PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اتوبوس‌های تهران به اینترنت پرسرعت رایتل مجهز می‌شوند

Shahin007
2013/07/07, 08:07
رایتل با همکاری با شرکت واحد، اتوبوس‌های شهری تهران را به اینترنت پرسرعت مجهز می‌کند. به گزارش روابط عمومی رایتل، در راستای ارائه خدمات به هم میهنان عزیز، اتوبوس‌های شهر تهران را به سیم کارت رایتل مجهز نموده و اینترنت پرسرعت را به مسافران این اتوبوس ها ارائه می‌دهد.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

این خدمت که برای اولین بار با همکاری رایتل و شرکت واحد اتوبوسرانی در ایران عرضه شده است، - چهارشنبه- با حضور جمعی از مدیران رایتل و مدیرعامل و معاونان شرکت اتوبوسرانی آغاز به کار کرد.این طرح در مرحله اول با تجهیز 16 اتوبوس از مناطق 8 و 13 آغاز شده و پس از طی مراحل آزمایشی، در گستره وسیع‌تری ادامه خواهد یافت.بنابر اعلام نظر مدیرعامل شرکت اتوبوسرانی، همکاری با رایتل در این پروژه علاوه بر ارائه خدمات اینترنتی به مسافران، امکان ویژه ای برای کنترل خطوط مسافری، مدیریت جابجایی مسافران و مدیریت ترافیک را نیز در اختیار اتوبوسرانی قرار می‌دهد.رایتل اولین اپراتور نسل سوم تلفن همراه ایران در کنار خدمات پایه همچون پیام کوتاه و پیام صوتی، با استفاده از تکنولوژی نسل سوم موبایل، گستره وسیعی از خدمات ارزش افزوده (VAS) را نیز فراهم می‌کند که از جمله این خدمات می توان به تماس تصویری، سرویس های چند رسانه ای و اینترنت پرسرعت اشاره کرد.حال باید دید که آیا این سرویس برای شهرهای دیگر کشور نیز اجرا خواهد شد؟ هزینه استفاده از اینترنت به چه شکل خواهد بود؟طی تماس تلفنی که زومیت با بخش روابط عمومی رایتل داشت، اعلام گردید که اینترنت برای کلیه مسافرین اتوبوس‌های منتخب بصورت رایگان و از طریق اتصال وای-فای ارائه می‌شود. این بدین معناست که کلیه مسافران حتی اگر مشترک رایتل نباشند قادر به استفاده از اینترنت در اتوبوس خواهند بود. روابط عمومی رایتل همچنین اعلام کرد که طرح ابتدا بصورت آزمایشی در بخشی از تهران آغاز شده و پس از تکمیل پایتخت در شهرهای دیگر کشور نیز اجرا خواهد شد.

منبع:زومیت

ARMIN
2013/07/07, 08:32
ضمن استقبال از این طرح، فرض کنین در حالیکه دو دستی جیب و کیفت رو توی اتوبوس چسبیدی که مبادا دزد بزنه، یــــــه هــــــو یه تبلت یه میلیونی از تو کیفت بیرون بیاری و با 2000 تا چشم که به تو و صفحه ی مانیتورت خیره شدن یوزر و پسوردت رو میزنی و sign in میشی تو سایت مارک زوکربرگ تا عکس دوست دخترت رو Like کنی. ملت هم خیلی متمدن تو ایستگاه شوش وایمیسن شما و تبلتتون سالم از اتوبوس پیاده بشی. رایتل هم یحتمل فرش قرمز اول و آخر پایانه ها برامون پهن میکنه!

h.davoudi
2013/07/07, 08:35
هر وقت adsl مون به جای رسید که بشه اسمش رو گذاشت اینترنت پرسرعت ، رایتل هم پرسرعت باشه! ( بخیل کیه؟)

Nima.Salarian
2013/07/07, 11:07
من زیاد تهران نیامدم چندبار فقط با متروش رفتیم این ور اونور ولی خدایی اینقدر شلوغ بود که ما نه تنها مواظب جیبمون بودیم مواظب جاهای دیگه هم بودیم :))
کی بعد تو این شلوغی میتونه از اینترنت استفاده کنه؟
خواستن بگم ما هم آره یکی نیست بگه داداش شما زوده که به پیشرفت غرب برسید
اونا از اول با همه امکانات به دنیا آمدن ما بعد از اوووووووووووه سال داریم (تازه) به این امکانات میرسیم که اونم بعیده برسیم :((

actros 1843
2013/07/07, 11:31
حالا کدوم خط های اتوبوس هست؟:))
والا انقدر اتوبوس ها شلوغ میشه که موبایل آدم زنگ میخوره نمیتونه در بیاره جواب بده!چه برسه به این که گوشی رو در بیاره با وای فای وصل شه اینترنت :D

iranmanoto
2013/07/07, 13:29
حالا یک بارم که این ها امدن یه کار فرهنگی کنن شما هی گیر بدید به مساعل حاشیه!!!
حالا چرا تبلت و ... من راحت سوار اتوبوس میشم و گوشیم رو از جیبم در میارم و راحت تو دنیای مجازی غرق میشم!
فقط یه سوال ؟ این اینترنت رایتل چه پهنای باندی داره؟!
آیا این قدر هست که 20 نفر هم زمان کانکت شنـکه البته هیچ موقع به 20 نفر نمیرسه شاید هر سری 2-5 نفر بخوان از اینترنت اتوبوس استفاده کنن
ولی در کل کار خوبی هست
آفرین به شرکت اتوبوس رانی تهران که پول میریزه به جیب رایتل و رایتل علاوه بر پول تبلیغات هم میکنه و مایی که از اینترنتش استفاده میکنیم!
من که این کارشون رو دوست دارم

h.davoudi
2013/07/07, 13:56
حالا چرا تبلت و ... من راحت سوار اتوبوس میشم و گوشیم رو از جیبم در میارم !

همه که GLX ندارن که:d

actros 1843
2013/07/07, 14:04
حالا یک بارم که این ها امدن یه کار فرهنگی کنن شما هی گیر بدید به مساعل حاشیه!!!
حالا چرا تبلت و ... من راحت سوار اتوبوس میشم و گوشیم رو از جیبم در میارم و راحت تو دنیای مجازی غرق میشم!
فقط یه سوال ؟ این اینترنت رایتل چه پهنای باندی داره؟!
آیا این قدر هست که 20 نفر هم زمان کانکت شنـکه البته هیچ موقع به 20 نفر نمیرسه شاید هر سری 2-5 نفر بخوان از اینترنت اتوبوس استفاده کنن
ولی در کل کار خوبی هست
آفرین به شرکت اتوبوس رانی تهران که پول میریزه به جیب رایتل و رایتل علاوه بر پول تبلیغات هم میکنه و مایی که از اینترنتش استفاده میکنیم!
من که این کارشون رو دوست دارم

پس بیشتر مواظب باشید!
یک بار با آیپادم در حال بازی تو مترو بودم که یکی دست انداخت و از دست کشید تقریبا همزمان با بسته شدن در بود گوشی رو از دستم کشید و پرید بیرون در بسته شد!ولی خب یکی از مسئولین دید و به کمک مردم گرفتنش که بخیر گذشت!
میتونست جاهای بهتری این امکانات رو بزاره مثلا برخی پارک ها وایستگاه های مترو و... من هر روز صبح مسیر علم و صنعت تا انقلاب رو میرم واقعیت وقتی به انقلاب میرسم کاملا از شدت فشار بدنم کوفته میشه!
و پاهام انقدر لگد شده!یا brt ازادی تهرانپارس به ندرت میشه که خلوت باشه!
و فکر نکنم این قابلیت رو تو خط های کم رفت و آمد قرار بدن!