PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تلویزون های اکتیو یا پسیو شما طرفدار کدامیک هستید !

amir1364
2013/06/27, 23:14
دوستان همونطوری که از عنوان تاپیک مشخص هست میخوایم بدونیم شما طرفدار کدوم تکنولوژی برای دیدن تصاویر سه بعدی هستید.
در ادامه میتونید با مشخص کردن اکتیو یا پسیو توضیحاتی هم اگر دارید بفرمائید.
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

amir1364
2013/06/27, 23:17
من خودم طرفدار اکتیو هستم چون رزولیشن واقعی تصاویر در اختیار آدم هستش مثل پسیو نیستش که رزولیشن تصویر رو به نصف کاهش بده معایبشم همون شارژ عینک و مقداری هم تاریک بودن تصویر هستش که این مورد با ارائه نسل جدیدتر تلویزیون های سه بعدی داره بر طرف میشه

amir1364
2013/06/28, 08:07
دوستان همونطوری که از عنوان تاپیک مشخص هست میخوایم بدونیم شما طرفدار کدوم تکنولوژی برای دیدن تصاویر سه بعدی هستید.
در ادامه میتونید با مشخص کردن اکتیو یا پسیو توضیحاتی هم اگر دارید بفرمائید.

هیچ کدوم از دوستان در این مورد نظری نداره؟ عجب!

amir1364
2013/07/03, 15:27
up................صرفاً جهت اطلاع!

RezaDodangeh
2013/07/31, 18:55
سلام امیر جان. اینکه بچه ها نظری ندادن به نظرم به دو دلیل هست. یکی اینکه موضوعت تخصصی هست (تا حدودی) و دوم اینکه مباحث زیاده و کاربرا درگیر هستن
اما من نظرم رو میگم که حرف داداشم زمین نمونه :)

من نظرم روی تلویزیون هایی هست که از تکنولوژی پَسیو استفاده میکنن. البته بطور خاص LG مد نظرم هست
سبک بودن عینک ، عدم نیاز به شارژ ، قیمت بسیار ارزون تر عینک و امکان خرید تعداد بیشتر و.... نکات مثبت این تکنولوژی نسبت به اکتیو هست. ضمن اینکه اختلاف کیفیت تصویر به حدی نیست که این همه مزایا رو نادیده بگیریم. تازه در برخی موارد کیفیت پسیو از اکتیو بهتر هم هست. کافیه نگاهی به مقایسه ها بندازیم و جایگاه تلویزیون های 3D ال.جی رو ببینیم

البته متاسفانه من دیگه نمیتونم سه بعدی ببینم و چیزایی که گفتم از روی تجربهء قبلی و خوندن مطالب و سایت ها هست

aryaiee
2013/08/14, 11:58
سیستم tv فقط اکتیو.چون دارای رزولوشن بالاتر کیفیت بهتر و سه بعدی با عمق بیشتر هستش.معمولا samsung از lg یکم گرونتره و علت هم کیفیت بالاتر و اکتیو بودن 3D سامسونگ هستش.من خودم توی خدمات سامسونگ هستم کار آموزی درسیم هم 1 سال توی LG بودم.خیلی رک و بی تعارف همه حرفه اییها میدونن سامسونگ العان داره حرف اول رو تو دنیا میزنه.از اول هم فقط نمایشگر ACTIVE توی دستور کارش بود.فقط باید مقایسه کنید تا ببینید درست میگم.

Overclocker
2013/08/15, 19:38
هر کدوم مزایا و معایبی داره
مثلا برای افرادی مثل من که چشمشون ناراحته ، پسیو خیلی بهتره چون اگه اهل زیاد تلویزیون نگاه کردن باشن ، چشمشون رو اذیت نمیکنه و سر درد نمی گیرن
ولی برای افرادی که همچین مشکل هایی رو ندارن اکتیو بهتره چون کیفیتش بهتره . البته این افراد هم نباید زیاد با اکتیو تلویزیون ببینن چون باعث میشه اذیت بشن
ممکنه بگید خب چه فرقی کرد ؟ جفتشون که چشم رو اذیت می کنن . من هم میگم بله . هر دو رو زیاد نباید نگاه کرد . برای اون هایی که چشمشون ناراحته اگه 2 تا فیلم هم با پسیو ببینن شاید اذیت نشن ( بستگی وضعیت چشمشون داره ) ولی با اکتیو حتی یه فیلم رو نمی تونن به وسطاش برسونن
درحالیکه اون هایی که مشکل چشمی ندارن شاید با اکتیو بتونن 2 تا فیلم هم ببینن ولی با پسیو 4 تا رو هم راحت می تونن ببینن
البته ما که نمی تونیم 3 بعدی بخریم چه اکتیوش چه پسیوش . چون مادرم بیماری قلبی داره و دکترش اجازه نمیده . اگه شما خریدید یا دارید به جای ما هم نگاه کنید .

RezaDodangeh
2013/08/31, 16:27
داداش من که کلاً نمیتونم ببینم. آخه یه چشمم نابیناست. از اونجایی که برای دیدن حالت 3D نیاز به هر دو چشم هست ، نمیدونم آیا ممکنه زمانی بشه با یک چشم فیلم سه بعدی دید یا خیر