PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی کلی برای ارتقای سیستم(لطفا همه بیاین.)

mstone
2013/07/20, 11:04
سلام خدمت دوستان ,اساتید ,حرفه ای ها و ...
این اخرین تاپیک بنده ست.
من امروز یا فردا (بلاخره) می خوام برم سیستممو ارتقا بدم.
من این سیتمو انتخاب کردم :
ASUS P8H77-V
Intel Core i5-3570 یا 3470)بستگی به بودجه داره.)
SAPPHIRE HD 7950
Corsair Vengeance 8Gb-1600
البته برای بودجه که برای کیس و پاور نگه داشتم(جمعا 450.000 تومان) می خوام یه کیس و پاور عالی معرفی کنید.
21589

Hessam
2013/07/20, 11:21
عکس کیس و پاور عالی رو که خودتون درج کردید...!
بودجه ی کل چقدره؟

mstone
2013/07/20, 11:28
3.200.000 تومان
اقا تو بازی AMD بهتره یا Intel???
اگه سیستم دیگه مد نظرتون هست بگید.(البته برای بازی می خواما )

Hessam
2013/07/20, 12:13
بدون هارد؟
بین اینتل و ای ام دی اینقدر تفاوت نزدیکه که بیشتر جنبه ی سلیقه ای بودن داره تا بحث فنی.
اما معمولاً اینتل پیشنهاد میشه و بعضاً بهتر هست! معمولاً!

Reza Eshraghi
2013/07/20, 12:30
3.200.000 تومان
اقا تو بازی AMD بهتره یا Intel???
اگه سیستم دیگه مد نظرتون هست بگید.(البته برای بازی می خواما )

و همچنان بنده بر موضع ( سیستم پیشنهادی ) خودم در تاپیک قبلیتون استوار هستم !!!!! :D
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.ارتقای-سیستم-ذغالی?p=87278&viewfull=1#post87278

با توجه به نسل سیستم قبلی شما ، این سیستم بهترین گزینه هست مگه اینکه بخواین دو سال دیگه که سری Broadwell و DDR4 تشریف فرما شدن دوباره ارتقاء بدین !!!
توی تاپیک قبلیتون گفته بودین CPU رو بیارم پایین و گرافیک بالاتر پیشنهاد بدم که می تونید CPU رو Core i5 4570 انتخاب کنید و گرافیک رو GV-N660OC-2GD !!!!

mstone
2013/07/20, 13:23
اقا من این سیستمی که انتخاب کردم چند سال می تونم برای بازی حساب کنم ؟؟؟؟
اشراقی عزیز من که نمی خوام هر یکی دو سال ارتقا بدم که!!!!
من این سیستمی که الان دارم 5سال پیش همین طوری شانسی یه مغازه دار پیشنهاد کرد ما هم برداشتیم.(اولین کامپیوترم بود.)
حالا بعد از 5 سال دیگه نمی کشه.مثلا تا پارسال باز ی های نیمه سنگینو اجرا می کرد.
حالا می خوام یه سیتم با قطعات مناسب خوب معرفی کنید که عین این سیتم تا 3,4 سال برای بازی استفاده شه.(هر چی یشتر بهتر.)

Hessam
2013/07/20, 13:32
این سیستمی هست که شما می خواید!
از نظر انتخاب پردازنده، نمی تونه انتخاب منطقیی باشه. اما در هر صورت، پاسخگوی نیازهای شما خواهد بود!
شما هر جوری حساب کنی، در آینده نیاز به ارتقا پیدا می کنی! اما سیستم زیر مثلاً یکسال دیرتر نیاز به ارتقا داره!
حالا پیشنهاد من چیه؟ پیشنهاد من اینه که شما فعلاً کارت گرافیک نخرید و تا اومدن کارت گرافیک GTX 760 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) صبر کنید.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Reza Eshraghi
2013/07/20, 13:33
اقا من این سیستمی که انتخاب کردم چند سال می تونم برای بازی حساب کنم ؟؟؟؟
اشراقی عزیز من که نمی خوام هر یکی دو سال ارتقا بدم که!!!!
من این سیستمی که الان دارم 5سال پیش همین طوری شانسی یه مغازه دار پیشنهاد کرد ما هم برداشتیم.(اولین کامپیوترم بود.)
حالا بعد از 5 سال دیگه نمی کشه.مثلا تا پارسال باز ی های نیمه سنگینو اجرا می کرد.
حالا می خوام یه سیتم با قطعات مناسب خوب معرفی کنید که عین این سیتم تا 3,4 سال برای بازی استفاده شه.(هر چی یشتر بهتر.)

هم سیستم خودتون و هم سیستم پیشنهادی بنده اگه قراره واقعاً بازی با کیفیت معمولی روش اجرا بشه ، یه غول بی شاخ و دم هست !!!! :D و 4 سالی رو که گفتین جواب میده !!!!
در مورد سیستم پیشنهادی بنده اساتید بزرگوارم قضاوت خواهند کرد !! اما اگه از من می شنوین بعید میدونم با این بودجه سیستمی بهتر از این بتونید ببندید !!! ( البته شاید گرافیک بهتری هم با بودجه برابر و کارایی بهتر از سری AMD نسبت به مدلی که بنده پیشنهاد دادم باشه که اساتید عزیز قطعاً راهنماییتون خواهند کرد !! )
در هر صورت همون طور که در تاپیک قبلیتون هم گفتم واسه سیستم پیشنهادیم رقیب می طلبم مثل مرد !!!! :D
انشاء الله انتخاب خوبی داشته باشین !! :)

mstone
2013/07/20, 13:44
اقا نگفتم که انقدر از cpu کم کنید که!!!!
یه پیشنهاد بدید که نه گرافیک انقدر بالا باشه نه انقدر cpu قدیمی باشه!!!!
یه پیشنهاد بدید که برای بازی , کارای روزمره و ....
منطقی باشید.یه سیستم عالیو منطقی برای بازی معرفی کنید.(بی زحمت مدل دقیق قطعات+گارانتی)

Reza Eshraghi
2013/07/20, 13:48
منطقی باشید.یه سیستم عالیو منطقی برای بازی معرفی کنید.(بی زحمت مدل دقیق قطعات+گارانتی)

واسه شرایط شما کل اساتید فروم رو به رقابت با این سیستمی که پیشنهاد دادم دعوت می کنم !!!!!! :D

Mamall
2013/07/20, 13:50
سلام خدمت دوستان ,اساتید ,حرفه ای ها و ...
این اخرین تاپیک بنده ست.
من امروز یا فردا (بلاخره) می خوام برم سیستممو ارتقا بدم.
من این سیتمو انتخاب کردم :
ASUS P8H77-V
Intel Core i5-3570 یا 3470)بستگی به بودجه داره.)
SAPPHIRE HD 7950
Corsair Vengeance 8Gb-1600
البته برای بودجه که برای کیس و پاور نگه داشتم(جمعا 450.000 تومان) می خوام یه کیس و پاور عالی معرفی کنید.

مگه از این مدل رم موجوده ؟

Hessam
2013/07/20, 14:00

شما گویا 3220 رو دست کم گرفتین...؟!!!
با قاطعیت به شما میگم هنوز هیچ بازییی توی دنیا ساخته نشده که 3220 در برابرش کم بیاره!!!
تنها در بازی های بسیار سنگین کمی افت فریم داره که چندان محسوس نیست! همین!
خلاصه من پیشنهادم رو دادم! توصیه ی اکید می کنم تا اومدن کارت GTX 760 صبر کنید! بقیه ی قطعات رو بخرید. فعلاً کارت گرافیک نخرید تا این بیاد!
اگر هم در آینده فکر می کنید، بودجه تون ممکنه زیاد بشه، فعلاً کمی از روی بودجه ی گرافیک شما بگیر بذار روی پردازنده و 3570 بخر. بعدا که افزایش بودجه دادین، بودجه تون هم برای 760 جور میشه! اینجوری با یه تیر میشه دو نشون زد! اون موقع سیستم مهندس اشراقی هم باید بره بوق بزنه! :D:D:D:D
البته شوخی کردم رضا جان. به دل نگیر. :D
لازم به ذکره که قیمت GTX760 از حداکثر یک میلیون و 500 بیشتر نخواهد بود!! به نظرم دور و بر یک میلیون و 200 میشه تا موقعی که بیاد! (کمتر از 1 ماه دیگه)
حالا یه راه بهتر هم هست: اینکه سیستم مهندس اشراقی رو بدون کارت گرافیک بخرین!! بعداً هم یه 760 می ندازین روش!
تنها راهی که حداکثر رضایت رو برای شما ممکن می کنه، راه بالاست! وگرنه قطعاً اون ارتقا رو باید بدین. (دیر یا زود)
با شرایط فوق، شما حداقل حداقل 2 سال دیرتر نیاز به ارتقا پیدا می کنین! در صورت عدم موافقت شما با موارد بالا، یعنی 2 سال زودتر باید ارتقا بدین!
البته باید که نه! شرایط شما رو ناچار به ارتقا خواهد کرد!

Reza Eshraghi
2013/07/20, 14:09
شما گویا 3220 رو دست کم گرفتین...؟!!!
با قاطعیت به شما میگم هنوز هیچ بازییی توی دنیا ساخته نشده که 3220 در برابرش کم بیاره!!!
تنها در بازی های بسیار سنگین کمی افت فریم داره که چندان محسوس نیست! همین!
خلاصه من پیشنهادم رو دادم! توصیه ی اکید می کنم تا اومدن کارت GTX 760 صبر کنید! بقیه ی قطعات رو بخرید. فعلاً کارت گرافیک نخرید تا این بیاد!
اگر هم در آینده فکر می کنید، بودجه تون ممکنه زیاد بشه، فعلاً کمی از روی بودجه ی گرافیک شما بگیر بذار روی پردازنده و 3570 بخر. بعدا که افزایش بودجه دادین، بودجه تون هم برای 760 جور میشه! اینجوری با یه تیر میشه دو نشون زد! اون موقع سیستم مهندس اشراقی هم باید بره بوق بزنه! :D:D:D:D

بوق ... بوق ... !!!!! :D:D:D:D
3220 برو کنار که i5 4670K و i5 4570 دارن میان !!!!!!:D:D:D
حسام جون اگه 760 گیگا بیاد بازار که فکر نکنم زیر یه ملیون و دویست قیمتش باشه !!!!!
ولی حرف نداره واقعاً !!!!

mstone
2013/07/20, 14:09
اقا نمی تونم صبر کنم.
چون اگه صبر کنم همین 3.200 که جمع کردم از بین می ره!!
من امروز یا فردا می خوام سیستمو بگیرم.
بی زحمت یه سیستم عالی تا 3.200 یا حداکثر 3.350 یه سیستم معرفی کنید.(منطقی باشه ها !!!!)

Reza Eshraghi
2013/07/20, 14:15
اقا نمی تونم صبر کنم.
بی زحمت یه سیستم عالی تا 3.200 یا حداکثر 3.350 یه سیستم معرفی کنید.(منطقی باشه ها !!!!)

حالا 3220 جلوی این دو تا سیستم باید بوق بزنه !!!!!! :D
حسام جون قربونت برم !! دل به دل راه داره !!! 2-1 به نفع من !!!! :D

21598

21600

حالا یه راه بهتر هم هست: اینکه سیستم مهندس اشراقی رو بدون کارت گرافیک بخرین!! بعداً هم یه 760 می ندازین روش!
تنها راهی که حداکثر رضایت رو برای شما ممکن می کنه، راه بالاست! وگرنه قطعاً اون ارتقا رو باید بدین. (دیر یا زود)
با شرایط فوق، شما حداقل حداقل 2 سال دیرتر نیاز به ارتقا پیدا می کنین! در صورت عدم موافقت شما با موارد بالا، یعنی 2 سال زودتر باید ارتقا بدین!
البته باید که نه! شرایط شما رو ناچار به ارتقا خواهد کرد!

باشه غلط کردم !!! 2-2 مساوی !!!! :D
فقط واسه گل روی استارتر و استاد عزیز خودم آقا حسام :

21601

21602

Hessam
2013/07/20, 14:19
اقا نمی تونم صبر کنم.

سیستم مهندس رو با دو تغییر، تایید می کنم:
1- خرید 4670 (4670K نیازی نیست)!
2- جایگزینی کارت GV-N660OC-2GD

mstone
2013/07/20, 14:21
اقا من این سیستمو انتخا کردم :
ASUS P8H77-V
Corsair Vengeance 8GB
INTEL Core i5-4570
Sapphire 7950
GP600A-EU
Magnum 2
هماهنگی دارن ؟؟؟

Nima.Salarian
2013/07/20, 14:27
ASUS P8H77-V
Corsair Vengeance 8GB
INTEL Core i5-4570
Sapphire 7950
GP600A-EU
Magnum 2
هماهنگی دارن ؟؟؟

آره هماهنگی دارن فقط این پاور (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)رو اگه انتخاب کنی بهتره و مخصوص گیم هست

Reza Eshraghi
2013/07/20, 14:28
سیستم مهندس رو با دو تغییر، تایید می کنم:
1- خرید 4670 (4670K نیازی نیست)!
2- جایگزینی کارت GV-N660OC-2GD

حسام جون !! آفرین !! 5 گیمه کردی و بردی منو !!!! :D

21603

Hessam
2013/07/20, 14:34
ASUS P8H77-V
Corsair Vengeance 8GB
INTEL Core i5-4570
Sapphire 7950
GP600A-EU
Magnum 2
هماهنگی دارن ؟؟؟

خیر!!!
4570 با H77...؟!! اصلاً به همه نمی خوره!!
من سیستمی به جز سیستم اشراقی با تغییراتی که گفتم (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) رو در حال حاضر و با بودجه ی شما بهتر نمی دونم!
اگر همون رو با کیس ایکس 3 گرین هم گرفتید که چه بهتر! اما در نهایت بهتر از اون نمی تونید بخرید!
این آخرین پیشنهاد و راهنماییم در این تاپیک بود.
(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)موفق باشید./

Reza Eshraghi
2013/07/20, 14:39
خیر!!!
4570 با H77...؟!! اصلاً به همه نمی خوره!!
من سیستمی به جز سیستم اشراقی با تغییراتی که گفتم (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) رو در حال حاضر و با بودجه ی شما بهتر نمی دونم!
اگر همون رو با کیس ایکس 3 گرین هم گرفتید که چه بهتر! اما در نهایت بهتر از اون نمی تونید بخرید!
این آخرین پیشنهاد و راهنماییم در این تاپیک بود.
(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)موفق باشید./

نوکرتم حسام جون !! لیبرو خوبی هستی !!! خوب ساپورت می کنی !!!یادم باشه امشب به ولاسکو زنگ بزنم بگم این آقا حسام ما رو انتخاب کن !!!! :D
چیه اون کوتوله فرهاد ظریف ؟!!!! :D
یه بازی در میون گند میزنه !!!! :D
خلاصه جناب استارتر عزیز : از من و آقا حسام گفتن بود !! ما راهنمایی مناسب رو کردیم و راه رو نشون دادیم !!
انشاء الله بهترین انتخاب رو خودتون خواهید کرد !!
موفق باشید !!!! :)

mstone
2013/07/20, 14:53
اقا میشه یه گرافیکم برای این سیتم از AMD معرفی کنید؟؟؟؟؟

ahmadrz
2013/07/20, 14:55
دوست عزیز سیستم آقا حسام خیلی خوب هست به نظر من شما میتونی همون 3570 رو برداری به جاش یه کیس معمولی بگیری کارت 7970 هم برای بازی ها کافی هست البته فکرکنم باید سی پی یو رو بدون گارانتی بگیری تا بودجه شما برسه

Reza Eshraghi
2013/07/20, 15:00
اقا میشه یه گرافیکم برای این سیتم از AMD معرفی کنید؟؟؟؟؟

خدمت شما !!

old gamer
2013/07/20, 16:12
دوست عزیز سیستم آقا حسام خیلی خوب هست به نظر من شما میتونی همون 3570 رو برداری به جاش یه کیس معمولی بگیری کارت 7970 هم برای بازی ها کافی هست البته فکرکنم باید سی پی یو رو بدون گارانتی بگیری تا بودجه شما برسه
cpu ای که اینتل باشه و گارانتی داشته باشه شما سراغ داری؟ :D
cpu 4570 بگیر و از گرافیک آنبرد استفاده کن تا 760 بیاد. وگرنه گرافیک 7970 دوال ایکس سافایر زیر 1/5 هست میتونی بخری

mohammad_2000
2013/07/20, 17:00
با سلام خدمت استادان این بخش منم سوال دارم در مورد خرید کیس
یک کامپیوتر به من معرفی کنید برای کارهایی که میخوام : یکی برای کارهای طراحی و نقشه کشی با برنامه های طراحی صنعتی و دیدن فیلمهای فول اچ دی و بازی و وب گردی بودجه ام 1 میلیون 600 با عرض شرمندگی از مارکهای خوب میخوام بهم معرفی کنید منتظر شما هستم

Reza Eshraghi
2013/07/20, 17:12
یک کامپیوتر به من معرفی کنید برای کارهایی که میخوام : یکی برای کارهای طراحی و نقشه کشی با برنامه های طراحی صنعتی و دیدن فیلمهای فول اچ دی و بازی و وب گردی بودجه ام 1 میلیون 600 با عرض شرمندگی از مارکهای خوب میخوام بهم معرفی کنید منتظر شما هستم

دوست عزیز ! لطفاً تاپیک جداگانه ایجاد کنید و در تاپیک دیگران سؤال مطرح نکنید !!

Hessam
2013/07/20, 17:12

تاپیک جدا ایجاد کنید. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) بودجه تون رو به حداقل 2 میلیون برسونید تا نتیجه ی دلخواهی بتونید داشته باشید.

silvermn
2013/07/21, 20:24
برای گرافیک من اگه بودم 7870 رو انتخاب میکردم!
تفاوت چندانی نداره با 7950 ولی مقدار هزینه که میکنی و نتیجه که میگیری برار نیست!
منظورم اینه که با توجه به قیمت من 7870 رو ترجیح میدم!
اگه نه که برو سراغ 7970-7990 و ....
که البته با بودجه همخوانی نداره!
خوندن این مطلب هم خالی از لطف نیست!
مگر اینکه از انویدیا انتخاب کنی!
که دوستان پیشنهاد دادن تقریبا!

ZuG0R
2013/07/24, 23:57
بدون هارد؟
بین اینتل و ای ام دی اینقدر تفاوت نزدیکه که بیشتر جنبه ی سلیقه ای بودن داره تا بحث فنی.
اما معمولاً اینتل پیشنهاد میشه و بعضاً بهتر هست! معمولاً!

مطمئنید؟؟

Reza Eshraghi
2013/07/25, 00:02
مطمئنید؟؟

تاپیک زیر خاکی رو آوردی بالا دوست عزیز ! استارتر این تاپیک به احتمال زیاد دیگه سیستمشو خریده !!!
استارت این تاپیک مربوط به 5 روز پیشه !!!!

ZuG0R
2013/07/25, 00:04
تاپیک زیر خاکی رو آوردی بالا دوست عزیز ! استارتر این تاپیک به احتمال زیاد دیگه سیستمشو خریده !!!
استارت این تاپیک مربوط به 5 روز پیشه !!!!
من اصن کاری به استارتر ندارم
من تا الان فکر میکردم intel تو گیم amd رو میخوره ولی با حرف آقا حسام به شک افتادم
میخاستم مطمئن شم

Hessam
2013/07/25, 10:40
من اصن کاری به استارتر ندارم
من تا الان فکر میکردم intel تو گیم amd رو میخوره ولی با حرف آقا حسام به شک افتادم
میخاستم مطمئن شم

در بیش از 90% موارد درسته...! اینتل بهتر هست!