PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : این اسپیکر چطوره؟

Nima.Salarian
2013/07/19, 14:41
سلام دوستان میخواستم بدونم این اسپیکر (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. Speaker S220/#!prettyPhoto)صداش چطوره؟ آخه انتخابش کردم برای خرید فقط باید فردا پولشو واریز کنم برای توی مغازه میخوامش فقط میخوام بدونم 17w کم نیست؟ صداش اصلا در میاد؟ اگه نمونه دیگه ای از همین سایت میشناسید که از این بهتر باشه بهم بگید
ممنون

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

ARMIN
2013/07/19, 15:11
واسه مغازه همین خوبه نیما جان، البته اگر بخواهید تو مغازه دیسکو تک راه بندازید قطعا" کم میاره.

خلاصه بستگی داره تا چه مقدار بخواهید حین کار در مغازه قر تو کمر بیاد. البته از دیدگاه بیزینس هرچی ملایمتر باشه بهتره. بیشتر هواستون به کار گرم میشه. :)

meelad
2013/07/19, 15:14
چون لاجیتک هستش قطعا کیفیت صدای خوبی باید داشته باشه - مدل های مشابه شاید قدرت بیشتری داشته باشن اما کیفیت صدای مدل مد نظر شما ندارن:
خودت زحمت مقایسه رو بکش:
(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

iSteve
2013/07/19, 15:19
نیما جان، Edifier (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.وقتی-که-چینی-ها-غیرتی-میشوند!...-بررسی-محصولات-Edifier.) دوست داری؟ من خودم کیفیت صداش رو تضمین میکنم. مدل X600 هم ظاهر قشنگی داره و هم کیفیت صدای خیلی خوبی داره.

Nima.Salarian
2013/07/19, 15:28
آره Edifier رو خوشم آمده ازش ولی قیمتش بالاست درسته 200.000 هست مدل معمولی و خوبش ولی خب حسابی تو خرج افتادم اگه این مدل صدای مناسبی داره که فعلا با همین بسازم

Nima.Salarian
2013/07/19, 15:31
واسه مغازه همین خوبه نیما جان، البته اگر بخواهید تو مغازه دیسکو تک راه بندازید قطعا" کم میاره.

خلاصه بستگی داره تا چه مقدار بخواهید حین کار در مغازه قر تو کمر بیاد. البته از دیدگاه بیزینس هرچی ملایمتر باشه بهتره. بیشتر هواستون به کار گرم میشه. :)

آرمین جان ما چون بنگاهی هستیم و این صنف معروفه به صنف کلاه بردارا =)) دیدی یک زمینی ویلایی خونه ای به کسی غالب کردیم خواستیم بزن و برقص و پایکوبی راه بندازیم :D\:D/

Reza Eshraghi
2013/07/19, 18:05
آره Edifier رو خوشم آمده ازش ولی قیمتش بالاست درسته 200.000 هست مدل معمولی و خوبش ولی خب حسابی تو خرج افتادم اگه این مدل صدای مناسبی داره که فعلا با همین بسازم

سلام نیما جان ! قیمت X600 که ناصر جون گفتن حدود 135 تومن هست !!! :)

Nima.Salarian
2013/07/19, 23:39
آره یک فروشگاه داشتش 145.000 جای دیگه ای ندارن برای فروش؟

saeid6574598
2013/07/19, 23:47
سلام دوستان میخواستم بدونم این اسپیکر (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. Speaker S220/#!prettyPhoto)صداش چطوره؟ آخه انتخابش کردم برای خرید فقط باید فردا پولشو واریز کنم برای توی مغازه میخوامش فقط میخوام بدونم 17w کم نیست؟ صداش اصلا در میاد؟ اگه نمونه دیگه ای از همین سایت میشناسید که از این بهتر باشه بهم بگید
ممنون

نیما جان! با توجه به نوع کاربرد شما باید گفت خیالتان از بابت خروجی صدا آسوده باشد. من یک جفت اسپیکر مینی برای نوت بوک خریدم با توان 1/5 وات که واقعا صدای کافی رو ارائه میدن و مثل یک home Theater کار می کنند. دیگه چه برسد به 17 وات!

Nima.Salarian
2013/07/19, 23:58
نیما جان! با توجه به نوع کاربرد شما باید گفت خیالتان از بابت خروجی صدا آسوده باشد. من یک جفت اسپیکر مینی برای نوت بوک خریدم با توان 1/5 وات که واقعا صدای کافی رو ارائه میدن و مثل یک home Theater کار می کنند. دیگه چه برسد به 17 وات!
پس خیالم راحت شد دیگه چیزی باشه که صداش دربیاد از ته چاه نیاد بخندن به ما اینطوری=))

vahed
2013/07/20, 00:11
داداشم خیالت کاملا راحت باشه مال من از همینه، کیفیت صداش واقعا عالیه، بلندیش هم خوبه و می تونه راضیت کنه.

me.mr
2013/07/25, 09:50
اسپیکر خوبیه.برای مصارف عادی و بالاتر دووم میاره.ولی اگه از اونایی بخوای که گوشو ..........کنه نه اون طوری نیست...:!!

Nima.Salarian
2013/07/25, 09:55
اسپیکر خوبیه.برای مصارف عادی و بالاتر دووم میاره.ولی اگه از اونایی بخوای که گوشو ..........کنه نه اون طوری نیست...:!!

اتفاقا همین مدل رو خریدم خیلی کوچولو و ریزه هستش ولی جریان فلفل نبین چه ریزه هستش
واقعا راضی کننده هستش
برای عروسی کهنمیخواستم واسه تو مغازه میخواستم که صداش تا سر 2 چهارراه اونور ترم میره

ARMIN
2013/07/25, 10:48
مبارك باشه. :)