PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای خرید nokia lumia 920

old gamer
2013/08/01, 18:02
دوستان کسی تجربه کار با 920 رو داشته؟
مدتیه که میخوام یه گوشی ویندوزی بخرم قیمتش مهم نیست ولی قابلیت ها و کیفیت ساخت لومیا 920 خیلی نظرمو جلب کرده.
لطفا تجربیاتتون و اطلاعاتتون رو در مورد این گوشی بفرمایید
البته خودمم از تو سایت دیجی کالا موشکافیش کردم فیلمشم گرفتم دیدم

Shahin007
2013/08/01, 18:11
امین جان تجربشو نداشتم ولی یک کلام میتونم بگم عالیه...
ولی اگه عجله نداری صبر کن Lumia 925 وارد بازار کشور بشه و اونو بخر.حرف نداره.از همه نظر عالیه.

old gamer
2013/08/01, 18:27
این صبر کن صبر کنا پدر مارو در اورده. ممنون از نظرتون

Dan
2013/08/01, 19:47
نه امین جان صبر لازم نیست. مغازه های بازار موبایل و مغازه های توی جمهوری 925 رو آوردن. ولی ارزش کارایی به قیمت نداره! 920 حدود 1.4 میلیونه ولی 925 2.3 میلیونه.
تفاوتش به این اندازه اصلا نمیرزه! اگه میخوای ویندوز باشه 920 در حال حاضر بهترینه.

old gamer
2013/08/01, 19:51
نه امین جان صبر لازم نیست. مغازه های بازار موبایل و مغازه های توی جمهوری 925 رو آوردن. ولی ارزش کارایی به قیمت نداره! 920 حدود 1.4 میلیونه ولی 925 2.3 میلیونه.
تفاوتش به این اندازه اصلا نمیرزه! اگه میخوای ویندوز باشه 920 در حال حاضر بهترینه.
با تشکر از شما که قیمت رو اعلام کردید. به این ترتیب 920 قیمت بسیار عالی در مقابل کارایی داره. درضمن ظاهرش هم خیلی دوست دارم که در 925 اصلا این مورد نبود یعنی ظاهرشو خوشم نیومد. مبارکم باشه . قرمز یا زرد یا سفید؟

Shahin007
2013/08/01, 19:56

چه خوب که اومده!
میعاد جان اگه یادت باشه 920 هم اولا که اومده بود بالای 2 تومن بود!925 هم میاد پایین...اختلاف قیمتش هم با 920 اندازه ای که بهتره خواهد شد.

وزنش کمتر شده...اندازش بهتر شده...دوربینش بهتر شده...طراحیش قشنگ تر شده...صفحه نمایشش هم بهتر شده...باطریش هم قوی تر شده.

Dan
2013/08/01, 20:07
بله قیمتش پایین اومده ولی طی مدت 6 ماه! ایشون که نمیخواد این همه مدت صبر کنه.

امین جان اگه نظر میخوای من میگم زرد. اگر هم میخوای تک باشه قرمز بگیر ولی سفیدش چندان جالب نیست.

ARMIN
2013/08/01, 20:16
امین جان گوشی رویاهای مارو گرفتی یادی از ما کن :)

مبارک باشه.

majidrad
2013/08/01, 20:43
خدایی خیلی گوشی خوشگلی هست همین که اندروید نیست کافیه (البته توهین به سلیقه ی کسی نشه) در مورد کیفیت هم فکر نکنم از لحاظ استحکام بدنه گوشی بتونه رو دست نوکیا بلند شه گوشی خودم 5800 هست یه بار از طبقه دوم افتاد پایین روی سنگ گفتم کتلت شد رفتم دیدم مثل بادمجون بمه لامصب عافت نداره هیچیش نشده بود !!!

old gamer
2013/08/01, 21:30
امین جان گوشی رویاهای مارو گرفتی یادی از ما کن :)

مبارک باشه.
آرمین جون اصلا یادم نبود شما که نمیخواستی سوار قطار شی چرا اومدی تو مترو کارت زدی؟ میگفتی میومدم بیرون. خلاصه منم بخرم برای شماست و واسه تست میتونید هرکاری خواستید باهاش بکنید البته نرم افزاری. قرمز اگه گیرم نیاد زرد میخرم. باید تیتان رو یه مدت بیخیال بشم.
ما طرفدار فقط ماکروسافت و محصولاتش هستیم. اندروید و ios باید فعلا بره بوق بزنه. سامسونگم بره گوشی 32 هسته تولید کنه بازم اندروید از اساس مشکل داره :o)

old gamer
2013/08/01, 21:32
بله قیمتش پایین اومده ولی طی مدت 6 ماه! ایشون که نمیخواد این همه مدت صبر کنه.

امین جان اگه نظر میخوای من میگم زرد. اگر هم میخوای تک باشه قرمز بگیر ولی سفیدش چندان جالب نیست.
نه اصلا از شکل 925 خوشم نیومد مثل 920 هم رنگای خوشمل نداره :-j

old gamer
2013/08/01, 21:33
خدایی خیلی گوشی خوشگلی هست همین که اندروید نیست کافیه (البته توهین به سلیقه ی کسی نشه) در مورد کیفیت هم فکر نکنم از لحاظ استحکام بدنه گوشی بتونه رو دست نوکیا بلند شه گوشی خودم 5800 هست یه بار از طبقه دوم افتاد پایین روی سنگ گفتم کتلت شد رفتم دیدم مثل بادمجون بمه لامصب عافت نداره هیچیش نشده بود !!!
به جان خودم حیفه این همه گوشی خوشگل htc که اندرویده. اصلا از این سیستم عامل خوشم نمیاد هیچ رقمه تو کتم نمیره

ARMIN
2013/08/01, 23:04
آرمین جون اصلا یادم نبود شما که نمیخواستی سوار قطار شی چرا اومدی تو مترو کارت زدی؟ میگفتی میومدم بیرون. خلاصه منم بخرم برای شماست و واسه تست میتونید هرکاری خواستید باهاش بکنید البته نرم افزاری. قرمز اگه گیرم نیاد زرد میخرم. باید تیتان رو یه مدت بیخیال بشم.
ما طرفدار فقط ماکروسافت و محصولاتش هستیم. اندروید و ios باید فعلا بره بوق بزنه. سامسونگم بره گوشی 32 هسته تولید کنه بازم اندروید از اساس مشکل داره :o)

امین جان، با توجه به اطلاعات خوب شما از سخت افزار؛ اگر گرفتیش همینکه بگی ازش خوشت اومده یا نه، بهترین بنچ مارکه. :)

مترو هم نمیخواستم کارت بزنم، اون آقاهه اونجا نشسته بود مجبورم کرد =)) اصن حرفشم نزن. همینکه دیدمت کلی ارزش داشت. ببخشید نشد درست و حسابی بشینیم حرف بزنیم. سرکار باید برمیگشتم.

Nima.Salarian
2013/08/01, 23:18
آقا عشق ویندوز فون افتاده به سرت کاریشم نمیشه کرد. ولی به نظر من HTC ONE یک چیز دیگست انشالله اگه خدا قسمت کنه برا شماره بعدش مطلبشو میزنیم تو مجله

old gamer
2013/08/01, 23:30
امین جان، با توجه به اطلاعات خوب شما از سخت افزار؛ اگر گرفتیش همینکه بگی ازش خوشت اومده یا نه، بهترین بنچ مارکه. :)

مترو هم نمیخواستم کارت بزنم، اون آقاهه اونجا نشسته بود مجبورم کرد =)) اصن حرفشم نزن. همینکه دیدمت کلی ارزش داشت. ببخشید نشد درست و حسابی بشینیم حرف بزنیم. سرکار باید برمیگشتم.

مگه میشه خوشمون نیاد؟! من تاحالا گوشی غیر نوکیا نگرفتم. شب عید دیزایر X گرفتم ببینم اندروید چیه والا حالم بد شد ولی گوشی های HTC از نظر کیفیت و زیبایی واقعا خیلی بهتر از سونی و سامسونگ و ال جی هستن. به نظر من اپل و نوکیا بهترین موبایل هارو میسازن. هم به لحاظ سیستم عامل هم کیفیت ساخت. HTC به خاطر اندروید بعد از اونها قرار میگیره.

آقا عشق ویندوز فون افتاده به سرت کاریشم نمیشه کرد. ولی به نظر منHTC ONE یک چیز دیگست انشالله اگه خدا قسمت کنه برا شماره بعدش مطلبشو میزنیم تو مجله

در مورد تمام گوشیهایی که شما بگی من مطالعه مو به مو کردم فیلم هم همشو از دیجی کالا گرفتم با کیفیت دیدم. حرفتون درسته ولی من با تجربه کارکرد میگم اندروید سیستم عامل حرفه ای نیست. به هیچ عنوان با IOS و ویندوز نمیتونه رقابت کنه. چون رایگان و کد باز هست همه گیر شده اما خیلی ضعف داره. والا هرکاری کردم ازش خوشم نیومد کلا گوشی تو هنگه همیشه

Nima.Salarian
2013/08/01, 23:46
من تاچ 920 رو واقعا حال کردم باهاش لامصب با هرچی کار میکنه

lastshepherd
2013/08/02, 00:36
:-w خدا به هممون رحم کنه اگر سرگئی این چیزایی رو که نوشتید رو بخونه!

Yaser_Aramesh
2013/08/02, 02:32
به نظر من هم Lumia 925 نسبت قیمت به کارایی خوبی نداره . Lumia 920 بهتره . آپدیت خوبی هم براش تو راهه .

درباره ی بدنشون هم باید بگم که 925 اطرافش از آلومینیوم و پشتش از پلی کربنات هست اما 920 کاملا از پلی کربنات هست .

یه لومیا 920 زرد یعنی یه اسمارت فون خدا ! سعی کن زردش رو پیدا کنی .

old gamer
2013/08/02, 11:30
به نظر من هم Lumia 925 نسبت قیمت به کارایی خوبی نداره . Lumia 920 بهتره . آپدیت خوبی هم براش تو راهه .

درباره ی بدنشون هم باید بگم که 925 اطرافش از آلومینیوم و پشتش از پلی کربنات هست اما 920 کاملا از پلی کربنات هست .

یه لومیا 920 زرد یعنی یه اسمارت فون خدا ! سعی کن زردش رو پیدا کنی .
پیدا کردن نمیخواد یاسر خان. دیجی کالا زردشو 1/460 التماس میکنه من ناز میکنم :))

Shahin007
2013/08/02, 11:37
پیدا کردن نمیخواد یاسر خان. دیجی کالا زردشو 1/460 التماس میکنه من ناز میکنم :))

ناز نکن دیگه:D
آقا امین هر روزی که خواستی بخری قیمت دیجی کالا رو با آل دیجیتال مقایسه کن...الان آل دیجیتال 920 موجود نداره ولی به احتمال زیاد تا فردا پس فردا موجود میشه...
اکثر وقتا قیمتاش از دیجی کالا بهتره.

A Z A D
2013/08/02, 12:13
من حدود یک هفته تجربه کار با وینفون رو داشتم روی 8X. اولش خیلی جذاب به نظر میاد. مخصوصا اون کاشی های رنگیش. اما کم کم همون کاشی ها هم واسه آدم تکراری میشه. نقطه ضعف اصلیش هم کمبود بذنامه هست. توی استورش اکثر برنامه ها یا پولین یا رایگان بدردبخور نیستن. برنامه های مشابه اندروی هم کم داره... همین باعث دلزدگی آدم میشه.
الان دیگه واقعا اندروید به بلوغ رسیده. مشکل سرعت توی نسخه 4.1 تا حدودی و توی نسخه 4.3 خیلی بیشتر رفع ‌شد. هیچوقت واسه آدم تکراری نمیشه با تنوع رام ها و برنامه ها. بهترسن تجربه اندروید رو روی نکسوز4 داشتم که حتی ذره ای لگ نداره...

Yaser_Aramesh
2013/08/02, 13:50
من تاچ 920 رو واقعا حال کردم باهاش لامصب با هرچی کار میکنه

به لطف تکنولوژی Super Senstive Touch نوکیاست . Lumia 820 , 925 و Lumia 820 هم این تکنولوژی رو دارن . به لطف این تکنولوژی کار کردن با صفحه نمایش از طریق دستکش , ناخن و هر چیز رسانای دیگه ای ممکن هست .

در حال حاظر بهترین تجربه ی تاچ اسکرین رو میتونید با این اسمارت فون ها داشته باشید .

Lumia 520 با اینکه تکنولوژی مذکور رو نداره اما میشه از دستکش برای لمس صفحه اش استفاده کرد .

old gamer
2013/08/02, 14:38
گوشی ال جی نکسوس 4 هم با قیمت پایین و امکانات عالی آدم رو وسوسه میکنه

A Z A D
2013/08/02, 15:09

به نظر من از خریدش پشیمون نمیشید... ویندوز هنوز خیلی کار داره...
اون تاچ با دستکش و اینها هم در اس4 هم هست. البته تاچ شناور و بدون لمس رو هم داره...

ARMIN
2013/08/02, 15:17
من حدود یک هفته تجربه کار با وینفون رو داشتم روی 8X. اولش خیلی جذاب به نظر میاد. مخصوصا اون کاشی های رنگیش. اما کم کم همون کاشی ها هم واسه آدم تکراری میشه. نقطه ضعف اصلیش هم کمبود بذنامه هست. توی استورش اکثر برنامه ها یا پولین یا رایگان بدردبخور نیستن. برنامه های مشابه اندروی هم کم داره... همین باعث دلزدگی آدم میشه.
الان دیگه واقعا اندروید به بلوغ رسیده. مشکل سرعت توی نسخه 4.1 تا حدودی و توی نسخه 4.3 خیلی بیشتر رفع ‌شد. هیچوقت واسه آدم تکراری نمیشه با تنوع رام ها و برنامه ها. بهترسن تجربه اندروید رو روی نکسوز4 داشتم که حتی ذره ای لگ نداره...

آزاد جان شما اون شارژ بی سیم 920 رو نمیفرمایید که چه کیفی داره؟ :)

بعدشم گوشی میخرین روش برنامه بریزین یا باهاش تلفنی صحبت کنین؟

تلفن همراه باید 90 درصد تلفن باشه، 5 درصد دوربین، 4 درصد اینترنت و 1 درصد برنامه! %-((میدونم الان کتک میخورم)

Yaser_Aramesh
2013/08/02, 15:20

بله . Nexus 4 نسبت قیمت به کارایی فوق العاده ای داره .

اون تاچ با دستکش و اینها هم در اس4 هم هست. البته تاچ شناور و بدون لمس رو هم داره...

بله.در S4 هم هست و با فعال کردن گزینه ی High Sensitivity میشه با دستکش هم کار کرد اما به اندازه ی صفحه نمایش های Super Senstive Touch لذت بخش نخواهد بود . درضمن با اون حالت از قلم های رسانا نمیشه استفاده کرد اما با لومیاها میشه.

old gamer
2013/08/02, 15:20
دوست من بنده هر گوشی که میخرم یه سری ملاک واسه خریدش دارم که اولیش کیفیت ساخت و دوام اونه چون طی 4/5 سال قراره با من باشه و دوست ندارم بعد یه مدت متلاشی بشه. گوشی های سامسونگ از نظر من یه تکه اسباب بازی پلاستیکی بی ارزش بیشتر نیست و باور کنید اگر گلکسی اس 4 رو 1 میلیون بهم میدادن حاضر نبودم بخرمش. من بابت پلاستیک هیچوقت پول نمیدم
قابلیت لمسی لومیا 920 واقعا کاربردی هست و نمیشه ازش به راحتی گذشت. مشکل ویندوز بازم به نظر من فعلا کمبود برنامه هست که امیدوارم مثل نمونه های کامپیوتری بشه برنامه های کپی و ک *ر * ک شده ازش پیدا کرد

old gamer
2013/08/02, 15:26

تلفن همراه باید 90 درصد تلفن باشه، 5 درصد دوربین، 4 درصد اینترنت و 1 درصد برنامه! %-((میدونم الان کتک میخورم)
آرمین جان حرفت سنده کلا من و شما تو هر مسئله ای همفکریم به نظرم به خاطر تجربیات و علایق مشترکه. امیدوارم دوستانمون تو فروم هر گوشی که عاشقشن بتونن تهیه کنن
تصور کن یهو تو خیابون گوشی از دستت میوفته و ماشین از روش رد میشه بعد بر میداری باهاش اس میدی و به راهت ادامه میدی o:-) همه تماشاچی ها هم میگن وای چه گوشی زرد خوشگل و محکمی داره. بعد میرسی خونه حال نداری میذاریش رو کیت شارژر بیسیم و میری یه چرت میزنی بدون سیم :-o . سگامون تمام سیم های شارژرامونو تو خونه تیکه تیکه کردن به خدا

Yaser_Aramesh
2013/08/02, 15:29

شارژ بی سیم واقا لذت بخشه . انواع مختلف شارژرهای بی سیم هم براش عرضه شده . بدنش هم که پلی کربنات هست . پس یه لومیا 920 زرد رنگ یعنی زندگی به معنای واقعی .

آرمین جان رده بندی از نگاه خودت رو جدی گفتی ؟!

A Z A D
2013/08/02, 15:34
دوست من بنده هر گوشی که میخرم یه سری ملاک واسه خریدش دارم که اولیش کیفیت ساخت و دوام اونه چون طی 4/5 سال قراره با من باشه و دوست ندارم بعد یه مدت متلاشی بشه. گوشی های سامسونگ از نظر من یه تکه اسباب بازی پلاستیکی بی ارزش بیشتر نیست و باور کنید اگر گلکسی اس 4 رو 1 میلیون بهم میدادن حاضر نبودم بخرمش. من بابت پلاستیک هیچوقت پول نمیدم
قابلیت لمسی لومیا 920 واقعا کاربردی هست و نمیشه ازش به راحتی گذشت. مشکل ویندوز بازم به نظر من فعلا کمبود برنامه هست که امیدوارم مثل نمونه های کامپیوتری بشه برنامه های کپی و ک *ر * ک شده ازش پیدا کرد

نکسوز 4 ساخت ال جی هست. و دور تا دور گوشی هم شیشه های ضدخش گوریلا گلس هست که کیفیت خیلی بالایی داره.
از نظر برنامه های کرک شده هم بهتون اطمینان میدم که نمیتونید واسه وینفون پیدا کنید!

A Z A D
2013/08/02, 15:38

شارژر بی سیم رو نکسوز 4 هم پشتیبانی میکنه اما فکر نکنم پدشارژرش تو ایرلن پیدا بشه. ضمنا در عمل شارژ بی سیم خیلی محدود تر از شارژر با سیم هست و فقط تا حدود یک سانتی متر دور تر پد شارژ میکنه.
آرمین جان والا الان دیگه تلفن های هوشمند همش شده برنامه. الان من خودم یادم نمیتد کی با سیستم اومدم تو فروم! همیشه با تاپاتاک میام و لذتی که با گوشی داره با سیستم نداره!

old gamer
2013/08/02, 15:56
نکسوز 4 ساخت ال جی هست. و دور تا دور گوشی هم شیشه های ضدخش گوریلا گلس هست که کیفیت خیلی بالایی داره.
از نظر برنامه های کرک شده هم بهتون اطمینان میدم که نمیتونید واسه وینفون پیدا کنید!
بله اون رو هم موشکافی کردم واسه همین گفتم وسوسه انگیزه با اینکه اندرویده ولی عالیه

ARMIN
2013/08/02, 17:05
آرمین جان رده بندی از نگاه خودت رو جدی گفتی ؟!

:-jآره والا. اگر میخوای برنامه نصب کنی بهتره لپ تاپ یا کامپیوتر بخری که جون میده واسه برنامه ریختن تا دلت میخواد.

old gamer
2013/08/02, 17:11
:-jآره والا. اگر میخوای برنامه نصب کنی بهتره لپ تاپ یا کامپیوتر بخری که جون میده واسه برنامه ریختن تا دلت میخواد.

:)) =)) آره به خدا چیه هی میگن برنامه برنامه . انگار گوشی دستشونه همش دارن با برنامه هاش پول در میارن. یه مرورگر خوب داشته باشه بیایم فروم پست بدیم کافیه دیگه البته چیچی شکن هم نصب شه روش بهتر %-(

A Z A D
2013/08/02, 23:56
:)) =)) آره به خدا چیه هی میگن برنامه برنامه . انگار گوشی دستشونه همش دارن با برنامه هاش پول در میارن. یه مرورگر خوب داشته باشه بیایم فروم پست بدیم کافیه دیگه البته چیچی شکن هم نصب شه روش بهتر %-(

امین جان مشکل اینه نمیشه با مرورگر فروم گردی کرد. تاپاتاک میخواد که اونم واسه وینفون کرک نشده :|

Yaser_Aramesh
2013/08/03, 00:27
امین جان مشکل اینه نمیشه با مرورگر فروم گردی کرد. تاپاتاک میخواد که اونم واسه وینفون کرک نشده :|

حدود یک ماه پیش عرضه شده . این هم لینکش (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)در فروشگاه ویندوزفون .

درضمن استفاده از واژه ی کرک درست نیست . مفهوم کرک چیزه دیگه ای هست . باید از واژه ی پورت استفاده کنید

old gamer
2013/08/03, 12:08
حدود یک ماه پیش عرضه شده . این هم لینکش (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)در فروشگاه ویندوزفون .

درضمن استفاده از واژه ی کرک درست نیست . مفهوم کرک چیزه دیگه ای هست . باید از واژه ی پورت استفاده کنید
یاسر خان پولیه . حیف شد

A Z A D
2013/08/03, 13:32

یاسر جان منم میدونستم واسه وینفون هست اما پولیه و رایگلن حالا کرک شده یا هرچی دیگه اسمشو بزاریم برای ویندوز نیست...