PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر راجع به desire x

mi7
2013/07/27, 16:06
سلام بچه ها.
میخواستم نظرتون رو راجع به گوشی htc desire x بدونم.
من اهل بازی نیستم ولی *** نرم افزار بازم؛ این گوشی واسم خوبه؟
هواوی g330 و g600 چطور؟ کدوم از این سه تا رو بگیرم(البته میخوام 1ماهی وایسم تا بازم قیمتا بیاد پایین)؟

Nima.Salarian
2013/07/27, 16:46
سلام بچه ها.
میخواستم نظرتون رو راجع به گوشی htc desire x بدونم.
من اهل بازی نیستم ولی *** نرم افزار بازم؛ این گوشی واسم خوبه؟
هواوی g330 و g600 چطور؟ کدوم از این سه تا رو بگیرم(البته میخوام 1ماهی وایسم تا بازم قیمتا بیاد پایین)؟

g330 رو بذارید گزینه آخر بین Desire X و G600 ، G600 بهتره پردازنده 2 هسته ای با فرکانس 1.2 گیگاهرتز که 200 مگاهرتز از اچ تی سی قوی تره
دوربین 8 مگاپیکسل هواوی از دوربین 5 مگاپیکسل اچ تی سی با فیلمبرداری p 480 بهتره و عکس هایی با رزولیشن بهتری میگیره
صفحه نمایش این مدل از هواوی از اچ تی سی(دیرایر ایکس) بهتره
اگه سیستم عامل اندروید فقط ملاک کار شما نیست گزینه های دیگری هم هست.

mi7
2013/07/28, 09:20
g330 رو بذارید گزینه آخر بین Desire X و G600 ، G600 بهتره پردازنده 2 هسته ای با فرکانس 1.2 گیگاهرتز که 200 مگاهرتز از اچ تی سی قوی تره
دوربین 8 مگاپیکسل هواوی از دوربین 5 مگاپیکسل اچ تی سی با فیلمبرداری p 480 بهتره و عکس هایی با رزولیشن بهتری میگیره
صفحه نمایش این مدل از هواوی از اچ تی سی(دیرایر ایکس) بهتره
اگه سیستم عامل اندروید فقط ملاک کار شما نیست گزینه های دیگری هم هست.
من دوربین اصلا برام مهم نیست،صفحه نمایش g600 بزرگتره فقط نسبت به g600. آخه آندروید htc قابل ارتقاست به 4.1 ولی هوآوی نه.به نظرت بازم هوآوی بگیرم؟

Yaser_Aramesh
2013/07/28, 12:29
دوست عزیز بودجتون رو بفرمایید تا بهتر بتونیم راهنمایی کنیم

old gamer
2013/08/01, 16:50
من فضولی کنم
اگر نمیخواهید 800 تومن بیشتر هزینه کنید
اگر گوشی اندرویدی میخواید
اگر دوستدار رابطه کاربری htc هستید
دیزایر سفید بسیار حس خوبی به دستان شما القا میکنه. من که بعد از خرید عاشقش شدم. حیف که خانومم ازم گرفتش 8-}
باطریش هم زمان شارژ دهی بسیار مناسبی داره. شما با خریدن دیزایر یه htc زیبا و اصیل دارید

Shahin007
2013/08/01, 18:26
من فضولی کنم
اگر نمیخواهید 800 تومن بیشتر هزینه کنید
اگر گوشی اندرویدی میخواید
اگر دوستدار رابطه کاربری htc هستید
دیزایر سفید بسیار حس خوبی به دستان شما القا میکنه. من که بعد از خرید عاشقش شدم. حیف که خانومم ازم گرفتش 8-}
باطریش هم زمان شارژ دهی بسیار مناسبی داره. شما با خریدن دیزایر یه htc زیبا و اصیل دارید

آقا امین دیزایر سفید مدل جدیده؟desire x سفید منظورتونه؟
آخه desire هم یک سری هست مثل سری galaxy سامسونگ یا اکسپریا سونی. راستی استارتر تایپیک اخراج شده و فکر کنم بهتره تایپیک هم قفل بشه.:)

old gamer
2013/08/01, 18:47
آقا امین دیزایر سفید مدل جدیده؟desire x سفید منظورتونه؟
آخه desire هم یک سری هست مثل سری galaxy سامسونگ یا اکسپریا سونی. راستی استارتر تایپیک اخراج شده و فکر کنم بهتره تایپیک هم قفل بشه.:)
آخی بیچاره اخراج شده. خدا کنه برگرده. بله دیگه موضوع در مورد مدل x بود دیگه کل دیزایر هارو که نمیخواستن بخرن. البته مدل v هم هست همونه فقط 2 سیمکارته