PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جایزه برای کاربران جدید فروم سخت افزار

Castiel
2013/07/16, 06:23
سلام دوستان عزیز

با توجه به روند رو به رشد ثبت نام کاربران جدید در فروم سخت افزار، در نظر داریم تا به کاربران جدیدی که اطلاعات مناسب و بهتری نسبت به سایر کاربران جدید دارند و در بحث ها و تاپیک ها نیز فعالیت مفیدی دارند، هدیه ای به این عزیزان اهدا کنیم. کاربران جدیدی که می خواهند در این طرح شرکت کنند باید در این تاپیک اعلام حضور کرده تا پست ها و فعالیت آنها مورد بررسی قرار گیرد. جایزه در نظر گرفته شده برای این عزیزان نیز دو عدد فلش مموری 8 گیگابایت سیلیکون پاور برای دو نفر خواهد بود.

با تشکر

iSteve
2013/07/16, 13:21
بنده لیاقت شرکت رو ندارم چون در اینجا بیشتر چیزی یاد گرفتم تا اینکه بخوام چیزی یاد بدم. همیشه دوستان خوبم اطلاعات ناقص بنده رو تصحیح میفرمودن و چندین بار اطلاعات اشتباه به دیگران دادم و باز دوستان اومدن و بنده رو متوجه اشتباهم کردن، دوبار هم تاپیک ها رو در جای نامناسب ایجاد کردم که بسیار شرمنده شدم و هستم!
اما دیدم کاربرانی که لیاقت دارند فقط اومدن از این تاپیک تشکر کردن رو رفتن! به نظر میاد خجالت میکشند تا خودشونو معرفی کنند! برای همین بنده کاربران زیر رو بسیار لایق میدونم. اگه کس دیگه ای جا مونده به بزرگواری خودش ببخشه و سریع تر بیاد و خودشو معرفی کنه. بعضی از کاربرانی که نام میبرم ممکنه اصلا جدید نباشن و بعضی هم چند روزی هست که به دلیل مشغله فعالیت بسیار کمی دارن ولی دلم نیومد که از فعالیت مفید ایشان صرف نظر کنم.

eshraghi2011
shahin007
amir1364
NAVID OC
AmirMahmood
old gamer
Dan

از جناب شالیکاران خیلی عذرمیخوام چون شما فرمودین خودشون بیان خودشونو معرفی کنند ولی بنده اومدم بقیه رو معرفی کردم. بازم عذرخواهی میکنم.(در صورت صلاحدید پست بنده حذف شود)

old gamer
2013/07/16, 13:28
سلام
جناب ناصر خان لطف دارن. بنده خودم بارها از ایشون راهنمایی گرفتم. شما اصلا بگو یه دونه پسته هدیه میدیم. ما مثل مدال افتخار و کاپ قهرمانی آویزون میکنیم به دیوار o:-)
آقا داستان چیه چرا همه دارن به من نگاه میکنن؟ خب یکی یه چیزی بگه دیگه :-s

Reza Eshraghi
2013/07/16, 17:35
با کسب اجازه از مدیریت محترم انجمن ، بنده حقیر حضور خودم رو در این تاپیک اعلام می کنم و فعالیت و اندک توانایی خودم رو به قضاوت مدیریت عزیز می سپارم !!
با تشکر !!
رضا اشراقی

ARMIN
2013/07/16, 18:41
حسام جان،

کاربران بسیار خوب و دائم الفعالی داریم تو فروم که در همه ی زمینه ها ماشالا دارای اطلاعات خوبی هستند. طرح هم بسیار عالیست.

th e nd
2013/07/16, 19:10
قدیمیا مگه دل ندارن؟ :D

Reza Eshraghi
2013/07/16, 19:20
قدیمیا مگه دل ندارن؟ :D

با اجازه مدیریت محترم انجمن جناب شالیکاریان عزیز !!
کاملاً با شما موافقم احسان جان !! ریش سفیدان فروم که کاربران جدید داشته هاشون رو از این اساتید دارند ( شما استاد عزیز ، آرمین جون ، حسام جون ، یاسر جون و همه بزرگان ) حق بزرگی به گردن ما دارند !! بهتره کاربران فعال ماه انتخاب بشن !! ( کاربران و مدیران عزیز )
این کار قبلاً در سال 91 چندین مرتبه اجرا شده اما در سال 92 تاکنون اجرایی نشده !!
پیشنهاد می کنم به خاطر اینکه از تصمیم اولیه مدیریت دور نشویم سه نفر شامل یک کاربر جدید فعال ، یک کاربر باسابقه فعال ( ریش سفیدان ) و یک مدیر فعال انتخاب شوند !!

AloneWolf
2013/07/16, 19:43
با اجازه مدیریت محترم انجمن جناب شالیکاریان عزیز !!
کاملاً با شما موافقم احسان جان !! ریش سفیدان فروم که کاربران جدید داشته هاشون رو از این اساتید دارند ( شما ، آرمین جون ، حسام جون ، یاسر جون و همه بزرگان ) حق بزرگی به گردن ما دارند !! بهتره کاربران فعال ماه انتخاب بشن !! ( کاربران و مدیران عزیز )
این کار قبلاً در سال 91 چندین مرتبه اجرا شده اما در سال 92 تاکنون اجرایی نشده !!
پیشنهاد می کنم به خاطر اینکه از تصمیم اولیه مدیریت دور نشویم سه نفر شامل یک کاربر جدید فعال ، یک کاربر باسابقه فعال ( ریش سفیدان ) و یک مدیر فعال انتخاب شوند !!

کار پسندیده ایه ، آفرین به مدیریت @};-

زیاد نمی خواد عمومیش کنید !!!! :-j

حسام جان یه دوتا فلش توو دستوبالش هست که لطف کرده و میخواد تقدیمشون کنه به کاربران

تازه کارو فعال....

پیشاپیش به اون دو گل نشکفته ، تبریک میگم... <:-P

iSteve
2013/07/16, 20:18
بنده یه پیشنهاد دارم، چطوره قدیمی ترها هر کدوم کاربری رو که به نظرشون فعالیت مفیدتری رو داشته رو به عنوان کاربر منتخب خودشون اعلام کنند؟ مثلا آقا آرمین یا آقا احسان و آقا محسن و آقا حسام و مدیران و... هر کدوم یک کاربر رو در اینجا به عنوان کاربر منتخب خودشون انتخاب کنند و یا الویت گذاری کنند.
به نظرم اینجوری بهتره چون خیلی از کاربرانی هستند که واقعا فعالیت های مفیدی داشتن اما یا خجالتی هستن و یا افتخار نمیدن!

ARMIN
2013/07/16, 20:40
ناصر جان سختش نکن . . . من همه تون رو دوست دارم.

AmirMahmood
2013/07/16, 20:49
من به عنوان یه کاربر مبتی اعلام حضور می کنم . :D

Nima.Salarian
2013/07/16, 20:53
من که اصلا اعلام حضور نمیکنم چون اصلا گروه خونیم به سخت افزار نمیخوره من مرد آهنم =))
بازم مرسی مدیر

Reza Eshraghi
2013/07/16, 20:53
من به عنوان یه کاربر مبتی اعلام حضور می کنم . :D

امیر محمود جان ؛ استاد عزیز و گرامی ! خواهش می کنم شکسته نفسی نکنید !! شما افتخار این فروم هستید با بررسی های تکی که انجام می دهید !!! @};-

Beni7192
2013/07/16, 21:06
از همه ی بچه های فعال تشکر ویژه دارم مخصوصا دوستانی که در کنار فروم سخت افزار پیشرفت کردند ولی بعد از رفع نیازشون فروم رو رها نکردندو تجربه هاشون رو در اختیار دیگر دوستان قرار میدهند!

عاشق فعالیت احسان علیزاده هستم از کمترین امکانات بیشترین استفاده رو میبره :)>-

iSteve
2013/07/16, 21:20
آقایون... شاهین جان (shahin007) میگه من هم خیلی دوست دارم شرکت کنم ولی اینترنتش قطعی داره(اینترنتش ظاهرا مشکل داشت) و نمیتونه بیاد و شرکت کنه، برای همین از بنده خواست تا به جای ایشون این پست رو بدم و از زبون شاهین بگم: "سلام، من یعنی Shahin007 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) اعلام حضور میکنم."

old gamer
2013/07/16, 22:26
از همه ی بچه های فعال تشکر ویژه دارم مخصوصا دوستانی که در کنار فروم سخت افزار پیشرفت کردند ولی بعد از رفع نیازشون فروم رو رها نکردندو تجربه هاشون رو در اختیار دیگر دوستان قرار میدهند!
آفرین دوست گیمر خودم خیلی حرف خوبی زدی این درسته و کسانی که نیازشون رو رفع میکنن بهتره یه دینی هم ادا کنن.
به هر حال من که عاشق همه دوستای گل سخت افزاری شدم

expellite
2013/07/16, 23:37
ماهم این دور و برا هستیم. من هدفم از عضویت در اینجا فقط بالا بردن سطح اطلاعات خودم بود ولی خوب هر از گاهی در بحثا یه چیزی قل میدادیم. عضویت در اینجا بهانه ای برای کشیده شدنم به سمت سخت افزار بود و الان در وبسایت تکفارس نویسنده هستم که امیدوارم به زودی مثل برادرش (گیمفا) مطرح بشه.

Dan
2013/07/17, 22:12
آقا حسام برای اینکه این تاپیک توسط تازه واردها راحت تر دیده بشه و آپ دادن احتیاج نباشه ، میشه توی قسمت اعلانات قرارش داد.

Castiel
2013/07/21, 00:15
از لطف همه دوستان عزیز سپاسگزارم.

میعاد جان تاپیک در بخش اعلانات قرار گرفت.

silvermn
2013/07/21, 12:09
ما یه چیزایی بلدیم و خیلی چیزا یاد گرفتیم!
اعلام حظور میکنیم، ا اما جلوی دوستان حرف زیادی برای گفتن نداریم!

h.davoudi
2013/07/21, 12:26
بنده هم حضور دارم اگر ریا نباشه:)

Reza Eshraghi
2013/07/21, 12:32
بنده هم حضور دارم اگر ریا نباشه:)

سلام جناب داوودی عزیز ! این چه حرفیه ؟!! شما استاد ما هستین !!! خیلی کار خوبی کردین که اعلام حضور کردین !! :)

Mehran coyote
2013/07/21, 13:02
اقا جایزه رو یه واتر کولر بزارین من با کله میام :D
ولی خب در برابر استادانی که فروم داره که بیشتر وقتشونو برای تحقیق مشخصات فنی قطعات جدید میزارن هیچ شانسی نداریم :د

از همتون ممنونم.>

sh_2500K
2013/07/21, 19:50
دوستان منم هستم. ببخشید اعلام حضور میکنم.
دلیل دیر اعلام کردنم هم این بوده که این هفته همش دندون پزشکی بودم. البته قابله توجه دوسته خوبم جناب شالیکاران عزیز.

saeed_abdilar
2013/07/21, 22:01
با عرض سلام خدمت مدیریت انجمن و تمامی اساتید .

بنده هم حضور خودم رو اعلام می کنم .

با تشکر .

Castiel
2013/07/22, 05:28
دوستان عزیز فقط باید توجه کنند که ملاک انتخاب، فعالیت مفید کاربران است نه اینکه فقط ثبت نام کنند.

Mamall
2013/07/22, 08:01
اعلام حضور می کنم

Castiel
2013/07/24, 07:43
خب با توجه به نظرات دوستان، یک عدد فلش مموری برای کاربر فعال و یک عدد هم برای کاربر جدید که فعالیت مفید دارد، در نظر گرفته می شود.

Reza Eshraghi
2013/07/24, 07:45
خب با توجه به نظرات دوستان، یک عدد فلش مموری برای کاربر فعال و یک عدد هم برای کاربر جدید که فعالیت مفید دارد، در نظر گرفته می شود.

لطف کردید آقا مدیر ! ممنونم که به پیشنهادم توجه کردید ! :)

iSteve
2013/07/24, 23:23
بنده هم اعلام حضور و آمادگی میکنم ...............هیچ وقت توی زندگیم اینقدر سخت صحبت نکردم!
برخلاف میل خودم و با تهدید سردسته ی یکی از گروهک های تروریستی فروم مجبور شدم بر خلاف میل، به خاطر از دست ندادن بعضی چیزها(که سکرت هست) این کارو انجام بدم (حالا خوبه همین جا اسمتو بیارم تا لو بری؟!)
هر چند این موضوع رو اقرار میکنم که همه ی دوستانی که در اینجا اعلام آمادگی کردن صلاحیت شون از بنده خیلی بیشتره.

Reza Eshraghi
2013/07/24, 23:31
بنده هم اعلام حضور و آمادگی میکنم ...............هیچ وقت توی زندگیم اینقدر سخت صحبت نکردم!
برخلاف میل خودم و با تهدید سردسته ی یکی از گروهک های تروریستی فروم مجبور شدم بر خلاف میل، به خاطر از دست ندادن بعضی چیزها(که سکرت هست) این کارو انجام بدم (حالا خوبه همین جا اسمتو بیارم تا لو بری؟!)
هر چند این موضوع رو اقرار میکنم که همه ی دوستانی که در اینجا اعلام آمادگی کردن صلاحیت شون از بنده خیلی بیشتره.

دست شما درد نکنه !!! :D دیگه من به خاطر اینکه شما که استاد ما هستی اما شکسته نفسی می کردی و با ترفند تونستم مجابت کنم اعلام حضور کنی شدم سردسته گروهک تروریستی ؟!!!!!!!!!! :-o:-o:-o :((:D
شما بدون شک یکی از کاندیداهای دریافت این جایزه هستی ناصرجان !!! :)
واسه من افتخار بوده که شما رو تونستم راضی کنم تا دست از شکسته نفسی برداری و اینجا اعلام حضور کنی عزیزم ! حتی میتونم بگم به چه ترفندی شما رو راضی کردم !!! ( بگم ؟!!! بگم ؟!!! نه نمیگم !!!! :D فقط اینو میگم توی این بازی 1-1 مساوی کردیم توی وقت قانونی و من 5-0 ضربات پنالتی رو برنده شدم !!!!! :D )

iSteve
2013/07/25, 00:25
دست شما درد نکنه !!! :D دیگه من به خاطر اینکه شما که استاد ما هستی اما شکسته نفسی می کردی و با ترفند تونستم مجابت کنم اعلام حضور کنی شدم سردسته گروهک تروریستی ؟!!!!!!!!!! :-o:-o:-o :((:D
شما بدون شک یکی از کاندیداهای دریافت این جایزه هستی ناصرجان !!! :)
واسه من افتخار بوده که شما رو تونستم راضی کنم تا دست از شکسته نفسی برداری و اینجا اعلام حضور کنی عزیزم ! حتی میتونم بگم به چه ترفندی شما رو راضی کردم !!! ( بگم ؟!!! بگم ؟!!! نه نمیگم !!!! :D فقط اینو میگم توی این بازی 1-1 مساوی کردیم توی وقت قانونی و من 5-0 ضربات پنالتی رو برنده شدم !!!!! :D )
نه نگو رضا جون همینقدر کافیه!:) فقط بگم اینها همش عواقب یکی از کارهایی هست که خودم انجام دادم، آقا رضا و آقا شاهین در جریان هستن!:D

me.mr
2013/07/25, 07:40
من هم اعلام حضور میکنم!!!!!!:D

Shahin007
2013/07/25, 14:39
اول از مدیر عزیز آقا حسام کمال تشکر رو دارم که انگیزه ایجاد میکنه بین کاربران و اهمیت میده...هر فرومی از این کارا نمیکنن..دست گلتون درد نکنه...

بعد هم از ناصر جان تشکر میکنم:D...خودش میدونه اون خنده واسه چیه...زحمت کشید و اسم منو آورد و مارو هم با نبوغ گیکیی که دارن معرفی کردن به تایپیک،
قابل گفتن نیست که اصلا من در حدی نیستم بخوام با اساتیدم مقایسه بشم...
نکته ی خوب اینجاس که در کنار یک جو فوق العاده صمیمی و گرم و سالم و البته تخصصی(بدون مبالغه من در هیچ فرومی همه ی این هارو کنار هم ندیدم)
همه خیلی قشنگ دارن فعالیت میکنن و سنگ تموم میذارن..یجور رقابته ولی خدارو شکر هیچ کس به چشم رقابت فعالیت نمیکنه و همه از دل و جون مایع میذارن واسه فروم.

واسه من همین که عضو کوچیکی از این خانواده هستم باعث افتخاره...پر حرفی منو ببخشید...به امید پیشرفت روز به روز خانواده فروم مجله سخت افزار:)

Reza Eshraghi
2013/07/25, 14:48
اول از مدیر عزیز آقا حسام کمال تشکر رو دارم که انگیزه ایجاد میکنه بین کاربران و اهمیت میده...هر فرومی از این کارا نمیکنن..دست گلتون درد نکنه...

بعد هم از ناصر جان تشکر میکنم:D...خودش میدونه اون خنده واسه چیه...زحمت کشید و اسم منو آورد و مارو هم با نبوغ گیکیی که دارن معرفی کردن به تایپیک،
قابل گفتن نیست که اصلا من در حدی نیستم بخوام با اساتیدم مقایسه بشم...
نکته ی خوب اینجاس که در کنار یک جو فوق العاده صمیمی و گرم و سالم و البته تخصصی(بدون مبالغه من در هیچ فرومی همه ی این هارو کنار هم ندیدم)
همه خیلی قشنگ دارن فعالیت میکنن و سنگ تموم میذارن..یجور رقابته ولی خدارو شکر هیچ کس به چشم رقابت فعالیت نمیکنه و همه از دل و جون مایع میذارن واسه فروم.

واسه من همین که عضو کوچیکی از این خانواده هستم باعث افتخاره...پر حرفی منو ببخشید...به امید پیشرفت روز به روز خانواده فروم مجله سخت افزار:)

:D
بله شاهین جان ! من هیچ جا چنین جوی رو که توی این فروم حاکم هست ندیدم !!! جو صمیمی و دوستانه اما جدی در بحث های تخصصی !! این مهم به لطف مدیریت و درایت مدیران عزیز اینجا از جمله جناب شالیکاریان ، جناب پناهی ، جناب مظفری ، آقا آرمین و آقا یاسر گل و آقا بهنام عزیز و همکاری دوستان ایجاد شده !
از ایجاد انگیزه جناب شالیکاریان هم همون طور که شاهین جون گفتن بسیار ممنونیم !!

mohammad qz
2013/07/26, 14:57
سلام...

Reza Eshraghi
2013/07/26, 15:04
سلام...

اسپم ندید دوست عزیز ! این تاپیک برای ثبت نام فعالیت کاربران جدیدی است که فعالیت مفید دارند ( به کاربران دیگر مشاوره می دهند و ... ) و اینجا اعلام حضور می کنند و پس از بررسی مدیریت محترم به عنوان ایجاد انگیزه و تشویق بهشون جایزه داده میشه !!!

mr.mamadkhan
2013/08/01, 10:26
با اجازه....
اصلا نیازی به این کارها نیست.هر شخص گلی بر اساس فعالیتی که داشته یک سری امتیاز گرفته ، ببینید کدوم یک از تازه واردها تونسته خودش را به levelهای بالاتر برسونه به اون جایزه را بدید*-:)
به همین راحتی و به همین خوشمزه گی...

Castiel
2013/08/01, 11:19
با اجازه....
اصلا نیازی به این کارها نیست.هر شخص گلی بر اساس فعالیتی که داشته یک سری امتیاز گرفته ، ببینید کدوم یک از تازه واردها تونسته خودش را به levelهای بالاتر برسونه به اون جایزه را بدید*-:)
به همین راحتی و به همین خوشمزه گی...

بله خیلی هم ساده است از نظر شما ولی هدف و معیار ما چیز دیگر است.

old gamer
2013/08/01, 15:50
والا جام جهانی فوتبال بود تا حالا اهدا شده بود. نکنه فلش ها گم شده؟!؟!؟ من چندتا 16 گیگ دارم اهدا کنم؟:|

Castiel
2013/08/01, 17:27
والا جام جهانی فوتبال بود تا حالا اهدا شده بود. نکنه فلش ها گم شده؟!؟!؟ من چندتا 16 گیگ دارم اهدا کنم؟:|

عزیز برنده مشخص شده و به همراه مدیر برتر امشب اعلام می شود.

old gamer
2013/08/01, 17:32
عزیز برنده مشخص شده و به همراه مدیر برتر امشب اعلام می شود.
به سلامتی و میمنت. مبارک باشه

iSteve
2013/08/02, 14:35
و منتظریم.... منتظریم.... و همچنان منتظریم....@};-

Castiel
2013/08/02, 14:37
عزیز دل فکر کنم در جریان برنامه دیشب نبودید، تا ساعت 4.30 صبح مشغول مداوای فرد بیماری بودم که برای سرور مشکل ساز شده بود.

iSteve
2013/08/02, 15:01
عزیز دل فکر کنم در جریان برنامه دیشب نبودید، تا ساعت 4.30 صبح مشغول مداوای فرد بیماری بودم که برای سرور مشکل ساز شده بود.
چرا اتفاقا در جریان بودم، فکر کنم از اون پستی که دادید تشکر هم کردم(دقیقا یادم نیست). بازم از زحمات شما تشکر میکنم، ببخشید@};-@};-

me.mr
2013/08/03, 19:18
خدایا بیماران اینترنتی،عمومی،تیمارستانی ،بیمارستانی،اورژانسی،غیر اورژانسی،فوریتی،غیر فوریتی رو شفا بده تا کار به ** و پلیس نکشه ما هم خیالمون راحت باشه که سایت جمع نشده بلکه به زودی نخاله ای از روی کره ی زمین برداشته میشود...انشالله.......@};-

hamed.moazeni70
2013/08/11, 23:14
با عرض سلام و خسته نباشید به تمامی کاربران واعضای گل این سایت و از همه مهمتر از مدیران این سایت کمال تشکر را دارام که زحمات فراوانی میکشند
اینجانب حامد موذنی حضور خودما اعلام میکنم

Castiel
2013/08/12, 00:28
دوستان عزیز جوایز مرحله اول روز یکشنبه برای آقا رضا و آقا آرمین ارسال شد و فکر می کنم روز سه شنبه به دست این دو عزیز برسد.

aryaiee
2013/08/14, 10:48
سلام دوستان من که فقط دارم چیز یاد میگیرم!اینجور جاها تازه میفهمی اطلاعاتت چقد محدوده!امیدوارم همه دوستان همیشه در سلامت کامل حضور داشته باشن.دمه همتونم گرم

hazhar.ghorbani
2013/08/19, 21:58
سلام
به همه مدیران محترم و بچه های گل سایت سخت افزار
من در هر زمینه ای کار کردم به غیر از سخت افزار و نرم افزار
بسیار کارهای دیگه انجام دادم و به اندازه ای سر در میارم
کار اصلی من هم تعمیرکار موبایل هستم هم سخت افزار هم نرم افزار هم فروش
تعمیرات کامپیوتر هم انجام میدم
چیکار کنیم چاره نداریم

morsali
2013/09/08, 11:00
سلام بهشما
با اینکه تخصص و تحصیلات من در مورده نرم افزار و شبکه هستش ولی باعث بسی خورسندی بتونم از تجربیات و معلومات خود در این زمینه به سایر دوستان را نیز شریک کنم.

Castiel
2013/09/08, 11:06
سلام بهشما
با اینکه تخصص و تحصیلات من در مورده نرم افزار و شبکه هستش ولی باعث بسی خورسندی بتونم از تجربیات و معلومات خود در این زمینه به سایر دوستان را نیز شریک کنم.

سلام دوست عزیز

به انجمن خوش آمدید عزیز، امیدوارم از تجربیات و دانش شما بتوانیم استفاده کنیم.