PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای خرید کامپیئتر خانگی!!!

nabi_s
2013/06/30, 09:46
سلام من می خوام یک سیستم ببندم ( برای خونه ) که قیمتش در حدود 1400000 تا 1600000 بشه و اکثر بازی ها رو هم خوب اجرا کنه.

لطفا منو راهنمایی کنید
راستی Cpu از خانواده Intel باشه و مادربرد و کارت گرافیک هم از گیگابایت

با تشکر

APA
2013/06/30, 09:50
سلام دوست عزیز!
شما باید تاپیک رو در بخش سیستم کامل ایجاد میکزدید نه در اینجا!

Reza Eshraghi
2013/06/30, 10:08
سلام من می خوام یک سیستم ببندم ( برای خونه ) که قیمتش در حدود 1400000 تا 1600000 بشه و اکثر بازی ها رو هم خوب اجرا کنه.

لطفا منو راهنمایی کنید
راستی Cpu از خانواده Intel باشه و مادربرد و کارت گرافیک هم از گیگابایت

با تشکر

دوست عزیز ! باید در بخش سیستم کامل (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.سیستم-کامل) تاپیک می زدید !! ~X(
مدیریت محترم لطفاً تاپیک منتقل شود !!!
برای اجرای خوب اکثر بازی های روز ، حداقل حداقل بودجه شما باید دو برابر بشه !! پس باید توقعتون رو در برابر بودجه ای که دارید کاهش بدید !!

در هر صورت کمتر از سیستم زیر اصلاً ارزش خرید نداره :

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

APA
2013/06/30, 10:33
دوست عزیز ! باید در بخش سیستم کامل (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.سیستم-کامل) تاپیک می زدید !! ~X(
مدیریت محترم لطفاً تاپیک منتقل شود !!!
برای اجرای خوب اکثر بازی های روز ، حداقل حداقل بودجه شما باید دو برابر بشه !! پس باید توقعتون رو در برابر بودجه ای که دارید کاهش بدید !!

در هر صورت کمتر از سیستم زیر اصلاً ارزش خرید نداره :

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

من سیستم اقای اشراقی رو قبول دارم.
اگه خواستید این سیستم رو بخرید فقط به جای کارت گرافیکش GV-R775D3-2GI (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) رو بگیرید!
خیلی بهتر از این مدل هست!
قیمت هم دقیق نمیدونم ولی حدودا 410 یا 420 تومن باید باشه!

Reza Eshraghi
2013/06/30, 10:54
من سیستم اقای اشراقی رو قبول دارم.
اگه خواستید این سیستم رو بخرید فقط به جای کارت گرافیکش GV-R775D3-2GI (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) رو بگیرید!
خیلی بهتر از این مدل هست!
قیمت هم دقیق نمیدونم ولی حدودا 410 یا 420 تومن باید باشه!

مرسی ! شما لطف داری پارسا جان !
اما در مقایسه کارت 640 با 7770 ، 7770 اورکلاک شده گیگابایت از 640 اورکلاک شده گیگابایت بهتر هست !! 640 اورکلاک شده نسبت به 7750 معمولی هم کورکلاک بیشتری داره هم مموری کلاک !!!
این هم لینک اثبات !!
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

APA
2013/06/30, 11:01
پارسا جان ! در مقایسه کارت 640 با 7770 ، 7770 اورکلاک شده گیگابایت از 640 اورکلاک شده گیگابایت بهتر هست !! 640 اورکلاک شده نسبت به 7750 معمولی هم کورکلاک بیشتری داره هم مموری کلاک !!!
این هم لینک اثبات !!
سایت گیگابایت اشتباه تایپی کرده به احتمال زیاد! شما یه نگاه به این لینک بنداز!
(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)کورکلاک مهم هست ولی نه بیشتر از DDR!
640 حافظش DDR3 ولی 7750 حافظش DDR5 هست که خیلی تاثیز گزار هم هست!

Reza Eshraghi
2013/06/30, 11:08
سایت گیگابایت اشتباه تایپی کرده به احتمال زیاد! شما یه نگاه به این لینک بنداز!

قبول !!! :D اشتباه تایپی نکرده !!! کارایی در عمل معلوم میشه نه با مشخصات روی کاغذ !!
البته مقایسه انجام شده توی اون لینک بین دو کارت رفرنس هست و نمیشه تعمیم 100% داد به این دو کارت که هردوتاش غیر رفرنس هست !!!
البته اگه قیمت این کارت بیشتر از این چیزی باشه که شما فرمودین ارزش نداره چون تازه من هم با اون کارت سقف بودجه استارتر رو رد کردم !!!! :D

Beni7192
2013/06/30, 12:02
دوستان چه جوری دوتا کارت گرافیک رو با معماری های متفاوت از شرکت های متفاوت رو براساس فرکانس هسته و مموری مقایسه میکنید؟!
تنها ملاک برتری بنچمارک ها و ریویو هاست!