PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای خرید هدفون از بین 3تا

moli_ahmad
2013/07/22, 11:49
سلام دوستان عزیز من چند وقت پیش هدفون سن هایزر hd 202 رو با راهنمایی شما خریدم که واقعا راضی بودم اما اون رو به یکی از اقوام دادم و الان باز دنبال هدفون بهتر میگردم و بین این سه تا موندم کاربر من هم بیشتر موزیک و اگه حوصله باشه گیم بین این 3تا کدوم رو پیشنهاد میدین؟
1-razer orca
2-akg k77
3-Sennheiser hd 419

Reza Eshraghi
2013/07/22, 11:54
این دفعه حتماً اخراج میشوید !!!!

moli_ahmad
2013/07/22, 12:00
مشکل نداره دسوت عزیز من اگه اخراج شم مشکل خودم بوده که ندونستم دوتا ایجاد کردم ولی قبل از اخراج اگه میدونستم شما چکاره ای خوب میشد

Reza Eshraghi
2013/07/22, 12:02
مشکل نداره دسوت عزیز من اگه اخراج شم مشکل خودم بوده که ندونستم دوتا ایجاد کردم ولی قبل از اخراج اگه میدونستم شما چکاره ای خوب میشد

فقط شما باید صبر می کردید تا همون تاپیک قبلی که در بخش نامناسب زده بودین منتقل میشد !! وظیفه من راهنمایی بود عزیز !!

Castiel
2013/07/22, 12:04
1- اول از همه لحن نوشتار خودتان را کمی آرام تر کنید.

2- به طور حتم اشتباه در ایجاد تاپیک از سوی شما بود، تاپیک قبلی که لینک دادید، توسط مدیر بخش مربوطه منتقل شده بود که شما اصلا دقت نکردید.

3- دو بار تاپیک زدید در صورتی که اصلا توجه نکردید در کدام بخش تاپیک می زنید.

4- اگر فکر می کنید دسته بندی در فروم مشکل دارد، سخت در اشتباهید، چون فقط شما هستید که چنین مشکلی دارید.

me.mr
2013/07/22, 12:06
سلام دوستان عزیز من چند وقت پیش هدفون سن هایزر hd 202 رو با راهنمایی شما خریدم که واقعا راضی بودم اما اون رو به یکی از اقوام دادم و الان باز دنبال هدفون بهتر میگردم و بین این سه تا موندم کاربر من هم بیشتر موزیک و اگه حوصله باشه گیم بین این 3تا کدوم رو پیشنهاد میدین؟
1-razer orca
2-akg k77
3-Sennheiser hd 419
شک نکن و قطعا 1 .اگه موزیک گوش میدی 1.شک نکن 100 %

AmirMahmood
2013/07/22, 12:12
تو تاپیک مردم کاسبی کنیم =))
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Reza Eshraghi
2013/07/22, 12:15
تو تاپیک مردم کاسبی کنیم =))
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.فروش-هدفون-Razer-Orca

امیر محمود جان گزینه های مد نظر استارتر رو که دیدم یادم به شما افتاد منتها اینقدر اعصابم خرد بود که دیگه یادم رفت بهشون بگم !!! البته از طریق پی ام !
ببخشید !!

Dan
2013/07/22, 12:21
خوش حالم که از خرید قبلی راضی بودید.
اگه هدف اصلیتون گیم باشه مورد اول و مورد سوم انتخاب های بهتری هستند.
اگه هدف اصلیتون گیم نیست بترتیب اول HD 419 دوم K77 و سوم Orca رو انتخاب کنید.
وجه برتری K77 نسبت به HD 419 ایزوله بهتر صداست. ولی HD 419 هم وزن خیلی مناسبی داره و سبکه و هم بسیار راحته. از نظر کیفیت موسیقی هم HD 419 بین 3 گزینه بهترینه.

me.mr
2013/07/22, 12:55
خوش حالم که از خرید قبلی راضی بودید.
اگه هدف اصلیتون گیم باشه مورد اول و مورد سوم انتخاب های بهتری هستند.
اگه هدف اصلیتون گیم نیست بترتیب اول HD 419 دوم K77 و سوم Orca رو انتخاب کنید.
وجه برتری K77 نسبت به HD 419 ایزوله بهتر صداست. ولی HD 419 هم وزن خیلی مناسبی داره و سبکه و هم بسیار راحته. از نظر کیفیت موسیقی هم HD 419 بین 3 گزینه بهترینه.
اتفاقا کیفیت موسیقی توی Orca خیلی بهتره.بنده هر 3 رو تجربه کردم.

moli_ahmad
2013/07/22, 13:24
بنده قبول دارم تند حرف زدم ولی دوست عزیز راهنمایی هم طرز گفتار خودشو داره اگه هدف راهنمایی هست جور دیگری باید بیان بشه لحن شما بیشتر تمسخر رو نشون میده نه راهنمایی البته اون دوتا پست قبلیتون اینجا نیست من تا الان بالای 100 بار از اقا ارمین و خود اقا حسام راهنمایی خواستم که شاید خیلی پیش پا افتاده هم بوده اما این مدل برخورد رو ندیدم خود من هم هیچوقت با کسی اینطور صحبت نمیکنم به هر حال بگذریم .
dan عزیز من هیچکدوم رو تست نکردم اما اون مدل سن هایزر فوق العاده بود که اگه اینا بهتر باشن دیگه عالیه. من بیشتر موسیقی مد نظرم هست اما الن دو نظر کاملا متفاوت داریم شما گفتین سن هایزر و اون دوستمون میگن ارکا .راستی دوست عزیز این اواتار شما عجب هدفونی رو گوشش هستا چیه اینme.mr جناب

Dan
2013/07/22, 13:44
بنده قبول دارم تند حرف زدم ولی دوست عزیز راهنمایی هم طرز گفتار خودشو داره اگه هدف راهنمایی هست جور دیگری باید بیان بشه لحن شما بیشتر تمسخر رو نشون میده نه راهنمایی البته اون دوتا پست قبلیتون اینجا نیست من تا الان بالای 100 بار از اقا ارمین و خود اقا حسام راهنمایی خواستم که شاید خیلی پیش پا افتاده هم بوده اما این مدل برخورد رو ندیدم خود من هم هیچوقت با کسی اینطور صحبت نمیکنم به هر حال بگذریم .
dan عزیز من هیچکدوم رو تست نکردم اما اون مدل سن هایزر فوق العاده بود که اگه اینا بهتر باشن دیگه عالیه. من بیشتر موسیقی مد نظرم هست اما الن دو نظر کاملا متفاوت داریم شما گفتین سن هایزر و اون دوستمون میگن ارکا .راستی دوست عزیز این اواتار شما عجب هدفونی رو گوشش هستا چیه اینme.mr جناب
به هر حال من نظرم روی Sennheiser هستش و HD 419 از HD 202 که تست کردین و راضی هستین کیفیت بهتری داره.
هدفون های گیم برای گیم بهینه سازی میشن و محدوده پاسخ فرکانس کمتری نسبت به هدفون های موسیقی دارن و توی یه سری از فرکانس ها خیلی خوب عمل میکنن ولی توی بقیه مواقع خیلی ضعیف تر از هدفون موسیقی هستند.

moli_ahmad
2013/07/22, 14:44
مثل همیشه شما عالی توضیح میدین .تشکر

me.mr
2013/07/23, 07:35
به هر حال من نظرم روی Sennheiser هستش و HD 419 از HD 202 که تست کردین و راضی هستین کیفیت بهتری داره.
هدفون های گیم برای گیم بهینه سازی میشن و محدوده پاسخ فرکانس کمتری نسبت به هدفون های موسیقی دارن و توی یه سری از فرکانس ها خیلی خوب عمل میکنن ولی توی بقیه مواقع خیلی ضعیف تر از هدفون موسیقی هستند.

Elite سطح فوق حرف ای، و کف قیمت انها از 300 هزار تومان شروع میشود و برای کسانی است که به صورت حرفه ای فعالیت می کنند به صورت مداوم . ( از کیفیت ساخت بسیار بسیار بالا ساخته و برای کار های 24 ساعته اند)

Expert سطح حرفه ای، و برای افرادی که این زمینه فعالیت می کنند ولی نه به صورت مداوم و خیلی حرفه ای . قیمت هایشان کمی از سطح Elite پایین تر است .

Essential، پایین ترین سطح و برای کار های روزمره است .
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
mola-ahmad جان شما اگه عکس بالا رو ببینی زیاد به توضیح علمی بحث نیست.کلا طبق گفته دوستمون Dan مصرف کلی هدفون orca برای گیم هست ولی اگه هدست فوق تخصصی orcaرو بخری در فرکانس دهی،هیچ فرقی با هدست های دیگه نمی کنه.