PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشورت نهایی خرید سیستم گیمینگ تا 9 میلیون

pinata
2013/06/28, 15:34
دروووود
شنبه سیستم زیر خریداری میکنم
می خواستم مشورت نهایی از اساتید بگیرم

MB یکی از موارد زیر به ترتیب اولویت
MAXIMUS V FORMULA
SABERTOOTH Z77
P8Z77-V PRO/THUNDERBOLT

CPU
I7 3770K

VGA
3 عدد
MSI R7950 Twin Frozr 3GD5

POWER
EnerMax PlatiMax 1200W
گرافیک قرار تا 1050 اور بشه
فکر کنم زیاد برداشتم پاور،نه ؟

RAM
2 * 4G
به انتخاب و موجودی بازار
چیز زیاد خفنی نمی خوام
مثلا این مدل
Corsair Vengeance 8GB 2x4GB 1600 DDR3

SSD
Corsair Neutron 64GB SATA3

Case
CASE GREEN OC STATION
کیس روباز کلا همین مدل در بازار هست؟
شرکت های دیگه این مدل نزدن؟

مرسی

یک سوال هم داشتم
من یک 7950 ASUS DC II هم دارم
اگه بخوام CF ببندم با MSI مشکلی پیش میاد ؟

AmirMahmood
2013/06/28, 15:42
گرافیک رو بکن 2 تا 7970 بهتر باز دهی میده تو گیم

pinata
2013/06/28, 15:45
گرافیک رو بکن 2 تا 7970 بهتر باز دهی میده تو گیم
مرسی از راهنمایی
دلم می خواد ولی قیمتش بیخودی تو بازار رفته بالا
شما چند قیمت دارید 7970 مارکهای مختلف ؟

Shahin007
2013/06/28, 15:48
سلام دوست عزیز...

به نظر من یک مقدار نا هماهنگی بین قطعاتی که انتخاب کردید وجود داره.

کراس فایر کردن 3 تا 7950 کار جالبی نیست و اصلا توصیه نمیکنم.منطقی و معقول نیست.

8 گیگ هم رم واسه سیستم گیمینگ با این بودجه توصیه نمیکنم و من پیشنهاد میدم 16 گیگ به صورت دوال چنل با باس حداقل 1600 استفاده کنید.(مثلا سری هایپر ایکس کینگستون)
کیس هم چیز بهتری میتونید انتخاب کنبد...حالا بسته به سلیقتون x9 یا haf x یا ...

شاید این حرف کل برنامه ریزی های شما رو به هم بریزه و من پیشنهاد میدم صبر کنید نسل جدید(سوکت 1150) بیان تو بازار و یا سوکت 2011 ببنیدید سیستم رو.
تصمیم یا خوده شماس در نهایت.
هارد هم که ننوشتید.

AmirMahmood
2013/06/28, 15:50
مرسی از راهنمایی
دلم می خواد ولی قیمتش بیخودی تو بازار رفته بالا
شما چند قیمت دارید 7970 مارکهای مختلف ؟
قیمت ندارم فقط از لحاظ کارایی گفتم حتی همین 7950 هم 2 بگیری بیشتر تو گیم باز دهی میده تا 3 تا . در سه تایی معمولا کارت سوم بیکار تشریف دارن

Hessam
2013/06/28, 15:54
سلام
دوست عزیز با 9 میلیون یک سیستم خیلی قدرتمندتر و منطقی تر از سیستمی که خودتون نوشتید، می تونید خریداری کنید:
این سیستم پوز هر بازیی رو به خاک می ماله! راحت به شما بگم با دو تا 770 از بازی مترو در نهایت رزیولیشن و جزئیات گرافیکی مثل هلو 70 فریم بر ثانیه خروجی خواهید گرفت! :D
نمیخوام از سیستم خودم تعریف کنم! اما برتری این سیستم بر سیستم شما رو تمام اعضای این سایت تایید خواهند کرد!
مادربرد اسنایپر 5 ، انتخاب بهترین مادربرد نمایشگاه Computex 2013 + سایت Tom's Hardwares رو از آن خودش کرد و در گیم رقیب نداره!

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

کیس و کولر با خودتون.

pinata
2013/06/28, 15:54
سلام دوست عزیز...

به نظر من یک مقدار نا هماهنگی بین قطعاتی که انتخاب کردید وجود داره.

کراس فایر کردن 3 تا 7950 کار جالبی نیست و اصلا توصیه نمیکنم.منطقی و معقول نیست.

8 گیگ هم رم واسه سیستم گیمینگ با این بودجه توصیه نمیکنم و من پیشنهاد میدم 16 گیگ به صورت دوال چنل با باس حداقل 1600 استفاده کنید.(مثلا سری هایپر ایکس کینگستون)
کیس هم چیز بهتری میتونید انتخاب کنبد...حالا بسته به سلیقتون x9 یا haf x یا ...

شاید این حرف کل برنامه ریزی های شما رو به هم بریزه و من پیشنهاد میدم صبر کنید نسل جدید(سوکت 1150) بیان تو بازار و یا سوکت 2011 ببنیدید سیستم رو.
تصمیم یا خوده شماس در نهایت.
هارد هم که ننوشتید.
دروووود
چرا منطقی نیست؟ مشکل سخت افزاری داره یعنی ؟

مقدار رم هم فکر می کنم برای خروجی من 1920*1080 و windows 7 64bit مناسب باشه
چرا 16 گیگ !!؟ وقی بیخود روی سیستم باشه ولی استفاده نشه ؟

کیس به عمد این مدل انتخاب کردم
فعلا می خوام تو چشم باشه \m/
بعدا یک hafX می گیرم

والا 4 سال صبر کردم یک سیستم درست حسابی بخرم دیگه بیشتر از این صبر کردن درست نیست :D

AmirMahmood
2013/06/28, 15:57
سلام
دوست عزیز با 9 میلیون یک سیستم خیلی قدرتمندتر و منطقی تر از سیستمی که خودتون نوشتید، می تونید خریداری کنید:
این سیستم پوز هر بازیی رو به خاک می ماله! راحت به شما بگم با دو تا 770 از بازی مترو در نهایت رزیولیشن و جزئیات گرافیکی مثل هلو 70 فریم بر ثانیه خروجی میده! :D

کیس و کولر با خودتون.
این قیمت 4770 تو ایرانه ؟ مگه اومده ؟

amir1364
2013/06/28, 16:01
سلام
این سیستم پوز هر بازیی رو به خاک می ماله! راحت به شما بگم با دو تا 770 از بازی مترو در نهایت رزیولیشن و جزئیات گرافیکی مثل هلو 70 فریم بر ثانیه خروجی میده! :D
نمیخوام از سیستم خودم تعریف کنم! اما برتری این سیستم بر سیستم شما رو تمام اعضای این سایت تایید خواهند کرد!
مادربرد اسنایپر 5 ، انتخاب بهترین مادربرد نمایشگاه Computex 2013 + Tom's Hardware رو از آن خودش کرد و در گیم رقیب نداره!

کیس و کولر با خودتون.

این سیستم بهترین پیشنهاد میتونه باشه فقط باید صبر کنید تا مادربرد و گرافیک و سی پی یو وارد ایران بشه.

pinata
2013/06/28, 16:01
سلام
مادربرد اسنایپر 5 ، انتخاب بهترین مادربرد نمایشگاه Computex 2013 + Tom's Hardware رو از آن خودش کرد و در گیم رقیب نداره!

کیس و کولر با خودتون.
4770 فکر نکنم تو بازار باشه ها ؟
همینطور
G1 SNIPER 5
NVIDIA 770

بنا به دلایلی کارت گرافیک حتما باید از شرکت معظم AMD/ATI باشه >-)

Shahin007
2013/06/28, 16:02
دروووود
چرا منطقی نیست؟ مشکل سخت افزاری داره یعنی ؟

مقدار رم هم فکر می کنم برای خروجی من 1920*1080 و windows 7 64bit مناسب باشه
چرا 16 گیگ !!؟ وقی بیخود روی سیستم باشه ولی استفاده نشه ؟

کیس به عمد این مدل انتخاب کردم
فعلا می خوام تو چشم باشه \m/
بعدا یک hafX می گیرم

والا 4 سال صبر کردم یک سیستم درست حسابی بخرم دیگه بیشتر از این صبر کردن درست نیست :D

مشکل هاشو گفتم دیگه...خرید یه کارت قوی تر خیلی بهتر از اون 3 تا 7950 هستش...کراس فایر و sli هر کدومدردسرهای خاص خودشونو دارن.

مثلا 3 تا شما 7950 ببندی پاوری که این 3 تا میخواد خیلی بیشتر از یک 7970 یا 680 هستش.یا حتی 690 و 7990.
همین الانش هم بازی های روز دارن به راحتی از 8 گیگ استفاده میکنن.شما که نمیخواید به یک سال نکشیده دوباره رم اضافه کنید به سیستم؟

پس کاری که الان میشه کرد رو اشتباس بسپارید به آینده و اون موقع رو در نظر نگیرید.

Mr.Kourosh
2013/06/28, 16:03
منم سیستم پیشنهادی حسام جان رو پیشنهاد می کنم ! از این سیستم بهتر نمی تونید سیستم گیر بیارید !

Hessam
2013/06/28, 16:04
بــــــــــــله دوستان! مادربرد و پردازنده هفته ی پیش به بازار تهران عرضه شد!
خوابین؟! :D گفتم توی چت روم که...!
آواژنگ هر دو رو وارد کشور کرده!
کارت گرافیک نوشته شده هم هفته ی جاری، در بازار خواهد بود!

AmirMahmood
2013/06/28, 16:07
بــــــــــــله دوستان! مادربرد و پردازنده ی هفته ی پیش به بازار تهران عرضه شد!
خوابین؟! :D گفتم توی چت روم که...!
آواژنگ هر دو رو وارد کشور کرده!
کارت گرافیک نوشته شده هم هفته ی جاری، در بازار خواهد بود!

وارد کرده ولی خوب داره میفروشه یا نه ، سی پی یو مد نظره ؟؟

Hessam
2013/06/28, 16:11
وارد کرده ولی خوب داره میفروشه یا نه ، سی پی یو مد نظره ؟؟

بــــــــــــله! مادربرد و پردازنده ی نوشته شده در لیست، هر دو همین امروز که جمعه اس! :D فردا می تونید برید بازار خرید کنید. (پیشنهاد: پاساژ رضا!)
هفته ی قبل به بازار عرضه شدن!
قیمت دقیق ندارم. حدودی نوشتم.

iSteve
2013/06/28, 16:25
شما که این همه میخواهید هزینه کنید، حیفه که از نسل قبل باشه سیستم پیشنهادی آقا حسام به روزتر و صددرصد قوی تره. فقط پیشنهاد بنده اینه که در صورت امکان یک SSD با ظرفیت بیشتر تهیه کنید، ضمن اینکه اگه بودجه میرسه یه سیستم واتر کولینگ هم به لیست اضافه کنید در غیر این صورت حداقل یک ایرکولر رو در لیست جا بدین. به بقیه ی قطعات سیستم پیشنهادی حسام جان نمیشه ایرادی گرفت.

h.davoudi
2013/06/28, 18:11
حیف این پول نیست اینجوری داری واس گیم!
اونم به صورت کاملا ناشیانه حرومش میکنی؟

pinata
2013/06/28, 18:18
حیف این پول نیست اینجوری داری واس گیم!
اونم به صورت کاملا ناشیانه حرومش میکنی؟
شما پیشنهادتون چیه ؟ :-?

pinata
2013/06/28, 18:21
شما که این همه میخواهید هزینه کنید، حیفه که از نسل قبل باشه سیستم پیشنهادی آقا حسام به روزتر و صددرصد قوی تره. فقط پیشنهاد بنده اینه که در صورت امکان یک SSD با ظرفیت بیشتر تهیه کنید، ضمن اینکه اگه بودجه میرسه یه سیستم واتر کولینگ هم به لیست اضافه کنید در غیر این صورت حداقل یک ایرکولر رو در لیست جا بدین. به بقیه ی قطعات سیستم پیشنهادی حسام جان نمیشه ایرادی گرفت.
چون من به غیر از این سیستم 2 تا سیستم دیگه هم دارم و این سیستم فقط برای گیم استفاده خواهد شد می دونم به غیر از ویندوز و چند بازی چیز دیگه ای روی سیستم نصب نمیشه
به همین خاطر ظرفیت بالاتر بدون استفاده خواهد موند

واتر کولینگ هم در آینده با خرید کیس حتما تهیه خواهم کرد

Hessam
2013/06/28, 18:30
سیستم پیشنهادیم مورد تایید شما واقع نشد؟!!!!
واتر کولینگ XSPC Raystorm/X2O 750 V4/ RS 240 WaterCooling Kit به قیمت 870 هزار تومان پیشنهاد خواهد شد!

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (در 3 صفحه نقد و بررسی)

pinata
2013/06/28, 18:43
نمی دونم چرا هر موقع می خوام جواب شما (آقا حسام) با نقل قول بدم میگه باید مدیران تایید کنن و نمایش داده نمیشه !

والا فعلا برای تهویه بهتر CPU نقشه نکشیدم ایشالا در آینده با کیس یه فکرایی براش دارم
بنا به دلایلی حتما باید کارت از نوع ATI باشه

7970 هم قیمتش یکم بیجا بالا رفته
برای 4تا 7950 که تا 1050 هم قرار OVER بشن فکر کنم 1200W کافی باشه ؟
SSD هم واقعا 64 برای من کافیه - چون چندتا سیستم دیگه هم دارم و با این فقط قرار برای گیمینگ باشه
کیس هم فعلا موقت هست در آینده یک HAFX خریداری میشه

و بنا به توصیه بعضی از دوستان این تغییرات اعمال میشه

M.B : G1 SNIPER 5
CPU : I7 4770K
RAM : 2 * 4 GB DDR3 CORSAIR VENGEANCE 2133 MHZ
V.G.A : 3 * 7950 MSI R7950 Twin Frozr 3GD5
+ ASUS 7950 DC II از قبل موجود دارم ( 4WAY CFX !!! )
SSD : ADATA SX900 64GB
PSU : ENERMAX PLATIMAX 1200W
CASE : CASE GREEN OC STATION

Hessam
2013/06/28, 18:52
منم به شما توصیه می کنم 3 عدد 7950 منطقی نیست!
یک عدد 7990 بخرید بهتره! یا 7970 رو کراس فایر کنید! 7970 قیمت گیگابایتش 1 میلیون و 700 هست.
البته نظر من باز هم روی 770 هست! در گیمینگ حتی بهتر از 7970 و GTX680 هست!
شما تصور کنید 770 رو اس ال آی کنید، قدرتی مشابه 3 تا کراس فایر 7950 خواهید داشت! یعنی 2 تا 770 برابر با سه تا 7950 هست! 7950 ها رو بفروشید! نسل جدید قطعات رو بخرید! راستی رم 4 گیگ 2133 از کرسیر در ایران نداریم! باید دو تا 8 گیگ بخرید!این برای شما عالی تره اگر موجود باشه: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
از خارج از کشور می تونید رم تهیه کنید تا مدل جی اسکیل معرفی کنم؟
کلاً انویدیا در گیمینگ بهتره! من نمی دونم شما گویا تعصبی برخورد می کنید با این موضوع؟! اما حقیقت رو باید پذیرفت!
تصمیم گیرنده شمایید. ما فقط پیشنهاد میدم! ضمناً 1200 وات پاور پلاتیمکس بسیار زیاد و گرانقیت هست! سری پلاتیمکس انرمکس منحصراً جهت اورکلاک ساخته شده! با یک 1000 وات پلاتیمکس هم + اورکلاک شما توان اضافی خواهید داشت که مساوی با کاهش بهره وریست! بنابراین به خرید 1000 وات کفایت کنید.
راستی اگر اس اس دی تونستید SX910 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) بخرید، این بهتره! اگر نشد، SX900 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.). البته پیشنهاد اول من OCZ Vertex هست که بهترینه! اما ظاهراً موجود نیست در ایران!

ARMIN
2013/06/28, 19:08
نمی دونم چرا هر موقع می خوام جواب شما (آقا حسام) با نقل قول بدم میگه باید مدیران تایید کنن و نمایش داده نمیشه !

از قند شکن استفاده نفرمایید.

pinata
2013/06/28, 19:09
منم به شما توصیه می کنم 3 عدد 7950 منطقی نیست!
یک عدد 7990 بخرید بهتره! یا 7970 رو کراس فایر کنید! 7970 قیمت گیگابایتش 1 میلیون و 700 هست.
البته نظر من باز هم روی 770 هست! در گیمینگ حتی بهتر از 7970 و GTX680 هست!
شما تصور کنید 770 رو اس ال آی کنید، قدرتی مشابه 3 تا کراس فایر 7950 خواهید داشت! یعنی 2 تا 770 برابر با سه تا 7950 هست! 7950 ها رو بفروشید! نسل جدید قطعات رو بخرید! راستی رم 4 گیگ 2133 از کرسیر در ایران نداریم! باید دو تا 8 گیگ بخرید! از خارج از کشور می تونید رم تهیه کنید تا مدل جی اسکیل معرفی کنم؟
کلاً انویدیا در گیمینگ بهتره! من نمی دونم شما گویا تعصبی برخورد می کنید با این موضوع؟! اما حقیقت رو باید پذیرفت!
تصمیم گیرنده شمایید. ما فقط پیشنهاد میدم! ضمناً 1200 وات پاور پلاتیمکس بسیار زیاد و گرانقیت هست! سری پلاتیمکس انرمکس منحصراً جهت اورکلاک ساخته شده! با یک 1000 وات پلاتیمکس هم + اورکلاک شما توان اضافی خواهید داشت که مساوی با کاهش بهره وریست! بنابراین به خرید 1000 وات کفایت کنید.
راستی اگر اس اس دی تونستید SX910 بخرید، این بهتره! اگر نشد، SX900. البته پیشنهاد اول من OCZ Vertex هست که بهترینه! اما ظاهراً موجود نیست در ایران!

OK
رمها به مدل زیر تغییر دادم
HyperX Predator (T2) - 8GB Kit* (2x4GB) - DDR3 2133MHz CL11 DIMM

والا برای کارت گرافیک نه اتفاقا به خاطر فیزیک انویدیا هم که شده می خواستم انویدیا باشه
ولی چه کنم که نمیشه - نه اینکه بحث تعصب باشه نه اصلا

شما چرا همه از CFX یا SLI بد می گید
می دونم نتیجه یک کارت مثل 7990 در برابر 7970 CF شاید بهتر باشه ولی نه در حد بیشتر از 2-3 فریم
اگر اینطور بود چرا همین G1 برای گیمینگ با 4 اسلات گرافیک طراحی میشه

راستی مصرف 7950 در لود کامل من تو نت سرچ می کردم بین 250 تا 300 متغییر بود
برای 4 تا خواهشا راهنمایی کنید 1200W کافیه یا نه ؟

Hessam
2013/06/28, 19:13
4 تا 7950!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اههههههههههههههه! خیییییییییییییلی دیگه.... :D
برای 4 تا 7950 هم 1000 وات کافیه! حالا خودتون میخواید بیشتر هزینه کنید، ما کاره ای نیستیم. :D ;)
اما اورکلاک هم بهش اضافه کنید، 1200 وات خیلی عالیه!
پیشنهادم برای رم اینه: فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
ADATA XPG Gaming v2.0 2×4=8GB 2400MHZ

اگر اینطور بود چرا همین G1 برای گیمینگ با 4 اسلات گرافیک طراحی میشه

برای ثبت رکوردهای گینس و سنجش توانایی مادربرد جهت اثبات ادعای کمپانی مربوطه!!!!
وگرنه برای یک کاربر حرفه ای فول گیمینگ بین المللی، برای بازی های امروزی کراس فایر یا اس ال آی دو کارت گرافیک رده بالا مثل GTX 770 زیاد هم هست!

Mehran coyote
2013/06/28, 19:25
عزیز من یه پیشنهاد میدم
حیف این 9 میلیون
برو یه tv 3d بخر با یه xbox بشین بهترین بازی ها رو تا چند سال بدون مشکل بازی کن
پول اضافه هم میاری

خوش باشی

ARMIN
2013/06/28, 19:26
OK
رمها به مدل زیر تغییر دادم
HyperX Predator (T2) - 8GB Kit* (2x4GB) - DDR3 2133MHz CL11 DIMM

این رمهایی که اسم بردید، از لحاظ کارایی با رم Corsair Vengeance 4GB 1600 DDR3 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) تقریبا" یکسان هستند.

pinata
2013/06/28, 19:27
ببخشید چون تو یکی از تاپیک های همسایه هم همین تاپیک راه اندازی کردم تا بتونم از مشورت بیشتر دوستان استفاده کنم،یک نقل قول می زارم

دوست من پیشاپیش خرید سیستم جدید رو تبریک می گم.

راجع به ssd یه کمی بیشتر فکر کنید . همونطور که حتما می دونید از این ظرفیت 64gb احتمالا بعد از نصب ویندوز و یه چند تایی برنامه بیشتر از 40 گیگ قابل استفاده ندارید و با توجه به حجم بازیهای کنونی که خوب می دونید خیلی بالا رفته 2 تا بازی بریزید دیگه سیستم جایی واسه نفس کشیدن نداره فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
حالا که دارید این همه خرج می کنید یه دفعه 120 بگیرید که خدای نکرده 2 روز دیگه پشیمون نشید.
در مورد 4770 هم که حتما قبلا تو همین سایت و سایتای دیگه مطالعه فرمودین. بیش از 5 تا6 درصد پرفورمانس بهتر گیرتون نمیاد ولی در عوض حسابی گرمای بیشتر و احتمالا کلی اختلاف قیمت نصیبتون می شه. از من میشنوید به جای این کار همون مادربرد و سی پی یوی قبلی رو انتخاب کنید و در عوض به جای 8 گیگ رم 16 گیگ رم بخرید و بعد با خیال راحت virtual memory ویندوز رو off کنید و از سرعت ویندوزتون لذت ببرید.
البته بازهم صلاح مملکت خویش خسروان دانند فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

pinata
2013/06/28, 19:31
عزیز من یه پیشنهاد میدم
حیف این 9 میلیون
برو یه tv 3d بخر با یه xbox بشین بهترین بازی ها رو تا چند سال بدون مشکل بازی کن
پول اضافه هم میاری

خوش باشی
TV 3D SONY EX720
+ XBOX360 +PS3
دارم دوست من
شما یکی از بازیهای روز اگه با نهایت گرافیک روی TV بازی کنید،هر 2 این کنسولها کلا فراموش می کنین :-bd

pinata
2013/06/28, 19:34
این رمهایی که اسم بردید، از لحاظ کارایی با رم Corsair Vengeance 4GB 1600 DDR3 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. Vengeance 4GB 1600 DDR3/) تقریبا" یکسان هستند.
یک سوال برام پیش اومد
من اگه همین Corsair Vengeance 4GB 1600 DDR3 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) تهیه کنم به نسبت ADATA XPG Gaming چقدر کاهش کارایی خواهم داشت؟
یعنی طوری هست که گلوگاه برای سیستم بشه ؟

7777
2013/06/28, 19:38
در بیشتر بازیها حتی 2 کارت گرافیک جواب منفی داره نسبت به پولی که شما خرج میخوای بکنی بنظر من همون یک تک کارت رو بگیر خرید 2 یا 3 کارت اشتباه محضه

Hessam
2013/06/28, 19:42
در بیشتر بازیها حتی 2 کارت گرافیک جواب منفی داره نسبت به پولی که شما خرج میخوای بکنی بنظر من همون یک تک کارت رو بگیر خرید 2 یا 3 کارت اشتباه محضه

برای خرید یک کارت، GTX TITAN یا HD 7990 پیشنهاد میشه. از GTX 690 , GTX780 قطعاً قدرتمندتر خواهند بود!

ARMIN
2013/06/28, 19:44
یک سوال برام پیش اومد
من اگه همین Corsair Vengeance 4GB 1600 DDR3 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. Vengeance 4GB 1600 DDR3/) تهیه کنم به نسبت ADATA XPG Gaming چقدر کاهش کارایی خواهم داشت؟
یعنی طوری هست که گلوگاه برای سیستم بشه ؟

هیچ کدوم گلوگاه ندارند.

اما ADATA XPG Gaming v2.0 2×4=8GB 2400MHZ قویتر از رم Corsair Vengeance 4GB 1600 DDR3 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) هستش.

majidrad
2013/06/28, 19:44
داداش مگه جنگه 9 ملیون باسه سیستم گیم حیفت نمیاد با 5تومن هم میتونی یه سیستم گیم خوب جمع کنی دو سال دیگه این سیستمت 4 تومن هم نمی ارزه یکم معقول تر خرج کنی بهتره البته اگه می خوای فقط برای گیم جمع کنی 4 یا 5 کفایت می کنه ولی بخوای کارهای حرفه ای بکنی 9 تومن هم کمه

pinata
2013/06/28, 19:59
ببخشید چون تو یکی از تاپیک های همسایه هم همین تاپیک راه اندازی کردم تا بتونم از مشورت بیشتر دوستان استفاده کنم،یک نقل قول می زارم

دوست من پیشاپیش خرید سیستم جدید رو تبریک می گم.

راجع به ssd یه کمی بیشتر فکر کنید . همونطور که حتما می دونید از این ظرفیت 64gb احتمالا بعد از نصب ویندوز و یه چند تایی برنامه بیشتر از 40 گیگ قابل استفاده ندارید و با توجه به حجم بازیهای کنونی که خوب می دونید خیلی بالا رفته 2 تا بازی بریزید دیگه سیستم جایی واسه نفس کشیدن نداره فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
حالا که دارید این همه خرج می کنید یه دفعه 120 بگیرید که خدای نکرده 2 روز دیگه پشیمون نشید.
در مورد 4770 هم که حتما قبلا تو همین سایت و سایتای دیگه مطالعه فرمودین. بیش از 5 تا6 درصد پرفورمانس بهتر گیرتون نمیاد ولی در عوض حسابی گرمای بیشتر و احتمالا کلی اختلاف قیمت نصیبتون می شه. از من میشنوید به جای این کار همون مادربرد و سی پی یوی قبلی رو انتخاب کنید و در عوض به جای 8 گیگ رم 16 گیگ رم بخرید و بعد با خیال راحت virtual memory ویندوز رو off کنید و از سرعت ویندوزتون لذت ببرید.
البته بازهم صلاح مملکت خویش خسروان دانند فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

ali0231
2013/06/28, 20:08
برای خرید یک کارت، GTX TITAN یا HD 7990 پیشنهاد میشه. از GTX 690 , GTX780 قطعاً قدرتمندتر خواهند بود!

من با حسام و علی کاملا موافقم.به هیچ عنوان البته تا راه داره sli یا CF نکن.من خودم 2تا 690 دارم اصلا راضی نیستم (البته این انویدیا شااااااااااااید فکری به حالمون کرد که فکر نکنم:-w)در کل به نظر من فعلا یک تایتان بگیر که قویترین تک هسته ایه (انویدیام داره خودشو واسش میکشه=))) و اگه نیاز شد بعدا 2تاش کن که هالا هالاها کافیه.\m/

(((این فقط تجربه و نظر شخصی من بود و تسمیم گیرنده اصلی فقط خود شمایی دوست عزیز​)))

Hessam
2013/06/28, 20:28
خیلی خوبه دوستان تجربیاتتون رو در این تاپیک اعلام می کنید.
من شخصاً تشکر می کنم. این تجربیات ارزشمند شما بسیار برای من آموزنده اس و مثل یک کلاس آموزشیه.
بازم بگید... بیشتررررررررررر! تجربه ی بیشتری رو اینجا اعلام کنید!
هر چی بگید، بازم کمه! :D
معایب و مشکلات اس ال آی و کراس فایر رو با مدارک و دلایل عملی و تجربی به صورت لیست وار نام ببرید ترجیحاً.
محتوای علمی این تاپیک باید بیش از این افزایش پیدا کنه!
از مدیران بیشتر انتظار میره تا در این تاپیک مشارکت داشته باشن و تجربیاتشون رو اینجا بین همه به اشتراک بذارن.

Shahin007
2013/06/28, 20:46
به نظر من sli و یا کراس فایر یه خوبی داره اونم اینه که سیستمو *** تر جلوه میده:دی
نه ولی جدی خوبی دیگه هم داره مثلا بعضی وقتا مقرون به صرفه تر میفته ولی اصلا به دردسراش نمیرزه.
مخصوصا یه همچین کراس فایری که دوستمون در نظر گرفته: 3 تا 7950!تو مخ نمیره:دی

ARMIN
2013/06/28, 21:05
از مدیران بیشتر انتظار میره تا در این تاپیک مشارکت داشته باشن و تجربیاتشون رو اینجا بین همه به اشتراک بذارن.

شب جمعه است مدیر داره اوورکلاک میکنه ایشالا شنبه مشارکت میکنه!

ali0231
2013/06/28, 21:21
به نظر من sli و یا کراس فایر یه خوبی داره اونم اینه که سیستمو *** تر جلوه میده:دی
نه ولی جدی خوبی دیگه هم داره مثلا بعضی وقتا مقرون به صرفه تر میفته ولی اصلا به دردسراش نمیرزه.
مخصوصا یه همچین کراس فایری که دوستمون در نظر گرفته: 3 تا 7950!تو مخ نمیره:دی
ممنون حسام جان شما لطف داری.ماشاالله استادان همه اینجان.:D

شاهینجان فعلا تنها خوبی که SLI بیشتر از 3تا GPU داره(تو یه تاپک دیگه هم گفتم)افزایش عمر کارتهاست((البته اگه درایور درست حسابی نیاد))چون یک GPU وقتی تنها باشه باید بالای %90 از قدرتش واسه پردازش استفاده کنه واسه همین خیلی گرم میشه که البته نرماله ولی وقتی GPUها 3 یا 4تا میشن اون %90 بین تمام GPUها تقسیم میشه واسه همین GPUها زیاد داغ نمیشن که البته نرمال نیست.در نتیجه عمر بیشتری میکنن(این تنها خوبیه)
با بیشتر از 3تا GPU تو بهضی بازیا با باگهای عجیب روبرو میشید.حتی تو بعضی از بازیا مثل GRID 2 فریم کمتر از حتی تک GPU می گیرید.در کل شاید تو خیلی از بازیا فریم تک GPUرو با 4تا GPU و فقط با گرمای کمتر بگیرید.همیییین.:)

Shahin007
2013/06/28, 21:39
ممنون حسام جان شما لطف داری.ماشاالله استادان همه اینجان.:D

شاهینجان فعلا تنها خوبی که SLI بیشتر از 3تا GPU داره(تو یه تاپک دیگه هم گفتم)افزایش عمر کارتهاست((البته اگه درایور درست حسابی نیاد))چون یک GPU وقتی تنها باشه باید بالای %90 از قدرتش واسه پردازش استفاده کنه واسه همین خیلی گرم میشه که البته نرماله ولی وقتی GPUها 3 یا 4تا میشن اون %90 بین تمام GPUها تقسیم میشه واسه همین GPUها زیاد داغ نمیشن که البته نرمال نیست.در نتیجه عمر بیشتری میکنن(این تنها خوبیه)
با بیشتر از 3تا GPU تو بهضی بازیا با باگهای عجیب روبرو میشید.حتی تو بعضی از بازیا مثل GRID 2 فریم کمتر از حتی تک GPU می گیرید.در کل شاید تو خیلی از بازیا فریم تک GPUرو با 4تا GPU و فقط با گرمای کمتر بگیرید.همیییین.:)

بله درسته علی جان یادمه گفتین...ما هم هر چی یاد گرفتیم از حرفه ای های با تجربه ای مثل شما بوده و گرنه من به شخصه اصلا این تجربه رو نداشتم.

با این حساب خیلی این تکنولوژی جای کار داره و هنوز خیلی مونده تا کامل بشه.

pinata
2013/06/29, 08:28
دوستان عزیز کل بازار رضا و ایران درنوردیدیم ولی 4770K & G1 SNIPER 5 نیست و می گن وارد نشده ؟

lastshepherd
2013/06/29, 08:33
از استاد حسام باید سوال کنید.

Hessam
2013/06/29, 08:45
دوستان عزیز کل بازار رضا و ایران درنوردیدیم ولی 4770K & G1 SNIPER 5 نیست و می گن وارد نشده ؟

دوست من، جناب آقای بهراد فخوری، کارشناس محصول و ارتباطات آواژنگ فرمودن مادربردهای Z87 + پردازنده های سوکت 1150 وارد بازار شده! حرف ایشون برای بنده سنده!
منم به نقل از ایشون خدمت شما اعلام کردم وارد بازار شده. از اونجایی که بیشتر پاساژ رضا تهران پیشنهادی از سوی آواژنگ هست، منم آدرس اینجا رو دادم.
مراتب رو با ایشون پیگیری کنید: behrad.fakhouri@avajang.com
تلفن: 89312436 21 98+

pinata
2013/06/29, 08:55
دوست من، جناب آقای بهراد فخوری، کارشناس محصول و ارتباطات آواژنگ فرمودن مادربردهای Z87 + پردازنده های سوکت 1150 وارد بازار شده! حرف ایشون برای بنده سنده!
منم به نقل از ایشون خدمت شما اعلام کردم وارد بازار شده. از اونجایی که بیشتر پاساژ رضا تهران پیشنهادی از سوی آواژنگ هست، منم آدرس اینجا رو دادم.
ارزیابی من با توجه به جدید بودن این بورد در بازار ایران قطعا از 1.500 بالا تر خواهد بود
و چون بودجه من به این بورد نمی رسه همون SABERTOOTH Z77 انتخاب میشه

Shahin007
2013/06/29, 08:59
صحبت کردم با ایشون
فرمودن مشکل جزئی در ترخیص پیش اومه تا 3-4 روز آینده در بازار هست
حدود قیمت G1 SNIPER 5 هم 2300 ارزیابی کردن :D :-?

جـــان؟!2.300؟! ای داد بیداد!
شما تا اومد نگیر به نظر من بذار یه هفته بگذره یکم ارزون تر میشه حتما.به امید خدا:دی

Hessam
2013/06/29, 09:09
صحبت کردم با ایشون

ممنون. بابت اطلاع رسانی، لیست قطعات در صفحه ی اول این تاپیک، بروزرسانی گردید. + یک لیست جدید قطعات در همان پُست اضافه شد!
ضمناً باز هم تاکید پیشنهادم رو می کنم: 3-4 تا 7950 ام اس آیتون رو بفروشید. در همین فروم هم می تونید آگهی فروش بزنید. راحت و حداقل 2 میلیون و 500 (3 تاش) می ارزه.
از ما گفتن بود.

ARMIN
2013/06/29, 10:37
1. Intel® Core™ i7-3770K Ivy Bridge Processor (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.® Core™ i7-3770K Ivy Bridge Processor/) - 1.120
2. Geil EVO Corsa 2400MHz 16GB 8GBx2 DDR3 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. EVO Corsa 2400MHz 16GB 8GBx2 DDR3/) - 700
3. Corsair Neutron 128GB SATA3 SSD (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. Neutron 128GB SATA3 SSD/) - 550
4. WD Caviar Black 2 TB HDD (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. Caviar Black 2 TB HDD/) - 600
5. ASUS GTX TITAN 6GB GDDR5 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. GTX TITAN 6GB GDDR5/) - 4.280
6. Power Green GP1000B-OC (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. GP1000B-OC/) - 600
7. Cooler Master HAF-X Case (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. Master HAF-X Case/) - 730
8. CPU Fan ZALMAN CNPS9900 MAX LED (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. CNPS9900 MAX/) - 200 Toman
9. PLEXTOR 24X SATA DVD-RW (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. 24X SATA DVD-RW/) - 90
10. Razer Lycosa Mirror Edition Gaming Keyboard (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. Lycosa Mirror Edition Gaming Keyboard/) - 310
11. Razer Ouroboros Wireless Customizable Mouse (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. Ouroboros WirelessCustomizable Gaming Mouse/) - 600
12. ASUS P8Z77-V PRO 1155 MB (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. P8Z77-V PRO 1155 MB/) - 900
---------------
جمعش: 10.680.000

1. Intel® Core™ i5-3570K Ivy Bridge Processor (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.®%20Core™%20i5-3570K%20Ivy%20Bridge%20Processor/) - 750
2. Geil EVO Corsa 2400MHz 16GB 8GBx2 DDR3 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. EVO Corsa 2400MHz 16GB 8GBx2 DDR3/) - 700
3. Corsair Neutron 128GB SATA3 SSD (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. Neutron 128GB SATA3 SSD/) - 550
4. Seagate Barracuda 1TB 7200Rpm 64MB Buff HDD (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. 20HDD/) - 220
5. ASUS GTX TITAN 6GB GDDR5 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. GTX TITAN 6GB GDDR5/) - 4.280
6. Power Green GP1000B-OC (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. GP1000B-OC/) - 600
7. Cooler Master HAF-X Case (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. Master HAF-X Case/) - 730
8. CPU Fan ZALMAN CNPS9900 MAX LED (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. CNPS9900 MAX/) - 200 Toman
9. PLEXTOR 24X SATA DVD-RW (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. 24X SATA DVD-RW/) - 90
10. Razer Lycosa Mirror Edition Gaming Keyboard (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. Lycosa Mirror Edition Gaming Keyboard/) - 310
11. Razer Ouroboros Wireless Customizable Mouse (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. Ouroboros WirelessCustomizable Gaming Mouse/) - 600
12. ASUS P8Z77-V PRO 1155 MB (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. P8Z77-V PRO 1155 MB/) - 900

-----------------------------------
جمعش بدون موس و کیبرد: 9.020.000

با موس و کیبرد: 10.030.000

ali0231
2013/06/29, 10:41
صحبت کردم با ایشون
این نشان دهنده اینه که این فروشندگان عزیز چقدر به فکر ما هستن:-/
یعنی واسه این قطعه دلاری 5609 تومان حساب کردن این عزیزان:-L=))

ARMIN
2013/06/29, 10:45
2 سیستم فوق از لحاظ بازی و میزان فریم دهی تفاوتی نخواهند داشت. فقط اولی آینده نگر تره.

amir1364
2013/06/29, 10:55
صحبت کردم با ایشون

چقدر ارزونه ؟ 8-x

pinata
2013/06/29, 11:07
با تشکر از همه دوستان عزیز
انتخاب نهایی بدین صورت

با قیمتها مشکلی ندارید؟
مبلغ واریز بشه به حساب فروشنده؟

M.B : ASUS SABERTOOTH Z77 1.295
CPU : I7 3770K 1.150
RAM : 2 * 8 GB DDR3 CORSAIR VENGEANCE 2133 MHZ 960
V.G.A : 2 * 7950 MSI R7950 Twin Frozr 3GD5 2.520
SSD : CORSAIR 128GB 490
PSU : ENERMAX PLATIMAX 1200W 1320
CASE : COOLERMASTER HAF-X 730

======> 8.460
با توجه به وصل شدن کیس به LED و بازی با آداپتور XBOX360 فعلا نیازی به موس و کیبورد و LCD ندارم

در ضمن نوشته من از قیمت G1 SNIPER 5 فقط برداشت شخصی من از قیمت این برد با توجه به جدید بودن بودن در بازار بود و نه حرف مسئول آواژنگ

ali0231
2013/06/29, 11:17
انتخاب نهایی بدین صورت

با قیمتها مشکلی ندارید؟

======> 8.460

در ضمن نوشته من از قیمت G1 SNIPER 5 فقط برداشت شخصی من از قیمت این برد با توجه به جدید بودن بودن در بازار بود و نه حرف مسئول آواژنگ

خب دوستان همه سر کار بودیم:>8-}

اگه اشتباه نکنم میخوای از لیون برداری.درسته؟

Hessam
2013/06/29, 11:20
انتخاب نهایی بدین صورت

با قیمتها مشکلی ندارید؟

======> 8.460
با توجه به وصل شدن کیس به LED و بازی با آداپتور XBOX360 فعلا نیازی به موس و کیبورد و LCD ندارم

:| :| :|

amir1364
2013/06/29, 11:24
مشاوره برای خرید 6 صفحه پست خورده آخرشم...;))

pinata
2013/06/29, 11:24
خب دوستان همه سر کار بودیم:>8-}

اگه اشتباه نکنم میخوای از لیون برداری.درسته؟
چرا این حرف می زنین دوست من؟؟

من رم 8 گیگ انتخاب کرده بودم به گفته دوستان به 16 گیگ ارتقاء دادم
من SSD 64 برداشته بودم به گفته دوستان 128 انتخاب کردم
کیس باز OC برداشته بودم به گفته دوستان HAFX انتخاب شد
نه عزیز
یکی از دوستان قدیمی هستن که اکثراَ خرید از ایشون انجام میدم

من بودجه 9 میلیونی دارم
مادربورد بیشتر از 1.5 در توان نیست
برای گرافیک هم گفتم بنا به دلایلی مجبورم ATI بردارم
والآ بدم نمیاد TITAN بخرم

amir1364
2013/06/29, 11:26
ATI نه AMD

amin77i
2013/06/29, 11:33
به من نظر من حیفه این 9 میل نه ؟
من این کیسو میخرم همون که اقای اشراقی پیشنهاد دادند تا1 هفته دیگه
21020
بعدم وای میسم تا ps4 بیاد یه حدوده یک ماهم طول میکشه هکش کنند بعد میرم میخرم 1 و نیم میلیون حال میکنم :D :D
حیف 9 میل چون 9 میل تو ایران نمیرزه برا کار حرفه ای باید بری خارج چون خیلی گرون برات در میاد

ali0231
2013/06/29, 11:34
چرا این حرف می زنین دوست من؟؟

من رم 8 گیگ انتخاب کرده بودم به گفته دوستان به 16 گیگ ارتقاء دادم
من SSD 64 برداشته بودم به گفته دوستان 128 انتخاب کردم
کیس باز OC برداشته بودم به گفته دوستان HAFX انتخاب شد
نه عزیز
یکی از دوستان قدیمی هستن که اکثراَ خرید از ایشون انجام میدم

من بودجه 9 میلیونی دارم
مادربورد بیشتر از 1.5 در توان نیست
برای گرافیک هم گفتم بنا به دلایلی مجبورم ATI بردارم
والآ بدم نمیاد TITAN بخرم
هیچی شوخی کردم داداش بچه ها عادتین=))
رم خوبه ولی اگه 4کاناله بر میداشتی بهتر بود یکم قدرت بیشتری میگرفتی(4x4 2000)
مادربردتم خوبه.
ssd هم همین کافیه.
کیسم که عالیه.
فقط به نظر من کارت تایتان برداری خیلی خیلی سود میکنی.از همه لحاظ.

Reza Eshraghi
2013/06/29, 11:37
به من نظر من حیفه این 9 میل نه ؟
من این کیسو میخرم همون که اقای اشراقی پیشنهاد دادند
21020
تا 1 هفتهدیگه بعدم وای میسم تا ps4 بیاد هکش کنند میرم میخرم 1 و نیم میلیون حال میکنم :D :D :
حیف 9 میل چون 9 میلتو ایران نمیرزه برا کار حرفه ای باید بری خارج چون خیلی گرون برات در میاد

امین آقای عزیز !! هرکسی کاربرد خاص و نیاز بودجه خاص خودشون رو دارند و نظرشون هم برای همه ما محترمه !! شاید این سیستم بنده جوابگوی نیاز ایشون نباشه !!! استارتر عزیز هم علی رغم پیشنهاد های اساتید نظر خودشون رو اعلام کردند که اون هم برای همه محترم هست و باید باشه !!! صلاح ملک خویش خسروان دانند !!! :)

amin77i
2013/06/29, 11:40
من نظر شخصیم این بود یهوقت بر نخوره بشونا

Avj_GBT
2013/06/29, 11:49
منظور آقای فخوری این بوده که در این هفته یا هفته آینده کالا در بازار موجود میشه، نه اینکه 100 درصد همین الان هستش.

به محض موجود شدن، در هیمن تاپیک اعلام می کنم.

Hessam
2013/06/29, 12:03
منظور آقای فخوری این بوده که در این هفته یا هفته آینده کالا در بازار موجود میشه، نه اینکه 100 درصد همین الان هستش.

به محض موجود شدن، در هیمن تاپیک اعلام می کنم.

خب اگر منظورشون با چیزی که بهم ایمیل زدن متناقضه، از این بعد برای ما ترجمه کنید جناب فوزی! :D
چون متن ایمیلشون در حدود 7 روز قبل این بوده: (کپی - پیست شده)

- مادربرد های Z87 از این هفته وارد بازار میشن

- VGA های جدید هم امیدوارم همین هفته وارد بازار بشن

فعلا قصد ارایه B85 و H87 به دلایلی وجود نداره.

مادربردهای Z87 ما همراه با CPU عرضه میشن از طرف خود ما.

ali0231
2013/06/29, 12:12
خب اگر منظورشون با چیزی که بهم ایمیل زدن متفاوته، از این بعد برای ما ترجمه کنید جناب فوزی! :D

- VGA های جدید هم امیدوارم همین هفته وارد بازار بشن

حسام جان فروشنده فروشندست دیگه.مثل خودمن=))
اینا ****سته:D

Avj_GBT
2013/06/29, 13:07
خب اگر منظورشون با چیزی که بهم ایمیل زدن متناقضه، از این بعد برای ما ترجمه کنید جناب فوزی! :D

- VGA های جدید همامیدوارم همین هفته وارد بازار بشن

به هر حال به محض موجود شدن در همین تاپیک اطلاع رسانی می کنم.

Avj_GBT
2013/07/01, 16:33
دوستان مادربورد های Z87 گیگابایت (به همراه CPU) امروز وارد بازار شد!

iSteve
2013/07/01, 16:45
:110::216::icon_ (26)::215::191::201::222::212::214:
لطف کنید و لیست قیمت قطعاتی که وارد بازار شدن رو حتی به صورت حدودی هم که شده اعلام بفرمایید.

Reza Eshraghi
2013/07/01, 17:06

اسپند دونه دونه اسپند 1150 دونه ( به افتخار سوکت 1150 !!!!!!!!!! :D ) ، بریزید روی آتیش هاسول اومد به خونه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D=))

آقا بزنید اون دست خوشگله رو به افتخار مهمانان تازه واردمون پردازنده های سری هاسول اینتل و مادربردهای سری Z87 گیگابایت و گروه عزیز و دوست داشتنی آواژنگ !!!!! =D> =D> =D> =D>
به حق گل کاشتن گروه زحمتکش آواژنگ !!! @};-@};-@};-@};-

AmirMahmood
2013/07/01, 18:56
asus هم برداشو وارد بازار کرد

mammalofski
2013/07/02, 13:22
:110::216:فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
لطف کنید و لیست قیمت قطعاتی که وارد بازار شدن رو حتی به صورت حدودی هم که شده اعلام بفرمایید.

دیروز 2شنبه MB های 1150 با سری GeForce 700 وارد بازار رضا شد(احتمالا برند GPU ها ASUS نیست...احتمالا)...CPU ها هم تا 5 شنبه وارد میشن...قیمت های حدودی که از بازار رضا گرفتم اینان(متغیر خواهند بود):
770:حدود 2200 (احتمالا کمی میاد پایین..)
Z87:حدود 950 به بالا.... (ASUS Z87-plus که من میگیرم 980 که میگن اونم میاد پایین)
4770k: هنوز نداشتن نگفتن :D
یه کم قیمتهای تو سایت با توجه به بازارپایینه... :D:D:D

Avj_GBT
2013/07/03, 10:56
:110::216::icon_ (26)::215::191::201::222::212::214:
مدل های موجود این ها هستند:
GA-Z87X-D3H
GA-Z87X-UD4H
GA-Z87X-UD5H
G1.Sniper 5
GA-Z87X-OC Force

قیمت ها هم از 880 هزار تومان تا 2,200,000 تومان

ali gamer
2013/07/03, 13:57
دوست عزیز 2 تا 7950 تا ده سال دیگه پاسخگوی کل گیم های شما با کیفیت 4kخواهد بود.بهتره به جای هزینه ی اون یه دونه کارت یک سیستم 4770 جمع کنی.در ضمن فرکانس رمو بالا ببر(مثلا 2400 یا2600).برای سرعت سیستمت میگم چون حیفه 9 تومن سیستم بخری ولی سرعت خوبی نداشته باشه.ازمادربوردsabertooth استفاده نکن چون قدرت بالایی نداره درضمن در جای گرمی از کشور زندگی نمیکنی.اگر کولر مایع نمیبندی ازformula استفاده نکن و اگر بازی تحت شبکه نداری اصلا از سری maximusاستفاده نکن.اگر حرف منو گوش کردی و از دو تا کارت گرافیک استفاده کردی پاور 1000 وات ببند اگر نه برای سه تا کارت گرافیک بهترین انتخاب رو کردی.از دو کارت گرافیک مختلف استفاده نکن چون سیستم ممکنه توی خیلی چیزا اشتباه کنه.مثلا توی شناخت درایورها به خصوص اگر فرکانس دو کارت باهم هماهنگ نباشه.

ali gamer
2013/07/03, 14:06
دوست عزیز 2 تا 7950 تا ده سال دیگه پاسخگوی کل گیم های شما با کیفیت 4kخواهد بود.بهتره به جای هزینه ی اون یه دونه کارت یک سیستم 4770 جمع کنی.در ضمن فرکانس رمو بالا ببر(مثلا 2400 یا2600).برای سرعت سیستمت میگم چون حیفه 9 تومن سیستم بخری ولی سرعت خوبی نداشته باشه.ازمادربوردsabertooth استفاده نکن چون قدرت بالایی نداره درضمن در جای گرمی از کشور زندگی نمیکنی.اگر کولر مایع نمیبندی ازformula استفاده نکن و اگر بازی تحت شبکه نداری اصلا از سری maximusاستفاده نکن.اگر حرف منو گوش کردی و از دو تا کارت گرافیک استفاده کردی پاور 1000 وات ببند اگر نه برای سه تا کارت گرافیک بهترین انتخاب رو کردی.از دو کارت گرافیک مختلف استفاده نکن چون سیستم ممکنه توی خیلی چیزا اشتباه کنه.مثلا توی شناخت درایورها به خصوص اگر فرکانس دو کارت باهم هماهنگ نباشه.