PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اورکلاک کردن رم

HaM3D
2013/07/25, 08:47
با درود فراوان به همه بچه های گل فروم

من 4 تا رم کرسیر با باس 1600 دارم ولی باسش رو 532 بود که با یکم دست کارم تونستم بکنمش 700 ولی می خوام بیشتر کنم سیستم ریستارت می کنه ولی زیاد از اورکلاک سر در نمی یارم :دی
اگه منو راهنمایی کنید چه چور می تونم باسشو از اینی که هست بیشتر کنم ممنون میشم

با تشکر از همه دوستان

Castiel
2013/07/25, 08:53
دوست عزیز عدد 799 که میبنید باید در 2 ضرب کنید که می شود حدود 1600 مگاهرتز
مادربورد شما تا فرکانس 1333 را به صورت استاندارد پشتیبانی می کند و شما هم حافظه را تا 1400 مگاهرتز اورکلاک کردید. در کل به مدل دقیق حافظه اشاره نکردید ولی به جز سری Dominator، باقی مموری های Corsair در اورکلاک بسیار ضعیف عمل می کنند و نمی توانید زیاد روی آنها مانور دهید.

HaM3D
2013/07/25, 09:03
دوست عزیز عدد 799 که میبنید باید در 2 ضرب کنید که می شود حدود 1600 مگاهرتز
مادربورد شما تا فرکانس 1333 را به صورت استاندارد پشتیبانی می کند و شما هم حافظه را تا 1400 مگاهرتز اورکلاک کردید. در کل به مدل دقیق حافظه اشاره نکردید ولی به جز سری Dominator، باقی مموری های Corsair در اورکلاک بسیار ضعیف عمل می کنند و نمی توانید زیاد روی آنها مانور دهید.

بعد دوست عزیز اگه تا 1600 مگاهرتز اورکلاک بشه تاثیر خاصی روی سرعت سیستم می زاره؟؟

AloneWolf
2013/07/25, 09:15
بعد دوست عزیز اگه تا 1600 مگاهرتز اورکلاک بشه تاثیر خاصی روی سرعت سیستم می زاره؟؟

نه نمی ارزه ،

وقتی پردازنده و مین (نورف بریدج) آورکلاک بشن اوون وقت سرعت رم بالا تاثیر خیلی خوبی داره

اما 1333 تا 1400 و بدون آورکلاک قطعات دیگه ، آنچنان تفاوتی با هم ندارن.

چقد پردازندت دماش بالاست !!!!!!

حتما خنک کنندشو چک کن ، شاید خوب وصل نشده و یا عمر خمیر سیلیکنش تموم شده

شایدم نیاز باشه کلا یدونه خنک کننده ی جدید بگیری

sajjadfox
2014/05/08, 22:12
سلام دوستان
اقا من میخوام رم رو اورکلاک کنم چون یک خورده بوجه مالی خوبی ندارم برای کار با 3dmax رم قویتر میخوام و چچون دانشجو هستم یک ورده برام سنگین هست
رم 2تا دوگیگ پتریود 1333 ویندوز هم 7 64بیت هست اگه کمک کنید خیلی ممنون میشم

Reza Eshraghi
2014/05/08, 22:23
سلام دوستان
اقا من میخوام رم رو اورکلاک کنم چون یک خورده بوجه مالی خوبی ندارم برای کار با 3dmax رم قویتر میخوام و چچون دانشجو هستم یک ورده برام سنگین هست
رم 2تا دوگیگ پتریود 1333 ویندوز هم 7 64بیت هست اگه کمک کنید خیلی ممنون میشم

سلام سجاد جان ! به فروم سخت افزار خوش آمدید ! @};-
برادر تاپیک قدیمی که مربوط به نزدیک به یک سال پیش هست و مربوط به استارتر دیگه ای بوده آوردید بالا !
در همین بخش تاپیک مجزا بزنید مشخصات کامل سیستم رو هم اعلام کنید در ابتدا تا اساتید بررسی کنند ببینند امکانش هست که اور کنید یا نه و در ادامه اگه شات هایی لازم بود و درخواست کردند قرار بدید !