا توي كيس X7 جا ميشه يا نه؟
سؤال بعدي اينكه آيا مايع كولانت اينها بايد جدا تهيه بشه يا همراهش هست و اينكه آيا همه رنگش هم موجوده و قيمتشون چنده؟
با سپاس و درود فراوان

kenzo
2013/11/03, 16:08
مبارک باشه جناب شالیکاریان چه حوصله ای بخرج دادید خیلی تمیز درآوردید
راستی اون فن ها نویزشون اذیتتون نمی کنه ؟

scott
2013/11/03, 17:37
سلام آقا حسام.
میشه بگید این فیبر کربن هارو از کجا خریدید؟
خیلی ممنون.

Castiel
2013/11/03, 19:55
آقا حسام عزيز سلام.
ميخواستم ببينم اين واتر كولرهاي XSPC الآن چند قيمته و اينكه آيا توي كيس X7 جا ميشه يا نه؟
سؤال بعدي اينكه آيا مايع كولانت اينها بايد جدا تهيه بشه يا همراهش هست و اينكه آيا همه رنگش هم موجوده و قيمتشون چنده؟
با سپاس و درود فراوان

سلام

شرکت عقیق فکر می کنم به تعداد محدود موجود داشته باشد که یک ست باید حدود 1 میلیون تومان باشد تقریبا. البته بسته به مدل قطعات می تواند بیشتر هم بشود. کولانت هم کلا موجود نیست و باید از ترکیب ضدیخ ماشین و آب مقطر استفاده کنید.

مبارک باشه جناب شالیکاریان چه حوصله ای بخرج دادید خیلی تمیز درآوردید
راستی اون فن ها نویزشون اذیتتون نمی کنه ؟

قربانت عزیز

نویز فن ها در فاصله 1.5 متری تقریبا 55 دسی بل است! البته خب عادت کردم به این صدا

سلام آقا حسام.
میشه بگید این فیبر کربن هارو از کجا خریدید؟
خیلی ممنون.

از تزئینات فروشی خودرو و فروشگاه هایی که برچسب می فروشند.

kenzo
2013/11/04, 12:12
قربانت عزیز

نویز فن ها در فاصله 1.5 متری تقریبا 55 دسی بل است! البته خب عادت کردم به این صدا
[/QUOTE]
فکر می کنم اگه بتونید کیس دلخواه خودتون و ( همون کولر مستر ) تهیه کنید و داخل اون قرارش بدید نویزش دیگه زیاد محسوس نباشه مخصوصاً اگه با fan expert سرعت فن ها تنظیم بشه

Castiel
2013/11/04, 14:01
قربانت عزیز

فکر می کنم اگه بتونید کیس دلخواه خودتون و ( همون کولر مستر ) تهیه کنید و داخل اون قرارش بدید نویزش دیگه زیاد محسوس نباشه مخصوصاً اگه با fan expert سرعت فن ها تنظیم بشه[/QUOTE]

بله حتما همینطور خواهد بود. در ابتدای کار صدای فن ها واقعا اذیت میکند ولی به مرور زمان حساسیت از بین می رود.

kenzo
2013/11/04, 16:16
بله حتما همینطور خواهد بود. در ابتدای کار صدای فن ها واقعا اذیت میکند ولی به مرور زمان حساسیت از بین می رود.[/QUOTE]

چه خوب که شما توانستید به صدای فن ها عادت کنید اما من از صدای فن cpu cooler stock amd حسابی کلافه شدم و در نهایت مجبور به خرید true sprit !!

Castiel
2013/11/05, 00:13
بله حتما همینطور خواهد بود. در ابتدای کار صدای فن ها واقعا اذیت میکند ولی به مرور زمان حساسیت از بین می رود.

چه خوب که شما توانستید به صدای فن ها عادت کنید اما من از صدای فن cpu cooler stock amd حسابی کلافه شدم و در نهایت مجبور به خرید true sprit !![/QUOTE]

یک مسئله ای هست که نویز فن های کوچک و به خصوص آنهایی که تعداد پره های زیادی دارند، یا صدای فن های 12 و 14 سانتی متفاوت است و بیشتر شما را درگیر می کند. نوع نویز متفاوت است و واقعا حق دارید که اذیت شوید.

Black_Hawk
2013/11/05, 11:55
سلام

شرکت عقیق فکر می کنم به تعداد محدود موجود داشته باشد که یک ست باید حدود 1 میلیون تومان باشد تقریبا. البته بسته به مدل قطعات می تواند بیشتر هم بشود. کولانت هم کلا موجود نیست و باید از ترکیب ضدیخ ماشین و آب مقطر استفاده کنید.

جداً ضديخ ماشين و آب مقطر؟ يعني واقعاً اينكه ميگن هنر نزد ايرانيان است و بس يه حقيقت كتمان ناپذيره. خلاقيت در حد لاليگا. آقا حسام عزيز ايول داري. بالاخره يه نفر همينجوري كه مدير كل نميشه بايد يه فرقي داشته باشه ديگه.

توي سايت عقيق يه واتر كولر زالمن هست مدل RESERATOR 1 V2 كه واقعاً من يكي رو به مرز جنون رسونده. اون چجوريه قضيش و قيمتش چنده؟ البته توي سايت نوشته كولانت آبي هم روش داره و ضديخ نميخواد. ;):D;)

Castiel
2013/11/05, 13:58
جداً ضديخ ماشين و آب مقطر؟ يعني واقعاً اينكه ميگن هنر نزد ايرانيان است و بس يه حقيقت كتمان ناپذيره. خلاقيت در حد لاليگا. آقا حسام عزيز ايول داري. بالاخره يه نفر همينجوري كه مدير كل نميشه بايد يه فرقي داشته باشه ديگه.

توي سايت عقيق يه واتر كولر زالمن هست مدل RESERATOR 1 V2 كه واقعاً من يكي رو به مرز جنون رسونده. اون چجوريه قضيش و قيمتش چنده؟ البته توي سايت نوشته كولانت آبي هم روش داره و ضديخ نميخواد. ;):D;)

البته ایده این کار را از آقا بهزاد (اورکلاکر دوم جهان) گرفتم.

این مدل واترکولر هم فکر نمی کنم موجود باشد ولی در کل محصول خوبیست. قیمت هم تا جایی که به یاد دارم حدود 900 تا 950 هزار تومان بود.

Black_Hawk
2013/11/05, 15:32
البته ایده این کار را از آقا بهزاد (اورکلاکر دوم جهان) گرفتم.

این مدل واترکولر هم فکر نمی کنم موجود باشد ولی در کل محصول خوبیست. قیمت هم تا جایی که به یاد دارم حدود 900 تا 950 هزار تومان بود.

ايده خيلي جالبيه. البته آقا بهزاد كه فرموديد رو بنده متأسفانه به دليل اطلاعات محدود در اين زمينه باهاشون آشنايي ندارم ولي الآن برام خيلي جالبه كه نفر دوم جهان يه ايرانيه. خيلي مشتاق شدم از ايشون بيشتر بدونم. اگه وبسايت يا وبلاگي دارن خوشحال ميشم معرفي كنيد.

اين مدل واتر كولر زالمن هم واقعاً هوش از سر آدم ميبره. فقط اگه كولانت قرمزش هم داشته باشه كه ديگه نور علا نوره.

راستي اين ميكس ضديخ و آب مقطر كه گفتين نسبت خاصي داره؟