PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای خرید سیستم اداری

IMAN4K
2013/06/26, 08:55
سلام خدمت دوستان عزیز
میخواستم نظرتون رو راجع به این سیستم که برای کاربری معمولی و اداری هست رو بدونم.آیا مناسب هست یا خیر؟

Mainboard: AsrockH61M-HVS (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Proccessor: Intel Pentim G2020 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Memory: Kingmax 4GB-1333MHz (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

HDD: WD Caviar Blue 320GB (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

ODD: Samsung 24X SH-S243D (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Power: GP330A-SP (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Case: Green WEE (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Shahin007
2013/06/26, 09:51
سلام دوست عزیز...
لطف بفرمایید حداکثر بودجتون رو ذکر کنید.

Hessam
2013/06/26, 10:01
پیشنهادم اینه که مادربرد GA-B75-D3V (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) رو جایگزین مین برد فعلی کنید به قیمت 300 هزار تومن که مخصوص کارهای اداری و تجاری هست و یک مادربرد بسیار عالی و اقتصادی تلقی میشه و رم 1600 باشه ترجیحاً. بقیه ی قطعات خیلی خوبن. مشکلی نیست.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Reza Eshraghi
2013/06/26, 10:02
سلام خدمت دوستان عزیز
میخواستم نظرتون رو راجع به این سیستم که برای کاربری معمولی و اداری هست رو بدونم.آیا مناسب هست یا خیر؟

Mainboard: AsrockH61M-HVS (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Proccessor: Intel Pentim G2020 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Memory: Kingmax 4GB-1333MHz (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

HDD: WD Caviar Blue 320GB (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

ODD: Samsung 24X SH-S243D (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Power: GP330A-SP (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Case: Green WEE (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

سلام دوست عزیز !
حداکثر بودجتون رو اعلام کنید !
اما مادربرد رو حداقل از چیپست B75 انتخاب کنید !! حداقل همون مدلی که آقا حسام فرمودند !
یا مدل P8B75-M LE (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) از برند ASUS !!!

IMAN4K
2013/06/26, 10:54
راستش مادربوردی رو که دوستان ذکر کردند بیشتر از نیازبنده است(چهار اسلات حافظه ودو شکاف pci مورد نیاز نیست) و فقط قصد کارهای خیلی معمولی درشرکت رو دارم.
بودجه هم در محدوده 900تومان است(جمع قطعات بالا حدود830تومان). مادربوردی رو هم که گفتم نسبت به قیمتش کارایی مناسبی رو داره.
در نهایت اگر دوستان پیشنهاد بهتری برای جایگزینی قطعات دارند اعلام فرمایند. درموردمادربورد هم اگر خیلی وضعیت بدی دارد بفرمایید که اقدام به تعویض نمایم.
از لطف دوستان یک دنیا ممنون

Reza Eshraghi
2013/06/26, 14:02
راستش مادربوردی رو که دوستان ذکر کردند بیشتر از نیازبنده است(چهار اسلات حافظه ودو شکاف pci مورد نیاز نیست) و فقط قصد کارهای خیلی معمولی درشرکت رو دارم.
بودجه هم در محدوده 900تومان است(جمع قطعات بالا حدود830تومان). مادربوردی رو هم که گفتم نسبت به قیمتش کارایی مناسبی رو داره.
در نهایت اگر دوستان پیشنهاد بهتری برای جایگزینی قطعات دارند اعلام فرمایند. درموردمادربورد هم اگر خیلی وضعیت بدی دارد بفرمایید که اقدام به تعویض نمایم.

آقا ایمان عزیز ! تأکید بنده و استاد عزیزم آقا حسام بر تعویض مادربرد فقط به دلیل ضعیف و قدیمی بودن چیپست H61 هست !

amir1364
2013/06/26, 15:49
پیشنهادم اینه که مادربرد GA-B75-D3V (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) رو جایگزین مین برد فعلی کنید به قیمت 300 هزار تومن که مخصوص کارهای اداری و تجاری هست و یک مادربرد بسیار عالی و اقتصادی تلقی میشه و رم 1600 باشه ترجیحاً. بقیه ی قطعات خیلی خوبن. مشکلی نیست.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

پیشنهاد منم همین مادربردی هستش که آقا حسام معرفی کرده حالا از چیپ B75 هر برندی بود مشکل نداره

h_esfahanian
2013/06/26, 18:21

دوست عزیز
مسئله فقط به چهار اسلات حافظه و دو عدد شکاف PCI اضافی ختم نمیشه. مهم چیپ مادربورده هر دو پیشنهاد (GA-B75-D3V , P8B75 ML E) با یکم افزایش بودجه مناسب تر هست نسبت به چیپ H61
پیشنهاد می دم به حرف دوستان گوش بدید، ضرر نخواهید کرد :D