PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین توزیع برای تازه کارها

Pumba
2011/11/26, 22:47
از اونجایی که انتخاب توزیعی مناسب برای شروع به کار در لینوکس از اهمیت بالایی برخورداره توی این بخش میخوایم توزیعی مناسب برای تازه کارها انتخاب کنیم تا بعد از انتخاب توزیع مناسب مراحل نصب اون رو هم آموزش بدیم تا دوستان دیگه هم از دنیای آزاد گنو/لینوکس لذت ببرن.
عزیزانی که دستی در لینوکس دارن توزیع مناسب رو معرفی کنن. همراه با دلایل انتخاب

ya30n
2011/11/27, 02:31
دوست عزیزم ، puma ! داداش اوبونتو base بقیه لینوکس های هست که توی نظر سنجی اووردی ! به نظر من اگه با اوبونتو یاد بیگری با بقیه مشکلی نداری دیگه !

Pumba
2011/11/27, 19:16
دوست عزیزم ، puma ! داداش اوبونتو base بقیه لینوکس های هست که توی نظر سنجی اووردی ! به نظر من اگه با اوبونتو یاد بیگری با بقیه مشکلی نداری دیگه !

اوبونتو بیس بودن توزیع ها به این دلیل هست که این توزیع ها کاربران تازه کار رو هدف قرار دادند.

Mehran coyote
2011/11/28, 16:51
به نظر من هم ابونتو و هم مینت برای تازه کارها خیلی خوب میتونه باشه و البته من خودم مینت رو بیشتر سفارش میکنم
گروه توسعه نرم افزاری مینت برای توزیع جدیدشون تاریخ تعیین نمیکنن یعنی سر صبر با اضافه کردن امکانات جدید و بررسی باگهای احتمالی در زمان ارائه توزیع کاربر تازه وارد با باگهای متعدد دست و پنج نرم نمیکنه و بعکس اون اوبونتو برای توزیع جدید تاریخی معیین می کنه که ممکنه شتاب زدگی پیش بیاد و همونطور که گفتم باگها خودشون رو نشون میدند

l200100
2014/04/06, 01:50
fedora رو دوست دارم خیلی عالیه:>