PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نرم افزار شبیه ساز صدای 7.1 کاناله برای هدفون شما!

amir1364
2013/06/26, 22:16
با سلام خدمت دوستان برند مشهور Razer اقدام به انتشار نرم افزاری رایگان جهت تبدیل هدفون های معمولی شما به یه هدفون با صدای فراگیر 7.1 کاناله کرده این نرم افزار کاملاً رایگان هستش و شما میتونید بعد از دانلود کردن در این نرم افزار ثبت نام و بعد از ثبت نام نرم افزار شروع به آپدیت کردن خودش میکنه که بنا به سرعت اینترنت میتونه متفاوت باشه بعد از تموم شدن آپدیت شما میتونید براحتی از نرم افزار استفاده کرده و هدفون معمولی خود را به یه هدفون گیمینک از نظر خروجی صدا تبدیل کنید.

من خودم نصب کردم واقعاً از کارکرد این نرم افزار شگفت زده شدم.\m/

20939

این نرم افزار رو میتونید از اینجا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)دانلود کنید.

موفق باشید.

AmirMahmood
2013/06/26, 22:22
ای ای ای داشتم مقالشو توضیحاتشو می نوشتم که شما زودتر نوشتی :دی
ایرادی نداره من واسه انجمن همسایه مینویسمش .
منم نصبش کردم واقعا فوق العادس

amir1364
2013/06/26, 22:25
امیر محمود جان داداش شما امر کن من پاکش کنم دی 8-}

AmirMahmood
2013/06/26, 22:26
امیر محمود جان داداش شما امر کن من پاکش کنم دی 8-}
---------------
نه بابا منو شما نداریم که وقتی توضیحاتشو نوشتم میام و تو این تاپیکهم کپی می کنم

AmirMahmood
2013/06/26, 22:32
راستی داداش واسه شما اومد روی Synapse نصب شد یا اینکه به صورت یک برنامه جدا نصب شد ؟

amir1364
2013/06/26, 22:34
نه اومد روی Synapse نصب شد.

AmirMahmood
2013/06/26, 22:36
نه اومد روی Synapse نصب شد.
واسه منم ایطوری شد . کسی خبر نداره که اونایی که Synapse ندارن کجا نصب میشه ؟

amir1364
2013/06/26, 22:44
امیر محمود جان Synapse فرقش با اونی که نداره چیه حالا یه توضیحی بده تا دوستان و ما بیشتر آشنا بشیم.

AmirMahmood
2013/06/26, 22:58
Synapse یه کنترل پنل جامع برای محصولات ریزره که دیگر لازم نباشه برای هر محصولی که میریزید یک برنامه جدا گانه روی سیستم نصب کنید ولی ویژگی های مانند :
1- اپدیت خودکار دیوایس ها برای بازدهی بیشتر مثل اینکه بایوس، دیوایس هم می تونه اپدیت کنه
2- ذخیره پروفایل ها در حافظه ابری سرور های ریزر و استفاده بعد از نصب دوباره Synapse بدون تنظیم تشکلی دوباره پروفایل
و ... را دارد .
3- کنترلی کامل بر روی دستگاه های شما را نیز بر عهده دارد
Snapse برای کسانی که از دیوایس های ریزر استفاده می کنند طراحی و ساخته شده و مرتب توسط ریزر اپدیت و بروز رسانی میشه

amir1364
2013/06/26, 23:02
پس با این وجود ریزر علاوه بر این که سخت افزار خوب تولید میکنه نرم افزار مرتبط با اون سخت افزار رو هم عالی طراحی میکنه به نظر من این نرم افزار هیچ کم و کاستی نداره و عالی طراحی شده.

lastshepherd
2013/06/26, 23:16
کمپانی ریزر کجاییه؟

AmirMahmood
2013/06/26, 23:21
داداش مطلب که من نوشتم تموم شد می گم می خوای بهت بدم بزاری تو تو پست اول یا اینکه خودم یه پست تو همین جا وساش بزنم ؟

amir1364
2013/06/26, 23:23
نه چون خودت زحمت کشیدی اگه دوست داری در ادامه همین پست قرار بده که مطالب پراکنده نشه اگه هم دوست نداری و ما رو قابل نمیدونی میتونی یه پست جدا بزنی .

AmirMahmood
2013/06/26, 23:29
سلام دوستان
چند وقتی است که کمپانی سازنده قطعات گیمینگ و ابزار های کامپیوتری مربوط به گیم "ریزر " شروع به جذب برنامه نویس کرده است و تا چندی پیش با ریلیز کردن برنامه هایی از جمله : Razer Game Booster ، Razer Comms ، Razer Synapse توانسته که لیاقت برنامه نویسانش را به خوبی به گیمر ها و افرادی مشتاق به گیم نشان دهند . از همین رو ریزر ساعاتی پیش برنامه ای دیگر که یکی از بهترین ابزار های گیمر ها برای تشخیص صدا در بازی ها است را به اسم Razer Surround به صورت رایگان ریلیز کرده است . که در ادامه به ویژگی ها و مشخصات این برنامه فوق العاده می پردازیم .

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
---------------------------------------------
Razer Surround نام برنامه ایست از طرف ریزر که وظیفه ی ان شبیه سازی صدای کلاس 7.1 دربازی ها روی هدفون استریو شما است . یعنی دیگر شما برای شنیدن صدایی که در کلاس 7.1 باشد دیگر نیازی به پرداخت هزینه های زیاد ندارید و حتی با یه هدفون ساده استریو می توانید ان صدا را با این نرم افزار و تکنولوژی های ریزر شبیه سازی کنید .از مزایای صدای 7.1 در بازی می توان به تشخیض دقیق افراد در بازی های FSB Online اشاره کرد که بسیار این گزینه برای گیمر ها مفید است و باعث تمرکز و دقت بیشتر انها در بازی میشود و همچنین باعث هیجان بیشتر در بازی ها وم لذت بیشتر در هنگام بازی با انان میشود . Razer Surround به جز ویژگی 7.1 کاناله کردن صدا در هنگام بازی ویژگی های دیگری از جمله Boost Base , Sound normalization , Volume Level و ... را در خود دارد و می تواند خروجی فرکانس بم صدا را به صورت خودکار افزایش ، صدای خورجی را نرمال و سطح صدا را به صورت دستی کنترل کند . البته کنترل های دیگری نیز مانند بالا برد وضوح صدا , افزایش صدا را نیز در خود داراس .
دیگر ویژگی ان کالیبره کردن صدا برای خروجی 7.1 است که می توان ان را با توجه به مدل هدفون خود به صورت دستی کالیبره و تنظیم کنید و دیگر مشخصه ی این نرم افزار ویرایش دستی اکولایزر در 8 کانال بین فرکانس های 125 Hz و 16KH است و همچنین 11 پروفایل لز پیش تعیین شده در برنامه که که برای اهداف مختلف میتوان از ان ها استفاده کرد .

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

طریقه نصب نرم افزار بسیار اسان است :
1- اول برنامه را از لینک زیر دانلود کرده و نصب نمایید . برنامه نیاز به اکانت ریزر دارد اگر دارین با یوز و پسورد خود وارد شوید ولی اگر انرا ندارید به صورت رایگان می توانید در سایت سازنده به صورت رایگان ثبت نام و از برنامه استفاده کنید.

2- بعد از نصب و اجرا شما کلا سه مرحله برای استفاده از این برنامه در پیش دارید :
- انتخاب خوروجی کامپیوتر
- انتخاب نوع هدنون
- کالیبره کردن صدای 7.1 البته کسانی که از هدفون و هدست ریزر استفاده می کنند نیازی به این کار ندارند و در هنگام کالیبره فقط نکست را بزنند
- کالیبره دستی
- و پایان ، به همین راحتی

یکی دیگر از مزایای رنم افزار این است که اگر شما بر روی سیستم نرم افزار Synapse را داشته باشید ان خود به خود به روی Synapse نصب شده و دیگر به صورت یه برنامه جدا نیست

واقعا برنامه در نوع خودش عالیست و خورجی 7.1 بسیار قابل قبول و خوبی را می تواند بر روی هدفون استریو شما پیاده کند . و صدای بازی ها را می واند به صورت حرفه بهینه کند . برنامه هنوز دارای مشکلاتی است ولی با سابقه ای که ریزر در اپدیت دیگر محصولاتش نشان داد این مشکلات به زودی بر طرف خواهند شد .
----------------------------------------
این برنامه به صورت پیشفرض برای تمام محصولاتی صدایی ریزر کالیبره و تنظیم شده است و لازم نیست که حتما بعد از نصب شما ان را تنظیم دستی کنید .
ریزر واقعا بعد از منتشر کردن ریزر گیم بوستر قدم خوبی در قسمت بهینه کردن بازی ها برداشت و با منتشر کردن این نرم افزار این قدم را محکمتر و بلندتر برای سربلندی هرچه بیشتر نامش کرد .

نویسنده : امیرمحمود میرزرگر

lastshepherd
2013/06/26, 23:32
عزیز مطلب عالی است ولی برای مطالعه پست شما یک گیگ ی مصرف میشه ! اگر ممکنه حجم عکس ها رو کم کنید.
در ضمن شما پستتون کامل تره. یه تایپیک جدید ایجاد کنید. یا بیارینش اولین تایپیک، حیفه که صفحه ی دوم باشه.

AmirMahmood
2013/06/26, 23:39
عزیز مطلب عالی است ولی برای مطالعه پست شما یک گیگ ی مصرف میشه ! اگر ممکنه حجم عکس ها رو کم کنید.
در ضمن شما پستتون کامل تره. یه تایپیک جدید ایجاد کنید.
کلا عکساش 2 مگه ؟؟؟ مگه زیاده ؟؟
نه همین جا خوبه چون اول ایشون تاپیک رو زدن جاش همین جاش . اگر ایشون خواستن زیر مطلب خودشون در پست اول این مطلب ما رو هم کپی کنن

amir1364
2013/06/26, 23:42
امیر محمو جان شما لطف داری واقعاً نگارشت حرف نداره شما یه نویسنده حرفه ای هستید تبریک میگم راستی دوستمون تو پست بالا گفتن ریزر اصلیتش کجاییه شما میدونی ؟

AmirMahmood
2013/06/26, 23:47
امیر محمو جان شما لطف داری واقعاً نگارشت حرف نداره شما یه نویسنده حرفه ای هستید تبریک میگم راستی دوستمون تو پست بالا گفتن ریزر اصلیتش کجاییه شما میدونی ؟
نظر لطفته
امریکایی ولی مدیر اصلیش یه یارو سنگاپرویه ایه که ساکن امریکاس . اون ایده اولیه رو میده

amir1364
2013/06/27, 15:06
با سلام خدمت دوستان برند مشهور Razer اقدام به انتشار نرم افزاری رایگان جهت تبدیل هدفون های معمولی شما به یه هدفون با صدای فراگیر 7.1 کاناله کرده این نرم افزار کاملاً رایگان هستش و شما میتونید بعد از دانلود کردن در این نرم افزار ثبت نام و بعد از ثبت نام نرم افزار شروع به آپدیت کردن خودش میکنه که بنا به سرعت اینترنت میتونه متفاوت باشه بعد از تموم شدن آپدیت شما میتونید براحتی از نرم افزار استفاده کرده و هدفون معمولی خود را به یه هدفون گیمینک از نظر خروجی صدا تبدیل کنید.

من خودم نصب کردم واقعاً از کارکرد این نرم افزار شگفت زده شدم.\m/

20939

این نرم افزار رو میتونید از اینجا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)دانلود کنید.

موفق باشید.

صرفاً جهت اطلاع دوستان !
در ضمن پست جناب آقای امیر محمود جان عزیز کاملتر از این هستش میتونید به اونم مراجعه کنید تا اطلاعات بیشتری کسب کنید .

موفق باشید.

amir1364
2013/06/28, 12:50
دوستان پس از نصب این برنامه در هنگام بازی کردن تجربیه که من داشتم خیلی لذت بخش بود این برنامه دارای سطوح پیشرفته تنظیمات صوتی و اکولایزر اختصاصی هستش که میتونید برای بهبود عملکرد صدا تنظیمات رو شخصی سازی کنید.
کلاً نظر من در مورد این نرم افزار اینکه دانلود و نصب کنید.
موفق باشید.

AmirMahmood
2013/06/28, 13:03
روز بعشد هم ریزر براش یه اپدیت ارایه کرد. توی ساپرت محصولات ریزر واقا عالیه

amir1364
2013/06/28, 13:08
امیر محمود جان نظر شما در رابطه با این نرم افزار کلاً چی هستش لطف کنید توضیح بدید تا دوستان از تجربیات شما استفاده کنن. با تشکر.

AmirMahmood
2013/06/28, 13:09
امیر محمود جان نظر شما در رابطه با این نرم افزار کلاً چی هستش لطف کنید توضیح بدید تا دوستان از تجربیات شما استفاده کنن. با تشکر.
یکی از فوق العاده ترین برنامه هایی بود که من از ریزر دیدم . فقط مشکلی که فعلا داره و بعد ها با اپدیت حل میشه اینکه در بعضی ااز مواقع یادش میره 7.1 صدا رو بکنه

Nima.Salarian
2013/06/28, 13:23
فقط توی بازی ها مشخص میشه؟ اونم تیراندازی و اینا؟

amir1364
2013/06/28, 13:29
من که توی موزیک هم تست کردم جواب داد .شما یه موزیک با سبک متال گوش بده اونوقط منظورم رو میفهمی.

lastshepherd
2013/06/28, 17:06
وعییییییییییییییییییییییی ی، خیعلی حال میدهد...

meelad
2013/06/28, 17:22
این نرم افزار روی بلندگوی استریو 2.1 هم تاثیر میزاره!؟

iSteve
2013/06/28, 17:22
وعییییییییییییییییییییییی ی، خیعلی حال میدهد...
آری...خیلی حال میدهد...به راستی که این چنین است!

amir1364
2013/06/28, 17:33
این نرم افزار روی بلندگوی استریو 2.1 هم تاثیر میزاره!؟

بله میزاره عزیز.

amir1364
2013/06/28, 17:34
آری...خیلی حال میدهد...به راستی که این چنین است!

آقا ناصر گیگیابایتی چطورن شما هم دانلود کردین.:-j

Amin224
2013/06/29, 06:48
نرم افزار رو نصب کردم فکرش نمیکردم چنین خروجی بده !!
این نرم افزار
علاوه بر اینکه روی بلندی صدا تاثیر میذاره نسبت کیفیت صدای بم (باس ) به صدای زیر تفکیک بسیار عالی میده ، صدا به خوبی کالیبره میشه ...
به جرات میتونم بگم در نوع خودش بی نظیره این نرم افزار هدفون سطح متوسط رو به یک هدفون حرفه ی و گران قیمت تبدیل میکنه ...
پیشنهاد میکنم حتما نصبش کنید .

amir1364
2013/06/29, 07:24
دوستان دیگه میتونند با مراجعه به پستهای بالاتر این نرم افزار رو دانلود کنند و از اون لذت ببرند. موفق باشید

ardavan7
2013/06/30, 10:24
با تشکر از معرفی این برنامه. من این برنامه نصب کردم ولی میخواستم بدونم به چه صورت میتونم متوجه تغییرش بشم چون باهاش موزیک که گوش میکنم احساس نمیکنم تغییری کرده. ولی توی تمامی تست های که خود برنامه انجام میده حالت 7.1 داره.