PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : record bazi... recorde bazi...ثبت رکورد در کتاب رکوردهای سخت افزار

iSteve
2013/07/16, 23:59
سلام،
در اینجا هر کسی هر رکوردی در بازیها برای خودش به ثبت رسونده رو میتونه در اینجا قرار بده.
این رکورد میتونه کمترین تایم برای تموم کردن یکی از مراحل call of duty باشه و یا کمترین تایم تموم کردن یکی از مراحل NFS و یا بیشترین سرعت دست یافته در NFSها و یا رکوردها بازی ها آنلاین و... باشه.

قوانین:
فقط توجه داشته باشید باید یک اسکرین شات(تصویر) از قسمت مدنظر خودتون تهیه کنید و همراه با تصویر رکورد خودتونو اعلام کنید.
فایل های تصویری هم پذیرفته میشه فقط توجه داشته باشید لینکش از سایت های مجاز باشه.
کل کل کردن در حد دوستانه مشکلی نداره اما زیاده روی نکنید و از تمسخر دیگران جدا پرهیز کنید(چه در اینجا و چه در بقیه ی مراحل زندگی)

برای اینکه بتونید از بازی های خودتون تصویر و فیلم بگیرید میتونید از نرم افزارهای زیر استفاده کنید:
به ترتیب الویت:

msi AfterBurner

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)FRAPS

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)D3D Gear (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

iSteve
2013/07/17, 00:13
اولی با خودم:
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

VSH-Katana
2013/07/17, 02:26
اولی با خودم:

حیف رو سیستم ندارمش!

Dan
2013/07/17, 11:47
ناصرجان عتیقه جمع میکنی؟! Most Waned 1؟!
بیا اینم یه عتیقه از طرف من:

21505

بازی Midtown Madness 2 با ماشین Panoz GTR-1 Secret Shadow (اون موقع آخر سرعت تو این بازی همین بود!)

اگه زودتر تاپیک زدی بودی چیزای دیگه هم داشتم. الان همه بازی ها رو ندارم. Assassin's Creed 2 رو 100 کامل کرده بودم. 100 تا پر مخفی ، 300 تا پرچم ، 1000 تا صندوق ، 273 تا ویوپوینت و ... همش کامل بود!
مافیا 2 هم همه ی 159 تا Wanted Poster مخفی تو شهر رو کامل پیدا کرده بودم!

iSteve
2013/07/17, 12:26
حیف رو سیستم ندارمش!
آقا سید، بنده هیچ ادعایی در این زمینه ندارم از همین الان تسلیمم و قبول دارم این رکوردی که زدم اصلا رکورد حساب نمیشه!
البته رکورد سرعتم 423K/h هست ولی متاسفانه یک تصویر ازش گرفته بودم که روی هارد قبلیم بود(هارد قبلیم کلا سوخت و ترکید بیچاره و تمام اطلاعاتش باهاش رفتن)

Dan
2013/07/20, 23:05
21611
رقیب میخوام! کسی هست رکورد بذاره!

iranmanoto
2013/07/21, 14:23
اولی با خودم:
بد جوری من رو یاد خاطره هام انداختید!
برای همین بازی رو دان کردم و نصب کردم
اینم رکوردم:
فقط سیو مال خودم نیست و سیو بازی رو دانلود کرد!
21621

Nima.Salarian
2013/07/21, 14:35
آقا Most Wanted چطور نیتروش فعال میشه؟ من اول شدم تو مسابقاتش ولی نیترو نداره که بزنم سرعتم زیاد بشه

Mr.Kourosh
2013/07/22, 00:19
آقا Most Wanted چطور نیتروش فعال میشه؟ من اول شدم تو مسابقاتش ولی نیترو نداره که بزنم سرعتم زیاد بشه
کدوم most wanted؟؟؟1یا2?