PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی برای افزودن صدای ساراند به فیلم های HD تک فایل

RezaDodangeh
2013/08/01, 20:06
سلام به رفقای سخت افزاری
همونطور که میدونید بخاطر قیمت بالای دیسک بلوری و تجهیزات مربوط به اون ، خیلی از کاربرها (از جمله خودم) برای دیدن فیلم های با کیفیت ، به فیلم های تک فایل رو آوردن. مثلاً فیلم های mkv ، avi ، mpg و بقیهء فرمت ها. اما مشکلی که وجود داره اینه که صدای این فیلم ها استریو هست و صداهای چند کانالهء دالبی و یا دی.تی.اِس در دسترس نیست. برای همین 3 تا سؤال دارم که ممنون میشم راهنمایی کنید. بخصوص سؤال سوم

1 - آیا فیلم هایی با فرمت تک فایل وجود داره که روی خودشون صدای ساراند داشته باشن؟

2 - آیا میشه برای فیلم های HD تک فایلِ موجود ، بطور مجزا ، صدای ساراند دانلود کرد؟

3 - نرم افزاری هست که بشه بوسیلهء اون ، صدای استریویِ همین فیلم های موجود رو به صدای ساراند تبدیل کرد؟

sami_1985
2013/08/02, 01:02
سلام دوست عزيز
١-تا جايي كه يادمه فيلمهاي با فرمت MKV كه به صورت 1080 هستند و هجمشون بالاي ٣گيگ هست،٩٩٪ صداي DTS رو خودشون هست.
٢-منم يك زماني دنبال صداي DTS براي فيلمهام گشتم كه مثلا يه جوري ميكسش كنم با فيلمم،اما نيافتم!
٣-پاسخ اين سوال رو نميدونم.دوستان ديگه راهنمايي كنند.البته من اسپيكرم و هم كارت صدام اين كارو انجام ميدن و اتوماتيك صداي استريو رو به ٥ كاناله تبديل ميكنن.اما هيچي صداي DTS نميشه!!
من خودم دنبال فيلماي دي وي دي منو اصلي يا به اصطلاح ناين (dvd9) رفتم و اكثرا صداي دي تي اس داشتند.
و الان هم از افرادي كه محتواي فيلم رو روي هارد به صورت Full hd تحويل ميدند،خريد ميكنم كه هم به صرفه هست ، هم صدا و تصوير عالي.
به نظرم بهترين كار پيش گرفتن يكي ازين دو راهه.اخه من ٧-٨ سال عمرم رو تو فيلم گذاشتم(البته اخرش هم هيچ فايده اي نداشت:> )
شاد باشيد