PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کاربر و مدیر برتر فروم سخت افزار

Castiel
2013/08/02, 15:41
سلام دوستان عزیز

برای اینکه در ماه های آینده برای اعلام کاربر و مدیر برتر فروم، تاپیک جداگانه ای ایجاد نکنم، در این تاپیک کلی به صورت ماهانه، نام مدیر و کاربر برتر فروم را اعلام خواهیم کرد و هدایایی نیز به رسم یادبود به این عزیزات تقدیم خواهیم کرد. این تاپیک اواسط هر ماه به روز رسانی می شود.

با تشکر

Castiel
2013/08/02, 15:42
مدیر برتر : آقای آرمین ابیشی با نام کاربری Armin2012

کاربر برتر: آقای رضا اشراقی با نام کاربری eshraghi2011

به این دو عزیز یک عدد فلش مموری 8 گیگابایتی اهدا می شود. این دو سرور گرامی لطف کنند آدرس خود را به صورت پیام خصوصی ارسال کنند تا مراحل ارسال هدیه انجام شود.

Reza Eshraghi
2013/08/02, 15:56

به این دو عزیز یک عدد فلش مموری 8 گیگابایتی اهدا می شود. این دو سرور گرامی لطف کنند آدرس خود را به صورت پیام خصوصی ارسال کنند تا مراحل ارسال هدیه انجام شود.

شرمنده کردین ما رو آقا مدیر !! خیلی خیلی ممنونم !! @};-
به دوست بسیار عزیزم آقا آرمین هم تبریک میگم !

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/08/02, 16:11
به به
مبارک باشه
به هر دو عزیز تبریک میگم

Yaser_Aramesh
2013/08/02, 16:14
تبریک میگم به هر دو عزیز . واقعا هر دو مستحق بودن که منتخب بشن . فلش ها هم مبارکشون باشه و ایشالا با سرعتشون حال کنن .

آقا حسام ممنون بابت تمام زحماتی که میکشی . این اواخر سرت خیلی شلوغ بوده . کافه دیجیتال 7 و فرد بیمار و انتخاب کاربر برتر و .... خسته نباشی و خدا قوت .

Shahin007
2013/08/02, 16:56
منم تبریک میگم به هر دو دوست گلم...بدون شک این جایزه شایسته ی این عزیزان بود.مبارکشون باشه.:)

به آقا حسام هم خسته نباشید میگم که واقعا این روزا بنده ی خدا خسته شد حسابی.خسته نباشید. @};-

darkknight
2013/08/02, 17:35
تبریک به هر دو عزیز@};-

old gamer
2013/08/02, 17:56
به به عالیه به حق هردو عزیز لایق و کاربلد هستند و همینطور زحمتکش.
آقا فقط دیقت کنید فلش ها گارانتی مادام العمر داشته باشه که در صورت خراب شدن بتونید تعویضش کنید :>

Castiel
2013/08/02, 18:10
به به عالیه به حق هردو عزیز لایق و کاربلد هستند و همینطور زحمتکش.
آقا فقط دیقت کنید فلش ها گارانتی مادام العمر داشته باشه که در صورت خراب شدن بتونید تعویضش کنید :>

به نکته بسیار خوبی اشاره کردید، دوستان اگر گارانتی فلش ها لایف تایم نبود پس بفرستید. :>

Roz6710
2013/08/02, 18:18
دوستان فعال مبارکتون باشه...\:D/
آقا حسام خدا قوووووووووووووووووووووووو وووووت~o)

Mr.Kourosh
2013/08/02, 18:32
حق به حق دار رسید...
به آرمین و رضا جان عزیز تبریک میگم .

Reza Eshraghi
2013/08/02, 18:35
حق به حق دار رسید...
به آرمین و رضا جان عزیز تبریک میگم .

کوروش جان ! ممنونم عزیز !@};-
من رو شرمنده نکن بیشتر از این ! انشاء الله کاربر برتر شهریور ماه شما باشی !

Nima.Salarian
2013/08/02, 19:07
مبارکه داداشای گلم انشالله برنده تمام ماه های زندگیتون باشید.

ARMIN
2013/08/02, 19:19

آخ جون فلش!! - اونم هش! o:-) (هش = هشت گیگ)

حسام جان، ماشالا خودت با این همه گرفتاری و کارهایی که داری، همچنان در فروم بیشترین فعالیت مدیریت مال خودت بوده عزیز!

از اینکه بازم شما و دیگر دوستان لطف داشتین حقیر رو لایق دونستین از شما بسیار ممنونم و از دوستانی هم که تبریک گفتن متشکرم.

حقیقتش بهتر از من می دونی کاربران بسیاری در فروم فعال هستند، و هر کسی گوشه ی کاری رو گرفته و زحمت میکشه، کارایی و فعالیت من در کنار همه ی این دوستان معنا داره. البته نمیشه به همه یکدفعه هدیه داد، اما حالا که موقعیت بدستم اومده همانطور که با شما مشورت کردم از شما اجازه میخوام که به پاس زحمات و فعالیت های کاربر حسام جمشیدی، با توجه به اینکه فعالیت های مثبتش در بخش راهنمایی ستودنی بوده، جایزه رو به ایشون تقدیم میکنم، به عنوان یادگاری از طرف فروم سخت افزار.

امیدوارم مبارکشون باشه.

میگم شب شب گیگابایتی ها بوده، اون از رضا اشراقی اینم از حسام جمشیدی.

یادم باشه آواتارم رو ایسوز کنم، غریب موندم. :-"

Nima.Salarian
2013/08/02, 19:30

حسام جان، ماشالا خودت با این همه گرفتاری و کارهایی که داری، همچنان در فروم بیشترین فعالیت مدیریت مال خودت بوده عزیز!

از اینکه بازم شما و دیگر دوستان لطف داشتین حقیر رو لایق دونستین از شما بسیار ممنونم و از دوستانی هم که تبریک گفتن متشکرم.

حقیقتش بهتر از من می دونی کاربران بسیاری در فروم فعال هستند، و هر کسی گوشه ی کاری رو گرفته و زحمت میکشه، کارایی و فعالیت من در کنار همه ی این دوستان معنا داره. البته نمیشه به همه یکدفعه هدیه داد، اما حالا که موقعیت بدستم اومده همانطور که با شما مشورت کردم از شما اجازه میخوام که به پاس زحمات و فعالیت های کاربر حسام جمشیدی، با توجه به اینکه فعالیت های مثبتش در بخش راهنمایی ستودنی بوده، جایزه رو به ایشون تقدیم میکنم، به عنوان یادگاری از طرف فروم سخت افزار.

امیدوارم مبارکشون باشه.

آقا اینجا چه آدم های از خود گذشته ای هم پیدا میشه. از مدیر و داداش آرمین بخاطر این حرکتش ممنونیم
از طرف همه بچه های سخت افزار

Reza Eshraghi
2013/08/02, 19:36

امیدوارم مبارکشون باشه.

:))
واقعاً به خودم افتخار می کنم که در این فروم در کنار مدیران عزیز و فداکاری مثل شما فعالیت می کنم !!
کارت بیسته آرمین جون !!
هم بابت انتخابت بهت تبریک میگم و هم به خاطر مرام و معرفتی که داری و هم به خاطر تصمیمت !! :-*@};-

th e nd
2013/08/02, 19:37
اول از همه برایت آرزومندم که عاشق شوی

و اگر هستی، کسی هم به تو عشق بورزد

و اگر اینگونه نیست، تنهایی‌ات کوتاه باشد

و پس از تنهایی‌ات، نفرت از کسی نیابی

آرزومندم که اینگونه پیش نیاید، اما اگر پیش آمد

بدانی چگونه به دور از ناامیدی زندگی کنی.

یه شعر برای همه زحماتتون! @};-

شاید اینبار او انتخاب شود...

اللّهم عجّل لولیک الفرج
شاید این جمعه بیاید ، شاید.........

Hessam
2013/08/02, 19:43
نه آقا... این کارا چیه...؟! :D
کاربر برتر اعلام شده آرمین جان. راضی به زحمت نیستم. دست شما درد نکنه.
من هم که تا اینجا رسیدم، به لطف بعضی از کاربران با تجربه ای همچون شما بوده...

ضمناً با خودم عهد بستم که اگر روزی چیزی از این فروم برنده شدم، میخوام به کاربری تقدیم کنم که بیشترین تاثیر رو در فعالیت های من در این فروم داشته و از این حیث مدیون هستم.

پیشنهاد می کنم شما هدیه تون رو دریافت کنی... :) مستحق شماست به عنوان مدیر.
به هر حال یک مدیری مثل جناب عالی، شایسته ی دریافت حداقل یک جایزه ی ناقابل در این فروم هست و اگر غیر از این باشه، بی انصافیه در حق مدیران زحمت کش اینجا که از هیچ فعالیت و تلاشی دریغ نمی کنند!

در هر صورت مدیر بودن یک سری وظایف و مسئولیت هایی داره که براش وقت میذاره و ارزش قائل شده برای یک فروم.
ما به پاس این ارزش قائل شدن اون مدیر، باید همیشه قدرانش باشیم و این هدیه ها تنها ابراز محبتی کوچکی در راستای این هست که زحماتشون فراموش نمیشه و حداقل یادبودی از طرف فروم هست که بهشون تعلق می گیره و ما هم از این حرکت زیبا استقبال می کنیم تا سهم کوچکی در قدردانی از مدیران داشته باشیم.

این حداقل یادبود، صلاح نیست که به دیگری واگذار بشه. (مگر اینکه طرف واقعاً انتخاب شدنش رو مدیون کسی دیگری باشه. مثل من که مدیون کسی دیگری هستم و همه جوره بهش بدهکارم و در فروم ما هم حضور داره، منتها هیچ فعالیتی نداره).
دوست دارم هدیه ای که مستقیماً خودم برنده شدم رو بهش تقدیم کنم به عنوان کسی که خیلی بهم توی علوم سخت افزار کمک کرده!!!
بعد از اون فرد، خود جناب شالیکاریان هست که افتخار شاگردی ایشون رو داریم. هر چند اخلاق بعضاً تُندی دارن که موجب دلخوری شده. ;) اما این باعث نمیشه که آموزش ها و تجربیات ایشون رو که بهم خیلی جاها در سال گذشته منتقل کردن رو فراموش کنم.

در هر صورت بخاطر این ابراز لطف، تشکر می کنم و امیدوارم همه روزی بتونیم با کمک همدیگه، بهترین ها رو برای کاربران اینجا به ارمغان بیاریم ...

ARMIN
2013/08/02, 20:17

ضمناً با خودم عهد بستم که اگر روزی چیزی از این فروم برنده شدم، میخوام به کاربری تقدیم کنم که بیشترین تاثیر رو در فعالیت های من در این فروم داشته و از این حیث مدیون هستم.

به هر حال یک مدیری مثل جناب عالی، شایسته ی دریافت حداقل یک جایزه ی ناقابل در این فروم هست و اگر غیر از این باشه، بی انصافیه در حق مدیران زحمت کش اینجا که از هیچ فعالیت و تلاشی دریغ نمی کنند!

در هر صورت مدیر بودن یک سری وظایف و مسئولیت هایی داره که براش وقت میذاره و ارزش قائل شده برای یک فروم.
ما به پاس این ارزش قائل شدن اون مدیر، باید همیشه قدرانش باشیم و این هدیه ها تنها ابراز محبتی کوچکی در راستای این هست که زحماتشون فراموش نمیشه و حداقل یادبودی از طرف فروم هست که بهشون تعلق می گیره و ما هم از این حرکت زیبا استقبال می کنیم تا سهم کوچکی در قدردانی از مدیران داشته باشیم.

این حداقل یادبود، صلاح نیست که به دیگری واگذار بشه. (مگر اینکه طرف واقعاً انتخاب شدنش رو مدیون کسی دیگری باشه. مثل من که مدیون کسی دیگری هستم و همه جوره بهش بدهکارم و در فروم ما هم حضور داره، منتها هیچ فعالیتی نداره).
دوست دارم هدیه ای که مستقیماً خودم برنده شدم رو بهش تقدیم کنم به عنوان کسی که خیلی بهم توی علوم سخت افزار کمک کرده!!!
بعد از اون فرد، خود جناب شالیکاریان هست که افتخار شاگردی ایشون رو داریم. هر چند اخلاق بعضاً تُندی دارن که موجب دلخوری شده. ;) اما این باعث نمیشه که آموزش ها و تجربیات ایشون رو که بهم خیلی جاها در سال گذشته منتقل کردن رو فراموش کنم.

در هر صورت بخاطر این ابراز لطف، تشکر می کنم و امیدوارم همه روزی بتونیم با کمک همدیگه، بهترین ها رو برای کاربران اینجا به ارمغان بیاریم ...

حسام عزیز

این هدیه از طرف من نیست، بلکه به انتخاب من به عنوان مدیر بخش سخت افزاره که مطمئن باش بدون مشورت با مدیر کل انجام نشده.

پس این هدیه از طرف فروم سخت افزار به عنوان یادگاری به شما داده شده به پاس زحماتتون. @};-

نمیتونی پسش بدی چون اخلاق منم دست کمی از جناب شالیکاریان نداره، امتحانش نکن =))

Hessam
2013/08/02, 20:26
حسام عزیز

این هدیه از طرف من نیست، بلکه به انتخاب من به عنوان مدیر بخش سخت افزاره که مطمئن باش بدون مشورت با مدیر کل انجام نشده.

پس این هدیه از طرف فروم سخت افزار به عنوان یادگاری به شما داده شده به پاس زحماتتون. @};-

نمیتونی پسش بدی چون اخلاق منم دست کمی از جناب شالیکاریان نداره، امتحانش نکن =))

:))
گناه من چیه که میخوام هدیه ای که مستقیماً برنده شدم رو به کسی دیگه واگذار کنم که مدیونشم؟! :D
ایشالله فرصت زیاده و حالا حالاها ظاهراً به صورت ماهانه کاربر و مدیر برتر اعلام میشه و من خودم رو یکی از برنده های احتمالی می دونم در آینده! :))
اگر شما هم نگیری، خلاصه فرصت هست جهت برنده شدن در ماهای بعدی و خلاصه برنده میشی و می شویم. :)

خیلی سخت نگیر. به قول مازندرانی ها میگن: دنیا اَنی تِنی مِنی ندارنه! :)) حسام می دونه چی میگم! بگو برات ترجمه کنه اگر آشنایی با این گویش نداری! :))

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/08/02, 21:02

حسام جون ناراحت نمیشی اگر بگم من میدونم اون فرد کیه؟؟؟
از پست های گذشتت فهمیدم.

البته مطمئن باش بین خودمون میمونه

Hessam
2013/08/02, 21:06
حسام جون ناراحت نمیشی اگر بگم من میدونم اون فرد کیه؟؟؟
از پست های گذشتت فهمیدم.

البته مطمئن باش بین خودمون میمونه

در فروم ما فعالیتی نداره محمد جان. قبلاً کمی داشته. (سال گذشته)
از اینکه اسمش هم گفته بشه، مشکلی ندارم. در هر صورت من به ایشون خیلی بیشتر از اینها بدهکار هستم. قبلاً یکبار اسمش رو گفتم در فروم! اما دوستان در اینجا ایشون رو نمی شناسن! موقع اهدا قطعاً اسمشون رو نام می برم و شاید هم اومدن در فروم حضور پیدا کردن برای تشکر و اینها... (احتمالاً)

ARMIN
2013/08/02, 21:11
مشکلی نیست حسام جان، (تهران میای دیگه؟! )

خوشبختانه من یه لیست از کاربرانی که به نظرم میومد میتونن برنده باشن دارم و با مدیر کل عزیز مطرح کرده بودم.

نفر بعدی در لیست من که میخوام ازش تشکر کنم و این یادگاری رو به وی از طرف فروم بدم، شخصیه که بسیار فروتنانه در تاپیک ها شرکت میکنه و اطلاعات خودش رو بدون چشم داشت در راهنمایی هاش به دیگر کاربران ارائه میده. ایشون ادعایی نداره اما اوورکلاکر قدریه.

منظورم کاربر iSteve آقا ناصر عزیز هستش که حضورش در فروم ما باعث دلگرمی و افتخاره.

امیدوارم مبارکشون باشه. (*)

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/08/02, 21:22
در فروم ما فعالیتی نداره محمد جان. قبلاً کمی داشته. (سال گذشته)
از اینکه اسمش هم گفته بشه، مشکلی ندارم. در هر صورت من به ایشون خیلی بیشتر از اینها بدهکار هستم. قبلاً یکبار اسمش رو گفتم در فروم! اما دوستان در اینجا ایشون رو نمی شناسن! موقع اهدا قطعاً اسمشون رو نام می برم و شاید هم اومدن در فروم حضور پیدا کردن برای تشکر و اینها... (احتمالاً)

اوکی!! مثل این که من اشتباه کردم

آخه تو پست های قبلیت شاره کرده بودی از دو نفر خیلی چیز ها یاد گرفتی (نه دقیقا با این لحنی که من میگم)
(همونطور که من دارم از شما و سایر دوستان یاد میگیرم)
یکیش اون فرد مورد نظر من بود و دیگری رئیس حسام
رئیس حسام رو خودت اسم بردی من هم فکر کردم الان منظورت اون شخص دیگست

در هر صورت عذر میخوام

Yaser_Aramesh
2013/08/02, 21:29
منظورم کاربر iSteve آقا ناصر عزیز هستش که حضورش در فروم ما باعث دلگرمی و افتخاره.

آرمین جون یه بازار تعارف ایرانی باز کردی . الان این بحث اونقدر کش پیدا میکنه که نگو و نپرس ! آقا ناصر میگه نه بابا , یعنی چی ؟ از من مستحق تر هم هست . مرسی آرمین جان , لطف داری و .... و بعد تو میری به نفر بعدی تو لیست و این داستان ادامه دارد !

پس من 5 تا راه توصیه میکنم تا بحث کش پیدا نکنه ! به یکیش عمل کنین !

1 : ناصر جان یه تشکر کن و فلش رو قبول کن !

2 : آرمین جان خودت فلش رو قبول کن !

3 : مدیر کل عزیز کلا فلش آقا آرمین رو نده و برای خودت بردار ! خودت خیلی برتری شیرمرد .

4 : فلش رو برای من بفرستین !

5 : به خاطر روز قدس که امروز بود و برای نشان دادن اعتراض به صهیونیست ها اشغالگر فلش رو تیرباران کنید !!!! :)) امسال خواب موندم و راهپیمایی نرفتم . اگه این کار رو کردین اسمس از من هم ببرین ! :))

ولی دور از شوخی 3 مورد اول رو جدی گفتم .

Reza Eshraghi
2013/08/02, 21:41
آرمین جون یه بازار تعارف ایرانی باز کردی . الان این بحث اونقدر کش پیدا میکنه که نگو و نپرس ! آقا ناصر میگه نه بابا , یعنی چی ؟ از من مستحق تر هم هست . مرسی آرمین جان , لطف داری و .... و بعد تو میری به نفر بعدی تو لیست و این داستان ادامه دارد !

پس من 5 تا راه توصیه میکنم تا بحث کش پیدا نکنه ! به یکیش عمل کنین !

1 : ناصر جان یه تشکر کن و فلش رو قبول کن !

2 : آرمین جان خودت فلش رو قبول کن !

3 : مدیر کل عزیز کلا فلش آقا آرمین رو نده و برای خودت بردار ! خودت خیلی برتری شیرمرد .

4 : فلش رو برای من بفرستین !

5 : به خاطر روز قدس که امروز بود و برای نشان دادن اعتراض به صهیونیست ها اشغالگر فلش رو تیرباران کنید !!!! :)) امسال خواب موندم و راهپیمایی نرفتم . اگه این کار رو کردین اسمس از من هم ببرین ! :))

ولی دور از شوخی 3 مورد اول رو جدی گفتم .

به دور از شوخی اگه دو گزینه اول عملی نشه گزینه 3 و 4 عالیه !!!!!
خدا قسمتت کنه یاسر جون کنکور بدی که دیگه گزینه طراحی نکنی !!!! :))

iSteve
2013/08/02, 22:18
مشکلی نیست حسام جان، (تهران میای دیگه؟! )

خوشبختانه من یه لیست از کاربرانی که به نظرم میومد میتونن برنده باشن دارم و با مدیر کل عزیز مطرح کرده بودم.

نفر بعدی در لیست من که میخوام ازش تشکر کنم و این یادگاری رو به وی از طرف فروم بدم، شخصیه که بسیار فروتنانه در تاپیک ها شرکت میکنه و اطلاعات خودش رو بدون چشم داشت در راهنمایی هاش به دیگر کاربران ارائه میده. ایشون ادعایی نداره اما اوورکلاکر قدریه.

الان اگه آقا عطا اینجا بود میگفت:
یکی از فانتزیام اینه که به عنوان کاربر ماه انتخاب بشم بعد دکمه ی خروج رو بزنم و آفلاین بشم بعدش توی تاریکی محو بشم و هرگز کسی خبری ازم نداشته باشه!!!
آرمین جان شما لطف دارید،شما بزرگوارید، در زمینه ی اورکلاک و سخت و افزار و اخلاق، عددی نیستم، در حد شاگرد کوچیک شما و بقیه ی بچه ها هم نیستم.
آرمین عزیزم، فلش بیچاره رو هوا مونده، الان آقای شالیکاران میاد میگه اصلا به هیچ کدومتون نمیدم ها! خواهش میکنم خودتون قبولش کنید، چرا همش مدیران باید هدیه بدن؟ این هدیه ناقابل رو که اصلا قابل قیاس با زحمات شما نیست از طرف مدیران و تمام کاربران فروم قبول کنید.@};-
تا زمانی که شما و آقاحسام و... باشن من خجالت میکشم کاربر برتر باشم، از همینجا از تمام مدیران میخوام هرگز نام منو توی لیست کاربران برتر هر ماه قرار ندن، اونجا که اعلام حضور کردم برخلاف میل باطنی بود.....

Castiel
2013/08/02, 22:54
دوستان عزیز فلش مموری ها را از دست دادید، اگر می دانستم به فلش نیازی ندارید، بی دلیل 30 هزار تومان برای یک فلش USB 3.0 با ظرفیت 8 گیگابایت پول پرداخت نمی کردم. سال گذشته همین فلش با ظرفیت 32 گیگابایت را با قیمت 55/000 تومان خریداری کردم و امروز هشت گیگابایتی آن را با قیمت 30 هزار تومان!!!

VSH-Katana
2013/08/02, 23:09
من فلش میخوام به پاس خدماتی که آرمین انجام داده!:دی

Yaser_Aramesh
2013/08/02, 23:11
دوستان عزیز فلش مموری ها را از دست دادید، اگر می دانستم به فلش نیازی ندارید، بی دلیل 30 هزار تومان برای یک فلش USB 3.0 با ظرفیت 8 گیگابایت پول پرداخت نمی کردم. سال گذشته همین فلش با ظرفیت 32 گیگابایت را با قیمت 55/000 تومان خریداری کردم و امروز هشت گیگابایتی آن را با قیمت 30 هزار تومان!!!

پس حتما Silicon Power Blaze 10 رو میگی , درسته ؟

ARMIN
2013/08/02, 23:19
ماشالا چه خوش خیال بودم چقدر فکر میکردم حرفم تو فروم برش داره. :-w

Castiel
2013/08/02, 23:27
پس حتما Silicon Power Blaze 10 رو میگی , درسته ؟

بله یاسر جان

الان هشت گیگابایتی روی پلیر ماشین و 32 گیگابایتی هم برای تبادل اطلاعات استفاده می شود.

ARMIN
2013/08/02, 23:51
با توجه به عدم پذیرش دوستان دیگه، من اگر اسم 1000 نفر دیگه هم بیارم قبول نمیکنن. در نتیجه فلش به خودم رسید.

از مدیر کل بابت طولانی شدن این تاپیک عذر میخوام.

iSteve
2013/08/03, 00:07
آقا حسام، شما زحمت کشیدید، من و بقیه ی دوستان دیگه همیشه ممنون زحمات شما بودیم و هستیم.@};-

ماشالا چه خوش خیال بودم چقدر فکر میکردم حرفم تو فروم برش داره. :-w
آرمین جان از شما هم عذرخواهی میکنم، امیدوارم ناراحت نشده باشید و با خودتون فکر نکنید که دست رد زدم بلکه منظورم این بود که این هدیه رو از طرف تمام مجموعه ی سخت افزار و کاربرانش قبول کنید،راستش خجالت میکشیدم جایزه ای که متعلق به شماست رو قبول کنم. لایق بیشتر از اینها هستید اینجوری منم راحت تر هستم.
حرف شما هنوزم برش داره، خیلی بیشتر از اونی که فکر میکنید......مبارک باشه:x

ARMIN
2013/08/03, 00:13
لطف داری ناصر جان.@};-

hadis
2013/08/03, 00:21
خوشبحالتون:-" تبریک

Yaser_Aramesh
2013/08/03, 00:54
بله یاسر جان

الان هشت گیگابایتی روی پلیر ماشین و 32 گیگابایتی هم برای تبادل اطلاعات استفاده می شود.

مرد مومن blaze 10 رابطش USB 3.0 هست.حیف نیست گذاشتی تو ماشین ؟ (نکنه پلیرت پورت USB 3.0 داره ؟!!) برای تبادل اطلاعات استفاده کن و یه فلش USB 2.0 بگیر برای ماشین .

Dan
2013/08/03, 00:55
من دیر رسیدم ولی به آقا آرمین و آقا رضای عزیز تبریک میگم. @};-

یه تاپیک هم برای مریض منتخب ماه بزنید! بهشون جایزه دارو بدید و همچنین یکسال اقامت رایگان در بهترین تیمارستان ایران! :-w

Nemouneh
2013/08/03, 00:56
به هر دو دوست عزیز تبریک می گم، ایشالا همیشه موفق باشید.
و خدا قوت به همگی

VSH-Katana
2013/08/03, 01:16
من دیر رسیدم ولی به آقا آرمین و آقا رضای عزیز تبریک میگم. @};-

یه تاپیک هم برای مریض منتخب ماه بزنید! بهشون جایزه دارو بدید و همچنین یکسال اقامت رایگان در بهترین تیمارستان ایران! :-w
منم هستم! قبوله!

حالا از شوخی گذشته!: واقعا هدیه به کسانی رسید که حقشون هست! البته خیلی های دیگه هم هستن که خوبن تو کاربرا ! اونا هم ایشالا دفعه بعد

اما آرمین جان اینو بهت بگم با معذرت از بقیه مدیرا وقتی که واسه فروم میزاری ارزشش خیلی بیشتر از این هدایاست ئ این تنها یه تشکر کوچیک ازت (این وسط حسام کی ازش تشکر کنه؟؟؟؟) واقا به نظرم شایستگی بیشتر از اینا رو داری
اینقد هم شکسته نفسی نکن و نه نیار توکار رو حرف کیوکوشین کار جماعت حرف نزن (شما رئیسی میتونی بزنی)

old gamer
2013/08/09, 01:06
اینقد هم شکسته نفسی نکن و نه نیار توکار رو حرف کیوکوشین کار جماعت حرف نزن (شما رئیسی میتونی بزنی)
X_X ^:)^

Castiel
2013/08/12, 01:29
دوستان عزیز جوایز مرحله اول روز یکشنبه برای آقا رضا و آقا آرمین ارسال شد و فکر می کنم روز سه شنبه به دست این دو عزیز برسد.

ARMIN
2013/08/13, 13:30
حسام جان امروز به دستم رسيد.

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند._9)از شما و آقاى پناهى عزيز بابت حمايت هاتون بسيار ممنون و متشكرم. از همه ى دوستانى هم كه در فروم پا به پاى من در بخش سخت افزار فعاليت ميكنند هم سپاسگذارم. اميدوارم بتونم فعاليت هام رو مفيد تر ادامه بدم.

Reza Eshraghi
2013/08/13, 13:32
حسام جان امروز به دستم رسيد.

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند._9)از شما و آقاى پناهى عزيز بابت حمايت هاتون بسيار ممنون و متشكرم. از همه ى دوستانى هم كه در فروم پا به پاى من در بخش سخت افزار فعاليت ميكنند هم سپاسگذارم. اميدوارم بتونم فعاليت هام رو مفيد تر ادامه بدم.

مبارکه آرمین جون ! :x=D>@};-
ان شاء الله تا یکی دو روز دیگه دست من هم میرسه !
من هم به نوبه خودم از جناب شالیکاریان و جناب پناهی عزیز و دوست داشتنی بی نهایت تقدیر رو تشکر می کنم بابت لطف و حمایتشون نسبت به کاربران و امیدوارم که با کسب تجربه های بیشتر بتونم برای این انجمن بیش از پیش مفید باشم ! @};-

Reza Eshraghi
2013/08/14, 12:05
با تشکر مجدد از مدیریت کل محترم انجمن جناب شالیکاریان عزیز ، جایزه بنده هم امروز صبح به دستم رسید ! @};-