PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در باز کردن سایت سخت افزار

Nemouneh
2013/07/19, 03:48
سلام
اینترنتم به مدت یه هفته قطع بود البته تو اهواز زیاد پیش میاد، الان دو سه روزه که وصل شده ایندفه هرچی تو سایت میام و میخوام مطالب رو بخوونم و... به جای صفحه مورد نظر یه صفحه میاد که به نام ارور 503 بعد از چند دقیقه بعضی وقتا هم بعد 1 ساعت خوب میشه، مرتب اینجوری میشه، کلافم کرده، فقط تو سایت سخت افزار اینطوری میشه داخل سایتای دیگه هیچ مشکلی ندارم، واسه شما هم این مشکل پیش اومد؟

21561

h.davoudi
2013/07/19, 07:55
دقیقا
چند روزه که سایت این مشکل رو داره
من هم بارها در طول این چند روز این مشکل رو تجربه کردم

Dan
2013/07/19, 08:52
نگران نباشید دارن اینترنت رو شخم میزنن! (لنگر کشتی و کوسه و ...!) همه تو کل کشور مشکل دارن!

h.davoudi
2013/07/19, 09:07
نگران نباشید دارن اینترنت رو شخم میزنن! (لنگر کشتی و کوسه و ...!) همه تو کل کشور مشکل دارن!
بدونه شک ارتباطی با اینترنت نداره
سایت مشکل داره

Dan
2013/07/19, 09:12
بدونه شک ارتباطی با اینترنت نداره
سایت مشکل داره
بدونه شک نمیشه گفت چون برای من چند تا فروم دیگه هم همین مشکلات رو دارن. توی بازی های آنلاین هم مشکل پیش اومده که تمامی بازیکن ها رو شامل میشه. کندی سرعت اینترنت هم دسته جمعیه!

A Z A D
2013/07/19, 09:21
منم یه دو سه باری با این ارور برخورد کردم. در ضمن موقعی که به پر و کسی وصلم اصلا سایت باز نمیشه واسم.

Reza Eshraghi
2013/07/19, 09:25
سلام
اینترنتم به مدت یه هفته قطع بود البته تو اهواز زیاد پیش میاد، الان دو سه روزه که وصل شده ایندفه هرچی تو سایت میام و میخوام مطالب رو بخوونم و... به جای صفحه مورد نظر یه صفحه میاد که به نام ارور 503 بعد از چند دقیقه بعضی وقتا هم بعد 1 ساعت خوب میشه، مرتب اینجوری میشه، کلافم کرده، فقط تو سایت سخت افزار اینطوری میشه داخل سایتای دیگه هیچ مشکلی ندارم، واسه شما هم این مشکل پیش اومد؟

21561

سلام ! آره !! مواقع ضروری بدجوری روی اعصابه !!!! ~X(

h.davoudi
2013/07/19, 09:40
بدونه شک نمیشه گفت چون برای من چند تا فروم دیگه هم همین مشکلات رو دارن. توی بازی های آنلاین هم مشکل پیش اومده که تمامی بازیکن ها رو شامل میشه. کندی سرعت اینترنت هم دسته جمعیه!
بدونه شک چون مشکل همونطور که مشکل شما با چند تا سایته مشکل من فقط با همین سخت افزاره!
چون اینترنت من تو چند روز گذشته بد نبوده که هیچ بهترم هم شده !
هیچ تداخلی نداشتم
سرعت دانلودمم از 300 رسیده 400 :))

Dan
2013/07/19, 09:44
بدونه شک چون مشکل همونطور که مشکل شما با چند تا سایته مشکل من فقط با همین سخت افزاره!
چون اینترنت من تو چند روز گذشته بد نبوده که هیچ بهترم هم شده !
هیچ تداخلی نداشتم
سرعت دانلودمم از 300 رسیده 400 :))
من که از تعداد زیادی پرسیدم همه گفتن مشکل دارن. شرکت های سرویس دهنده همشون هم متفاوته. اگه مشکل از سخت افزاره پس رفعش کنن!

Mamall
2013/07/19, 10:58

ازتباطی به اپراتور اینترنت نداره
مشکل از سرور سخت افزاره
این مشکل برای من هم پیش اومده

Dan
2013/07/19, 11:03
ازتباطی به اپراتور اینترنت نداره
مشکل از سرور سخت افزاره
این مشکل برای من هم پیش اومده
بله اگه تا آخر همه پست ها رو بخونید میبینید که من متقاعد شدم!!!!!!!!

ARMIN
2013/07/19, 11:26
دوستان منم مشکل مشابه دارم. بخصوص دیشب که بالای 50 بار این اتفاق برام افتاد. منتها من از رو نرفتم.

Mr.Kourosh
2013/07/19, 12:22
منم همین مشکلو دارم ...

Reza Eshraghi
2013/07/19, 12:27
ای کاش این بحث توی تاپیک حل مشکلات شما در فروم (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) طرح می شد تا بیشتر توی دید باشه و جناب شالیکاریان اگر این مشکل از خود سایت هست زحمت حلشو بکشن !!

old gamer
2013/07/19, 14:20
آقایون سرور آپاچی انگار اسمش هست خرابه. یه مشکلاتی داره که من رو هم از رو برده. دیشب خیلی اذیت کرد هی داره بدتر میشه دوستان رسیدگی کنن

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/07/19, 14:50
برای من شب ها این ارور رو میده
البته چند بار رفرش کنی فروم باز میشه

iSteve
2013/07/19, 14:56
منم همین مشکل رو دارم، امروز اصلا نمیتونستم آنلاین بشم! و دقیقا همین ارور میومد. اونقدر refresh کردم(شاید 20یا30 بار) تا باز شد.
یکی دو روزه همین مشکل پیش اومده. چندین بار پست فرستادم ولی یه دفعه همین ارور میومد و پستم هم باهاش میرفت و ذخیره نمیشد.
21571
البته سرعت اینترنتم خیلی کمتر شده.

Nemouneh
2013/07/19, 16:55
اوکی پس این مشکل همگانیه و اینطور که مشخصه احتمالا از سرور.
دقیقا که یه موفعایی رو اعصابه، بقول دوستان ما که از رو نمی ریم ولی ای کاش این مشکل زودتر حل بشه.

alicom
2013/07/19, 21:11
آقا حالا که صحبت از مشکل شد من هم یه مشکل عجیبتر دارم اونم اینه که بعضی مواقع که میخوام فروم رو باز کنم صفحه ی معروف پیوند ها میاد! اما بعد دوسه بار رفرش درس میشه ! نمیدونم این مشکل دیگه از کجا میتونه باشه.

Hessam
2013/07/19, 21:18
دوستان گویا این مشکل سراسری هست!
منم مشکل ارور 503 رو روی سایت و فروم دارم!
حدود 3 ماهه اینترنتم قطعی هاش زیاد شده و کاهش سرعت + اختلال دارم! زنگ میزنم پشتیبانی آسیاتک همش میگه درست میشه. نگران نباشید. صبر کنید و از این چرت و پرتا...!
کلاً دیگه خسته ام کردن! میگن سراسر کشور اینجوریه! :| و شما اگر شرکت دیگه ای هم برید، همینه!

h.davoudi
2013/07/19, 21:24
حدود 3 ماهه اینترنتم قطعی هاش زیاد شده و کاهش سرعت + اختلال دارم! زنگ میزنم پشتیبانی آسیاتک همش میگه درست میشه. نگران نباشید. صبر کنید و از این چرت و پرتا...!
کلاً دیگه خسته ام کردن! میگن سراسر کشور اینجوریه! :| و شما اگر شرکت دیگه ای هم برید، همینه!

دروغه
من شاتل دارم و هیچ مشکلی هم ندارم

Dan
2013/07/19, 23:50
دروغه
من شاتل دارم و هیچ مشکلی هم ندارم
دروغ چیه آقای داودی مال خیلی ها اینطوری شده. تو همین تاپیک هم من مشکل دارم هم آقا حسام هم آقا ناصر! سرویس دهنده ها هم متفاوته. حالا شاتل مشکل نداره که خوش بحال شما ولی همه کشور اینطوریه. توی سایت های دیگه هم دوستان مشکل دارن.
من همون اول گفتم بعضی ها سریع شروع به دفاع کردن. این که سایت سخت افزار مشکل داره با اینکه اینترنت هم مشکل داره در تضاد نیست!

iSteve
2013/07/20, 00:20
آقا آرمین هم فرمودن همین مشکل رو دارن. من حتی وقتی دکمه ی تشکر رو میزنم هم بعضی اوقات ارور میاد و تشکر رو ثبت نمیکنه. برای دوستان هم همین مشکل وجود داره؟؟؟؟
بچه هایی که اینجا گفتن میتونن سایت رو باز کنند یا نمیتونن باز کنند لطفا سرویس دهنده های خودشونو نام ببرند تا موضوع مشخص بشه.

سرویس دهنده ی بنده: مخابرات طرح خانواده.

Reza Eshraghi
2013/07/20, 00:29
آقا آرمین هم فرمودن همین مشکل رو دارن. من حتی وقتی دکمه ی تشکر رو میزنم هم بعضی اوقات ارور میاد و تشکر رو ثبت نمیکنه. برای دوستان هم همین مشکل وجود داره؟؟؟؟
بچه هایی که اینجا گفتن میتونن سایت رو باز کنند یا نمیتونن باز کنند لطفا سرویس دهنده های خودشونو نام ببرند تا موضوع مشخص بشه.

والا ناصرجون قضیه ای که شما گفتین که موقع تشکر هم ارور میده بعضی اوقات رو درست دقت نکردم متأسفانه !
منم از مخابرات فارس سرویس می گیرم !! :)

Nemouneh
2013/07/20, 01:12

یه مدته قطعی زیاد شده، ولی منم همینطور که گفتم فقط تو سایت سخت افزار با این مشکل مواجه میشم، بله دوست عزیز این یکی مشکلو فقط دیشب داشتم، تشکر رو که میزدم همینجوری میشد.
من وایمکس مبین نت دارم

h.davoudi
2013/07/20, 01:35
دروغ چیه آقای داودی مال خیلی ها اینطوری شده. تو همین تاپیک هم من مشکل دارم هم آقا حسام هم آقا ناصر! سرویس دهنده ها هم متفاوته. حالا شاتل مشکل نداره که خوش بحال شما ولی همه کشور اینطوریه. توی سایت های دیگه هم دوستان مشکل دارن.
من همون اول گفتم بعضی ها سریع شروع به دفاع کردن. این که سایت سخت افزار مشکل داره با اینکه اینترنت هم مشکل داره در تضاد نیست!
برادر من ؟
شما چرا داغ میکنی؟
با توجه به پست زیر ( درست بخونید) مشخصه که ISP محترم داره چرندیات تحویل یوزر میده
سراسر کشور یعنی چی؟
هر ISP دیگه هم بری همینه یعنی چی؟

بی خیال بابا
شما جوری بهت بر خورد انگار خدایی نکرده اون ISP از فک و فامیلای شما بودن!!!
خوب معلومه طرف داره یوزرو میپیچونه( اونه هم به مدت چند ماهههه)

Dan
2013/07/20, 09:04
برادر من ؟
شما چرا داغ میکنی؟
با توجه به پست زیر ( درست بخونید) مشخصه که ISP محترم داره چرندیات تحویل یوزر میده
سراسر کشور یعنی چی؟
هر ISP دیگه هم بری همینه یعنی چی؟

نه آقای داودی داغ کردن چیه! من با کمال آرامش داشتم میگفتم. بحث کاملا دوستانه انجام میشه.
آخه این چیزا برای ما عادی شده که در دوره های زمانی مختلف سرعتو کم میکنن بعد هم ISP رو مجبور میکنن بگن اوضاع عادیه و مشکلی نیست!
مثل این لینک که مربوطه به کاهش سرعت دوره اردیبهشت و خرداد:
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

h.davoudi
2013/07/20, 09:37
نه آقای داودی داغ کردن چیه! من با کمال آرامش داشتم میگفتم. بحث کاملا دوستانه انجام میشه.
آخه این چیزا برای ما عادی شده که در دوره های زمانی مختلف سرعتو کم میکنن بعد هم ISP رو مجبور میکنن بگن اوضاع عادیه و مشکلی نیست!
خب من هم که بر این موضوع واقفم؛ گفتم دروغ میگن.

Hessam
2013/07/20, 09:39
همین الان زنگ زدم! میگن اختلال داریم چند روزه و داریم پیگیری می کنیم...! :|

Mamall
2013/07/20, 11:28

آقا ناصر عزیز میشه بیش تر توضیح بدید
موقع تشکر چه اتفاقی می افته ؟
چه پیامی میده؟

meelad
2013/07/20, 11:36
پارس آنلاین دارم و قطعی هم دارم

iranmanoto
2013/07/20, 12:02
والا من تا به حال به همچین مشکلی بر نخوردم!
مبین نت دارم!

Mamall
2013/07/20, 12:42

این درسته که اردیبهشت و خرداد سرعت اینترنت به صورت سرارسری در کشور کاهش پیدا کرده بود(اون هم به طرز وحشتناک در خرداد)

ولی الان اون مشکل خیلی وقته که رفع شده.

Dan
2013/07/20, 12:49
این درسته که اردیبهشت و خرداد سرعت اینترنت به صورت سرارسری در کشور کاهش پیدا کرده بود(اون هم به طرز وحشتناک در خرداد)

ولی الان اون مشکل خیلی وقته که رفع شده.
اون رفع شده ولی چند روز پیش یه کندی شدید دوباره شروع شد 2-3 روز واقعا افتضاح بود الان دیگه درست شده. شنیدم که بعضی سایت های دیگه هم مثل سخت افزار مرتبا از دسترس خارج میشن.

Dan
2013/07/20, 12:58
دوستان این رو بخونید تا کاملا متوجه عرایض بنده بشوید!!!!!
وقتی میگم خیلی ها مشکل دارن باور نمیکنید! اینم مدرک!

Mamall
2013/07/20, 13:07
من خودم سرویس نامحدود 1MBps دارم از مخابرات.
جالبه بدونید هر موقع حجم دانلودی ام میره بالا سرعتم رو میارند پایین(بعد میگین نا محدود)

پشتیبانی مخابرات بد ترین پشتیبانی ممکنه. یه بار سرعتم اومده بود پایین زنگ زدم پشتبانی 2020 (چون زیاد دانلود میکنم از عمد سرعتو میارن پایین)
بهم گفتند سییتم رو ریست کن و ..... از این کار های اولیه.
گفتم این کار ها رو صد بارکردم، سرعت تغییری نکرده.
تازه گفتند کارشناس تماس می گیره، فرداش کارشناسه زنگ زد. همین حرف های بالا رو تکرار کرد. دید من متقاعد نمیشم شروع کرد به چرت و پرت گفتن؛می گفت مودم چندساعت روشن میزاری ؟
گفتم 24 ساعته روشنه شاید یکی دو بار خاموش کنم تو طول روز.
گفت: مودمت همیشه روشنه با یه سرور وصل می مونه باعث کندی سرعت میشه و چون همیشه روشنه داغ می کنه و مداراش داغ میشن و این عامل هم در کندی سرعتت نقش داره.

بله دوستان این هم از پشتیبانی مخابرات.

iSteve
2013/07/20, 13:08
آقا ناصر عزیز میشه بیش تر توضیح بدید
موقع تشکر چه اتفاقی می افته ؟
چه پیامی میده؟
اگه دوباره همون پیغام اومد یه عکس(با لبخند) ازش میگیرم.
یه پنجره ی کوچیک باز میشه که کلی چرت و پرت نوشته!

Reza Eshraghi
2013/07/22, 11:30
اگه دوباره همون پیغام اومد یه عکس(با لبخند) ازش میگیرم.
یه پنجره ی کوچیک باز میشه که کلی چرت و پرت نوشته!

آقا کشف کردم !!! کشف کردم !!! این همون اروری هست که ناصرجون ازش صحبت می کرد که بعضی مواقع موقع تشکر میاد !!!! :D دیروز باهاش برخورد کردم !!

21644

Emoji
2013/07/22, 12:28
من از آسیاتک گرفتم ... سرعتا تقریبا نصف شده بعد این اروره هم 3 یا 4 باری اومده ... (:|

Dan
2013/07/22, 12:28
آقا کشف کردم !!! کشف کردم !!! این همون اروری هست که ناصرجون ازش صحبت می کرد که بعضی مواقع موقع تشکر میاد !!!! :D دیروز باهاش برخورد کردم !!

21644
این دقیقا همون ارور دیگرانه. اگه در لحظه ارسال پاسخ سرور از دسترس خارج بشه این ارور ظاهر میشه.

actros 1843
2013/07/23, 07:39
مشکل برطرف نشده؟
من از دیروز نتونستم سایت رو باز کنم

MOHAMMAD MOBASHERI
2013/07/23, 08:01
دیروز عصر، کلا سایت از دسترس خارج بود.
فکر کنم آقا حسام این روز ها حجم کارش حسابی کم شده و خوشحاله (پست های کمتری رو چک میکنه) :دی

Mamall
2013/07/23, 10:44
سلام

سایت و فروم سخت افزار در روز دوشنبه از ساعت 18:30 به طور کل از دسترس خارج شد

21658
21659

21660

Emoji
2013/07/23, 14:27
دیروز اصن من سرگردون بودم :-s
به فروم عادت کردم بدجور ... یه شب سرنزنم ...
خدا کنه دیگه این مشکل پیش نیاد

Nemouneh
2013/07/26, 19:39
سلام دوستان من که یمدته اینترنتم تموم شده و نتونستم بیام، الانم با موبایلم اومدم یعنی باجی پی ار اس اومدم هنوزم سایت مشکل داره؟ البته من که راحت اومدم. راستی واقعا قبلا مردم بدون اینترنت چیکار میکردن؟

Mamall
2013/08/01, 04:40
دیروز اصن من سرگردون بودم :-s
به فروم عادت کردم بدجور ... یه شب سرنزنم ...
خدا کنه دیگه این مشکل پیش نیاد

سلام دوستان من که یمدته اینترنتم تموم شده و نتونستم بیام، الانم با موبایلم اومدم یعنی باجی پی ار اس اومدم هنوزم سایت مشکل داره؟ البته من که راحت اومدم. راستی واقعا قبلا مردم بدون اینترنت چیکار میکردن؟

نگران نباش منم بعضی وقت ها نمی توانم به این سایت مراجعه کنم مشکل را فقط تو نداری منم دارم

سلام

دوستان عزیز نگران نباشید مشکل سایت و فروم سخت افزار خیلی زود بر طرف خواهد شد (امروز 9 مرداد هم این مشکل اصلاً پیش نیومد)

طبف گفته مدیریت محترم، فردی با قصد خرابکاری ؛ سایت و فروم سخت افزار رو مورد حمله قرار داده که با پیگری های جناب شالیکاریان و جناب پناهی و همجنین تلاش های پلیس فتا؛ آی پی های این فرد مشخص شده و تا چند روز دیگر دستگیر می شود

مشکل سایت و فروم هم کم شده که نشان از دست از کار کشیدن این فرد می باشد.

همچنین جناب پناهی هم فرمودند مشکل بزودی رفع خواهد شد؛ دوستان عزیز صبور باشند

.

Editor In chief
2013/08/01, 10:28
دوستان عزیز پست آخر این تاپیک را بخوانید